|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
17.11.2008 16:21:59   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

sesil - jaz ga imam tudi nahrbtnik. deuter kid comfort in je fuuul dober. samo je mali še premali za nahrbtnik, ga še nosim v kenguruju. tavelika pa čist pretežka za nosit. čeprav bi se ona še fuuul nosila. bogi mož, k so mora na štupo ramo nosit user posted image



točno tega sem tudi jaz naročila III. ma je vreden svojega denarja. naša ima 6 meseceV in tUdi ne še prav sedi. še malo bomo morali počakati.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: Montignac
18.11.2008 6:21:11   
al1*
Dobro jutro!
Danes sem pa jaz bolj zgodnja in že pijem kavo. Sadje sem že pojedla prej, za zajtrk je pa še malo prezgodaj.
Včeraj sem bila ves dan v službi, zato je bilo moje kosilo sendvič iz polnozrnate štručke in sira. user posted image Nisem si nič nesla s seboj v službo in to je bila še najboljša rešitev. Taki dnevi se mi zdi, mi uničijo trud enega tedna. Pa kaj hočemo - danes pa veselo dalje.

Lepo bodite!


_____________________________

lp


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: Montignac
18.11.2008 8:12:27   
Ropotuljica
Ojla, babe žabe, jaz sem še vedno z vami,s amo pisat nimam časa. Čez poletje sem malo grešila, ampak samo toliko, da ni šlo nič gor. Ker pa sem zraven tudi resno zastavila športanje, kar pomeni, da pridobivam na mišični masi, sem lahko kar zadovoljna, ker kile vseeno niso šle gor (mišice so težke, saj veste).
od 1. nov. sem kao spet resno na montiju, ampak dol mi ne gre, ker jem premalo. Mislim. Ko sem v službi, si ne vzamem časa, da bi jedla. S sabo si ne nesem, tam si pa nimam kaj kupit. Tu pa tam pogrickam malo študentske hrane, ki pa spet ni čisto ok, ker so zraven rozine ...

Zdej pa še ena za tiste, ki se ne morete spravit zraven: meni je vedno pomagalo, da sem si dala čas za spremembo v glavi. Recimo: rekla sem si, da zdaj sem pa na montiju, s tem da imam 14 dni časa, da se privajam. In sem načeloma jedla po montiju, tu pa tam pa sem si dovolila kak kiks - ampak samo kiks pri kombiniranju (ker tudi na nov način pripravljanja hrane se je treba privadit, pa familijo vključit pa to). Ne sladkarij!! Ko se mi je zaluštalo sladkega,sem se potolažila s črno čokolado ali pa kakim sadjem. Najtežje je pregurat prvi teden, se mi zdi. Ajde, zdržte!!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: Montignac
18.11.2008 14:57:28   
HuAnita
Ropotuljica, bolj se ne morem strinjati - to o volji. Si me že parkrat nap.., pa je za nekaj časa zaleglouser posted image   Pri meni je tudi služba šit - en dan na terenu ob 9.00, pa bi šlo kosilo 11.30, pa spet kaj uleti, naslednji dan šele popoldne ali zdajle, ko niti približno ne vem, kdaj bom konecuser posted image  Pa lakota, pa nikamor ne morem iti, da ne bi zazvonil telefon takrat in morava takoj iti s sodelavcem...

Mene tepejo tudi kombinacije. Recimo berem - rozine, nisem imela pojma, da niso ok. Si pač mislim - suho sadje... Ne morem pa iti za vskao 'hrano' preveriti, če je GI ok. Tepe pa me pomanjkanje rekreacije. Z vselitvijo v lasten dom bo to bistveno lažje, močno upam.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: Montignac
19.11.2008 8:30:14   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

mojamura - že zdejle držim pesti, ob 18h se najbrž ne bom spomnila user posted image   drži se !




danke danke danke!!!

mislim, da mi je pomagalo user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: Montignac
19.11.2008 8:37:01   
aiwich
o lej jo suhico user posted image user posted image
evo jz spet pridna v službi. sem si včerej za dones pripravla zajtrk pa kosilo tako, da ne morem grešit user posted image  končno spet pridna

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   [Brisano sporočilo]
19.11.2008 13:39:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aiwich)
  Neposredna povezava do sporočila: 4107
   [Brisano sporočilo]
19.11.2008 13:41:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: Montignac
19.11.2008 15:44:51   
snorlax
Nč novega. Grešim. Se redim. Sem depresivna. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: Montignac
19.11.2008 18:30:06   
sesil
snorlax, ne vrži puške v koruzo. zberi voljo, mi smo s tabo.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   [Brisano sporočilo]
19.11.2008 18:44:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: Montignac
19.11.2008 20:38:24   
rainbow
Čer!

Snorlax, še moja podporauser posted image  daj fkup se vzemi, nö! saj te razumem, veš, da ne boš mislila, da te ne. En teden bi rabila da prideš pret notr. Al pa si kak fin cilj postavi, recimo, če shujšaš do novega leta X kg, si kupiš nove hlačeuser posted image

jaz pa sem danes pridna bila, za kosilo v službi jedla segedin, doma si za večerjo naredila solato z lečo, papriko, redkvicamo in olivami. Pa veste, katero fino sladko pregreho sem odkrila - Rocher - rondoir ali kak se že reče. Čist nič ni sladko, pa fuul dobro. Si občasno privoščim.

uspešno daljeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: Montignac
20.11.2008 10:35:07   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

mojamura - kdaj zveš za rezultat?




ne še, toda občutek ni slab (upam le, da me ne varauser posted image )

snorlax - pa kaj je narobe s tabo? se slabo počutiš? kam je šla vsa tvoja volja in motivacija...še vse ostale si vzpodbujala...

are there any sexual problems?user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: Montignac
20.11.2008 10:57:39   
aiwich
elow
jz mam pa dons končno čas v službi popedenat vse kupe, ki se mi nabirajouser posted image
pa ričet bo dons za kosilo mmm... komi čakam....
pa še v DM grem mal zapravljat user posted image , pa še sonček je... wiiiii

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   [Brisano sporočilo]
20.11.2008 14:17:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aiwich)
  Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: Montignac
20.11.2008 14:23:37   
snorlax
Ojla.

Trenutno mi res manjka motivacije. Sem doma na bolniški, ker je mali bolan, meni pa noga ful zateka, imam vnete vezi ali kite ali nekaj takega. To je še slabše, ker kar naprej nekaj meljem in se prestavljam iz kota v kot. Ven ne morem, pucat se mi ne ljubi in potem jem. user posted image

Saj bo. Če ne prej, pa spet s 1.1. user posted image

Pa hvala vsem za podporo in brce.  user posted image user posted image user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: Montignac
21.11.2008 8:21:38   
mojamura
jaz sem včeraj jedla dušeno kislo zelje, sem si mislila, da bo to pasalo za prebavo....ampak glej ga zlomka - zvečer sem bila dobesedno priklenjena na WC 3 ureuser posted image user posted image ....ej, če sem scala nad rit, kot da bi mela rota viru....no vsaj eno dobro čistko črevesja sem mela hahahahauser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: Montignac
21.11.2008 8:33:54   
aiwich
sej se je fajn vsake tok "prepucat". sam, da ni to lih ko nisi domauser posted image
jz sem mogla pa včeri pol podaljšat v slubži in sem kr neki jedlauser posted image . ne bom se sekirala, danes  po planu naprej. ričet me še vedno čakauser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: Montignac
21.11.2008 11:38:09   
mojamura
kak ti kuhaš ričet....mislim na to, da je v skladu z montijem?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: Montignac
21.11.2008 11:41:51   
tanikaa
Pupe zakaj pa niste nič na montijevem forumu? Sem se vpisala in kar crknila bom od dolgega časa tam gor. Pa toliko vprašanj sem postavila. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: Montignac
21.11.2008 11:43:36   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Pupe zakaj pa niste nič na montijevem forumu? Sem se vpisala in kar crknila bom od dolgega časa tam gor. Pa toliko vprašanj sem postavila. user posted image


no te grem prečekirat hehe

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: Montignac
21.11.2008 11:44:48   
mojamura
kaki nick maš?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: Montignac
21.11.2008 11:47:38   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

kaki nick maš?


tak kot tukaj. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: Montignac
21.11.2008 11:48:09   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

kaki nick maš?


tak kot tukaj. user posted image



ges tüj hehehe

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: Montignac
21.11.2008 12:05:47   
tanikaa
Evo, današnji jedilnik:

Z: jabolko, pusta skuta s sesekljano čebulo, malo rdeče paprike, sol in petršilj, pirin kruh, paradajz
K: zelenjavna juha s piščancem
V: piščančja prsovina z gobicami v sojini omaki + ledenka

Mojamura, a grah lahko mam v juhi?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?