|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas (296. nadaljevanje)
21.8.2006 12:58:00   
GoYa
Pozdravljene pupike!

Tokrat si drznem odpreti novo nadaljevanje s svojim hitrim javljanjem, dokler princeska še spi in preden me oči nažene počivat.

Mi smo se 12. 8. povečali še za enega člana in vsi skupaj lepo uživamo.

No, pa že joče..... user posted image . Bom morala hitro končat.

Skratka, sam porod je bil zelo lep. Hvala bogu za epiduralno in možeka v porodni sobi. Boleči šivi pa so potem druga zgodba. Ampak tudi to mine. Z malo štručko v naročju pozabiš tudi na bolečo rit user posted image .

Punce, ki se še trudite, močno stiskam pesti, da se čimprej preselite na drug forum in tudi ve doživite to srečo.

Lep pozdravček od novopečene družinice.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
21.8.2006 13:16:01   
lana38
Čestitam za novega člana. Za bolečo rit bo pa poskrbel vaš novi družinski član, ko ti ne bo pustil, da bi kaj dosti na riti sedela. Vsaj pri nas je bilo tako. Mojega sina je kar naprej nekaj črvičolo že od 3. dne dalje. Ko pa je to minilo, pa je bil že prav navajen cartanja, samo takrat so tudi težave s šivi že zdavnaj minile in bi lahko sedela.
Upam, da se res čim prej preselimo na drug forum.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
21.8.2006 13:52:53   
Sulfinija
Ojla!

Punce tudi jaz se vam na hitro javim.Jaz sem danes prsrečna z možem potujema ponoči na user posted image ,in naju ne bo do 6.09.Želim si spočiti,nabrati novih moči,kajti septembra gremo na IUI,če na morju prej kaj ne poštimamo.Moja M se počasi končuje upam,da je jurti več ne bo in tam bomo v člasu O in z možganami na off,ko se pa vrnemo pa zagledamo sigurno en velik in debel +.
No vsem vam,ki se še trudite vam želim,da vam čimprej uspe.POgrešala vas bom in klepetanja z vami.

Lepo vas podzravljam in vsem skupaj srečno do naslednjega pisanja.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
21.8.2006 18:23:04   
Špela100
Goya uživaj to so pa radosti materinstva. Se splača.

Mojca9000 uživaj na morju in prešvercaj kakšno pikico in naj se ti res nariše en velik in debel plus, ko prideš iz morja.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
21.8.2006 22:26:54   
pika74
GoYa dej, da vas vsej virtualno poljubčkam pa objamem:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa fajn se cartajte!!!!

Lp


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
21.8.2006 22:32:38   
tia
Goya še enkrat ČESTITKE!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Lepo otroštvo tvoji princeski, mamici pa čimveč prespanih noči.

Veš da imata najini princeski isti dan roj. dan,le da naša je leto starejša pa še skoraj podobno ime imata.

Naša Leni pošilja Lini koš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Pika kako pa kaj ti?


LP


držite se babe

Tia

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
21.8.2006 22:34:45   
koala
GoYa iskrene čestitke, zate, tvojega možeka in seveda vajino princesko.
Želim vam veliko prespanih noči, še več cartanja, mali princeski pa zdravo in razigrano otroštvo.

Kaj zdaj babe, a bo srečanje al ne?????
Predloge na plan.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
21.8.2006 22:42:18   
pika74
tia jest sm tko kt ponavad - dobre voljeuser posted image .

drgač pa mal afne guncam po RRuser posted image

lepo se mejte tud vi pa en kamion poljubčkov user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
22.8.2006 9:04:00   
emaa
Čestitke Goya, vi kar lepo uživajte še naprej. Mi smo pa včeraj imeli morfologijo, dimenzije so pri obeh prave, vsi organi prisotni. Tako, da sem bila zadovoljna. Spol pa še ne bova izdala. Sem pa ugotovila, da se premikam zelo počasi, zmatram pa zelo hitro user posted image .

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
22.8.2006 12:15:45   
ameli
Goya  user posted image user posted image user posted image user posted image  še enkrat za malo Lino. Vse ti želijo veliko prespanih noči, no, saj jaz tudi. Ampak tudi če Lina ne bo od začetka pridno spala, ne bo krize, me fosilke zmoremo vse! Čimprej poročaj kako ste in kako fotko nam privošči.

Ema kako ne boš izdala spolov??! Daj vsaj namigni, plis.

Mojca ja klkokrat pa si ti že bila letos na dopustu? Ja, eni si pa privoščiteuser posted image

Tia a ti že hodiš v službo?

Pika  ti bi lahko bila proglašena za dobrovoljčka leta na RRuser posted image

Jaz končujem s porodniško (pa še ne dolgo nazaj sem tukaj gor jokala, ker ni in ni ratalo!). Marka že uvajam v vrtecuser posted image  in me res stiska pri srcu. Bogi moj pikipokiuser posted image . Bo že nekak.

Vsem želim, da bodo ti iztekajoči se poletni dnevi čim bolj plodni (dobesedno) in da naši politiki ne bodo rabli več razpredati o rodnosti. Jade punce, v akcijo.






(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
22.8.2006 12:38:08   
vampirka
Mater, gre hitro čas...pa hvala bogu, da je tako - drugače fosilke ne bi nikoli postale fosečke in še manj presrečne mamice user posted image user posted image user posted image ...GoYa - vse naj naj ob rojstvu in nadaljnem cartanju tvoje princeske ti želim user posted image !

Kje pa ste kaj ostale fosilke??? MucaMaca vidim, da bo tudi kmalu rodila...jao, pa saj bo december tudi kmalu tu...ostalim pa seveda želim, da se nam čimprej pridružite user posted image !

En lep dan vam želim!

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
22.8.2006 20:59:17   
meeryana
Ejejejejej, jaz pa pišem v staro temo ZA NAS! Pa kaj čem, sem sedaj komaj to zagledala :)

GoYa čestitke za novo pikico user posted image Boleča rit pa naj čimprej izgine user posted image .

Vampirka, evo še ena fosilka tukaj! Ene še kar ostajamo po starem :( AMpak upamo na boljše čase in verjamemo, da se nam nekoč pridružijo user posted image user posted image user posted image .

Danes me je spet obiskala user posted image . Drug mesec bomo pa bolj pridni.user posted image

Punce lepo se imejte in hvala, ker ste tukaj,user posted image VSe po vrsti!

LP
M

Mojca UŽIVAJ! user posted image



(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
23.8.2006 20:34:24   
Anonimen
Čestitke, Goya!!! user posted image user posted image user posted image  Vse lepo vam želim vsem skupaj! user posted image

Jaz le še 6 krat v službo! user posted image  Danes sem šla po papirje za porodniško, sem komaj cel pok papirja domov prinesla, noro. user posted image

Jaz še kar ne morem verjet, da bom čez par mesecev že mamica!  user posted image  Aja pa pupo čakamo, so na zadnjem ultrazvoku potrdili, mala Ana Anouk veselo brca v mojem bušiju, jaz grem pa malo v ležeči položaj, sem že itak celi dan na nogah in v sedečem položaju. Sma pa naslednjih 6 dni same, saj je šel moj user posted image  službeno v Bratislavo.

Lepo pančkajte! user posted image user posted image user posted image

Doei doei! Slaap lekker!

user posted image

(odgovor članu meeryana)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
23.8.2006 21:18:57   
koala
Mucamaca a ti že greš tudi na porodniško, al prej na bolniško, al dopust. Maš pa rok en dan pred mojo sestro.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
24.8.2006 19:41:27   
pika74
čau bejbike user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
24.8.2006 19:59:52   
Anonimen
@koala: jaz grem najprej na dopust, v začetku oktobra pa v porodniško. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

@Pika74: Hoi!!! user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
24.8.2006 20:34:15   
koala
Uživaj, maš pa rok 1 dan pred mojo sestro. Bom stiskala pesti za njo in tebe.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
24.8.2006 20:46:47   
pika74
O MucaMaca - kako kej bel pa vejvejvejuser posted image ? A greš še kej na Nizozemsk? Al si zdej skoz pr nas?

Kva je koala - a si kej boljš?

Bemtiš, jest sm čist crknjena...user posted image user posted image user posted image ... sm tok laufala prejle, da sm čist adijo user posted image . No ma sej je fajn, da se mal preguncam... pa kšn celulitk bo zginu user posted image , da bom bolj sexiuser posted image .

Pa bibo77 al Astro morm tud mal pozdraut tuki - user posted image .

No vsem ostalim pa enga luppppčkauser posted image , da nau foušije user posted image .

p.s.
zakva tuki na RR ni nobenga smajlija za ljupčkauser posted image user posted image ? A so preveč konzervativni? En kup jih je s črnim učem... za lupčka pa nobengauser posted image . Bo treba mal predlagat unim tazgornimuser posted image ... da se bomo lohk lupčkal tle gor - ane user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
25.8.2006 11:18:08   
koala
Hoj Pika, ja sem boljše, samo mam taki msuklfiber, da komaj tipkam. Sem si nabavla oni DVD od Cindy Crawford, pa sem malo pretiravala. Ker jaz pač nebom počivala, ne ne jaz moram vse ponavljat, zdaj pa mam.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
25.8.2006 12:13:45   
lana38
Koala!user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
25.8.2006 12:38:07   
anadejka
Čau babike
No da se še jest po doooolgem cajtu mal pofočkam,upam da se me še spomnite.
Bravo Goyči sm full vesela zate in za tvojo malo princesko.ne morem verjet kok čas leti.
Mi pa še vedno čakamo na papirje z državnega konzilija.Žal smo spet na začetku in tokrat bo boj še težji in daljši.Ampak se ne damo,počasi se daleč pride.
Sem pa zadnje čase tut jest kar aktivna in si probleme in težave lajšam z gibanjem in švicanjem.Sproščam se v naravi,če je dež pa v fitnesu.Pika kje pa tečeš?Jest sem vsak dan na skirci,mogoče se pa še kdaj srečave ;)
In ker sem bla celo poletje tok pridna sem shujšala za 10 kil.Hočem bit za naslednji postopek 100% pripravljena in v odličnem psihičnem in fizičnem stanju.

Želim vam maxi lep in pozitiven dan!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
25.8.2006 18:37:12   
koala
OO anadejka, kako te je lepo brati. Sem se že spraševala kaj se je zgodilo s teboj.
user posted image za kile, si pa bila ful pridnauser posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
25.8.2006 18:39:06   
koala
OO anadejka, tebe pa je lepo brati. Sem se že spraševala kaj se je zgodilo s teboj.
user posted image za kile, si pa bila pridnauser posted image .

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
25.8.2006 19:49:21   
emaa
Pridna anadejka, boš kile meni dala, a neuser posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Za nas (296. nadaljevanje)
26.8.2006 9:55:12   
Anonimen
Men je pa dolgčas, pa že spet ne netu visim. Še par dni pa pride moj nazaj domov iz službenega potovanja. user posted image

Pika, midva letos ne greva nič na NL, dobimo pa naslednji teden obisk iz NL, prideta moževa sestra in njen fant. user posted image  V novembru, ko bomo pa rodil,i pa prideta še tašča in tast, tako da so oni bolj letos leteči, kar se potovanj sem tiče. Odkrito povedano se mi sploh ne da po 13 ur v avtu cijazit tja gor. user posted image user posted image
Pa itak nič ne pogrešam NL! user posted image

Lep vikend želim vsem skupaj! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




imena
luncaa

katero ime za punčko???

Kaja (31%)

Ela (45%)

Lia (24%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!