|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako bi komentirale tole?
7.4.2006 15:45:16   
Jerneja_
Anonimen/na...danes je bilo javno (že večkrat) obrazloženo zakaj je bilo brisano in kaj je bilo brisano. Prosim, da se umiriš in nehaš pogrevati ze ničkolikokrat načete teme brisanja. Vse kar tebi osebno ne paše mi pošlji na ZS, piši na mail...pa bomo razčistili točno, kdo je kaj pobrisal in napisal.
Namen foruma res ni obsojanje in brisanje objavljenih prispevkov ampak izmenjava mnenja na različnih področjih.

Pričakujem preveč, če predvidevam, da boš upošteval/a moj predlog in sodeloval/a pri rešitvi nastale situacije?
 
LP
 
Jerneja RR

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kako bi komentirale tole?
7.4.2006 16:07:43   
Anonimen
No, samo mimogrede in za konec: glede na to, da sem jaz ena izmed anonimnih in da vsaj dveh od napisanih postov ne prepoznam kot svoje, pa so ravno tako napisani pod Anonimen, prosim, da upostevas, da pod anonimnostjo vsega ne pise ena in ista oseba.

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kako bi komentirale tole?
7.4.2006 16:15:03   
Jerneja_
Velja za vse anonimne...se iskreno opravičujem za izražanje v ednini.

A lahko pustimo, da se debata razvija? In ne vskakujemo z mnenji, ki se ne tičejo debate? Če smo dovolj kulturni in socializirani bo najbrž šlo.

Menim, da je razpisana tema dobra in da uporabniki foruma lahko pridobijo koristne informacije. Ne potrebujemo pa nekonstruktivnih mnenj in odgovorov o katerih je bilo že ZELO VELIKO NAPISANEGA.

Prosim, da mi pišete in tako rešimo skupaj nastalo situacijo?

Hvala

Jerneja RR

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kako bi komentirale tole?
7.4.2006 20:07:22   
Wilson
ojoj, se moram tudi jaz oglasiti. Je tudi moj mož videl to debato in je izjavil, da je takšna debata za pričakovati, češ, da babe so tako" zajeb...", faušne in hinavske, povrhu vsega pa še v svojo skledo pljuvamo, namesto, da bi skupaj držale. Skoraj vse tukaj smo že bile noseče, ali pa ravnokar ste noseče. Pa se tako grdo obnašate ena do druge. In res, nosečnici pa resnično nisem faušna staleža in počitka, sploh, če si ga lahko privošči in ima s svojom delodajalcem tudi tako dogovorjeno. In kot davkoplačevalka sem prav vesela, če gre moj denar v ta namen. LP

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kako bi komentirale tole?
7.4.2006 20:20:53   
stuhica







mislim hudooooooooooo pa sej ste že čist zmešane!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dejte no lepo vas prsom mal se pomirite vsak ima pravico povedat svoje mnenje, vsaka ima pravico do bolniške če je le ta utemeljena, mislim da jeproblem nekaterih nosečnic očitno da se več kot preveč ukvarjajo z drugimi in njihovimi težavami, kot pa same s sabo! A sploh ktera k je tko prekleto nastrojena prosti tistim ki smo na bolniški morda pomisli na to da se ji lahko kdaj zgodi v življenju tudi kaj hudega in bo morda svoje besede kdaj obžalovala!user posted image user posted image user posted image  ( al pa tud ne ????)

Mislim da nas je kar precej ki smo opravićeno na bolniški, verjemite mi, po "IMN" in sedaj po težavah ki jih imam sem rajši doma, kljub temu da včasih pogrešam službo! Gledala bom na tisto kar je zame in za moje zdravlje in mojega otroka dobro, a res mislite da se mam super k ne dobim niti 100 tisoč bolniške, pa kaj zame ni vse v denarju, veliko več mi pomeni moje zdrravje in ta moj otrok ki ga že težko pričakujem po tolikih letih truda!

Punce dejte se mal skulirat no, morda da vas le spomnim na načelo

VSI DRUGAČNI IN VSI ENKOPRAVNI

Konc koncov vsi smo ljudje! SPREJMITE DRUGAČNOST


< Sporočilo je popravil wahoo -- 7.4.2006 20:37:29 >

(odgovor članu Wilson)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kako bi komentirale tole?
7.4.2006 22:36:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wilson
, povrhu vsega pa še v svojo skledo pljuvamo, namesto, da bi skupaj držale. Skoraj vse tukaj smo že bile noseče, ali pa ravnokar ste noseče. Pa se tako grdo obnašate ena do druge.



to si pa tako napisala kot da LEV ne bi smel pojest GAZELE, ker sta oba zival. user posted image  in bi morala drzat skupajuser posted image

(odgovor članu Wilson)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kako bi komentirale tole?
7.4.2006 22:38:08   
3new!yes!!
hahaha, anonimna tale je pa dobra. user posted image user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kako bi komentirale tole?
8.4.2006 10:29:28   
Wilson
Ne anonimna, nisi razumela, ampak nič hudega!!!
Tukaj v tej debati, bi  najraše ena nosečnica, drugo požrla in to samo zaradi nekega brezveznega staleža. In zanimivo, da to moti samo nas ženske.

To je tako, kot, da bi "noseča" levinja," nosečo"user posted image user posted image levinjo pojedla.  LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kako bi komentirale tole?
8.4.2006 10:44:05   
šnucika
no,da se vrnemo nazaj na temo.....user posted image

Jaz sem bila na bolniški po dopolnjenem 5. mesecu user posted image .In ni bilo tako lahko dobiti te bolniške....moj G se je kar fajn potrudil,da je njegovo mnenje zadovoljilo komisijo!
Šla sem pa v bolniški stalež zaradi narave mojega dela - fizično (delam na športnem področju),in ker mi je trebuh trdel ob vsakem naporu že od 16. tedna,včasih tudi z bolečimi krči.Pa to še ni bilo dovolj za komisijouser posted image in je upoštevala predvsem le to,da sem prvesnica pri 36ih in hud alergik z astmo!
Zato mi ni jasno,da nekatere dobijo bolniško takoj in brez problemov...
Sem pa mnenja,da je v današnjem stresnem času vsaka nosečnost pravi podvig za večino žensk in da je tudi bolniška v veliko primerih upravičena!
Se pa seveda najdejo tudi takoimenovane "simulantke"....bog jih požegnaj,bi rekle naše babice.....če jim rata,naj uživajo!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Wilson)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kako bi komentirale tole?
8.4.2006 11:12:40   
ElaM
Se 100% strinjam z Stuhico.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kako bi komentirale tole?
8.4.2006 15:34:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



to si pa tako napisala kot da LEV ne bi smel pojest GAZELE, ker sta oba zival. user posted image  in bi morala drzat skupajuser posted image



se strinjamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kako bi komentirale tole?
10.4.2006 10:23:25   
petruskaL
Škoda punce, da odpirate teme kjer se lahko neki kregate....

Ne verjamem da kje živi človek, ki še nikoli v življenju ni izkoristil nobene stvari ali nobenega človeka....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kako bi komentirale tole?
10.4.2006 11:58:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petruskaL

Škoda punce, da odpirate teme kjer se lahko neki kregate....

Ne verjamem da kje živi človek, ki še nikoli v življenju ni izkoristil nobene stvari ali nobenega človeka....




in?

(odgovor članu petruskaL)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?