|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
30.11.2006 10:59:04   
sezam
Glede termometra - jaz imam oba, za v uho in enega podobnega kot je v akciji v BC-ju. s tem za v uho nisem zadovoljna - vsakič pokaže drugače ali pa ga nisem še dobro naštudirala. Še najbolj se zanesem na tega za v ritko.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Tekica)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Marčevke
30.11.2006 11:35:26   
tinaaja
Hvala punce, bova iskala enga,ki meri tudi na čelu.. :)
BC ima akcijo Angelcare monitorja - dihanje, zvok,.. http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169394 Je 5500sit cenejsi kot v redni prodaji,c e kaksno zanima.





user posted image
Jaz sem ga ze narocila user posted image  

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Marčevke
30.11.2006 12:32:59   
Dajadada
Urla, res smo samo na začetku, ko smo se začele dogovarjati omenjale center, potem pa nič več. Slumpo je prav sklepala, da se dobimo v centru. Mislim, da bomo 4, če ne bo katera odpovedala. Mogoče pa še kakšna pride.
A se ve že poznate med sabo? Ste bile na prvem srečanju? Mene namreč ni bilo, tako da še nobene ne poznam, ampak mislim, da nas bodo trebuhi izdali ... pa velike oči, ko bomo opazovale tortice.
Se že veselimuser posted image .

 

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Marčevke
30.11.2006 13:13:48   
tejčica
Pozdravljene souser posted image !

Kot je že Tekica napisala sva se včeraj spoznale na kavici in se fino naklepetale. Bo treba še ponovit.user posted image  Pa da se še ostale obalke pridružijo. Kam ste vse poniknile?

Mene v teh dneh čaka praznični šoping. Sem se odločila da bom vsa darila nakupila že začetek decembra, ker mi ni se za pridružit gužvi ki bo pred prazniki. Ideje za otroška darila pa še nabiram. Še dobro da mi je potrebno kupit samo za otroke, ker imam še za te kar težave.

Uživajte!

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Marčevke
30.11.2006 13:24:19   
*sonchek*
Hej nosečke!

KAVICA V LJ. CENTRU, 5. 12. 2006 ob 16.15 v Slaščičarni ZVEZDA
 
Vprimeru, da v Zvezdi ne bo prostora, se še vedno lahko premaknemo v Slaščičarno Slon user posted image  Tudi mene ni bilo na prvem srečanju v BTC-ju, tako da prav tako ne poznam nobene - se pa verjento ne bomo mogle zgrešiti, saj bodo bušiji dovolj očitno razpoznavni znak user posted image
 
Drugače pa brez posebnosti - včeraj sva bila z možekom na prednovoletnem sprejemu in je blo prav luštno user posted image  Sicer sem namesto šampanjčka pila jabolčni sok, pa vseeno. Edino, kar me je motilo, je bilo to, da ni bilo nikjer nobenih stolov in so me po dveh urah že pošteno bolele noge (malo moram pojamrat user posted image ). V ponedeljek imam pregled, tako da bom verjetno dobila že kakšno informacijo o injekciji, ker sem Rh-. Prepričana sem, da mi UZ ne bo delala, pa tudi mislim, da ni potrebe, da bi si ga plačala - edino, kar hočem, da mi pogleda je MV.
 
Pozdravček user posted image

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Marčevke
30.11.2006 13:49:20   
Sibil_
Pozdravček!

Obalke-pride katera jutri na kavico?Zjutraj okrog 8-ih v triglavski, standardno?PA res, kam so vse obalke poniknile?Thaiss ni že celo večnost, pa dskubin, pa sonček78-kje ste obalke?????
No, zvečer bom preverila če se je katera javila za jutri, dejte prit no....user posted image

Jaz sem bila pa včeraj po Lj malo v šopingu-sem dobila nepričakovano zastonj prevoz (tenks Aljuška) in sem šla malo firbec past in kupovat.Sicer nisem nič kaj pretresljivega kupila, ker nisem nič kaj lepega našla.Domov sem pa prišla tako zmatrana da sem kar popoldan malo zaspala, nisem več mogla imet oči odprtih.Nisem več za take šoping hece, očitno.user posted image

Tejčica kam boš šla po igrače?Jaz imam že vse kupljeno za malega miškota, za pikico pa ne vem če bo kaj pod dreveščkom.A ve boste dale kakšno darilo pod jelko za vaše pikice v trebuščkih?user posted image

No, jaz pa moram še nabavit darila tudi za starejše člane družine, sem pa nekako brez idej.Nekaj sicer že imam, po nekatere stvari grem pa jutri.

LP,
Sibiluser posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Marčevke
30.11.2006 15:02:19   
tejčica
Sibil, še ne vem točno kje bom zapravljala za božična darila. Jutri upam da mi bo uspelo iti malo v Spar štrefit, ker imam še kupon za 15% popusta in je veljaven samo še do jutri. Sem pa še brez konkretnih idej kaj kupit.  Naša mala si je zaželela otroški računalnik pa jaz nisem preveč navdušena. Sicer je ful navdušena nad črkami in non-stop hoče na tavelikem računalniku pisat, pa gor so tudi različne igrice (naj bi bile poučne). Kljub vsemu pa se mi zdi da pri štirih letih in pol to še ni zanjo. Se ne moreva odločit ali naj ji ga kupiva ali ne. Drugače imam pa namen it pogledat še malo v BC in Direndaja. Pri nas bo na željo naše pupe pod dreveščkom tudi darilo tudi za user posted image .

Na kavico jutri pa na žalost ne morem priti.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Marčevke
30.11.2006 15:41:29   
draja
Pozdravljene!

Punce dajte mi prosim povedat, ali še katera med vami čuti brce nizko spodaj in znotraj - jaz imam namreč občutek da me naša pupa brca in drega direktno v maternični vrat in njegovo okolico. Ti občutki so zelo neprijetni, pa še skrbi me, ko me tako nizko brca. Imam te dni tudi ful napet in trd trebušček in praktično čez kožo ne čutim gibov, ampak jih čutim samo tam spodaj. Včasih me kar zaboli ko me brcne user posted image .

Hvala za odgovore in lep pozdravček vsem!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Marčevke
30.11.2006 15:50:51   
*sonchek*
Jaz brce čutim okoli popka user posted image  Pa ne samo z notranje strani, temveč se že lepo vidi in čuti na trebušku (včasih kar zavalovi). Kje pa ti je g. rekla, da nosiš svojo pikico?

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Marčevke
30.11.2006 15:50:57   
Tekica
Sibil, sama bom jutri sicer v Kopru, ampak imam že ob osmih sestanek, tako da žal ne user posted image  - mogoče lahko naslednji teden v sredo kaj skupaj pridemo ali kako?
Sicer sva pa midva za darila nekaj si že kupila, ker sva imela ravno pred kratkim obletnico, hihihi - kar sva skupaj, ne poroke user posted image , za user posted image  pa ne bova imela nekih daril, razen če dobiva voziček slučajno.
Za druge pa - nečaki so že kar veliki, pa ravno prav majhni, da še pridejo v poštev (10 in 12) in nimam pojma ... ne bi rada kaj velikega, knjige jima pa ne dišijo preveč user posted image . Tako da sem mislila kar napeči piškote in nekaj drugih sladkarij - recimo kinder jajčka, to ima tudi moj user posted image  rad user posted image . Za taščo pa en armafleks, ker na jogo hodi in si ves čas mojega sposoja user posted image . Jaz grem tudi jutri popoldne v Spar - upam, da pridem živa ven user posted image , ker me gneča ne privlači preveč.
Tejčica - hm, računalnik, odvisno kakšen je, jaz sem ga moji sestrični dala, ko je bila stara ene toliko in je bil prehitro nezanimiv, ker je bilo zanjo preveč - edino zabavala se je, če sem bila jaz z njo, tako da ... Je bil pa takrat zagotovo slabši, kakršni so danes.
Papa

_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Marčevke
30.11.2006 16:04:17   
A-N-J-A
draja ne sekiraj se,pač tvojauser posted image tako leži in te brca spodaj.Mene včasih tok v mehur brcne da je joj.
tinaaja midva sva tud hotla pri Eli kupit to zadevo,pa naju je pol mami mal okregala,da preveč kompliciravauser posted image .No pa je nisva kupila.

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Marčevke
30.11.2006 17:17:08   
pocka
Pozdravljene user posted image !

Končno sem našla nekaj časa za RR. Ste pa že toliko napisale te dni, da sem komaj prišla na tekoče. Drugače pa je moje počutje OK, user posted image pridno brca. V ponedeljek imam pregled pri G, v torek pa 3D UZ v Postojni, (komaj čakam, da vidimo našo pikico) tako, da bo naslednji teden kar pestro. Pridelala sem že 11 kg in me je kar malo strah kaj bo z mano do konca, se bojim, da ne bi sladkorne slučajno staknila (a so mogoče kakšni znaki ?)user posted image

Obalke, kdaj boste začele hoditi v šolo za starše in v kateri ZD? Glede kavice pa je z mano tako, da delam vedno samo dopoldne in se vam žal ne morem pridružiti.

LP, Pocka



_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Marčevke
30.11.2006 17:45:34   
tinaaja
Anja, se strnjam, da je na nek nacin to kompliciranje ali preseravanje,.. ampak mene ze tko al tko prevec skrbi vsaka malenkost, da bom pac zaradi tega malo lazje dihala jaz user posted image  Izksunje tistih, ki so uporabljale so super, tko da sva se kar odlocila vcer, ko sva vidla akcijo. Moja mami bi rekla, da ce sem mal znorela, da take neumnosti kupujem :))
Draja, mene brca skor povsod, dostikrat tud tko kot si sama opisala, kot da bo kr kaj ven pogledalo spodaj user posted image  je res mal neprijetno, verjetno je tko obrnjena. za mojo se mi zdi, da je morda horizontalno, ker dostikrat cutim na obeh stranek neke gibe, kar pa so lahko roke in noge. Kwa pa vem, itak ima gimnastine vaje not al pa ni glasu od nje user posted image  

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Marčevke
30.11.2006 18:20:19   
A-N-J-A
tinaaja sej ti čist verjamem da sta panična,midva sva bla tud(sva čakala na Elo 4,5 let pa marsikaj sva skos dala).Zato sva pa hotla to kupit.Saj škodil zihr ne bo če mata neuser posted image ?         

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Marčevke
30.11.2006 18:34:34   
Sibil_
Tejčica in Tekica-škoda, da ne moreta jutri na kavico...mi je prav žal.LAhko se pa zmenimo za drug teden v sredo, če seveda kaj ne pride vmes.Kje so pa ostale Obalke?user posted image

Pocka, kje pa ti delaš?Vidim da si iz Izole, a delaš kje v Kopru?

Tinaaja, mi smo tudi že nabavili Angel care, pri prvem me je rešil kar nekaj skrbi.V prvi nosečnosti sem sicer sprva govorila da je brez veze, pa kaj bo to meni, potem sem pa iskala nekoga da mi gre to zadevo v Trst iskat.In sem ga po parih tednih dobila, pa je bil v uporabi vsakodnevno dokler ni crknil od hudega.Sicer ni čist crknil, ampak je en kontakt bolj švoh in je mal hreščal.user posted image

Tejčica kaj pa boš dala pod drevešček za user posted image ?Jaz namreč nimam idej, pa itak da mi ne bomo imeli doma dreveščka, oziroma če bo drevešček skor ziher pod njim ne bo daril, ker bi moj sine vse takoj odprl.Mogoče bodo njegova darila samo takrat, ko jih bo lahko odprl, prej ni variante.user posted image

Mene pa pri hoji, ki je malo daljša, začne trebuh nekako na vrhu bolet, pa sploh ne vem kaj bi to bilo.Pa če kaj nosim je še huje.Mi gre prav na živce, moram to omenit na naslednjem pregledu, ki pa bo itak šele 20.12.Na koliko časa imate pa ve preglede?Jaz običajno na 4 do 5 tednov.

LP,
Sibiluser posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Marčevke
30.11.2006 20:38:28   
NMJ
Da sem vam še jaz malo oglasim. Saj vas redno berem, le napišem ponavadi kaj, ko je kaj novega. No tokrat ni nič posebnega. Še vedno čakam izvide od AC. Dokler jih ne dobim, se ne morem naročiti na pregled. Od tega bo spet minil mesec dni, jaz pa brez pregledov user posted image . Pa pravijo, da nosečnice z dvojčki redno pregledujejo na 14 dni. Le kje ???? user posted image
Sicer se še kar v redu počutim, le trebuh je že ogromen in predvesm teeežžžžaaakk. Najbolj mi paše ležat in kakšen dan kar cel dan preležim ob knjigi, ker drugače ne gre.Ponoči predvsem zatekam v noge in roke, čez dan je nekoliko bolje.

V ponedeljek začnem hodit v Lj. v materinsko šolo. Sicer mi je odveč se voziti v Lj., ampak se bojim, da v januarju (v Domžalah) ne bom zmogla več sedeti toliko časa na stolu in poslušati.

Imava pa v ponedeljek tudi 3D UZ v Dravljah, pri dr. Reševi. A se je katera naročila tam oz. je že bila? Še dobro, da sem se že pred časom naročila, bova vsaj videla, kako najini pikici napredujeta. Brcata že zelo korajžno user posted image . Danes sta stari oz. sem nosečka 25 t.
 
Vidim, da tudi že pridno nabavljate za user posted image . Tudi sama sem že precej nakupila - za nego,... večino stvari sva že dobila (lupinici, stolčka za hranjenje, oblekice in celo plenice Racman, ki jih bom sedaj uporabljala, ko pa bomo kam šli, bosta pa imeli pamperske). Nabaviti moramo še voziček, ki bo verjetno kar rabljen. Ker bom kasneje, ko bosta že sedeli, raje nabavila kakšen voziček marelo (aria twin), ki je mnogo lažji.
 
 
 Ps. Na tortico bi prišla, če bi bilo kje v BTC, kajti za v center mi ni za hoditi oz. voziti.
 
Lep večer

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   [Brisano sporočilo]
30.11.2006 21:14:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NMJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: Marčevke
1.12.2006 7:50:17   
draja
Punce hvala za odgovore user posted image , ste me prav potolažile. Včeraj zvečer se je tamala očitno malo premaknila in začela brcati spet malo višje je pa tako z njo, kot je napisala Tinaaja - ali je čisto pri miru ali pa zganja cele norčije po trebuhu. Hvala bogu za ta forum, da me vedno pomirite.

Kr_enamami, ti prav verjamem, da ti je bilo žal, da si vzela mamo s sabo, če je imela take komentarje. Meni se zdi pa zelo lepo, da tudi tretjemu posvečaš pozornost in ni zanj dobro vse kar že imaš od starejših sestric. Mi smo doma tudi bili trije in mlajši brat je od naju s starejšim kar precej mlajši, pa se nikoli nisva počutila prikrajšana, ampak sva prav uživala v pripravah na novega člana.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: Marčevke
1.12.2006 8:11:18   
slumpo
ojla

no pa sem doma na bolniški do naslednjega petka (sicer ne vem zakaj prav do petka ampak zdravnik že ve...jaz vseeno upam da bo hitreje mimo)

Kr_enamami....tudi midva sva začela nabavljati za najinega 1. otroka. Vsi hočejo vedet kaj sva kupila pa težijo da pokaževa pol pa imajo neprimerne komentarje kaj vse bova res rabila kaj sva pa kupila brezveze. Vendar je to najina stvar in zapravljava s svojim denarjem za svojega otroka ki je težkopričakovan in za katerega bi dala vse...
Nekajkrat so me ti komentarji od ljudi za katere nebi pričakoval česa takega prizadeli...nakar me je mož potolažu da ne pokaževa in ne poveva nobene stvari več in sama uživava v teh nakupih. Splooh se ne obremenjujeva več kaj kdo reče ali misli. To mislim da izhaja iz čiste fovšije ali pa že pozabljenih občutkov ob nosečnosti ali čakanja na novorojenčka...Tako da srečno v nabavo če imaš možnost.
Ko bi le ve vedele kako moj dragi uživa med policami v tovrstnih tgovuinah...kaj vse bi on kupu (v končni fazi ne vem ali bi tudi on imel recimo glasbene medvedke za nad posteljico....user posted image user posted image )

Sedaj sva oba bolj bolnika in komaj čakava da ozdarviva da se spet zapodiva v kakšen šoping.

Lep dan!

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: Marčevke
1.12.2006 8:24:00   
tinaaja
Slumpo, cim prej se pocajtajte!
Jaz pa moja mama sva isti, ona glede bolj razumsko, jaz pa valda custveno. Pa to, pa un, pa... Sicer ne kupujeva se tok, ampak kar sva se ji je zdelo ze cist prekmal, da itak imava se cas. PA mi je vseeno. Vem, da me bodo ljudje, ki mi ponujajo obleke cudno gledali/oz me, ker enostavno noceva. Kaksno zadevo ja, ne pa kupe nekih znucanih oblek, ki bi se jih radi znebili. Sva ze dobila neke zadeve, kao fuuul OK, pa sem se skor zjokala nad njimi, da bi svojo malo puncko oblekla v tisto. Res je tudi, da si lahko privosciva, ce si ne bi mogla, bi bila ziher vesela vsakega prispevka. Pa tudi to, da ne nameravava ostati samo pri enem otroku (ce bo bog dal user posted image ) in da vse kar kupim bomo rabili vsaj se enrkat, se raje 2x user posted image  
Z ljudmi, ki pa govorijo, cesa ne bs rabil, kaj bos pa jaz mislim tko.. ce so to mamice, pol ze vedo, vsaj priblizno kaj in kako. Ampak jaz se hocem ucit na napakah, svojih - ne vsega, ampak v takem primeru je to gust. OK bom kupila 2 kremi prevec, pa 5 cotk.. Pa kaj, uzitek ob kupvanju in prelaganju doma je vreden tega. Saj ta drugic tud sam ves, kaj in kako veliko bolje, ampak tokrat pa si bom dala duska. In verjamem, da so to recimo v vecini dobronamerni nasveti, ampak vseeno user posted image  Midva, najin otrok, najin denar in najin UZITEK.
In mi je vseeno, kaj si kdo misli, ce bi kaj neprimernega reku, mu nazaj povem,da pac midva tko, da ne rabim odobritve od nikogar.
Mal sem se razpisala user posted image

No jaz imam danes pregled, voda, kri in pogovor, bom spet cakala user posted image  No ja, bo ze.
Sibil, jaz imam pregled na vsake 4 tedne. Ne vem pa, ce je kaj drugace kasneje, ker sem v patoloski ambulanti - nekaterim so delali CTG ze od 32 tedna naprej pa tko. Pa odprto napotnico za UZ imam, ampak mi je delala samo enega vec, pa se tega, ker se nisem odlocila za AC. Mislim, da je 4-5 tednov normalno.user posted image
Sem stopila na tehtnico danes zjutraj, ker jaz lahko na pregledu povem, kok tehtam in je +8 user posted image  Sem sicer mislila, da je vec, ampak vseeno je veliko. Sem azcela zdaj zvecer jesti sadje, pa kaksen obrok tud skusam s sadjem nadomestit. Kg gor dobit je velik lazje kot dol ..
Petek je, se malo pa bo vikend user posted image

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: Marčevke
1.12.2006 9:40:49   
*sonchek*
Jutro punce user posted image
 
Kr_enamami ob takih komentarjih bi se tudi jaz zgrozila user posted image  Meni se zdi pa povsem normalno, da želiš svojemu otročku kupit in nudit čimveč, čeprav včasih mogoče res pretiravamo. Ampak posteljica in kompletek, se mi pa zdita daleč stran od pretiravanja! Ti samo uživaj v nakupih za svojega sončka in se ne oziraj na očitke user posted image
 
Midva nisva še nič kupovala, ampak bova še malo počakala (do konca meseca za večje stvari kot so posteljica, previjalna idr.), oblekice, pleničke in ostalo pa bova kupovala januarja, ko bom jaz na dopustu (pred porodniško). In prepričana sem, da me pri nakupovanju za malega paglavčka ne bo mogel noben ustavit user posted image  Komaj čakam, da začnem z opremljanjem sobice in vsemi pripravamai na novega družinskega člana user posted image
 
Punce, kdaj greste na porodniško? Mogoče katera hodi že v materinsko šolo? user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: Marčevke
1.12.2006 10:04:22   
bibi
Jaz še delam do konca tega meseca in z januarjem koristim dopust, v porodniško pa grem februarja. Jaz bom vse stvari za našega novega člana kupovala v januarju, ko bom imela čas, za zdaj sem še hiperaktivna mamica, včasih sploh nimam občutka da sem noseča (no razen velikega bušija), ker se šele ob 7 zvečer vsedem na kavč, včasih še kasneje. Sedaj s polno paro urejava stanovanje.

Zdle se ravnokar menim z kikiweltom, o kolekciji vozička I'coo Platon. Rada bi imela tricikla, ampak so mi odgovorili da je razprodan in da imajo samo 4 cikle. Nova kolekcija 2007 pa pride januarja in jo lahko že naročiš sedaj. Poštnina za 1 voziček pride 27 € in da pošiljka prispe v 4-5 dneh. Ful so prijazni na tem kikiweltu, takoj odgovorijo in ti vse povejo.

Drug teden v sredo moram 2 x dat kri (1x zato ker sem Rh in dobim 14.12. inekcijo in 1 x za kontrolo sladkorne v bolnici), 14.12 grem po inekcijo in pa 27.12 imam pri 31. tednih kontrolo!

Uživajte srečke user posted image , petek je tu!

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: Marčevke
1.12.2006 10:12:55   
slumpo
ojla

tinaaja...čisto z vsako besedo ki si jo napisala se strinjam s tabo....user posted image user posted image

tudi midva sva dobila nekaj kosov no ne nekaj kar veliko od moževe sestre, pa že ona jih je dobila in sedaj me vsi prepričujejo da ne rabim nič kupovati ker že vse mam....
jokala bi čez čas ko samo pomislim da moj otrok v 21 st. bo imel pa vse rabljeno, če že jaz takrat ko je bilo mnogo težje priti do stvari sem imela svoje in ne sposojene zadeve.  Groza!!!!!!!!!!
Ne rečem da bova nabavila vse na novo bo pa velika večina ker če bom res imela fantka ga ne bom zafustrirala že kot novorojenčka z roza oblekicami ki jih slučajno že imam od nekoga ki ima hčere... Bogi moj frajerček.
Skratka dnevno pregledujeva strani na internetu in si delava spisek v glavah kaj morava še kupit. Trenutno iščeva en cortkan ležalnik...

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: Marčevke
1.12.2006 10:16:11   
slumpo
jaz sem sicer misnla da če imaš lupinco ne rabiš ležalnika ker sem to nekako enačila pa sem zvedela da to ni tako....lupinca je le za v avtu in za prenašanje...ležalnik maš pa doma v hiši da ga imaš lahko kjerkoli s sabo tudi v kuhinji...

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: Marčevke
1.12.2006 10:32:56   
Sandra-10
jaz sem prvičuser posted image  in imam rok 10.3.2007, če ima katera okrog 10.3.07 rok in je iz mb ali mb okolice se mi naj prosim javi da navežema stike.

lp sandra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?