|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:39:02   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

http://paperando.forumfree.it/?t=13152212

Tutan poglej si link, ta je prav lepa, taka kiči , kiči italijanska .



U tale kiči je pa lepauser posted image . Jo bova s tamalmu naredila, da se bo lahko izživljaluser posted image .


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:41:31   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

V bistvu je čisto izi: narediš krhko testo, sama sem delala navadno in čokoladno (torej da daš namesto dela moke kakav) in izrežeš zvezdice različnih velikosti. Spečeš, ohladiš, vmes narediš kremo - lahko je kaka maslena, lahko katera druga in nabrizgaš na vse piškote, razen na tanajmanjše zvezdice. potem jih zlagaš eno na drugo: spodaj največja zvezdica, čez malo manjša, čez še manjša,... do najmanjše. Potem vse skup posuješ, da zgleda, kot da so zasnežene. pride prav lepouser posted image .





V temu receptu, ki sem ga jaz zasledila so bile zvezdice skupaj zlepljene s sladkornim oblivom in je res carsko zgledalo. Vse belo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Božična darila
25.10.2011 13:58:08   
lenika83
Jaz sem se letos že sredi poletja odločila, kaj bodo božična darila. Sodelavka mi je poslala en kup receptov za razne likerje in sem se odločila, da bo nek liker "padel". Sicer se še nisem ukvarjala s tem, da bi dokončno izbrala recept, za to je še čas. Zdaj moram edino nekje uloviti ugodne stekleničke (če je kakšna ideja, kje na Štajerskem naj jih dobim, se priporočam). Sicer pa je meni praznično obdarovanje bolj muka kot karkoli drugega, ker ima moj user posted image  takšno familijo, da jih z ničemer ni mogoče osrečiti oz. razveseliti (no, mogoče kakšna kuverta z nekaj 1.000€, samo tega ne bodo dobili user posted image ) user posted image  Niso zadovoljni ne s kupljenimi zadevami (ali kaj okrasnega, ali uporabnega, ali sladkega, ali...), ne z doma narejenimi, ama ništa, res. Pa jaz bi drugače z veseljem pripravljala kakšne zadeve za pojest (kekse, marmelade,...), ampak enostavno nimam volje, če potem vse v nekem predalu obleži. Zato mi je pa v bistvu tudi škoda zaparavljati kupe denarja, ker vse skupaj pristane nekje v kotu. Potem pa pač vedno gledam, da pridem čimbolj ugodno skozi. Problem mi edino predstavljata nečakinji, ki imata popolnoma vse in na koncu tudi vse igrače pristanejo v kakšnem kotu, po možnosti neuporabljene. Mislim, da bosta letos dobili oblačila, njima je itak vseeno kaj dobita, oziroma če sploh kaj. user posted image  Za miklavža pa dobijo izključno otroci, pa še to samo hrano (sadje, sladkarije,...).

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Božična darila
25.10.2011 15:19:35   
ronja
J.ebeš Mercator, jst bi tvoje ročno delo.

Ampak ona svojega kupi in ga ročno samo razreže in namaže s kremo.

čakam še na Ronjine piškote
Saj sem že napisala, kako jih naredim:) Ali rabiš bolj podroben recept?

V temu receptu, ki sem ga jaz zasledila so bile zvezdice skupaj zlepljene s sladkornim oblivom in je res carsko zgledalo. Vse belo.

ja, mislim, da so potem malo priredili, vem, da so dali drugo kremo vmes, ampak osnovna ideja je ista - kaj daš vmes je itak po želji - lahko je tudi marelična marmelada, nutela, karkoli, samo da paše.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Božična darila
25.10.2011 15:26:18   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

J.ebeš Mercator, jst bi tvoje ročno delo.

Ampak ona svojega kupi in ga ročno samo razreže in namaže s kremo.


Tiho ti, ki nam prodajaš kokice in risanko . user posted image



ps. hvala za user posted image

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 25.10.2011 15:27:28 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Božična darila
25.10.2011 15:33:55   
ronja
Jaz nič ne prodajam - ne na blogu, ne tu, ne nikjer, vse je freeuser posted image .

ps. hvala za user posted image

ne mi rečt, da jo je šele danes dobil??? Veš, kdaj smo poslale?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Božična darila
25.10.2011 15:53:16   
uškinamama
Kako ne prodajaš user posted image  , če ti liza za smrečico  plača za objavo recepta ? A?

Ja, včeraj je prišla do nas , mali pa važen kot rit. Kao , pošta zanj. In si je prebral sam user posted image . Vse najboljše draga uš ti želi Maša .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Božična darila
25.10.2011 16:43:03   
ronja
Nisem ga prodajala - prijavila sem se na tisti natečaj za piškote, samo sem bila prepozna (mal pozno sem opazila zadevouser posted image ). Ampak ker jim je bilo všeč, so mi rekli, če lahko objavijo, pa mi plačajo honorar. Sem valjda rekla okuser posted image . Isto kot kdaj za kako drugo revijo kaj napišem, samo to ni prodaja, prej novinarstvo, če že moraš nekam uvrstit (čeprav niso glih take vrste revije, tako da tudi glih novinarstvo ni).

Haha, mala uš je to od Maše prebrala, hehe. No, saj ma še čas, da se nauči bratuser posted image . Sem pa malo razočarana nad našo pošto - ker oddale smo v četrtek - smo šle še prej vprašat, kdaj naj oddamo, da bo v soboto prišlo -pa so rekli v čet. ali pet. in do zdaj je naša pošta res hodila vedno 2 dni - zdaj pa tako dolgouser posted image . No, ok, bomo vedeli za drugič - samo je težko naračunat glih točen datum - prej ne sme bit, kasneje pa tudi ne...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Božična darila
25.10.2011 17:45:10   
Anonimen
Samo, mami od uške, meni je tvoja smrekca precej bolj všeč od italijanskega kiča user posted image .


Mislite, da bi se dalo narediti podobno smrečico, če spečeš pladenj biskvita za rolado in z modelčki oblikuješ zvezdice? Menda bi šlo, a?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Božična darila
25.10.2011 20:11:51   
chupsy
no tudi jaz že razmišljam o božičnih darilih. zaenkrat sem se odločila, da bom letos delala pomarančno marmelado, tko da to bo sigurno ena stvar, ki jo bodo dobili.
bolj na veliko se itak obdarujemo samo čist ta najožji družinski člani.
Mojemu bom letos kupila eno zadevco, za zabijanje prostega časa, kot ena družabna igra, mu je res ful všeč,tko da bo dobil kar to, pa mogoče še kakšno malenkost zraven.
Jaz sem svoje darilo že dobila eno tako luštno napravico za ustvarjanje( sizix mašinca ) in nekaj pripomočkov.
Tamala bo dobila kakšno igračko, verjetno kaj v zvezi z dojenčki,ki so ji trenutno najbolj zanimivi, ampak glede na to, da ima novembra tudi rojstni dan, je vse odvisno še od tega, kaj bo takrat dobila, ker ne maramo preveč igrač user posted image
Nečaku bom kupila puzle, je star tri leta in ga počasi začnejo zanimati.
Nečakinji kaj za oblečt, prav tako ta drugemu nečaku, sta še tolk mejhna, da kaj druzga že ne pride v poštev, ostalo itak imajo.
Predvsem bom pa sama kaj naredila. Trenutno izdelujem voščilnice za  celotno žlahto, delam dva kompleta, še za mojo mami. Prav tako izdelujem darilne škatlice, v katerih bodo dobili poklonjene malenkosti. Tašči in sestri od mojega bom dala notri verjetno kak šal, rokavice,ipd. Tastu tudi mogoče kaj podobnega, skratka malenkosti. Lani sem ženskemu spolu podarila ročno izdelane knjice, ki so imele v notranjosti post it blokce, poleg pa kalkulator. Letos bo kaj podobno uporabnega; kakšna knjižna kazala pridejo tudi v poštev, piškotki...skratka drobnarije, ampak veliko tega doma narejenega in so ponavadi vsi nadušeni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Božična darila
26.10.2011 13:39:36   
darja.mark
Ronja, ja, sej sem imela v planu kaj takega, da nekaj zašijem ja.

Joj, kake slastne slike dajete gor...kje pa imajo une ki so zvezdnate oblike? Nisem še nikjer v štacunah zasledila. No, je pa res da tut kaj preveč iskala nisem :)

(odgovor članu chupsy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Božična darila
26.10.2011 18:56:38   
amorcek
hy dive:D

kje kupujete stekleničke za likerje:D kok stanejo:Puser posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Božična darila
26.10.2011 21:07:01   
sonček33
amorček, jaz sem jih zadnjič videla v KIKu. Pomoje niso več kot euro/kom.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Božična darila
26.10.2011 21:50:46   
amorcek
uuuu tnxyuser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
28.10.2011 9:18:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Božična darila
28.10.2011 9:44:26   
Nika v službi
Hudo, kakšne inovativne zadeve, tale kompozicija od Uškinemame je meni svetovna. In zelo uporabna za take levake, kot sem jaz! Hvala, tega pa se morebiti res lotim! Bauli itak kupujem, ker ga imajo v našem sorodstvu zelo radi, zdaj bom pa poskusila narediti še tole. A te krake pa izrežete s kakšnim modelom al kako? Sori za tako tupasto vprašanje, ampak jaz o peki res nimam blage veze.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Božična darila
28.10.2011 10:12:40   
amorcek
ajooj...vrjetno bom šla res še u trzin pogledat tele stekleničke...no ko gre poročam kaj in kakouser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Božična darila
28.10.2011 10:18:27   
Felicita
take lepe steklenice majo tut v eni trgovini v stari ljubljani (čeprov kokr se zadnje čase menjajo vprašanje če je še tam) in sicer v bližini julije (in romea).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Božična darila
28.10.2011 10:23:06   
ronja
A te krake pa izrežete s kakšnim modelom al kako? Sori za tako tupasto vprašanje, ampak jaz o peki res nimam blage veze.

Nika, eni panetoni so že original take zvezdaste oblike, niso vsi okrogli (čeprav tudi jaz take poznam) - ko narežeš na rezine, dobiš zvezdice, ki jih samo zlagaš eno na drugo - je dala uškinamama link na prejšnji strani, se mi zdi.

Stekleničke so včasih imeli tudi v Antusu, no, še letos spomladi, pa v Prometeju in Levčku tudi - samo ne vem, kako so zdaj založeni, za Prometej nisem glih ziher... Sicer se pa najbolj poceni in največja izbira v Steklarni Hrastnik. Če se kdo tam potika - se splača it pogledat!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Božična darila
28.10.2011 10:35:58   
uškinamama
Ronja - panetone je panetone, pandoro je pandoro.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pandoro

http://en.wikipedia.org/wiki/Panettone


Nika, na šklati mora pisati pandoro (če želiš delati jelkico)

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Božična darila
28.10.2011 10:48:59   
ronja
ups, pardon - mi ni bilo nikoli jasno - ker v kuharskih knjigah so recepti ful podobni... Pa sem mislila, da je isto **, drugo pakovanje (oblika). Hvala za razlago, bom vedela za 2.user posted image
samo zdaj pa ne vem, katerega naredit za novo leto... Si mi zakomplicirala življenjeuser posted image .
PS: ju3 se oglasite?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Božična darila
28.10.2011 10:56:17   
uškinamama
Kako ne veš? Jelka - pandoro. Če želiš polnjenega panettone. Sicer lahko nafilaš tudi pandoro, samo je testo prenežno in pride preveč razmočeno. A colombo poznaš? user posted image

Jutri se ne ustavimo, šibamo direktno gor . Kaj pa v  četrtek , ko se vračamo

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Božična darila
28.10.2011 11:12:24   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ronja - panetone je panetone, pandoro je pandoro.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pandoro

http://en.wikipedia.org/wiki/Panettone


Nika, na šklati mora pisati pandoro (če želiš delati jelkico)



Uf, hvala za razsvetljenje! Zame je bilo vse isto s...., drugo pakovanje.user posted image

Potem pač samo razrežem in dobim tole, kar je na tvoji slikici? Ma, simpl.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Božična darila
28.10.2011 11:38:45   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
A colombo poznaš? user posted image


a ni to za velko noč? golobica miru pa to..

ampak vseeno..
Colomba Sovrana (with sultanas, citrus peel and whole almonds)
user posted image

Colomba Cioccolato (with sweet Italian chocolate, no candied fruit)
user posted image

Colomba Antica (rich in candied peel with a hazelnut and almond icing)
user posted image

user posted image


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Božična darila
28.10.2011 11:51:02   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ronja - panetone je panetone, pandoro je pandoro.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pandoro

http://en.wikipedia.org/wiki/Panettone


Nika, na šklati mora pisati pandoro (če želiš delati jelkico)



Uf, hvala za razsvetljenje! Zame je bilo vse isto s...., drugo pakovanje.user posted image

Potem pač samo razrežem in dobim tole, kar je na tvoji slikici? Ma, simpl.user posted image



nE pa ni user posted image  , čisto drugo testo...čutim , da si buongustaia - gurmanka, enkrat kupi pandoro, odpri vrečko posuj ga s sladkorjem, ki je priložen , pretresi in daj vse skupaj na toplo za kakšno uro (recimo na radiator), razrežeš, natočiš deci sladkega muškata....ah , komaj čakam božičuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?