cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 90 d- začetek 4.6.

clock-img

08.08.2007, 00:26

clock-img

barbi g

pencil-img

37

Blagor enim ,ki jim je uspelo shujšati( a ne Lidjočka) in to tudi lepo vzdrževati.Meni se kilce spet počasi vračajouser posted image user posted image (to se mi zadnje čase drznijo reči celo znanci in tega imam počasi že malo dosti-da mi govorijo user posted image in da imam res 10 kil preveč)je pa res da pretiravam s čokolado ,pa nutelo ,pa kruh spet jem.
Odločam se in pripravljm ,da spet začnem-samo dan D moram določiti.
Pa da dokažem sebi (pa še malo drugim)da sem spet lahko fit !
noč

clock-img

08.08.2007, 08:35

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Ko bo prišel dan D, veš kje nas najdeš user posted image

clock-img

26.08.2007, 11:55

clock-img

lokvanj

pencil-img

414

Ojla!
Tudi jaz držim dieto in sicer od 6.8. dalje in danes sem naletela na tale forum. Če me vzamete medse se vam pridružim user posted image . Torej zaenkrat gre kar dobro. Teče 21 dan in dones je končno spet ena konkretna hrana - meso!!!! Jupi za meso user posted image  (sploh po sadnem dnevu user posted image ). Skratka z rezultati sem zadovoljna (zaenkrat) in se bom borila še naprej! Do cilja je še kar nekaj.... Ampak saj bo.
Torej kje ste zdej vse ki ste začele s to dieto (2 sta se že našli). pa ostale? kako je šlo?
LP

_____________________________

lokvanj

clock-img

26.08.2007, 22:26

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

...me, ki smo začele avgusta, smo spodaj, mislim da je naslov "začela sem!" ali nekaj takšnega...ampak ne vem, kje so vse user posted image  sama sem začela 1.8. in je že -6kg user posted image  

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

27.08.2007, 08:49

clock-img

lokvanj

pencil-img

414

Aha. No pol vas (nas) bom pa poskušala najti.
Jaz sporočim 6.9. koliko minusa točno je. takrat bo cel mesec mimo.
DRugač pa čestitke za -6.
Lp

_____________________________

lokvanj

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem