cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

90 d- začetek 4.6.

  
clock-img

02.06.2007, 14:49

clock-img

njelci

pencil-img

283

pozdravljene...odločila sm se da v ponedeljek 4.6. ponovno začnem z 90 dnevno ločevalno dieto pa me zanima če se mi katera pridruži?
lp
danjela

clock-img

02.06.2007, 15:26

clock-img

Anonimen

Mi smo štartale par dni nazaj, lahko se priključiš k nam.

Aja, samo smo se odločile samo za 1 mesec. Toliko namreč je volje, za kaj več pa ne.user posted image

< Sporočilo je popravil Splišni -- 2.6.2007 15:30:53 >

clock-img

04.06.2007, 09:12

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Jaz se ti pridružim! user posted image

clock-img

04.06.2007, 10:42

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

ej punce jest bi tud sam rabim jedilnik

clock-img

04.06.2007, 11:48

clock-img

barbi g

pencil-img

37

Tudi jaz sem začela danes in se vam pridružujem.Zdaj si grem kuhat čaj ,da ne bom razmišljala o čokoladi.

clock-img

04.06.2007, 12:37

clock-img

njelci

pencil-img

283

o kako lepo, več ku nas bo lepše bo user posted image  se pravi da smo že v 4, super user posted image
no danes so beljakovine
zajtrk: 2 naktarini
malica kosilo: skuta
Večerja: piščančje bederca nažaru, solata, kos kruha
pa veliko vode čez dan...

lohku  bi naredile tudi eno tabelco , kdo bo hujšal, kakšen je cilj in tedensko poročanje o izgubljenih kg...kaj pravite?

pa eno ime bi si lahko izbralem, da bi blo bolj zanimivo...imate kakšen predlog?

clock-img

04.06.2007, 12:58

clock-img

Allia

pencil-img

251

O super, da nas je že toliko. Mi imamo danes danes sadni dan, tako da le pridružite se nam .Jst sem ta teden, kao uvodniuser posted image user posted image user posted image , mal štrajkala, zdaj pa upam, da ne bom več.
Sem pa takoj zato, da se vodi evidenca o izgubljenih ali pridobljenihuser posted image user posted image user posted image kilogramih.Mogoče nam bo to večja motivacija.O imenu pa...hm...nič pametnega se ne spomnim.

clock-img

04.06.2007, 13:04

clock-img

njelci

pencil-img

283

TU SI LAHKO ŠE VEČ PREBERETE O DIETI
http://www.mojplanet.si/forum/

clock-img

04.06.2007, 13:06

clock-img

njelci

pencil-img

283

clock-img

05.06.2007, 07:24

clock-img

njelci

pencil-img

283

dobro jutro, kako smo kej? prvi dan je že za nami user posted image  danes pa beljakovine
zajtrk: marelice, kava z mlekom (na žalost se kavi z mlekom ne morem upret, tako da je to moj standardni prekršek user posted image )
Kosilo: krompir in tenstano zelje
večerja: mogoče zelena solata

a je dobila že kakšna kakšno idejo za ime?

če lahko predlagam.? danes al pa jutri naredimo tabelco z osnovnimi podatki in potem sporočamo rezultate vsako sredo, k je lih tako na sredini tednauser posted image   
tabečca naj bi zgledala tako:

ime

clock-img

05.06.2007, 07:26

clock-img

njelci

pencil-img

283

IZVIRNO SPOROČILO: njelci

dobro jutro, kako smo kej? prvi dan je že za nami user posted image  danes pa beljakovine
zajtrk: marelice, kava z mlekom (na žalost se kavi z mlekom ne morem upret, tako da je to moj standardni prekršek user posted image )
Kosilo: krompir in tenstano zelje
večerja: mogoče zelena solata

a je dobila že kakšna kakšno idejo za ime?

če lahko predlagam.? danes al pa jutri naredimo tabelco z osnovnimi podatki in potem sporočamo rezultate vsako sredo, k je lih tako na sredini tednauser posted image   
tabečca naj bi zgledala tako:

ime:                           tehtanje ( datum)                          cilj/ŠE

njelci                                                                                 10



kaj pravite? kakšen predlog?

clock-img

05.06.2007, 07:29

clock-img

njelci

pencil-img

283

joj kako mi je razmetalo tabelco user posted image  jo bom poskusila še enkrat

ime                tehtanje 5.6.                     cilj/ še       
njelci                     -0,5 kg                            9,5 kg

clock-img

05.06.2007, 09:48

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Pozdravljene!
Prvi dan je bolj ali manj uspešno za nami, a ne?user posted image
Danes je na vrsti škrob, pri nas bo na sporedu ena zelenjavna rižotka, ki jo moj mož naravnost obožujeuser posted image  Ja kaj hočemo, vsi moramo malo potrpet.
Lep dan vam vsem želim in čim manj skušnjav ...user posted image

clock-img

05.06.2007, 13:13

clock-img

njelci

pencil-img

283

kako pa narediš zelenjavno rižoto? kaj daš notr?

clock-img

05.06.2007, 17:52

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Jaz dam kar malo mešane zelenjave: bučke, brokoli, cvetačo, korenček, potem jo pa na malo olja malo popražim, zalijem z vodo da se pokuha, dodam še riž in kuham do mehkega, to je to.user posted image

clock-img

05.06.2007, 23:00

clock-img

barbi g

pencil-img

37

Uspelouser posted image  mi je-že dva dni sem na odvajanju od čokolade.Jaz sem si pa kar riž z grahom in porčkom danes naredila.

clock-img

06.06.2007, 07:29

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Ja barbi user posted image , tudi meni zaenkrat uspeva (po moje bo vikend najbolj problematičenuser posted image ).
Kaj imamo danes, OH a ne? Danes so lahko makaroniuser posted image !
Se beremo!

clock-img

06.06.2007, 10:36

clock-img

barbi g

pencil-img

37

Mene pa zdajle malo matra-sem že tako zgodaj jedla jabolka da zdaj ne vem več kaj naj naredimuser posted image -pa še tamalimadvema bom zdajle dala banano in češnje za malico-kaj če ne bosta pojedli vseuser posted image ,ali naj kar stran vržem? Saj drugače ne jem za njima(ni najbolj okusno) ampak ,ko je pa huda lakota je vse dobro.

clock-img

07.06.2007, 09:54

clock-img

barbi g

pencil-img

37

Kje pa ste -ste že izgubile voljouser posted image ? Pa saj je šele četrti dan? A ni fino ko lahko cel dan smo sadje ješ in ne razmišljaš kaj bi danes jedel?Za kosilo si bom pa privoščila eno veliko skledo solate! Zdaj pa morm kočati ,ena od user posted image  user posted image me že nujno rabi!

clock-img

07.06.2007, 09:57

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

O ne, volja je še zmeraj, samo časa bolj malo (no ja vsaj pri nama, a ne). Ne vem pa kam so se "sotrpinke" izgubile.user posted image

clock-img

07.06.2007, 12:14

clock-img

njelci

pencil-img

283

živjo, jst sm še tu user posted image  včerej me ni blo doma zato se tudi nism nič oglasila...
ja danes je prvi sadni dan ,meni do sedaj kar dobro uspeva, upam da me popoldan ne zlomi lakota...ma sej pri sadnem dnevu je fajn to da lahko cel dan neki ješ ...
drugače pa se tudi jst najbolj bojim vikendov, med tednom že gre, ko si pol dneva v službi, med vikendom pa si cel dan doma in pol skozi neki vohljaš user posted image  ma bomo zdržale ane? user posted image user posted image user posted image  

clock-img

07.06.2007, 15:14

clock-img

Allia

pencil-img

251

Lahko cel dan ješ, ampak mora med obroki preteči 2 uri. lahko ješ tudi oreščke.

clock-img

08.06.2007, 07:16

clock-img

njelci

pencil-img

283

živjo kako ste kaj...kako ste preživele sadni dan?meni je kar uspelo user posted image  sem si pa poldan naredila mal bučk tako da je blo lažje user posted image
danes pa mesek in mlečni izdelki...sploh še ne vem kaj bom danes jedla...včerej sm slučajno ulovila, da če danes na to luno ješ samo navadni jogurt da pomaga pri izgubi kg? a mogoče katera kaj ve o tem?

clock-img

08.06.2007, 09:31

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Tudi meni je kar uspelo user posted image , to z luno pa meni ni nič kaj znano, navadno se takrat, ko je luna 24 ur nič ne je, se samo pije, to pa zaenkrat še ni zameuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.06.2007, 11:36

clock-img

barbi g

pencil-img

37

Včeraj sem zdržalauser posted image user posted image -res sem jedla samo sadje za kosilo pa solato! Danes pa imam namen jesti sir ,pa še ne vem na kakšen način.Glede tehtanja sem si pa  jez zadala da se bom tehtala samo v ponedeljkih,ker smo na ta dan žačele.Če se bom tehtala vsak dan lahko še voljo zgubim.
pozdravček

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem