|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Božična darila
28.10.2011 11:53:21   
uškinamama
mateyka, ja velikonočna sladica. Pa naj se kdo vpraša od kje kileuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Božična darila
28.10.2011 12:42:30   
ronja
Jelka - pandoro.

no parlo italieno...

Če želiš polnjenega panettone.

Čakaj, ampak v receptih panettone ni nič polnjen, samo not v testu ima rozine in kandirano sadje ipd...

A colombo poznaš?

Golobico sem pa že delala (za veliko noč) in je bila zeloooo dobra! Res fajn recept - na žalost nimam pojma, kje sem ga našla - nekje na netu, to je vse, kar vem... Ampak je bila res božanska - samo takrat nisem vedela, kaka bo, pa sem si pozabila spravit...

Haha, uškinamama, smo te uspele spravit v božično vzdušje, ali kaj?user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Božična darila
28.10.2011 12:47:43   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Jelka - pandoro.

no parlo italieno...

[


a ni italiAno?

Prejšnji dan sem bila službeno dol, čakam na ene papirje in pride v čakalnico en mlad moški, me gleda, pa reče (piši kao što govoriš, ne znam italijansko, razen nekaj fraz user posted image ): Elei non sono italiana, a? Ma, zgleda, da imam res tako očitno slovanske gene user posted image user posted image . Je pa fajn imeti italijanske posl. partnerje, zmeraj dobimo kaj dobrega za jest in pit ob novem letu, komaj čakam, kaj se bodo letos spomnili user posted image .

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Božična darila
28.10.2011 12:54:33   
uškinamama
Ronja,  pa saj nisi blond user posted image , za jelko naredit (tisto na sliki ) potrebuješ pandoro (ker je zvezdnate oblike) . In panettone je z rozinami ampak ga lahko predelaš, tako da ga napolneš s kremo chantilly (to je najbolj pogosto) ali s sladoledom...

Ankica, italiano, ja. Ko ti naslednjič kdo reče : Ma lei non e italiana? odgovori No, ma mi piacciono tanto i ragazzi Italiani user posted image . Uspeh zagotovljen.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Božična darila
28.10.2011 12:59:23   
Anonimen
A-a, tega pa ne bom rekla, ti, ti, ti user posted image . Mi Italijani sploh niso všeč, vsi so nekam majhni in suhceni, bolj fantki, kot moški.

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Božična darila
28.10.2011 13:09:27   
ronja
a ni italiAno?

Saj pravim, da ne znam!user posted image

Ronja, pa saj nisi blond user posted image , za jelko naredit (tisto na sliki ) potrebuješ pandoro (ker je zvezdnate oblike) . In panettone je z rozinami ampak ga lahko predelaš, tako da ga napolneš s kremo chantilly (to je najbolj pogosto) ali s sladoledom...

Ja, to itak - samo ker si rekla, da je če je polnjen, je pandoro, si me zmedla.

Mi Italijani sploh niso všeč, vsi so nekam majhni in suhceni, bolj fantki, kot moški.

hehe, mava res podoben okus - meni so tudi bolj Slovani všeč - taki ornk dedci, široke rame pa touser posted image ... ankica, poglej na mail, pliz.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Božična darila
28.10.2011 13:18:32   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ronja - panetone je panetone, pandoro je pandoro.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pandoro

http://en.wikipedia.org/wiki/Panettone


Nika, na šklati mora pisati pandoro (če želiš delati jelkico)



Uf, hvala za razsvetljenje! Zame je bilo vse isto s...., drugo pakovanje.user posted image

Potem pač samo razrežem in dobim tole, kar je na tvoji slikici? Ma, simpl.user posted image



nE pa ni user posted image  , čisto drugo testo...čutim , da si buongustaia - gurmanka, enkrat kupi pandoro, odpri vrečko posuj ga s sladkorjem, ki je priložen , pretresi in daj vse skupaj na toplo za kakšno uro (recimo na radiator), razrežeš, natočiš deci sladkega muškata....ah , komaj čakam božičuser posted image



Uf, se mi že sline cedijo, hvala za ideje. Sigurno realiziram.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Božična darila
28.10.2011 20:01:30   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Mi Italijani sploh niso všeč, vsi so nekam majhni in suhceni, bolj fantki, kot moški.

hehe, mava res podoben okus - meni so tudi bolj Slovani všeč - taki ornk dedci, široke rame pa touser posted image ... ankica, poglej na mail, pliz.



Imaš odogovr na mailu in na RR user posted image . Moj dragi je drgač ena zanimiva mešanica. Polovico ima slovanske gene, pa kar precej nemških, vmes je celo en s Korzike prišel,... kar ena fajn mešanica je nastala user posted image .


(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Božična darila
28.10.2011 21:27:17   
*tajda*
Pri nas se hvalabogu obdarujemo samo mi ( mati oče in dva otroka user posted image ) S tem da najini darili sta v iber skromni, kaj sladkega oziroma res malenkost, otroka pa dobita vsak nekaj v vrednosti 20 eur. To je to!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Božična darila
23.11.2011 17:54:08   
brezka
Pri nas se tudi hvalabogu obdarujemo za Božič samo popolnoma ožji družinski člani, torej samo midva z možem in otroci. Za otroke kupiva kakšno čokolado, midva pa si najdeva kaj zapeljivega .

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 18.1.2012 15:50:26 >

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Božična darila
24.11.2011 7:51:14   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Jaz si vedno že sproti delam sezname - ko se spomnim nekaj, kar se mi zdi ok za nekoga, si zapišem. Bolj je problem, da moram potem vse to še naredituser posted image - tako da mi kljub temu vedno zmanjkuje časa.

Miha Klavž ima za tamalidve že kupljeno: špangice in za Lejlo še tople rokavice, ker jih nima (razen, če bi jih do takrat že rabila, potem jih bo pač dobila že prej). Potem morajo palčki  naredit še par malenkosti za v nogavico, verjetno bojo to kar figurice škratkov in živali (iz Fimota), ker sta zadnje čase nori na to. Pa seveda bojo not padle še kake sladkarije in kaka malenkost za Ronjo, verjetno kaka kapa.

...



Ronja, nazadnje, ko sem pogledal, je mel dan 24 ur, leto 12 mesecev mesec okol 30 dni... kam ti vse to stlačiš not....vsa častuser posted image

Midva sva lani nehala hodit po trgovinah, in prvič podarila moj teranov liker v ličnih stekleničkah, ki se jih dobi v industrijski coni v Trzinu. Letos nameravava podobno. Otroc pa dobijo vsak svojo knjigo. Igrač je preveč.


< Sporočilo je popravil kalbo -- 24.11.2011 7:54:42 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Božična darila
24.11.2011 8:36:32   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Ronja, nazadnje, ko sem pogledal, je mel dan 24 ur, leto 12 mesecev mesec okol 30 dni... kam ti vse to stlačiš not....vsa častuser posted image


zato ker je smotka in dostikrat premalo spi!! (yes ronja, I`m looking at you >> user posted image ) včasih se splazi ven iz pojstle ponoči in gre šivat ali kaj podobnega.. v glavnem, jaz bi bla že zdavnaj zombi, če bi tako malo spala.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Božična darila
24.11.2011 9:17:01   
ronja
Ronja, nazadnje, ko sem pogledal, je mel dan 24 ur, leto 12 mesecev mesec okol 30 dni... kam ti vse to stlačiš not....vsa čast

Haha, jaz se skoz kregam z njim, da je 24 ur premalo in da bi rabila ravno ene 3,5x tolikouser posted image . Na srečo pri nas škratki malo spijo;) - yes, mateyka, guilty of charge, priznamuser posted image .
Zadnjič je Ronja lubiju prijavila: "Oči, lej, kopalni plašček ma prekratke rokave. Bom mami rekla, da naj mi ponoči naredi novega!"user posted image Sva se ful narežala. Ma pa mala point - do zdaj sem naredila mislim da 5 ali 6 kopalnih plaščkov - in vse ponočiuser posted image .

PS: saj špangic nisem sama delala, edino enega smrkca bom naredila iz Fimota, da ga bom nalepila na en moj star rajf (vidiš, da je dobro bit hrček:D), si Ronja noro želi tak rajf met, so pa svinjsko dragi v štacuni, pa sva se zmenili, da ji naredim in je bila vsa srečnauser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Božična darila
24.11.2011 9:35:35   
kalbo
Sam pazi, da ne pregoriš. Tud če kako doma narjeno lučko manj pojeste, važno je da si prisotna. user posted image  Drugač pa res občudujem take ljudi.

Tele rajfe in špangice pa moji tamali dela vzgojiteljica. Vsak dan pride mala domov s kako novo rožco v laseh.user posted image  Pa sva se ji že zahvaljevala, pa je sam rekla....če pa vse kar spacam tko rada nosi user posted image  (tok o negativnih izkušnjah iz vrtca) Ko se sestrica po 7 dneh kolonije in velikem pogrešanju bratca, ko je bil tam na avtobusni postaji mimo malega vrže vzgojiteljici v naročje je skor tko ko reklama za Eurocard...neprecenjivo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Božična darila
24.11.2011 11:02:37   
Ekaz
Jaz sem lansko leto naredila tole. Samo modelčka nisem dala zraven, zato sem piškote preimenovala iz "Čokoladne zvezdice" v "Čokoladni piškoti". Dala sem isto mašno, super lepo je izpadlo. Večji družini sem dala dvojno maso v 2-litrski kozarec. Še vnaprej lahko pripraviš.

http://www.dominstil.si/articles/takosenaredi/1242/ustvarjalna-ideja-preprosto-doma-narejeno-darilo/



(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Božična darila
24.11.2011 11:10:16   
Tutan
Pridem sem, pa sem lačna user posted image
:)

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Božična darila
24.11.2011 19:38:32   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Jaz sem lansko leto naredila tole. Samo modelčka nisem dala zraven, zato sem piškote preimenovala iz "Čokoladne zvezdice" v "Čokoladni piškoti". Dala sem isto mašno, super lepo je izpadlo. Večji družini sem dala dvojno maso v 2-litrski kozarec. Še vnaprej lahko pripraviš.

http://www.dominstil.si/articles/takosenaredi/1242/ustvarjalna-ideja-preprosto-doma-narejeno-darilo/





Super ideja! Tole bom pa ponucala letos. Nameravam narediti tudi teranov liker in to bo super darilo.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Božična darila
24.11.2011 20:10:07   
KT

IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Jaz sem lansko leto naredila tole. Samo modelčka nisem dala zraven, zato sem piškote preimenovala iz "Čokoladne zvezdice" v "Čokoladni piškoti". Dala sem isto mašno, super lepo je izpadlo. Večji družini sem dala dvojno maso v 2-litrski kozarec. Še vnaprej lahko pripraviš.

http://www.dominstil.si/articles/takosenaredi/1242/ustvarjalna-ideja-preprosto-doma-narejeno-darilo/





Jaz sem tudi to lani naredila - s tem, da sem jaz tudi modelčke zraven dala! Prejemnice so bile navdušene!

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Božična darila
24.11.2011 20:17:48   
skuštrana
Mi bomo letos delali decoupage in shabby chic, material smo že nabavili samo čas še rabimo user posted image

Bomo pa v to "oblekli" razne lesene stvari, mogoče tudi kaj steklenega. Pa potem notri kaj dobrega dali( nalili). user posted image

Ah, ja..Za otroke pa nimam pojma kaj bodo dobili.


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 24.11.2011 20:19:08 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Božična darila
25.11.2011 0:23:48   
Aika77
Kaj pa darilni boni? Saj vem, boste rekle, da je neosebno, samo jaz se jih pa vedno razveselim, si lahko potem sama izberem. Pri meni že vsi vedo, da bom najbolj srečna če dobim darilno kartico kakšne knjigarne. Joj, se že veselim, da se takoj januarja v Konzorcij napakiram:)) Potem pa večkrat pomislim, da bi morda tudi drugi bili veseli darilne kartice,  pa če ne že od Mladinske knjige, pa morda od Cityparka ali pa Muellerja ali pa HM-ja. Vi bi bile vesele takega darila? Ali bi si mislile, da res nimam domišljije al pa da se mi ne da za vas potrudit, če bi vas z darilno kartico obdarila?

Ni včasih najlepše če si darilo lahko izbereš sam?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Božična darila
25.11.2011 7:26:45   
Anonimen
Pri meni je odvisno v kakšnem "spremstvu" pride darilna kartica/bon ... če je to v smislu "lej Otika, vem da si želiš to in to zadevo, samo se je nisem upal kupit, ker je bolje da jo sama probaš/izbereš barvo/stil" ali "lej, vem da že dolgo razmišljaš o negi nohtkov pa se nikoli ne spraviš ... tu imaš bon pa pejdi že" itd. potem sem ga FUL vesela ... ker se vseeno vidi da je človek enmičkeno pomislil name, ko mi je izbiral darilo ... če pa dobim bon naprimer za cityja pa zraven "nismo vedeli kaj, pa imaš tuki da si boš sama kupila" al pa da me človek pozna, pa mi kupi bon za fitnes user posted image  ... no teh stvari pa nisem vesela. A sem čudna?

(odgovor članu Aika77)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?