|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FEBRUARČICE 2006
13.12.2005 19:54:51   
malamisha
Bom ta pogumna!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil malamisha -- 13.12.2005 20:03:20 >


_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
13.12.2005 20:00:26   
marty5
Zdej ste me pa malce ustrašile...ko sem prišla na forum, zagledam našo temo s pripisom pogum velja. Sem že mislila, da kakšna rodila ali kej podobnega user posted image .

Sem že malo čez les...vem user posted image . ...

Ja, očitno smo zelo aktivne, ker se te strani kar hitro nakopičijo user posted image user posted image user posted image . Drugi meseci imajo po eno temo zelooo dolgo. Bravo mi user posted image user posted image user posted image

Sem prišla pogledat, če je kaj novega z urso_p, pa jery.....držimo pesti še naprej user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
13.12.2005 20:07:23   
malamisha
Popravljam naslov, da ne bo katere kap!

Upam, da se vse pogrešane hitro javijo! Držim pesti, da je vse vredu!

Zadnje čase se kar prepogosto dogajajo takšne stvari. Imam predlog - kaj ko bi izbrale eno februarčico, ki bo zbrala vse telefonske številke in bi njej po SMS javljale, kaj se dogaja z nami, če smo preveč časa odsotne iz foruma???

Menim, da nas vse skrbi, ko katera tako izgine! In potem si postavljamo še več vprašanj...






_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
13.12.2005 21:13:08   
tinkatonka
user posted image user posted image user posted image user posted image  malamisha!!!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
13.12.2005 21:26:05   
sarazan
Čao user posted image !

Komaj mi je uspelo priti skoz vse poste. Res smo pridne s pisanjem. Pa saj za to pa so forumi user posted image .

Jaz sem zadnji teden v službi in imam totalno gnečo. Vse grabi panika in si skoraj ne predstavljajo, kaj bodo brez mene. Sem precej natančna in imam res red. Ostali pa ravno ne in se bojijo, da bo oddelek v enem letu v totalnem kaosu.

Sicer sem še vedno brez problemov. Ko vas takole berem, sploh ne vem, kaj naj napišem. Si ne predstavljam, kaj doživljate, me pa kar stisne, če pomislim, da bi kateri user posted image  hotel prehitro na svet. Pazite nase in se ne preobremenjujte. To drži tudi zame!
Urša, tudi jaz upam, da si imela le lažen preplah.

Sazi, kako je bilo na UZ?

Tema malo nazaj je bila o starosti... No, jaz sem ravno pred tednom praznovala 30 let in pričakujem prvega otroka. Računamo še na enega ali dva, bomo pa sproti videli, kako bo.

Ta ideja z GSM številkami niti ni slaba. Predlagam, da številke zbere tista, ki je velikokrat na netu in res pridno sledi dogajanju user posted image . Tinkatonka ali Evii se mi zdita kar tapravi user posted image .




_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
13.12.2005 21:31:09   
Tina76
Pozdravljene!

Sem ravnokar nazaj z MŠ. Danes smo gledali posnetek poroda. Jao.......kr pestro. Jutrišnje predavanje bo o porodnih dobah in mislim, da bo malo boljše.

Sem malo po trgovinah hodila in kupovala kar še potrebujem in v Pikapolonici mi je prodajalka dala kar seznam , ki ga je sestavila njihova trgovina. Cool. Manjkajo mi še spodnje žabice bombažne 2 komada. Sploh se mi ne sanja kaj za vraga so to za ene žabeuser posted image user posted image user posted image ?  In pa kozmetike še nimam.... jo bom nabavila nach!

Tako.... sedaj pa sem kot cota...izmučena od tega mestnega šetanja!

Grem počasi pod odejo.

LP vsem

Tina in Joštuser posted image

Evo še kopijo tega seznama, če katero zanima:


PIKAPOLONICA:
 
SEZNAM PRIPOMOČKOV IN OPREME ZA DOJENČKA
 
Spoštovani starši, .
z željo, da vam prihranimo dragoceni čas in skrbi pri pripravi na prihod novega družinskega člana,  smo pripravili
predlog osnovnih in dodatnih potrebščin.
V prodajalnah Pikapolonica smo vam na voljo pri izbiri. Želimo vam zadovoljno in srečno starševstvo!
 
MAMA POTREBUJE:
  nedrček za dojenje: 2 kosa
   blazinice za prsi: l zavitek
  čaj za dojenje: 1 kos
   črpalko za izsesavanje mleka: l kos
 
ZA NOVOROJENCKA POTREBUJETE:
body benkica ali benkica: 4 kose
spodnje žabice bombažne: 2 kosa
spodnja kapica bombažna:2 kosa
komplet hlačke, majčka, kapica: 2 kompleta
tople nogavičke ali copatke iz pliša: 2 kosa
tetra pleničke: 20 kosov
plenice za široko povijanje: 3 kosi
pampers pleničke 2-5kg ali 3-6kg: l zavitek
dekica: 1kos
bombažne tetra krpice: 5 kosov
kopa1no brisačo in rokavičko: 1 kos
robčke za enkratno uporabo za nego: l zavitek
kremo za ritko: 1kos
olje ali mleko za telo: 1 kos
negovalna kopel: 1kos
krema za nego obraza: 1kos
čistilne palčke: 1kos
glavnik za temenca ali krtačka: 1kos
škarjice ali ščipalec za nohte: 1 kos
aspirator za nos: 1kos
vata: 1kos
vodni termometer: 1kos
steklenička 125ml (za čaj): l kos
steklenička 250ml (za mleko): 1kos
duda tolažilka: lkos
čaj proti trebušnim krčem: lkos
mleko adaptirano: 1kos
termovka za stekleničko: 1kos
grelnik za stekleničke: lkos
sterilizator: 1 kos
elektronska varuška: 1 kos
banjica: 1 kos .
mehka glasbena igrača: 1 kos
glasbeni vrtiljak za na posteljico: 1 kos
posteljnina: 1kos
nepremočljiva podloga za posteljo: 1kos
postelja ali zibka: 1 kos
vzmetnica: l kos
previjalna miza: l kos
avtosedež skupina Oali 0+: l kos
voziček: 1 kos

 

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
13.12.2005 21:39:07   
nuka
Oj februarčice!

Nekaj dni se nisem oglasila in vidim, da se zgodilo veliko stvari.
Ursa drži se. Upam da je vse OK. Držim pesti.
Čuko tudi meni zadnji mesec nagajajo zobje. V 1 tednu sem izgubila 2 plombi.

Sem videla da je bila nekaj dni nazaj tema o starosti. Prvega otroka sem rodila pri 28 letih (1 mesec pred 29), drugega pa bom rodila pri 30. No upam tudi na tretjega tja do 35 leta. Bomo videla. Še prej morava rešiti stanovanjski problem.

Pri meni se je stanje malce umirilo. Čeprav sem v nedeljo mislila da me bo moral moj  user posted image peljati v porodnišnico ker mi je otrdeval trebuh in v križu me je špikalo. No po 2 urah se je na srečo vse skupaj umirilo.

Na CSD sem zvedela da se bodo v januarju povečali zneski paketov, tako da se splača oddati papirje za paket (če ste se odločile za denar) v januarju.




_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
13.12.2005 21:41:47   
sarazan
user posted image  za seznam, samo se mi zdi, da določenih stvari še ne rabiš kupovati. Npr. pumpice za črpanje mleka, pa adaptirano mleko, sterilizator, grelnik, termovka, stekleničke... Če boš polno dojila 6 mesecev, tega sploh ne rabiš.

Moj seznam je še obširnejši, pa sem določene stvari dala v drugi plan, ko bom videla, kaj res rabim. Sem pa možu točno povedala, kaj in kje bo kupoval, če se zgodi, da bo že na začetku panika.

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
13.12.2005 23:51:07   
wallery
Ojla !
Sm besna ko user posted image .me je zopet vn vrglo.Tako da bo na kratko.

A katera kaj ve kako je sedaj z Uršo ?

Smo bili včeraj klub sneženju v LJ.v shopingu gužva za znoret nato pa smo šli gledat v center lučke,res lepo izgleda kilometri lučk zvečer pa snegec.Naša pikica je uživala.Na koncu sem bila že tako utrujena da sem doma samo "padla"v posteljo.Ni pa spanec trajal dolgo  zopet so se pojavili vsakovečerni problemi.Malo me je tudi pekla vest da se nisem raje doma učila za sredin izpit.Danes sem bila dosti časa za knjigami.
Upam da bo jutri user posted image dan ko bo še en težak izpit opravljen(upam da bom naredila )
Se beremo 

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 6:49:55   
tinkatonka
Dobro jutro! user posted image user posted image user posted image

Urša_p in Jery??? Kaj novic?? No upam da vsaj parnetrja javita v primeru da sta ostali v porodnišnici, sicer pa sem za Uršo prepričana da se bo v prmeru da je doma danes zagotovo javila.

SArazan.....malo z zamudo pa vseeno od srcauser posted image user posted image user posted image . Ta prav letnik, tud moj je iz tistga časauser posted image user posted image .

Nuka in Čuko....pazita na svoje zobe. Si predstavljam kako mora to boleti, ker imam tudi sama drugače probleme z zobmi, ampak jaz pa z modrostnimi.

Nuka...A če oddamo v januarju npr. 3.januarja bomo dobile denar še v januarju al v februarju????

wallery...vso srečo na izpitu!!!!!!!!!!!!!

No danes je za mano težka noč. Sicer sem spala kr vredu, ampak sem se veliko prebujala, kajti vsakič ko se obrnem, in jaz sem obrnem 100× na noč, me tako bolijo sramne kosti, da je to za znoret. Sem prov na glas stokala pri tem, da sem še moža zbudila. Sicer pravijo da se to vse prištimava da bo potem lažji porod, ampak vseeno neprijetno boli.

V ponedeljek imam končno spet pregled pri ginekologu. Baje bo tudi "UZ kontrola rasti", tko da bo še možek z mano čakal in upal, da bomo vidli otročička.

No zdaj pa še malo prebrat, kaj se je novega zgodilo na RR-ju, potem pa počasi v službo in nato v MŠ. Danes imamo psihologinjo.

LP Tina in user posted image


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu wallery)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 8:03:46   
marty5
Dobro jutro!

Danes grem spet malo ven iz stanovanja user posted image user posted image user posted image  - nesem v službo nekaj peciva, da se poslovim od sodelavcev za dobro leto. Mi je kar čudno - več kot 5 let sem neprestano delala, vedno v isti firmi, zdaj pa eno leto kar nič....sploh se ne pritožujem (kje pa - še paše user posted image ), le ena velika sprememba je.

Počasi, a vztrajno tudi črtam stvari iz seznama stvari za dojenčka. Včeraj sem nabavila (naročila) posteljnino, kovterček in baldahin za zibko v Odeji - obljubili so mi za drugi teden. Za posteljico pa bom kasneje, saj bo prve 3 mesece user posted image  sigurno v zibki. Jutri pa greva v nakup kozmetike, banjice,...ipd.

Jaz bom očitno edina februarka, ki bo šla januarja v MŠ. Tako je pač naneslo - upam, da mi ne bo prehudo sedet tam  - sramne kosti tudi mene bolijo ko user posted image .

Zobje - meni sta se v času user posted image  dva okrušila oz. sta plombi ven padli. Ni prijetno, ampak poštimajo brez panike. Tudi injekcijo lahko dobiš (protibolečinsko), Čuko - preverjeno....

Februarčice, kako pa boste praznovale najdaljšo noč v letu? Midva bova bolj po penzionersko user posted image  - kar doma, eno dobro večerjo in upam, da kak dober film....za drugo tako nisem.

Tako, grem počasi. Upam, da bo potem kaj novic o ursi in jery.....

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 8:28:48   
malamisha
Dobro jutro!

Pri nas pa tako lepo sneži! Upam, da se to pot kaj snega obdrži.

Tudi nas še čaka nekaj nakupa. Bomo pustili za januar.

Za paket oz. denar mi je zadnjič na CSD svetovala, naj vse oddam v januarju. Upam, da bo padel res kakšen tolar večuser posted image user posted image
Izplačilo bo pa šele 15 februarja.

Kakšnih večjih problemov trenutno nimam. Moram potrkati...
Je pa res, da ogromno počivam in se pustim razvajati (čeprav ne preveč...).

Punce počivajte!!!




_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 8:45:12   
tinkatonka
Mam slab občutek da je urša_p ostala v porodnišnici, ker mislim da bi se drugače zagotovo javila. user posted image

Urša upam da je vse vredu in da so te dali samo počivat čez noč, ter da se je otrdevanje ustavilo. Držim pesti in mislim nate in na tvojega user posted image  da bo le vse vredu!!!!!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 9:44:10   
Eviii
jutro...
mi smo tudi končno uspeli vstat s postle. noč je bla še kr ok, čeprou sm mogla spet vzet spasmex in ketonal user posted image  res upam, da mi bojo tej antibiotiki čimprej primli in da bo vnetje zginlo, da bom vsaj spala lahko brez tablet. drugače pa user posted image  brca in brca in brca user posted image
tale ideja s telefonskimi se meni zdi super. lahko si kr jst prevzamem to vlogo in jih vse poiščem. itak nimam kaj delat doma in se cele dneve dolgočasim. pa še vn ne smem. torej, predlagam, da mi vse na privat pošljete svoje cifre in bom jst pol to memorizirala v svoj mobi in me sproti obveščate, kaj se dogaja z vami (če slučajno greste v bolnico in ne uspete javit na rr). ki zdej se pa že kr za dve sikiramo... mogoče je še kšna več, ki manka, pa niti ne vemo.
hvala za nasvete glede papirjev za csd. jst jih zdej počasi sprabljam skupi in sm jih itak po novem letu enkrat nameravala it nest dol... ker imam rok konc februarja, imam cajt še cel januar, da te stvari uredim. drugače sm pa po naravi taka, da raje stvari urejam čimprej, ne pa zadnji dan.
jst in moj možek bova praznike preživela doma - itak je moj manevrski prostor omejen s prestavljanjem po hiši... pa moji bodo doma, tko da bo vse bolj umirjeno. vrjetno bomo kak dvd pogledali in se malo nasmejali. pa stara mama bo potico nardila in se bomo nabasali do onemoglosti user posted image  upam, da bom uspela dočakat polnoč, ker me kr prej zmanka in težko dočakam take pozne ure. se bom mogla dat malo trenirat user posted image
jst sm za našega-o user posted image  že precej nabavla. kot da bi vedla, da se mi bo proti koncu neki čudnega zgodilo in bo vse skupi zapletlo. pred dvemi tedni sm bla v tosami in tam nakupla še pleničke in racmane in podobno. manka mi edino še kozmetika, ki pa jo bom raje nabavla malo kasneje oziroma mogoče si jo bom zaželela za novo leto al pa kot darilo od kolegov ob rojstvu.
kar se pa tiče naših izgubljenih kolegic s popadki (lažnimi al pa pravimi). ko sm bla jst pred par tedni v bolnici, je z mano v sobi ležala ena punca, ki je v 34. tednu dobila prave popadke. in so ji jih ustavljali s tabletami (al neki podobnega). tko je blo 2 tedna. je moga bit gor in počivat. ko je dopolnila 36. teden, pa so ji rekli, da nima več smisla in da kar bo, pa bo. in so jo poslali domov. po mojem je še isti dan pršla nazaj rodit user posted image  tko da se po mojem tudi z uršo in jery dogaja podobno. če ti ne odteče voda in nisi odprta, pa imaš vseeno popadke, ti jih skušajo ustavljat, dokler lahko. pa dokler so v bolnici, je zanju itak poskrbljeno...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 11:06:13   
taja27
Ja Eviii jst sm tud zato, da ti pošljem tel.št. na privat - ampak na tem forumu sem bolj malo (klepetam načeloma samo z vami fabruarčice) in sploh nimam pojma kako ti pošljem na privat, časa pa nimam preveč, da bi poštudirala. Če ti ni odveč te prosim, da mi na kratko napišeš kako se to naredi.

Taja

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 11:19:03   
malamisha
Taja27 - ti bom kar jaz pomagala.

V napisanem sporočilu imaš v spodnjem delu ikone za E-mail, Z.S., kontakt...

Odpreš Eviiino spročilo in klikneš Z.S. in to je to...

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 11:50:19   
sazi
Tole z mobi številkami se mi res fino sliši (Evii, ti pošljem). Bomo vsak vedele, če se res kaj resnejšega dogaja in nas ne bo po nepotrebnem skrbelo, če pa že kaj bo, bomo pa vedele, da je treba še bolj držat pesti.
Včeraj smo bili na UZ pri Pušenjaku. Res je ful simpatičen. user posted image je velik in težek/a tednom primerno in naj bi se kar lepo rodil/a nekje okoli roka (13.2). Je pa tista bunka, ki mi neprestano rine ven v okolici popka še glava -torej se še ni obrnil/a. Upam, da se bo, sicer je pa kar še nekaj časa. Nogice in rokice ima pod desnimi rebri, tako da je cel/a na desni in je včasih prav hecno, kakšne oblike imam trebuh - ne vem, kaj mu/ji na levi strani ne ustreza.

Zdaj gre pa pobrskat po forumih, kje so že tisti linki in navodila, kaj vse je treba sprintat za urejanje papirjev na CSD. Če ima katera link in spisek "pri roki" ju bom zelo vesela. So zraven tudi papirji za urejanje očetovskega dopusta? če katera napiše - že vnaprej hvala

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 11:52:37   
bobika
Hej!
Vuu koliko novih postov! Sem celo jutro rabila, da sem prebrala.
Ene že kr prehiteva ta nosečnost, upam, da zdržite čimdlje!
Tudi mi smo bili včeraj v mš v mb. Meni in mojemu je bilo predavanje full dobro. Res film je bil konkretn, pa ni bilo tak hudo, kot sem pričakovala.
V ta novi pikapolonici so full prijazne gospe in se pogovarjajo z nosečkami kot kolegice. Tudi seznam so mi ponudili in sem ga z veseljem vzela.
Mi gremo za user posted image  vse potrebno kupiti v petek. Se že veselim. Moram do takrta še seznam napisati, kaj mi manjka. JUPI!!

Včeraj sem bila malo razočarana, ker kupujemo kuhinjo. Po trgovinah sva iskala kuhinjo in sma si nekak zamislila oranžno. V oči mi je padla gorenjeva oranžna iz katalogov. Pri nas v Mb, pa tudi drugje pa menda še sploh se ne prodaja, ker je čisto novi dizajn. Niti zrisati in predračuna ti ne morejo narediti. Tako, da sma spet na nuli. Se pa nama mudi in ne morama zdaj še dva meseca čakati, da jo dobijo pol pa še dva mesece, da jo postavijo.

Lep dan in bodite obsijane s sončkom!

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 12:00:03   
sarazan
Sazi!

Pripenjam linke. Malo pobrskaj po njih in boš našla vsa navodila in obrazce za tebe in user posted image :

http://www.gov.si/mddsz/index.php?CID=15&ID=803#porodniski

http://www.gov.si/mddsz/index.php?CID=84&ID=875

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/starsevskoVarstvo.asp

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 12:06:22   
Eviii
jst že pridno dobivam vaše številke na privat sporočila. vam bom do jutri zjutraj vsem poslala sms z mojo cifro, tko da jo imate spravljeno za slučaj, da nas bi želele o čem obvestit. bom pol jst naprej tle gor objavljala sveže novice. ne boste verjele, ampak danes so me v službi zadolžili za pripravo in urednikovanje časopisa. hm, danes res vsi mislite, da sm nadarjena za obveščanje user posted image  sicer mi je ta vloga pisana na kožo. sama sem namreč kar precej na netu in iščem vse možne informacije...
pridno pošiljajte cifre mobijev in vmes božajte bušije, da jih veter ne bo razpihal user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 12:28:56   
Kami
Čao punce,
vidim, da je vznemirjenje v zraku! user posted image  Malo zaradi bližajočega se februarja, novega leta, prezgodnjih popadkov, panike po trgovinah in še česa. Jaz se probam čim bolj izključit, ampak mi ne uspe vedno. Čez pol urce imam izpit in sem se pred odhodom prišla še malo skulirat na net. Se vam javim po tem. Upam, da bo šlo user posted image . Opažam, da v moji glavi ostaja vse manj.
Kje je spet tisto sonce? user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 14:01:59   
Ezi
 Uh, uh ... en kup neprebrane pošte, neprebranih postov, nova teme, nekater user posted image  pogrešane, ful novih stvari, pa me ni bilo le nekaj trenutkov ... dni .... mašina, se svet hitro vrti!!!!
Kako ste ve, sem le na hiro preletela ... si bom potem čas vzela, upam, zdaj pripravljam kosilo in malo vmes skačem za računalnik ... saj pečica itak sama peče ... pečenko ... moram pa rečt, da nimam več takega apetita ... no, še dosti pojem, ampak vse zgleda bolj normalno ...
Vse možne kontrole smo dali skozi, vsi smo ok, mali je hudo, hudo živahen (sem se že spraševala, če je pretirana živahnost lahko znak za kaj neprijetnegauser posted image  ) pa sem se seveda pomirila ... jaz ne kašljam več tako hudo, so antibiotiki pomagali ... imamo pa tako pestre dneve da ... mamice, ki lahko svoje otroke dejansko objamete veste o čem govorim ... dedki mrazi, pa božički in vsa ta norija, pa mrzli popoldnevi, katere moraš preživeti nekje notri ... sem zvečer tako utrujena, da me lahko zbudi le Nejc in takrat opazim, da se ponoči tudi premaknem ne ... spim in zaspim kot bi me omamili.
Še vedno se nisem lotila novoletnih voščilnic ... saj bo ... jutri pa verjetno letim v Ikeo po par reči, da popolnoma pokurim budget ... o opremi za novega člana pa ... nekaj še imamo, nekaj še dobimo, pa si ŠE ne belim glave ... včeraj me je še šefla zasekirala, ker mi ni hotela odobriti dopusta pred porodniško. Halo?! Mi je rekla, naj si kar bolniško podaljašam. user posted image

A veste, da se vedno bolj veselim naše nove user posted image  No, verjetno se tole čudno sliši, ampak druge nosečnosti ne doživljam tako kot prve in ko me preplavijo ti božanski občutki pričakovanja, sem res vesela ... se pa seveda tudi sprašujem, kako bo to šlo. Celotna organizacija ... mama je ena sama in imam le dve roki, oči v službi, user posted image  bi recimo jedla, ta velik mulo, pa bi rad, da se npr. igram z njim. Ali pa pohodi v trgovino, pa potem še pes ??? user posted image user posted image user posted image  Kdaj pa on lulat in to? Pa spanje???? No, ob takih mislih, pa se malo ustrašim. Ne bojim se poroda samega, bojim se vsega napora ki sledi. In ta zna biti prav velik. Takrat se bo vse šele začelo ... zdaj so user posted image  na varnem, na toplem, site, naspane ... potem pa ... ojoj kaj delam ... se opravičujem za tele bolj mračne sile, sem le razmišljala in sproti pisala ...

Punce, ostanimo vsi zdravi in se mejmo radi!!!!!!!!

(odgovor članu Kami)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 14:38:36   
Eviii
spet sm tle, na svojem novem delovnem mestu user posted image  do zdej sm dobila že kr neki številk (9). bom počakala še do vičira, da se javijo še ostale februarčice in pol bom vsem poslala sms user posted image
mi smo se zdej najedli ko user posted image ... se mi zdi, da me bo ravnokar razneslo user posted image
drugače pa vam povem, da sm nardila eno drastično spremembo - iz pižame sm se preoblekla v trenirko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  se počutim ko čisto drug človk zdej. prej se mi je zdelo, ko da sm bolana...
naš-a user posted image  je danes malo bolj miren-a. neki malega je blo ponoči telovadbe, pa navsezgodi zjutraj, zdej je pa očitno preveč utrujen-a, da bi se kaj oglasil-a.
vmes sm se lotla tudi delat goblen. mi je prou mankalo neki za sprostitev. včiri ponoči sva se z možekom pogovarjala, kaj bi te dni lahko počela skupi, da nama ne bo dolgcajt. in glede na to, da sm omejena na prebivanje v hiši, idej res ni dosti. pa sva rekla, da se bova lotla puzzle (imam en full lep pariz ponoči, ki ima fluorescentne lučke)... pol ga bova pa zlepla in dala v okvir in bo romal na steno v sobo... pa še čestitke morem napisat. sama jih raje ne bi delala, ker nism niti najmanj kreativna in ustvarjalna.
torej, tiste, ki mi še niste poslale sms številke in bi to rade storile, mi to pošljite na privat in jo bom shranla v svoj gsm. res upam, da bomo te številke uporabljale samo za obveščanje, kdaj katera rodi (in to v februarju in ne prej!!!) al pa da se zmenimo za kako kavico.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 14:45:55   
Kami
Čao punce, sem že nazaj!
Nardila z 10! user posted image  Profesorca 100 na uro prijazna (ena res redkih), sva bolj klepetale kot da me je resno spraševala. Pa saj ji je jasno, da sem se učila, ampak vseeno. Mimogrede sva se zmenili okvirno še za diplomo, pol mi je pa še magisterij predlagala, jaz pa še sploh nisem razmišljala o tem. Se mi zdi še tako daleč, še sploh če pomislim na moja otročka. Bomo videli...user posted image
Drugače pa vam za boljše razpoloženje povem en štos od Liama: me je danes zjutraj na poti v vrtec vprašal: "A ne, mami, da je danes vreme bolj posrano ?" Joj, joj, očitno me je slišal zjutraj, ko sem dvigovala rolete, da sem bentila nad vremenom. user posted image  Potem sem mu razložila, da tudi mami kdaj tako reče, ampak da to ni preveč lepo.
Al pa še eno od včeraj: Zdaj imamo na tapeti Božič in razlago, zakaj praznujemo Božič in božične pravljice pa to. Pa pridem en dan domov, pa mali prepeva (zelo zelo veliko poje): "Vse najboljše za te, vse najboljše za te, vse najboljše dragi Kristus, vse najboljše za te!" user posted image user posted image user posted image  Me je skor kap. Ampak očitno so se vsedle vanj razlage in pripovedovanja, da se je rodil Kristus na božično noč.
Zdaj pa šibam v vrtec!

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: FEBRUARČICE 2006 - pogum velja
14.12.2005 14:51:37   
taja27
Kami čestitke za 10ko!!! Zdej pa še diplomo z 10, pa bo.

Taja

(odgovor članu Kami)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?