|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 10:11:29   
Maja T.
Janey hvala za informacijo user posted image

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 10:43:52   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: willma

Za razgovor z Ultivo je kontakt:
PROTIBOLEČINSKA AMBULANTA
02/ 749 15 25

naslednji tremin je 29.05. ob 14h, vendar vseeno pokliči, ker tudi vzame tvoje podatke.

Za CTG se ni potrebno naročat.

Za razgovor za Ultivo in za CTG je potrebno samo imeti potrjeno zdrav. kartico in napotnico.


Aha, torej je za razgovor skupni termin, ko jih je več prisotnih? Ker potem moram jaz tudi zdaj poklicat.
CTG pa itak začnem hodit po zadnjem pregledu pri g., ne? In on mi takrat da napotnico. Takrat verjetno že moram vedet, v katero P bom šla rodit, ne?user posted image  Smešno, samo resno vprašanje.user posted image

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 10:52:53   
Blacky30
Bubi, nič nas ne utrujaš, zato pa smo tukaj, da se bodrimo med seboj in si vlivamo pozitivne energije. Ti kar povej svoje dvome, ti bo lažje, boš videla.user posted image

Maja T., v MB klistirja ne delajo, ker so prišli do zaključka (že pred leti), da to mamico še dodatno preveč utrudi in povzroča hemeroide, ki jih večina itak dobi pri samem porodu. Tak da ga ne delajo.

Willma, mene pa zanima, če klistir delajo na Ptuju?

Jaz pa sem ful zaspanaaaa. Za mano je neprespana noč, ker sem se kar nekaj metala po postelji in nisem mogla spat. user posted image user posted image user posted image  Komaj čakam, da bo vikend, da bo mož doma in bomo lahko kam šli.

Ja, glede srečanja je pri meni tako, da sem odrezana od sveta brez avta, pa itak ne vozim, čeprav imam izpit.user posted image  Če bi hotela priti do vas, bi morala na 2 busa, pa sem prelena za kaj takega. user posted image  Pa prav rada bi vas spoznala.user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 13:03:11   
hijenca
Halo!

Midva sva v sredo prišla domov in se sedaj navajava eden na drugega.

Draga trnuljčica rada bi se ti zahvalila, da si mi pomagali pri odločitvi glede spinalne anastezije pri CR. Če bom še kdaj rodila, se bom definitivno odločila za to obliko anastezije, ker je nepozabno, ko slišiš user posted image  zajokat in ti ga pokažejo. Pa prijazni vsi, pravo vzdušje je bilo v operacijski. Bolečine so bile hude, ampak pogledam malega sončka in vse pozabim.

V album sem dala par fotografij našega lepotca.

Pa najlepša hvala za čestitke ob rojstvu našega Videka.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 13:18:21   
Blacky30
Hijenca, še enkrat čestitke ob rojstvu tega majhnega lepotca. Kakšne lepe črne laske ima!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ful se imejte lepo in se lepo privadite en na drugega. Želim vam veliko prespanih noči in velikooooo cartanja.user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 13:20:20   
Blacky30
Willma, sem te že hotela vprašat: tvoja teta je anestezistka v MB UKC? Kako to, da potem ne greš kar v MB rodit, saj bi ti ona prišla uredit EA? To so najmočnejše veze, kar jih lahko imaš.

Pa še to sem hotela preveriti pri tebi: v materinski šoli v MB P so jim včeraj povedali, da bo do julija letos 100% zagotovljena EA. Ali je to mogoče verjeti!?!?!? Daj vprašaj malo tvojo teto o tem, prosim, če se res kaj rihta na tem področju.user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 15:34:53   
willma
Willma zaenkrat samo odgovarja user posted image

Sem si čas zasedla z gnezdenjem, da mi ga zelo malo ostane za RRuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

IZVIRNO SPOROČILO: willma

Za razgovor z Ultivo je kontakt:
PROTIBOLEČINSKA AMBULANTA
02/ 749 15 25

naslednji tremin je 29.05. ob 14h, vendar vseeno pokliči, ker tudi vzame tvoje podatke.

Za CTG se ni potrebno naročat.

Za razgovor za Ultivo in za CTG je potrebno samo imeti potrjeno zdrav. kartico in napotnico.


Aha, torej je za razgovor skupni termin, ko jih je več prisotnih? Ker potem moram jaz tudi zdaj poklicat.
CTG pa itak začnem hodit po zadnjem pregledu pri g., ne? In on mi takrat da napotnico. Takrat verjetno že moram vedet, v katero P bom šla rodit, ne?user posted image Smešno, samo resno vprašanje.user posted image

Willma, mene pa zanima, če klistir delajo na Ptuju?

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Willma, sem te že hotela vprašat: tvoja teta je anestezistka v MB UKC? Kako to, da potem ne greš kar v MB rodit, saj bi ti ona prišla uredit EA? To so najmočnejše veze, kar jih lahko imaš.

Pa še to sem hotela preveriti pri tebi: v materinski šoli v MB P so jim včeraj povedali, da bo do julija letos 100% zagotovljena EA. Ali je to mogoče verjeti!?!?!? Daj vprašaj malo tvojo teto o tem, prosim, če se res kaj rihta na tem področju.user posted image


Aha, torej je za razgovor skupni termin, ko jih je več prisotnih?
Ja.

Ker potem moram jaz tudi zdaj poklicat.
Ja.user posted image

CTG pa itak začnem hodit po zadnjem pregledu pri g., ne?
1.CTG bi naj bil 2 tedna pred PDP, 2.CTG en teden prej in 3.CTG na PDP.

In on mi takrat da napotnico.
Napotnico za CTG imam jaz že kar nekaj časa (mislim da od 24 tedna). Tako da lahko že kar prosiš zanjo.

Takrat verjetno že moram vedet, v katero P bom šla rodit, ne?
Niti ne. Na CTG lahko greš tudi v MB, rodit pa v Ptuj.
S tem, da se meni zdi primerno, da hodim na CTG tja, kamor mislim it rodit.


Smešno, samo resno vprašanje.
user posted image Meni se zdi čisto OK vprašanje je.

Willma, mene pa zanima, če klistir delajo na Ptuju?
Morda na tvojo posebno željo. Meni ga pred štirimi leti niso delali in niti mi niso ponudili.
Jaz sem se takrat babici v naprej opravičila (sem čutila potrebo, da se), če bo pobegnilo kaj med porodom. Ona je samo zamahnila z roko in reka "Eh, ne se sekirat, s tem se res ne obremenjevat, to spada k porodu."user posted image


Tvoja teta je anestezistka v MB UKC?
Ja.

Kako to, da potem ne greš kar v MB rodit, saj bi ti ona prišla uredit EA? To so najmočnejše veze, kar jih lahko imaš.
Meni se zdi absurdno dajat EA, ko si že na pol poti do poroda. Vsaj pri meni je bilo tako. Ko se bila že toliko odprta, da bi lahko prejela EA , je minila samo še kakšna slaba urca in Žan je bil rojen. Sam porod ni nič kaj bolel, če pa sem prej prenesla ure popadkov, sem pa še tistih 40-50 min tudi. Pa tudi ležat potem moraš, o kakšni holi po prejemu EA ali o porodu v sedečem, čepečem,... položaju, o tem ni več govora. Sicer pa imam tudi rahlo fobilo pred tem, da mi nekdo "šari po moji hrbtenici", čeprav me to ne bi ustavilo pred EA, v kolikor bi bila prepričana, da bi mi res lahko olajšala bistvene bolečine.
Sicer pa tudi tako direktna veza ne zagotavlja, da bi dobila EAuser posted image


Pa še to sem hotela preveriti pri tebi: v materinski šoli v MB P so jim včeraj povedali, da bo do julija letos 100% zagotovljena EA. Ali je to mogoče verjeti!?!?!? Daj vprašaj malo tvojo teto o tem, prosim, če se res kaj rihta na tem področju.
Imaš moj odgovor na privat.

< Sporočilo je popravil willma -- 16.5.2008 15:49:03 >

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 15:41:44   
Čmrlika
Evo mene malo...Taja aja, jaz pa hitro skočla počekirat novorojene hroščke!user posted image  
pa vas mariborčanke! ki me nič ne pogrešate... user posted image
user posted image
ni časa punce...midve se skoz nekaj vozičkava in hvala bogu da je dannes zdaj popoldne postalo tud pri nas oblačno, da sva malo končno doma...user posted image  sva dost pri babici, ker sva sami, ati že cel teden v celju na sejmu cel dan in nama je lepše v družbi...Drugače pa moja user posted image  pridno raste, papa, malo nas šraufa, pa polijemo kdaj pa kdaj papico.... deli  nam nasmehce in v ponedeljek bova imeli že En mesec user posted image ......je nekaj slikc v albumu, če hočete spoznat najino Tajo.....
Lep pozdrav vsem......

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 16:31:50   
Blacky30
Uf, willma, sem šele s tvojim citiranjem videla, koliko vprašanj sem ti našibala. Sorryuser posted image , ampak 1000x hvala za vse odgovore. Le kaj bi brez tebe?user posted image user posted image
Zdaj pa obljubim, da bom pridna in ti bom naslednjič pustila do besede, da poveš kaj o sebi, kako se ti počutiš itd.user posted image

Črmlika, dobrodošlaaaaaaaaaaaaaa nazaj!!!!!!!! Pa saj veš, da te ful pogrešamo, samo nismo te hotele gnjavit.user posted image  Smo itak vedele, da si ful zaposlena z malim sončkom.user posted image  Daj javi se kaj bolj pogosto, no....user posted image

Grem slikice pogledat.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 22:13:18   
kekec in mojca
Bubi, dvakrat se zgodba ne bo ponovila, boš vidla. Meni je bilo zadnjič ful hudo, ker sem ti tako bleknila... user posted image Včasih bi bilo bolje, da sem tiho. Glede mer... sem se pri Kekcu presekirala v neskončnost, pa vidiš, da je še danes bolj mali - pač po atiju in mamici ne more bit velikan, če sva pa tudi midva bolj pri palčkih. user posted image

Hijenca, kako sta kaj z malo štručko? Vama je dojenje steklo? Kako si se počutila v porodnišnici?

Čmrlika, tebe bom pa za uhe, kaj praviš, da te nismo pogrešale?!!! Zdaj si se izdala, vidimo pač, da nisi naredla domače naloge in prebrala "domačega branja"user posted image .

Ja, Janey, ti si tud končno prišla malo pokukat na drugi svet! Saj vem, da sprehodi vzamejo veliko časa... A so se krčki pri Jakeju umirli?

Blacky... to o spanju - se spomniš, kako je mene mučlo? Daj da te potolažim, s prvo nočno po porodu te težave izginejo! user posted image Tudi takrat si želiš, da bi spala, pa ne moreš.

Willma, ki se gnezdi... a si že pobrisala ves prah iz vseh omar? user posted image user posted image user posted image Jaz sem stanovanje pred porodom spucala v NULO - ampak ko sem prišla domov, je bilo pa kot da ga nikdar ne bi. user posted image Ma, pa dobro, saj veš, da pri otroku ne more ostat nič kaj dolgo čisto in pospravljeno.

Kaj je zdaj s tem EA? Bo to res zagotovljeno tudi v MB ali je samo lari fari informacija? Veš, da nisem niti vedla, da je tvoja teta anestezistka... Je možno, da je bila prisotna pri mojem porodu? Takrat je bila tam ena ful prijazna gospa... imela je zeleno masko in zeleno kapo na glavi. user posted image Sem jo dovolj dobro opisala, da jo prepoznaš? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 22:17:18   
kekec in mojca
Čmrlika, joj, pa dudo imate? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.5.2008 7:27:15   
trnuljčica
Pozdravljene,
midva z malim sva tudi ta vikend sama doma. Se bova držala.., dokler ne pademo doluser posted image . Saj je priden, le zelo težko zaspi, zlasti zvečer se matramo od 7 ali 8 do 12 včasih še dlje. Pa roke , vrat ti odpadejo... Pač ponočnjakuser posted image - po mami (rekel ati).

Hijenca me veseli, da sta z Vidom dobro. Ja, tudi jaz bom imela zopet spinalno, če bo prilika sevedauser posted image . Bomo videli. Sicer sem, misli da drugi teden po cr izjavila, da naslednjič grem kar vag. rodituser posted image , ker hoja na wc boli huje kot poroduser posted image . Vsaj mislim. Pa traja tudi. Sedaj je že ok.
Sicer je Vid res luškan fantek. Lepo kožico ima. Pa še en s čupo jeuser posted image user posted image user posted image . A po mami?
Čmrlika veš kaj, te bom za ušesa. Sem že 100 let nazaj spraševala kam si poniknila. Hecam se. Saj vem kako je. Sedaj sploh ne vem, kaj sem prej v življenju počela, z vsem časom, ki mi je bil na razpolago.user posted image Ti pa povem, da ko kdaj pijem kavico  v zunanjem lokalu pri Merkatorju (tam ko so igrala), menda nasproti oz blizu tvojega doma, včasih pomislim nate. Mogoče se mi kdaj pridružiš. Če ne pa kasneje, ko bodo malo večji- poleti recimo.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.5.2008 7:32:06   
trnuljčica
A ja, Čmrlika, vidim da uporabljate dudo iz paketa Varna prihodnost. Veš kaj je hecno: ti si dobila rdečo (za user posted image ), jaz pa plavo (user posted image ).
Tiste, ki ste noseče in želite vedeti za spol pokličite za paket. user posted image Pri nama s Čmrliko so spol zadeli v 100 %. Upam, da ne pošljejo nato rumene dude. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.5.2008 8:27:28   
willma
Uf, willma, sem šele s tvojim citiranjem videla, koliko vprašanj sem ti našibala. Sorry , ampak 1000x hvala za vse odgovore. Le kaj bi brez tebe?
Zdaj pa obljubim, da bom pridna in ti bom naslednjič pustila do besede, da poveš kaj o sebi, kako se ti počutiš itd.

Ni panike. Mi je to dober izgovor, da ne pišem kaj se mi dogaja, ker bi se samo smejale user posted image

Recimo: zdaj mesec pred PDP sem se trdno odločila, da bom šla sama pleskat stanovanjeuser posted image user posted image

Willma, ki se gnezdi... a si že pobrisala ves prah iz vseh omar? Jaz sem stanovanje pred porodom spucala v NULO - ampak ko sem prišla domov, je bilo pa kot da ga nikdar ne bi. Ma, pa dobro, saj veš, da pri otroku ne more ostat nič kaj dolgo čisto in pospravljeno.

Kaj je zdaj s tem EA? Bo to res zagotovljeno tudi v MB ali je samo lari fari informacija? Veš, da nisem niti vedla, da je tvoja teta anestezistka... Je možno, da je bila prisotna pri mojem porodu? Takrat je bila tam ena ful prijazna gospa... imela je zeleno masko in zeleno kapo na glavi. Sem jo dovolj dobro opisala, da jo prepoznaš?

Ja, čistim kolikor pač čistim, bolj stvari, ki so me "čakale" tudi več kot 2 leti user posted image user posted image user posted image

Danes imam v planu generalno ščistit kletuser posted image user posted image

Moj ljubi mož se je že udal v usodo hormonov in me še samo molče podpirauser posted image

Kar se tiče EA, pa upam za vse, ki si jo želijo, da je to res kar govorijo, to je vse kaj povem.

Takrat je bila tam ena ful prijazna gospa... imela je zeleno masko in zeleno kapo na glavi.
JA! To bi lahko bila ona, če ne bi bila na bolniški user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.5.2008 8:34:23   
Čmrlika
Čmrlika, tebe bom pa za uhe, kaj praviš, da te nismo pogrešale?!!! Zdaj si se izdala, vidimo pač, da nisi naredla domače naloge in prebrala "domačega branja" .


joj ja res mi ni in mi verjetno niti ne bo uspelo...ti povem, da mi je kr malo hudo preživljat čas  za računalnikom, pa saj veš kako mine, en dva tri pa je dan mimo...

Čmrlika, joj, pa dudo imate?


aha, smo imeli probleme s tolaženjem pa dojenje je bolj tak blo, in smo jo dali...golobova seveda ni vidla...user posted image
mi je pa dr burja na kontroli rekla, mamica a imate vi kAako dudico, da otroka malo potolažimo..?user posted image  bodi pameten zdaj...čist druge nasvete je dajala kot golobova...no sem pa imela vseeno z njo same dobre izkušnje v P, tako da je take kot sta mi joo s trnuljčico opisivALE RES  nisem spoznala user posted image

Čmrlika veš kaj, te bom za ušesa. Sem že 100 let nazaj spraševala kam si poniknila. Hecam se. Saj vem kako je. Sedaj sploh ne vem, kaj sem prej v življenju počela, z vsem časom, ki mi je bil na razpolago. Ti pa povem, da ko kdaj pijem kavico v zunanjem lokalu pri Merkatorju (tam ko so igrala), menda nasproti oz blizu tvojega doma, včasih pomislim nate. Mogoče se mi kdaj pridružiš. Če ne pa kasneje, ko bodo malo večji- poleti recimo


se strinjam glede časa... jaz sem tud dostkrat v  tem lokalu ...se javi kaj..pokliči pa se dobima...duduca pa ji je zaenkrat ta najbolj prirasla k srcu....user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.5.2008 10:18:33   
barbaw
Wilma nič se ti ne bi smejale. Jaz sem malo več kot mesec dni pred rokom barvala spalnico, posteljico pa nekje mesec dni pred PDP. Pa še rože sem sadila in ... To vse spada zraven.

Čmrlika ja dr. Burja je malo bolj fleksibilna kot Golobova. Sem tudi sama videla. Nič dobrega ne narediš, če otroka čisto razdražiš, ker ga je potem ful težje potolažiti. Vseeno duda prav pride. Eni jo čisto sprejmejo, naša pa jo občasno. Včasih se je pa prav brani, ko bi jo jaz rada potolažila. Pa potem razumi še otroka, če ga lahko.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
17.5.2008 10:38:03   
Blacky30
Dr. Burja je tudi zame zakon!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image  Je bila tudi moja privat veza, ko sem rodila v MB, čeprav je pred tem nisem poznala osebno. Se je zelo potrudila, prepričala dr. Žitnika (se piše tak?!?, no, zdaj več ne dela v MB), da me je spustil domov 2 dni pred PDP, ker sem bila ful žalostna, ker sem morala notri ležat brez pravega razloga.
Po porodu pa je takoj ukazala, da mora Nejc dobiti dodatek, ker sem bila čisto brez mleka in je že preveč shujšal. Nisem imela slabe izkušnje z njo, res!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.5.2008 20:45:37   
arabela*
čerkaaaaaaaauser posted image
Malo da nas na prvo stran spravim

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.5.2008 21:14:56   
Blacky30
Res je zatišje tu gor. Kje ste vse?user posted image  Malo vas že pogrešam.user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.5.2008 21:45:14   
arabela*
Jaz tud ne vem,včasih smo bile bolj aktivne.
Zdaj pa se nič več ne dogajauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.5.2008 22:14:36   
kekec in mojca
Berem redno, ampak bolj malo pišem. Ni časa, niti si ga nočem preveč vzet. ful mi je lepo biti mami na kvadrat... user posted image ko gledam svoja srčka, kako navezujeta medsebojne vezi... Tine s Kekcem komunicira z očkami in ga zelo rad gleda ter se mu vedno pogosteje nasmeje, Kekec pa se neprestano stiska k njemu in mu daje dudico ter ga hoče potolažit. Res je ponosen na njega. Vse otroke, ki jih vidi, vabi k vozičku, naj si pogledajo njegovega bratca. Saj boste vidle, Bubi, Saraya in Blacky, o čem govorim (mislim, da samo ve tri pričakujete drugega otročka, a ne?).

Ampak crknjena sem pa tudi na kvadrat. Ta teden ostane Kekec preventivno doma. V četrtek je jamral, da ga boli trebušček, res je bil bogi, v petek pa me je klicala ena mamica otroka iz njegove skupine, da je v vrtcu samo še šest otrok. Zgleda da neka viroza razsaja... tako da se raje - ob enomesečniku - ne špilam z zdravjem.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
18.5.2008 23:31:00   
Janey
Čer
Da se malo pohvalim...ko že tak redko pridem semuser posted image Mi mamo novo stanovanje smo kupili nov kavč, omaro za kuhno in mizo za komp in je kot da smo nekje drugje. Sem prav vesela ko je tak lepo
smo bili na kolkih in so 1a pokec se zbuja samo še 1x ponoči za hranjenje. Je že pravi velikan. Kar naprej hoče bit gor in sede. Ga ful nazaj držim pa kar kriči, ko ga pa spet pri sebi posedem je pa ok. Morem vprašat v torek P kak je s tem. Ker je res močan fant. se sam dvigne in pol sedečega položaja. In danes se je iz skotalil na trebuh. Če mu podložim rokico se pa v sekundi obrne nazaj na hrbet.
Eno vprašanje: tiste že mamike...kda ste začele GH uvajat?


to je to...zdaj sem pa spraznila baterijo do konca in grem naravnost med ovčke naslednja invsticija je postelja..upam da čimprej...tale je tako trda da vedno ko grem spat me že kar prej vse boli

lepo pančite...

aja ne vem če sem povedala, ampak naedila sem en izpit, enga čakam rezultate pridna jaz

KM krčki so mimo..HVALABOGUuser posted image user posted image upam da je s kekcem vse ok, da ni dobil kake trebušne viroze, sploh pa da še tinko kaj ne stakne. mislim na vas res...sem bla tak ful navezana na najin čvek zadnje tedneuser posted image , potem pa tak sama veš kak je...vsako minuto posvetiš user posted image user posted image .

vse tiste ki še čakate..nja vam čimprej mine.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.5.2008 9:47:45   
trnuljčica
Pozdravljene,
jaz ponavadi 1x na dan pridem pokukat sem, a kaj ko nič ne pišete in potem tudi jaz štrajkam.
Sicer je bil včerajšnji dan , no popodlne in večer kar naporem. Ga je prvič zares mučilo- krčki in nato vetrovi. Verjetno zaradi začetka uvajanja kapljic vit D pred 4 dnevi. Pa je dobil le 2 kapljici. Po urah zvijanja je ob 23 končno zaspal. Kot top.
No saj tudi sicer ponoči spi kot top. Že od 1 tedna dalje se zbuja 1x ponoči ( med 3 in 4 uro), zadnji teden pa je 3x že prespal celo noč do jutra. Hvala bogu tudi prejšnjo noč. Da se je mami lahko spočila od včerajšnjega nošenja. Ponoči ga ne zbujam, da bi ga hranila , saj je P rekla, da se je malo preveč zredil v 1 mesecu.

Janey user posted image za novosti v stanovanju. Smo te pogrešale.

KM upam, da bo z Kekcem ok. A si kaj razmišljala, da bi Tineta cepila za rotaviruse (cepivo spije), glede na to, da Kekec hodi v vrtec? Mi našega bomo prihodnji mesec pri rednem cepljenju. Je pa res, da je samoplačniško.user posted image Naš sicer naslednje leto ne bo šel takoj v vrtec, vendar je moja služba že dovolj dober razlog za cepljenje.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.5.2008 10:00:29   
Dušk@
Pozdravljene mariborčanke, ko prebiram vaše poste, vidim, da ste že vse skoraj mamice, mene pa še to vse čaka čez 8 mesecev. Če ne druga, mi boste lahko dale tu in tam kak nasvet za zdravo user posted image .

lepo bodite, Dušk@

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
19.5.2008 11:37:44   
Blacky30
K in M, super, da sta se tvoja dva korenjaka tako navezala. Torej Kekec ni čisto nič ljubosumen? Pa to je superca!!! Upam, da bo tudi pri nas tako.user posted image  Pa naj se vas zdravje drži, bolezni pa naženite stran.
Jaz sem ravno danes Nejca peljala v vrtec po 14 dneh odsotnosti. Pa sem pričakovala jok in lepljenje name. No, na koncu sem skoraj jaz za njim letela v igralnico (saj ne, se malo hecam!user posted image user posted image ), ampak je res šel brez težav, sam. Vauuu!!!!! To sem tako dolgo čakala. Vzgojiteljica mi je tudi dala list za izpolnit, kdaj bo Nejc v vrtcu čez poletje, pa nimam pojma, kaj naj napišem. Sem razmišljala, da bi hodil do 13.7. (PDP imam 15.7.), potem pa bi bil doma do septembra al bi ga dala že 20.8., da se privadi spet, ko bo manj otrok tam al kaj? Malo mi predlagajte, plis. Bom pa po porodu imela moža doma 15 dni očet. dopusta, pa mojo babico, da bo Nejcu družbo delala, da ne bo tako zapostavljen, če bom imela veliko dela z user posted image .

Janey, čestitke za novo opremljeno stanovanje. Kako je to fajn filing, ne? Kot da bi se selila.user posted image  Držim pesti še za novo posteljo. user posted image
Glede uvajanja GH pa ti jaz priporočam starost 6 mesecev, ker sem jaz pametna glavca začela Nejcu pri 4 mesecih dodajat v AM linote (rižolino, grisolino), pa je v roku 14 dni staknil atopični dermatitis. P mi je potem povedala, da je otrok itak nagnjen k temu, če ga ne dojim, če pa mu prehitro začnemo dodajat GH, pa dobijo še toliko prej. No, še danes, pri 3 letih se ubadamo s to nadlogo in res ni prijetno. Tak da kar počakaj do 6. meseca, ne bo nič manjkalo Jakcu.
Čestitke tudi za izpit!!!! Kar tako naprej!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Trnuljčica, ja, mi smo imeli tudi krčke, ki so postali po AD kapljicah še hujši, zato mu jih nisem dajala. Preveč hudo je bilo, Lefaxin ni več nič pomagal in se lepo te prekle..... kapljice ukinila. Morda sem mu dala enkrat na teden, potem pa še to več ne. Pa je vse OK. Pa priden srček, da tako lepo spančka ponoči.user posted image user posted image user posted image


Dušk@, dobrodošla med nami. Ti kar lepo čvekaj z nami, jih je še kar nekaj user posted image , ki bodo še malo čakale na user posted image , tak da boš imela vedno družbo, pa tudi me bomo še naprej pridno čvekale.user posted image

(odgovor članu Dušk@)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?