|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
12.10.2006 12:11:26   
al1*
tanika ampak če shujšaš 7 kg, boš imela bmi 19,8 - pa boš že malce podhranjena. Vsekakor pa user posted image user posted image , ker si spet z nami!
Jaz se tudi vsake toliko namžem s kremo proti celulitu, imam pa Oriflame. Včasih si, preden grem na orbitrek, navlečem tiste elastične neoprenske hlače, ki bi naj tudi pripomogle k večji izgubi celulita.

Še moje mere:
168 cm, pred dieto/sedaj
      69kg/58kg
pas:  75/68
boki: 105/96
joške: 91/86user posted image user posted image



_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Montignac
12.10.2006 12:11:27   
al1*
Ne vem, zakaj je 2x objavilo.


< Sporočilo je popravil al1* -- 12.10.2006 12:18:10 >


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Montignac
12.10.2006 13:01:59   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: al1*


168 cm, pred dieto/sedaj
     69kg/58kg





11 kg??? Vau user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Jaz pa v joške itak ne morem shujšat, ker jih že zdaj nimam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Montignac
12.10.2006 13:05:24   
April
ojla punce,

mene vsake toliko časa zanese kot čebelo na med. Ampak pri meni so količine na žalost kar konkretne, pa sam cukr.
Mi pa kaže dve kile manj. Nekaj je.
Začnem pa danes tudi s pilatesom, da vidim, če je res tok fajn.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Montignac
12.10.2006 16:36:51   
Anonimen
al1user posted image user posted image user posted image tole je pa super rezultat!! Kolk časa pa si že na montiju? A si se strogo držala in ali si se kdaj pregrešila?

Jz sem imela naslednje mere:

pred nosečnostjo/po nosečnosti/trenutno stanje:

teža 56-58 kg/75 (po porodu)/62
boki 96/107/100
pas 74/84/74
joške 84/ne vem, so ble pa gromozanske!/84
stegni 53/58/54
ITM  19,72/25,95/21.45

Resno hujšam od septembra, prej pa niti nisem nevemkaj hujšala, ker sem dojila.
Pozabila pa sem si narediti tabelo po datumih, da bi točno videla kako hitro centimetri usihajo user posted image

Kolk časa pa ve hujšate?


(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Montignac
13.10.2006 20:41:19   
rainbow
Kaj ve ste si to vse merile?? svašta, jaz vem samo za višino (ki ostaja ista oziroma se nižauser posted image user posted image ) in za kilažo.

Danes nisem ravno zdravo jedla, ni časa za kuhanjeuser posted image
Drugi teden bo.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Montignac
13.10.2006 21:26:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Kaj ve ste si to vse merile?? svašta, jaz vem samo za višino (ki ostaja ista oziroma se nižauser posted image user posted image ) in za kilažo.



Vsaj nekaj se niža user posted image user posted image user posted image

Jah, kilaža sama zame ni dovoljšnji pokazatelj koliko sem shujšala (ali pridobila). Itak popijem kozarec vode in mi že tehtnica kaže nekaj gramov več. Ali grem na wc in sem potem pol kile lažja....Če se mi pa stegna ožijo in rit manjša pa zagotovo vem, da dejansko hujšam user posted image Itak se pa hujšanje takoj na joških opazi, se mi kar izgubijo v modrcu user posted image

Kje ste vse Montijevke?! ALOOOO?! Pogrešam vas!

< Sporočilo je popravil caffee -- 13.10.2006 21:28:45 >

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Montignac
14.10.2006 10:24:30   
rainbow
Ojla!

preden gremo v life, se še hitro oglasim; caffee, imaš prav seveda; le da jaz nikoli nisem na to pomislila, da bi si merila zadeve; kaj pa vem, zdaj pa sploh ni časa. jaz najbolj po oblačilih vidim zmanjšanje obsega, mi to zadostuje.

lep dan želim vsem

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Montignac
14.10.2006 15:33:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Ojla!

preden gremo v life, se še hitro oglasim; caffee, imaš prav seveda; le da jaz nikoli nisem na to pomislila, da bi si merila zadeve; kaj pa vem, zdaj pa sploh ni časa. jaz najbolj po oblačilih vidim zmanjšanje obsega, mi to zadostuje.

lep dan želim vsem


Jz zdej, ko sem še na porodniški furam trenerke user posted image user posted image user posted image Ostala oblačila so mi še vedno (pre)tesna user posted image user posted image ....imam nekaj parov (skoraj) novih levisk, pa moram nujno shujšat nazaj, da jih bom končno spet na rit spravila.....Če ne...a katera (že) nosi št. 29? Če do novega leta ne shujšam nazaj, jih podarim!

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Montignac
14.10.2006 21:00:00   
al1*
Hej,

spet vikend, na srečo je lepo vreme in se veliko potepamo.

Glede mojega hujšanja: začela sem 3.1. letos z ločevalno in v treh mesecih izgubila kakih 9 kg. Potem pa sem, da ne bi slučajno se prehitro zredila nazaj, začela z montijem - 2. stopnja.

ampak ženske, če ne bi bilo vas, bi verjetno že odnehala in imela že kakih 5kg več.user posted image user posted image


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Montignac
15.10.2006 0:23:05   
dulcinea
Al1*, pa te nč ne boli roka k skoz mešaš tist na šporhetu? Zdaj bi bil pa že cajt, da nam postrežeš...

Ejej, jst bom kar nehala brat, ker ste vse tako pridne. Kdaj bo mene doletela pamet? user posted image  Včeraj sem jegrala (pila jegrkolo)cel večer. Ni glih po montiju. Dns pa spet na RD žuru pila pomarančen sok v katerem je seveda ful sladkorja.

OJOJ, Dulči nehaj ga no srat pa se oprimi Montija...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Montignac
15.10.2006 21:33:41   
rainbow
Čer!
preden poniknem v delo še moram vas malo počekirat;

Mislim, jaz pa kar ne morem nehat hujšatuser posted image user posted image , tokrat nenamerno in meni najhujše - prebavne motnjeuser posted image ; ne bom šla v detajle, jutri se tehtam, da poročam o rezultatuuser posted image user posted image ; sploh ni fajn, saj se hecam, cel dan sem zanič, moji babi ekstra zahtevni seveda, pa nič kaj ne upam jest. Upam, da ni kaka čudna črevesna zadeva, ampak mislim, da ne.

Ima katera kako idejo za musako brez mesa?? Če dam polnozrnate testenine, potem ne smem jajc in sira, ne? Samo druga stopnja pa to dovoljuje, ne?

have funuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Montignac
16.10.2006 10:09:04   
Anonimen
Musaka iz testenin user posted image A si imela mogoče lazanjo v mislih? Kaj pa če narediš zelenjavno musako/lazanjo?

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Montignac
16.10.2006 10:28:15   
rainbow
ja, thanks, grem zdaj nekaj spocat skupaj, pa bo kaj bo.

pridne bituser posted image


aja, pozabila, moj najnpvejši ITM, še malce nižji, je.... 23,7user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Montignac
16.10.2006 10:41:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

...moj najnpvejši ITM, še malce nižji, je.... 23,7user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Montignac
16.10.2006 11:10:58   
Rožica I
Čestitam, Rainbow user posted image  za ITM!
Drugače pa se mi zdi, da nekatere pretitavate s tem, kako ste elegantno izpopoljnene, vsaj ko preberem nekatere ITM! Ne razumem, če po ITM sodeč spadate med normalno hranjene!? No, mi je pa znano, da smo ženske precej nečimerne in redko same s sabo zadovoljne!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Montignac
16.10.2006 14:20:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Čestitam, Rainbow user posted image  za ITM!
Drugače pa se mi zdi, da nekatere pretitavate s tem, kako ste elegantno izpopoljnene, vsaj ko preberem nekatere ITM! Ne razumem, če po ITM sodeč spadate med normalno hranjene!? No, mi je pa znano, da smo ženske precej nečimerne in redko same s sabo zadovoljne!



Če je letelo name; ja, trenutno je moj ITM v mejah  normale. Mogoče za katero idealen. Zame ne. S svojimi 5 kilogrami viška se ne počutim tako odlično, kot sem se pred nosečnostjo in vsekakor je moj cilj priti nazaj na stare kilograme.
Ti pa dam prav; res sem nečimrna glede svojega izgleda, ker se ves čas tehtam in merim...in potem tukaj na forumu težim. Nekje se moram pritoževat, ker moj partner me ima že poln kufer user posted image user posted image In očitno ni edini user posted image

Se opravičujem...


In kaj boste jedle danes za kosilo?

Jaz imam na sporedu klobaso+kuhano zelenjavo+kumarično solato.













(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Montignac
16.10.2006 14:41:25   
Rožica I
Joj, CAFFEE, nisem te hotela okrcat, res ne! Nisem ciljala na katero določeno, pač pa tako nasploh, ko preletim poste pač! In lahko, kar se mene tiče, vsak dan napišeš kaj v zvezi s svojimi kg ali cm user posted image ! Saj jaz tudi skoz težim s svojimi grehi! Saj zato smo tukaj, ne user posted image ?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Montignac
17.10.2006 12:38:03   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee


Ti pa dam prav; res sem nečimrna glede svojega izgleda, ker se ves čas tehtam in merim...in potem tukaj na forumu težim. Nekje se moram pritoževat, ker moj partner me ima že poln kufer user posted image user posted image In očitno ni edini user posted image







Glej, glej. Sve že dve oz. sta že dva user posted image user posted image

Moje kosilo: pirini špagetki s šampijoni v smetani user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Montignac
20.10.2006 9:42:47   
rainbow
o!

Izmed vseh tigric nas skoraj več nisem našlauser posted image

upam, da ste vsaj malo tak pridne kot tigriceuser posted image

Midva sva kar, mene edino nekaj prebava daje, pa bo že.

danes kosilo: puranji zvitki s sirom in šampinjoni v omaki, pečene bučke (jaz), pečena paprika v solati.

Letim, čao

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Montignac
20.10.2006 10:26:38   
Anonimen
Kwajzej to punce?! A ste obupale nad Montijem ali le časa nimate za forum?! Upam, da drugo. Ker z M. mormo vsaj do konca decembra zdržat, da bomo šle v Novo leto (jz grem z NL v službo user posted image ) z lepimi in fit postavami!!

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Montignac
20.10.2006 10:46:32   
Rožica I
Mene je tale taprvi hlad pregnal v bližino hladilnika user posted image ! Večkrat. Tako, da se sploh ne upam prikazat tule.
Bom se popravla, jaz bi tudi rada do NL bila fit user posted image 1

Za kosilo še ne vem, kaj bo, mogoče kaj s polento?!
Vmes pa, seveda, Pilates in dosti vode!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Montignac
20.10.2006 11:44:10   
Anonimen
Ja, jz sem tut skoz pred hladilnikom..bemtiš..

Dons so mi naročili pico za kosilo...zase bom eno malo zelenjavno spacala..



(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Montignac
20.10.2006 12:58:01   
al1*
Tudi jaz bolj ali manj po starem.

Danes bodo za kosilo polnozrnate testenine jurčki. Zraven pa kumarična solata.

Popoldan pa bom pekla piškote. user posted image

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Montignac
23.10.2006 9:30:25   
rainbow
Lep pozdrav v novem tednu, nove možnosti za izgubo kilogramov ali ohranitev dosežene težeuser posted image

ta vikend sem ultra grešila, ful mi je pasalo sladko (Muser posted image ) in mi ni bila dovolj žlahtna čokolada, sem jedla tudi mlečno, pa pecivo, pa gris, groza v glavnem.

Imam krizo z idejami za kuhanje, si moram vzet čas, pa najt spet kaj novega. pa čas za kuhanje najt nekjeuser posted image

ampak čez teden pa bom res pridnauser posted image  Ve tudi????

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?