|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
23.10.2006 14:59:43   
dulcinea
Ojla!

Jst vas zadnje čase samo še berem. Ta vikend je bil ubitačen. Fotr 60 let... Samo jedla sem... Res se bo treba prijet v roke..

Je pa zanimivo, da kile trenutno že 14 dni stojijo.

LP, pa pridno hujšajte (še namest mene), Dulči

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Montignac
25.10.2006 11:48:52   
Rožica I
Pozdravljene, Montinjačke! Tudi jaz se skrivam pred Montijem in temle našim forumom, ampak če hočem do NL bit fit, vas nujno rabim! Drugače mi pa družbo dela moj veliki novi hladilnik user posted image !


user posted image  ITM= 26,2 
user posted image  ITM= 22,6

kosilo= sardelce in solata
večerja= kos sira in zelenjava

Lep jesenski dan, Montijevke user posted image


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Montignac
25.10.2006 11:52:32   
al1*
Malo smo zaspale, kajne?

Dajte napisat še kakšno idejo za kosilo, ker imam občutek, da skoz kuham eno in isto. Ali poleg Montinjakove knjige (kuharske) obstaja še kakšna knjiga, v kateri bi bili kakšni uporabni recepti?


_____________________________

lp


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Montignac
25.10.2006 11:58:56   
Rožica I
AL1-  Dr. B. Fourier, A. Mignonac: "Hujšanje z užitkom" (več kot 200 slastnih receptov za hujšanje)
Poglej najprej v knjižnici, če ti je sploh zanimiva!



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Montignac
25.10.2006 12:09:15   
al1*
Rožica hvala!
V naši knjižnici imajo, sem že preverila in bom šla iskat!


_____________________________

lp


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Montignac
25.10.2006 12:10:20   
rainbow
ola!

Danes kosilo pri nas: rdeče (okrogle) paprike polnjene z mletim mesom+zelenjava, zapečene v pečici; še nisem končala, tako da poročam o rezultatu.
Sem spet dala na plano vse moje recepte, pretežno iz Lize, pa se kaj notri najde; pač izločim za nas neuporabne zadeve.

see you

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Montignac
25.10.2006 12:13:35   
Rožica I
PEČENA TUNINA (za 4 osebe)


1 kos tunine (600 g)                   1 kozarec belega vina        
400 g korenja                             sesekljano krebuljico
400 g šampinjonov                     2 žlici paradižnikove
2 čebuli, 1 strok česna

Zelenjavo operemo in olupimo. Čebulo in česen narežemo na tanke rezine, korenje na kolesca, šampinjone pa na četrtine. V posodi za pripravo jedi brez maščob pražimo čebulo toliko časa, da porumeni, nato ji dodamo tunino. Popečemo z obeh strani, dodamo korenje in šampinjone ter nad močnim ognjem pečemo 5 min. Zalijemo s kozarcem vina in vmešamo parad. mezgo. posolimo in popopramo. Posodo pokrijemo in nad zmernim ognjem kuhamo 45 min.

Na pladnju pečeno tunino obložimo z zelenjavo in potresemo s krebuljico.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Montignac
25.10.2006 12:14:54   
al1*
Točno, polnjene paprike ali pa paradižniki. user posted image Jaz imam rada paprike polnjene z kus - kusom, ampak to verjetno ni najbolj priporočljivouser posted image
A ti si dala samo meso in spekla v pečici? Mi boš popoldan vse natančno razložila!


_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Montignac
25.10.2006 15:25:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Točno, polnjene paprike ali pa paradižniki. user posted image Jaz imam rada paprike polnjene z kus - kusom, ampak to verjetno ni najbolj priporočljivouser posted image



Kuskus za 1. stopnjo ni priporočljiv user posted image , za 2. stopnjo pa ne vem user posted image

Jz sem pa imela za kosilo "piščanca v zelju": na pogled in za pripravit zelo podobno kot segedin, vendar je piščančje meso namesto svinjskih rebrc in sladko (sveže) zelje namesto kislega.

Rožica, a si ti tudi že na 2. stopnji? Tvoj recept za tuno se mi sliši ful "njami"user posted image pa čist simpl za pripravit. Le korenje in vinček bi jz za 1. stopnjo izpustila (jz sem na 1. stopnji).


A bi mogoče katera imela možnost skenirat knjigo z recepti od Montija v pdf.format pa da jo potem deli  z nami?  To sprašujem čisto potihem, naj ostane med nami...user posted image ...sej veste, kršenje avtorskih pravic...
Jz se neki trudim z zbiranjem receptov in imam namen narediti scripto z enostavnimi recepti. Bi sicer kupila knjigo z recepti po Montiju, ampak imam feeling, da vsebiuje polno "eksotičnih" sestavin user posted image , ne vem pa ne, ker jo sploh še nisem videla. Samo mislim tako...
Drugače pa: na plano z najbolj enostavnimi recepti (ki so prirejeni Montiju!)! Bom pridno delala in zbirala recepte, potem pa vam scripto pošljem po mailu. Ja? Ste za?

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Montignac
25.10.2006 15:57:05   
Anonimen
Waaw...kaj sem našla! user posted image (sej verjetno sem mal "pozna" in vam je stran že davno poznana..)user posted image

http://marika.mojforum.si/marika-forum-16.html



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Montignac
25.10.2006 20:44:25   
rainbow
caffe, thanks, nisi nič pozna, sem si jo dala med priljubljene.

ps
moram vam priznat, da sem totalno grešila za večerjo. Zdaj pa me v želodcu tišči, pa še slabo vest imam. tak.user posted image user posted image user posted image

pa lepo spiteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Montignac
25.10.2006 20:49:58   
al1*
Ja, res fina stran!user posted image user posted image

Tudi jaz sem grešila z večerjo, ampak sploh nimam slabe vestiuser posted image , ampak je prav pasalo.


_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Montignac
25.10.2006 20:53:12   
Rožica I
Caffee- ne bi raje o mojih stopnjah user posted image ! Sem vedno znova na prvi, ampak včasih pa... No, kadar mi recept ne znese, recimo vino in dejstvo, da bo tudi moj sin jedel to, ali pa ni čist po Montiju, ali pa nimam vseh sestavin doma, ga enostavno priredim.
Rainbow- tudi jaz sem si dala na priljubljeno, kakor že milijon člankov o prehranjevanju user posted image !

Lačna kot volk, grem zmazat le gromozansko jabolko in pogumno mimo hladilnika user posted image ! Ma, niti pogledala ne bom tisti dober sir za crknit noter, obljubim...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Montignac
25.10.2006 21:36:05   
dulcinea
Ojla punce. Vidm, da ste pridne. No jst sm bla pa včeraj pri dohtarju zarad mojih pršic (alergije), pa sem dohtarci omenila, da sem montija mal opustila, ker ne zmorem psihično. Pa je rekla, da je bla na enem seminarju, pa da so rekli, da je debelost dedna in da je bolezen. In da se nimam kaj sekirat pa da sploh nisem debela ampak da sem malo pretežka, ker imam ITM 27. No saj bom spet začela mal gledat tele GI-je. Vsako jutro si rečem: "Danes Dulči, danes pa se ne bom pregrešila." Pa je vsak dan isto ko pridem iz službe... Mama kuhano kosilo. Pa kdo si upa pol še kuhat, če je pa sestradan... 

Kofetka, hvala za uno stran. Nisem jo še videla. Bom probala kaj skuhat...


No zdaj grem pa spat. Lepo hujšajte še naprej. Želim vam, da bi imele jutri vse eno kilo manj... LN, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Montignac
26.10.2006 14:24:29   
rainbow
Ola!

naše kosilo danes: graham testenine z gobicami (in malo sira v omaki), kitajsko zelje.

Dulci, res je, ko je človek lačen, pač je. problem je v tem, ker jemo tudi, ko nismo lačni user posted image
Sem ti pa hotela že dostikrat rečt, no in ti zdaj, da imaš ful dober citat, to o otrocihuser posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Montignac
26.10.2006 14:58:26   
dulcinea
Jah citat je pa res OK. Otroci so res nekaj posebnega. Pa čeprav me v razredu velikokrat spravijo v slabo voljo. Še zmeraj so samo otroci...

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Montignac
26.10.2006 20:13:30   
Anonimen
Ej, kaj pa ajdovi žganci + jogurt s posnetega mleka? A se to lahko je skupaj?

Jutri bi namreč za kosilo imeli ajdove žgance, pa nimam pojma kaj naj zraven pripravim.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Montignac
28.10.2006 13:10:45   
al1*
Ženske, moj user posted image ima zelo povišan holesterol. Je enako kot jaz - torej praktično brez maščob, zelo malo sladkarij, mlečne izdelke z manj maščob. Od januarja do sedaj je shujšal 20 kg. Poznate kakšno hrano, ki holesterol znižuje? Zdaj sem našla omega 3 in sem mu kupila kapsule, pa lešniki bi naj zniževali holesterol.  Povsod pri nasvetih piše, da je bistvena prehrana, ampak on se vsega tega že itak drži user posted image .

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Montignac
28.10.2006 18:44:58   
rainbow
Oj!

kaj takega, Al1*; ne bi znala svetovat; imel pa je tudi moj oče zvišan oni slabi holesterol, pa tudi zelo zmeren pri prehrani, nikoli nekih problemov s težo; edino kadil je, ne vem če je to povezano. ga lahko vprašam, kako je potem to zrihtal.

Mi smo bili danes na kosilu, vabil moj stari ata, malo sem se pregrešila, malo bolj pa potem doma, sem jedla čokoladne napolitanke; zadnje čase me kar potegne sladko, nimam pojma zakaj. Sigurno se mi je zaradi tega vnelo grlo (sem nekje prebrala, da zaradi slabe in nezdrave prehrane zbolevamo), čeprav se še lar trudim jest sadje in zelenjavo. Edino jogurti mi ne pašejo, če so prehladni.

No, lep vikend še želim; čim manj pregreškovuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Montignac
30.10.2006 9:03:27   
dulcinea
Mene je pa skor kap k sm danes stopila na tehtnico. Kar dve kili več k ponavad. Bo treba mal manj jest. Kako pa gre vam moje drage Montijevke?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Montignac
30.10.2006 10:25:27   
Anonimen
Jz vztrajam in vztrajam...Vsak dan grem takoj zjutraj (na tešče) na kolo (trenažer), 40 minut intenzivnega kolesarjenja (zraven preberem celotno Delo in prelistam prilogeuser posted image ) potem sledi en obilen OH zajtrk (kosmiči s posnetim mlekom)...no, potem pa sledi vsakdanji "delavnik" z mojo user posted image . Grešim sicer samo za vikende, drugač pa Monti, Monti, Monti,....in KILE OSTAJAJO NA ISTEM MESTU!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Groza...zgleda bo treba ukinit vikende


(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Montignac
30.10.2006 12:55:10   
dulcinea
Saj jst začnem z Montijevim zajtrkom. Jabolko, potem pa kruh z marmelado brez al pa kak jogurt, pol me pa premamijo druge stvari. Recimo včeraj zvečer sem si zaželela palačinke. pa tud polnozrnate moke nisem imela, da bi mal ublažila... Zdaj pa mam. Kaj bo z mojim telesom? user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Montignac
30.10.2006 18:27:23   
Rožica I
Zdravo, Montijevke!

Tudi jaz nisem preveč pridna, Dulcinea, zjutraj že, popoldne še nekako, zvečer pa kaos..user posted image !

Caffee- po moje imaš dosti mišične mase, ta pa tehta, seveda! Kako pa na oblačilih, ali vidiš spremembo? Ker tehtanje oz. kg niso pravi pokazatelj!

Imam resen namen 1. 11. začet striktno samo Monti in Pilates!
Upajmo, da ne "padem" med presuhe po ITM user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Montignac
30.10.2006 18:44:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I



Caffee- po moje imaš dosti mišične mase, ta pa tehta, seveda! Kako pa na oblačilih, ali vidiš spremembo? Ker tehtanje oz. kg niso pravi pokazatelj!




nobene spremembe user posted image user posted image



(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Montignac
30.10.2006 19:09:53   
Rožica I
Saj bo, Kofetek, samo ne obupaj!
Do NL bomo vitke in zadovoljne user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?