|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 15:24:33   
ninocka
Doroteja23 men normalno to stran odpira, mi je pa vceraj in zjutri res ni.

evo se ena stran

http://fool.exler.ru/en/sm_all.htm

isti postopek (copy/paste)

tery pozdravljena! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 15:40:39   
pety78
Pozdravljene!

Midva sva bila kar dve uri na sprehodu, potem sva se najedla, sedaj pa drnjoha. user posted image

Punce, js pa ne znam narediti slikice ob imenu. user posted image Sem že neki čarala v profilu moj avatar, pa ne rata. Sem pa zato naredila nov album mojega sončka. user posted image user posted image user posted image

Doroteja, mi še našega nismo krstili. Ga bomo, ko sneg skopni. user posted image  Botra bosta pa moja sestra in njen dragi. Zakaj pa pri tebi nista botra in tvoja sestra in njegov brat? Saj lahko ima dva. Kar pozanimaj se.

Dajem pa tudi jaz našemu tu pa tam čajčeka. Včasih kar prekuhano vodo z janežem, ali pa HOPP-ovega komarčka. Aja, ali pa Plantex, ki se dobi v lekarni. Imamo krče in sem probala, če bo kaj bolje.

Tery, sem prav vesela, da si se oglasila. Seveda se te spomnim. Predvsem user posted image user posted image . Veš da sem razmišljala, da škoda, da nisem ohranila stike z nobeno. Res je, da so nas vsak dan prestavljali iz sobe v sobo, tako da se praktično niti nismo uspele spoznati. Pa hormoni, pa te zadeve. user posted image

Ninočka, naslednjič pa moja landlordka dobi user posted image in user posted image .

Lepo bodite!


(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 15:54:55   
teta beta
Mi imamo tudi nekaj temenc, ampak (še) ni prehudo. Zaenkrat podrgnem z mokro pleničko in potem namažem z olivnim oljem. Drugih ukrepov se še nism lotila, ampak imam občutek, da še bo treba.
Imam pa še eno dobro in eno slabo novico. Dobra je, da imava zdaj tudi pri user posted image adsl. Najprej je moj mislil, da bova čakala na T2, potem pa je dobil neke informacije, da naj ga še ne bi bilo takokmalu tja ali sploh ne itd. in je zdaj kar vzel pri siolu modri paket user posted image . no, o slabi pa pol, morm letet.
tery, zdravo!

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 16:17:11   
ameli
Pety, slikico si tolko pomnjšaj (70 70) potem pa samo sledi navodilomuser posted image .
Tery dobrodošlauser posted image
Jaz sem se pravkar vrnila od frizerja. Sem uživala v klepetanju, ampak, ko sem začela doma iti po stopnicah, sem že čula, da je vse narobe. user posted image  nikakor ni mogel potolažit user posted image . mali točno ve, ko me ni doma. Sedaj sem ga pet minut cartala in je zaspal kot polhek. user posted image  je pa ful nesrečen. Sedaj pa moram cartat še njega, da ga malo potolažim user posted image user posted image .

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 18:36:22   
teta beta
evo me. no, slaba novica je pa ta, da najbrž ne bo nič z robbiejem williamsom user posted image . Pred kratkim sva z mojim praznovala in me je teta vprašala, kaj naj nama kupi, pa sem rekla ušesni termometer. Ženske v lekarni so ji rekle, da je še vedno najboljši živosrebrni, da ta ni tako natančen, da ga je treba predaleč porinit v uho itd. In tako je kupila enega navadnega in enega digitalnega navadnega. Seveda j tudi to v redu, ampak jaz sem pričakovala ušesnega in sem se ga ful veselila in sem bila pol pač razočarana. ni in ni mi dalo miru, zato sem ji rekla, če ga lahko zamenjam inje rekla, da ja in da bo ona doplačala. Tu je zdaj srž te zgodbe - doplačala je še 12 jurjev!! Je pa svetoven - meri tudi zunanjo temparaturo in temparaturo površin, npr. kopeli ali flaške. V glavnem, zdaj mi je pa nerodno, da bi pisala dedku mrazu še za cd... tako da ga bom morala sama kupit ali pa če se bo slučajno moj preljubi spomnil tega (malo dvomim.)

Mi bomo tudi imeli krst, za december je že skoraj malo pozno, tako da verjetno januarja. Se pa ne moreva zmenit, kje (v naši ali njihovi cerkvi) in kdo bo boter (njegova sestra ali moj brat). On je predlagal žreb, ampak jaz nočem. S tem, da meni to ful pomeni, njemu je pa vseeno, če sploh krščena ne bi bila. ampak popusti pa ne, češ ja, pa je atijeva ljubica. bomo videli, kako se bova zmenila.

o, pety78, vidim, da ti je ratalo slikico nardit. luštno! ameli - ti si pa dobra, da greš k frizerju, jaz bi ga tudi rabila, ampak ne vem, kdaj mi bo uspelo priti do tja. Jaz je sploh ne morem pustit - je jok in stok, da je joj. Pa si onadva doma pustila ali je šel tvoj zraven in sprehjal sinčka v vozičku? Tako jaz razmišljam, da bi naredila, pa da me na hitro malo poštucajo, za barvanje itak ni šans user posted image . No, razen, če bi jo pol tam dojila, ampak me po moje moj nekam pošlje, če mu rečem, da naj si vzame dve uri za to.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   [Brisano sporočilo]
9.12.2005 19:39:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu teta beta)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 20:07:27   
ninocka
Evo se javljam s porocilom user posted image o moji kuhariji - nisem se zastruplauser posted image user posted image , sem prezivela, pa prav dobro je blo...mnjami...user posted image user posted image
Sam meso se je mal premal speku in je bil pol mal surov...user posted image user posted image

Anyway, nardila sem pa filana pohana piscancja prsa, filana so bla pa z brokolijem in sirom. Je cist izi za narest - skuhas par brokolijev (tam ene 8), ko so kuhani, jih pretlacis in dodas 1 -2 zdenka sircka. Prsa prerezes na pol, ampak ne cist do konca, na eni strani se morjo se skup drzat, pol pa jih nafilas s to maso, spnes z zobotrebci, spaniras (moka, jajce, drobtine in pol se enkrat) in speces. Mnjami, je blo dobro. Svaljke sem pa kupila, da ne bo kera misnla, da sem jih sla delat...user posted image
Pol mi jepa se mal brokolijevo-sirove mase ostal, sem nardila pa iz nje kuglce, jih dala za ene 20 min v skrinjo, da so se strdile, pol pa povaljala v jacu in drobtinah in ocvrla...to je blo tud ful dobr (kot uni nagci iz Mcdonaldsa).
Pa da ne bo kero kap zadela, kok je to dela - kosilo je blo narjeno v 1/2 urce, moj si je pa usta do uses oblizval.user posted image user posted image

Mi2 tut se nisva dala Evana krstit, jst nisem niti razmisljala o tem, ker pac nihce od naju ni veren, jst nisem niti krscena, in pol moj prjav, da ga bomo krstili...me je tak frslok ruknu, da sem ga se ne par dni sprasevala, ce je resno mislu user posted image user posted image Me sploh ne mot, ker sem tut sama razmisljala o tem, sam nisem pa vedla, da si on to zeli...jah, vsake tok casa me pa se presenet s cim user posted image

Pia67 - ce mas T2, ne mors met ISDNja (sam za informacijo), midva sva tut hotla met T2, pa ga k nam ne morjo potegnt (sej res, ker ziviva skor na Triglavuuser posted image ), da ne komentiram kok casa so rabli, da so nama sploh ADSL napeljal...user posted image user posted image user posted image

Teta Beta, kaj pa ce si CD z neta dol potegnes? Jst mam enga, sam ne vem kerga, napis, pa ce je ta k ga mam jst, ti ga skopiram pa po posti posljem...
Aja, pa navadni, zivosrebrni termometri sploh niso varni in so v vecini drzav EU prepovedani in jih ne prodajajo vec ze nevem kok casa. Ah, za nas Slovence je pa se vse dobr...Mi2 sva tut dobila enga od njegove sestre in je mel en sam gumb in mi je sel tok na zivce, da sem pol v Muellerju kupla se enega za manj kot 5 jurjev, meri pa na sencah, v usesku, pod jezickom in pod pazduho. Pa se vec gumbov ma...user posted image

Moj piki pa zdej spi, prej se je pa 45 min joku in se sploh ni mogu potolazt, pol ga je pa ocka uspavu user posted image user posted image user posted image . Dons ni odspal pravilno svojih rund (je spal sam 2x po 30 min) in je pol ful tecen zvecer. Sej, se mal ga pustim, pol ga grem pa dvignt in umit, pa gremo spat.
Jutr pa na bozicka.

Lahko noc vam zelim in cim manj nocnih vstajanj user posted image



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 20:19:28   
smeja2
Čau!
Naš Tim ma pa novo finto...spodnjo ustnico si nonstop žveči.
Jo potegne pod zgornjo dlesen in pol jo ves zadovoljen žuli. Je prav hecen.
A keri tud to dela? A mislte da je lah kej narobe?
Pa še prstek je dons ene parkrat potegnu user posted image . Dude pa ne mara.


Mi smo mel tud temenca. Se nam je pa odlično odnesu glavniček za temenca od Chiccota, ki ga v lekarni prodajajo. Jaz sm ga učasih kr na suho mal pa je šlo super dol.

Morm pa pohvalt ta vijolčne pamparske (Activ fit). Super so za čez noč. Odkar jih mam še nismo bli mokri. K prej smo bli kr velikrat, posebi odkar se ne povijamo na široko. user posted image
 
Tery pozdravljena.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 20:46:56   
pety78
Tako, slikco mi je ratalo naredit, ampak sem jo zmanjšala in obrezala s programom Paint, ker nimam drugega inštaliranega in je mal čudna. Bom popravla v kratkem.

Tery, naš je bil pa na drugem pegledu velik 61cm, težek pa 5840g. Sedaj mu je že številka 62 premajhna. Žabice so še vredu, bodiji pa že tesni. Bo treba v nabavo, ampak je ta H&M v LJ tak spufan, da groza. Mislim, da imajo v MB bistveno večjo izbiro.
Daj čimprej slikice od Nika gor. user posted image

No, glede frizerja imam pa jaz srečo, ker je to moja sestrica. Sploh ne vem, kdaj sem nazadnje šla k frizerju. Verjetno v osnovni šoli, ko je bila sestra še v srednji. user posted image user posted image user posted image
Me je en mesec po porodu lepo doma uredila, porezala š**** in naredila pramene. user posted image  Sicer sem spet počasi potrebna barvanja, ampak še ni krize.

Drugače sem si pa že privoščila urice zase. Šla sem v City Park po nakupih za tamalega. Ati ga je pa doma čuval. No, 2x sva šla pa oba, sta ga pa čuvala sestra od mojega in njen dragi. Je prav pasalo, čeprav se mi je vedno domov mudilo. user posted image  No, tudi sama sem se že tam šprancirala z Videkom. Bila sva sicer eno dopoldne med tednom, ko ni bilo gužve. Lupinico sem lepo položila v nakupovalni voziček, on pa je lepo dremal, malo pa opazoval, kaj se dogaja.

Tako, sedaj grem pa pospravit stanovanje. Mali je sicer zaspal, vendar samo čakam, kdaj bo jok in stok. Včeraj sva imela vesele urice od 21:30 do 23:30.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tak bi mu rada pomagala, pa ne gre in ne gre. user posted image Samo čakam, da krči minejo, potem bom pa najbolj srečna na svetu, moj mišek pa še bolj.

A imajo vaši tudi kaj krčev? Če so že minili, kdaj je bilo to?


Lep večer!
Petra

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 20:57:07   
Pia67
Živjo!

Ninocka o nobenem ISDN priključku ne razmisljam. Imam modemski dostop in zdaj grem na VDSL. Vse zmenjen, ker poznam nekoga na T2. Veze in poznanstva. Prej sem imela vse spedenan v službi, zdaj pa delam nekatere stvari doma in rabim boljšo linijo. Ne vem od kod ti ta ISDN user posted image . Ma ni panike. Mal mi je tečno vkljaplat in izklapljat dostop, pa predno se Ringaraja naloži marsikaj naredim. Zdaj šele vidim kako dragocen je prosti čas.
Se pa opravičujem za vse pravopisne napake v mojem postu. Groza. Se vid, da sem bila že z eno nogo pri vozičku in Nini. Lep dan je za nama in kot kaže do to še nekaj časa trajalo. V dnevniku sem izvedela rezultate obdukcije pokojne Mateje, ki je izkrvavela v novomeški bolnišnici, pa bom malo pobrskala o tem na straneh, ki opisujejo CR. Spomnim se je, ko je hodila na preglede.
Za merjenje temperature pa imam kar sondo, ki jo uporabljamo v elektrotehniki. 100% deluje. Cena -sitnica, 600SIT.

Lep vikend,

Damjana

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 21:03:09   
smeja2
Pety sm brala tvoj post o dojenju.
Dej pokliči kakšno svetovalko iz LLL.
Jaz mislm da se splača potrudit. Men se je tud dru na cuzi. 
Se mi zdi, da zato ker je men preveč curilo in se je počutil kot da se bo utopil. Pol sm pogruntala, da mu ne paše sede se dojit. Tko da se večinoma leže dojiva. Pa sm se tud bala, da ni lačen.
Jaz mu nism nc flaške dajala. Sploh ne zna po flaški papcat.
V glavnem tud pri nas je dojenje bolj razburljiv dogodek oz. je bil. Zdej je že fulll bolš.
Ne vem no, to je moje mnenje. Ti pa naredi po svoji pameti.
LP
smeja

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 21:22:31   
pety78
Ja, Smeja, maš prav. Mogoče veš, kje najdem kako cifro? Če imaš slučajno kakšno, bi te prosila, da mi jo poveš, drugače bom pa jutri mal po forumu pobrskala. Mogoče pa kaj najdem.

Hvala ti!

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 21:34:58   
smeja2
Izvoli. Pa upam da bosta zrihtala tole!

http://www.storklja.si/t3/index.php?id=874

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: septembrke 2005
9.12.2005 21:35:44   
smeja2
Baje da so punce ful prijazne!user posted image

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: septembrke 2005
10.12.2005 17:51:50   
teta beta
njami, ninocka, tvoj recept se sliši ful slastno. glede cd-ja pa. ni fora v samo v muzki, jaz sem še eden tistih fosilov, ki kupuje originalne cdje. posnetih imam zelo malo, mogoče tiste, ki so mi všeč, si jih pa ne bi kupila. z neta pa sploh  nič ne vlečem, tist kar je aktualno poslušam na radiu, pol te pa itak mine. no, robbieja bi pa imela, njegova muzka mi je ful dobra pa še ded je, da dol padeš. mljask, mljask.
pety78, boljše, da ne veš, kak postopek imam jaz pri teh slikicah user posted image . sem res ko največji kekec. najprej jo v adobe odrežem v kvadrat in popravim, če je treba (npr. rdeče oči), pol jo shranim na disk in jo spet odprem v paintu, nato pa tam zmanjšam s funkcijo raztegovanje ali nagibanje ali nekaj takega. tam, kjer vpisuješ procente. In pol popravljam procente, dokler v atributih ne preberem, da je prav. nisem še prebrala posta o dojenju, kaj pa je? a dere se na zizi? moja se včasih tudi čisto brez razloga - kupčka nima za podret, mleka je dost; ne pomaga nič, ne dojenje leže ne sede, no zdaj sem pa pogruntala, da jo v takih primerih kar stoje potolažim, ujčkam v naročju in jo stoje priklopim na zizo. deluje, je in zaspi kot top (npr. ravno zdajle je bil tak primer).

Imava pa zdaj problem glede iskanja varuške. Moj mi je namreč ob rojstvu Daše poklonil bon za romantično kopel, ki ga je treba izkoristit do konca leta. Valjda da bom povabila njega zraven, koga pa naj, ampak da greva pa oba zvečer kam, pa ni šans. ok, torej morava čez dan. mapak spet, kdaj naj naju naročim, saj daša nima ustaljenega ritma, poleg tega pa to traja kako uro in še vožnja do rogaške in nazaj, skrata lahko računam tri ure, torej tudi ni variante. edino je mogoče, da bi ta varuška šla zraven in tisto uro vozila dašo v vozičku npr. On predlaga svojo mamo, ki bi z veseljem to naredila, ampak jaz si ne morem pomagat, ampak mi pa sploh ni do tega. Saj se čisto v redu razumeva, vendar pa... pač - ne. Trenutno še nisem našla drugega, upam,d a mi bo uspelo, novo leto bo kmalu tu. A ste tudi ve dobile kdaj kako tako darilo, ki je bilo sicer zelo lepo in pozorno in vse, a vendarle malce v napoto?

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: septembrke 2005
10.12.2005 21:50:57   
ameli
user posted image user posted image user posted image sem tako veselauser posted image . Danes sem ugotovila, da lahko z mojim digitalcem tudi snemamuser posted image . Sedaj snemam kot nora, mi je pa prav žal, da nisem to že prej pogruntalauser posted image !
Teta beta, privošči si kopel! Tisto urco bo že Daša vzdržala brez tebe. Meni se ful lušta saune, da bi znorela. Samo ne vem, kako vpliva taka vročina na mleko(da se slučajno ne sesiriuser posted image ).
Sem pa šla danes na prvič po porodu na kavico s prijateljico. Bila sem ful nervozna, ampak me je user posted image  poklical, da je mali zaspal in potem sem res uživala celo uro.
Po včerajšnem frizeru se počitim kot prerojenauser posted image , sem imela že vse lase v očeh, tak da me je včasih kar glava bolela. Bi pa itak mogla it, ker so me v službi povabili na zaključek in če bo Mark pri volji, bom skočila za kako urco. Malo morem zopet v civilizacijo.
Pia, s čim ti to Nini temperaturo meriš? Jaz imam sicer ušesni termometer, ti si pa očitno pravi tehničaruser posted image .
Midva z Markom sva odkrila čare kengorujčkanja. Mali ful uživa, danes je kar dvakrat zaspal v njem. Sem pa tudi opazila, da že redno kontrolira glavico. V kengorujčku jo ima le redko naslonjeno, ampak so kar sam drži user posted image .
Ninocka, meni kar sline tečejo, samo kaj ko sem tako lena in tudi mami me tako razvaja, da sem se čisto odvadila kuhatuser posted image . Nameravam pa začeti peč kekse.
Ravno danes sem imela še zadnje "oglede" Marka. Mi je že malo do..izdilo! Cel mesec sva imela dneve odprtih vrat! Delam v podjetju s 550 zaposlenih. Saj niso prišli vsi user posted image , kljub temu pa ..... preveč. Sem samo narezke delala pa buteljke odpirala. Najbolj pa mi je šlo na ...ac (joj, danes pa grdo govorimo!), da so se samo o službi pogovarjali, nobenga ni zanimal moj porod, moje počutje, moje težave.... vmes sem se počutila, kot, da sem  odveč! Sem res na lastni koži občutila, kako te hitro pozabijo!
Ne bom več nakladala, se grem malo stisnit k user posted image , ampak samo stisnit! Mi še vedno ne paše user posted image

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: septembrke 2005
10.12.2005 22:51:59   
doroteja23
Zakaj nam ne paše ? Moj je full slabe volje ko mu rečem da me vse boli. Sploh se mi ne lušta. Mam občutek da me vse boli.

Tudi jaz sem danes prvič pustla Alino za dalj časa mojemu . Bla sem full nervozna. Sem komaj čakala da pridem domov.

Kaj pa je to  kuhanje? Včasih bi si rada kaj sama skuhala ampak ne morem. Živim pri mojem in ima kuhinjo prek tašča. Niti pomislit ne upam da bi rekla da bom si kaj sama skuhala, ker pol bi mi rekla naj skuham za vse, ampak jaz nisem nobena gospodinja, da bi še kuhala za njegovega brata in njegovo damo.

Komaj čakam da bi šli na svoje in bi lahko kuhala in pocala po kuhinji, pa nebi noben za mano stal in gledal kolko posode zamažem in tako naprej.

Moram povedat da sma z Alino zdaj zdravi, čeprav še vedno hodima po zdravnikih. V ponedeljek grema spet v Ljubljano. Sploh ne vem kak bom našla, ker ne gre  z nama, ampak naju pelje moja mama. Po mojem se boma zguble kak sma dolge in široke. Vam poročam kak bo.

Fajn bodite!Mejte se radi in cartajte se!!!


                                  



_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: septembrke 2005
10.12.2005 23:27:03   
pety78
Teta beta, moj pikec se prav razkuri, ko mu zizo ponudim. Ponoči in zjutraj lepo vleče, čez dan pa vedno manj. Saj ne vem, kaj mu je. Včeraj sploh nič ni želel, pa tudi flaške je čez cel dan zelo malo spil. Zato sem si danes večinoma črpala mleko in mu dala tudi nekaj dodatka. Dodajamo itak že skoz, ker ga imam premalo. Sem ga pa prej zvečer malo dojila, ko se je glih zbudil in želel jesti. Bil je še na pol v snu in verjetno ni vedel iz česa teče. user posted image  Vendar ni dolgo vztrajal, samo par minut. Potem sem ga dala na drugo, spet krik, sem malo vztrajala, pa je zagrabil, zopet za nekaj minutk. Nato je pa še mal flaške stankal.
No, zdej pa pridno user posted image , jaz pa veselo user posted image .
Sliko mi je nekako ratalo naredit, čeprav ni najboljša vidljivost. Bom popravila. V kratkem.user posted image

Ej, a veste, da barabe tu pri nas ful petarde mečejo.user posted image Vid se tak ustraši, da kar rokice razširi in zakrili z njimi in to že ko spi. Bogi!user posted image  Mater, da dobim to bando, jih kar za kravatlc. Sploh pa je prepovedano metati petarde. Dovoljene so le od 26.12 do 02.01, pa še to ne v strnjenih naseljih. BANDA!!!

Ameli, zakaj pa nisi mene vprašala, če lahko snemaš z digitalcem? Bi ti ja jaz povedala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj, midva pravkar kupujeva novega. Imava enega na posojo, ki je iz pralnega praška.user posted image  Saj ne, ampak slike pa res zgledajo v tem stilu. Če ve katera, kej bi lahko najugodneje dobila Canona A620 user posted image , mi naj prosim pove.user posted image

Doroteja 23, če si res tako želiš kuhati, ti jaz svojo kuhinjo odstopim user posted image . Pa lahko kuhaš le zase. Jaz bom samo probala, da ocenim, če ti gre dober.user posted image

Madonca, ti smajliji so mi tak fajni. Ob tem smajliju  user posted image   sem se pa spomnila enega vica, ki vam ga bom napisala.
Slepi, gluhi in invalid so zvedeli za čudežno jezero, ki pozdravi vsako bolezen. Napotili so se tja in preiskusili srečo. Najprej gre v jezero slepi, se zmoči, pride nazaj in vzklikne: Viiiiiiiiiiiiidiiiiiiiiiiiiim!!!!
Nato gre v jezero gluhi, se zmoči, pride ven in zakriči: Sliiiiiiiiiišiiiiiiiiiiiiiiiim!!!
Nazadnje gre (beri: se zapelje) v jezero še ta na invalidskem vozičku, pride ven.............................................................................................je mel pa lite felne. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lita platišča, al kak za vraga se to prav reče. Saj vete, za kaj gre, a ne? user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo, dost mam, grem cote obesit,user posted image , user posted image  pa počasi user posted image .

Lahko noč!
Petra

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: septembrke 2005
11.12.2005 9:29:29   
teta beta
Ja, pety78, sem prebrala pol včeraj tvoj post. meni včasih kako tako ušpiči, sinoči jo je potem še enkrat. Pa me je tako zmatralo, da sem kar v posteljo padla in sem se ob 2 zjutraj tuširala, ko sem se zbudaila in šla na wc. Si ne znam predstavljat, da bi trajalo ves dan... pa še krči zraven - dobra si!
zdaj pa še enkrat na mlekovod, pol pa na sprehod na kafe s sošolcem iz gimnazije in njegovo punco, ki pričakujeta konec januarja, pa še z enim sošolcem, in s sestričem, ki je tudi bil sošolec, pa še eno sošolko bom poklicala. bomo imeli pravi rijunijon.
lp, pa nujno danes na sprehod, ko je tako lepo vreme!

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: septembrke 2005
11.12.2005 20:08:51   
KiSsMyAsS
Lep pozdrav punce!

Bliza se Bozic in pa Novo Leto. Mene zanima, kje boste kej za Silvestrovo in komu boste zaupale malcke - ali  bodo z vami? Jst nevem kako bom sla kam vn, ker nimamo varstva za malcka. Pomoje bom kr doma pila otroski sampanjec . user posted image

Pa se neki me zanima, moj malcek ma se zmeri plave ocke. A ktera ve, do kdaj se majo cas spremenit? Mi2 imava oba rjave, tamali pa modre user posted image  hmmmmmm....

Za temence pa pomaga to, da prvo namazete lasisce z baby oljem, potem pa v vodi z malim glavnickom narahlo cesete laske. Poskusite user posted image

Lepo se mejte, mi se gremo hranit. Papa user posted image

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: septembrke 2005
11.12.2005 21:47:03   
maya_slo1
Mi bomo za Novo leto kar lepo doma. Si sploh ne znam predstavljati, da bi user posted image komu pustila za pazit...bi me pobralo od skrbi. Še vrat od sobe v kateri spi ne upam do konca zapret, ko ga dam spat kljub temu, da sem v sosednji sobi. user posted image Ne vem kam to pelje! user posted image


_____________________________

Sledenje evro bankovcem
http://www.eurobilltracker.eu/?referer=98711





(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: septembrke 2005
11.12.2005 22:36:27   
smeja2
Mi bomo tud doma!Pa sej novo leto je pa res brez veze.
Sm bla že ene par let prej doma.

Mene ful motjo petarde....to je pa res najbolj glupa zadeva.
Rakete mam rada, je vsaj kej vidt. Petarde pa user posted image user posted image user posted image !
Upam, da mali ne bo živčenga zloma dobil k bo tok pokal!
Naš user posted image  bo pa itak čist bogi!

KMS - glih zanč sm brala je ena isto sprašvala. Baje da se do enga leta barva loh spreminja. user posted image
Naš ma tud še modre (sam jih mam jaz tudi). Upam da mu ostanejo take. Bo mel vsaj kej po meni user posted image user posted image .

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: septembrke 2005
11.12.2005 23:04:41   
teta beta
Seveda. Kjerkoli že bomo, bo tamala zraven. Verjetno bomo kar doma ali pri katerih od staršev ali pa mogoče pri kakih kolegih. Zaenkrat smo še brez plana. Za božič pa tudi. Na biftek in po darila bomo že šli zvečer, pol pa domov, v cerkev že ne bom rinila ponoč. Joj, danes sem našega župnika srečala, ko sem šla na kafe. Mislim, da sem vam tako že na nosečniškem forumu razlagala o njem in moji nosečnosti. Na kratko: par dni pred rokom sem hočeš nočeš (zelo nočeš) morala do njega, da sem plačala mašo za mojo pokojno mamo. Ful mi je bilo bad, ker pač nisva poročena itd. in sem pričakovala, da bo kaj drezal ali namignil ali karkoli, pa mi sploh ni bilo o tem za govorit. Živimo pa kakih 100 metrov od cerkve in župnišča in smo staroselci, vsi te poznajo in valjda so vsi vedeli, da sem noseča, ko pridem pa takrat k župniku me je pa pogldeal v trebuh kot da sem vesoljec. Mislila sem si, naj se ne nareja in sem kar na hitro prešaltala temo, naslednji dan sem pa zvedela, da je enega spraševal, če sem res noseča. In tip dejansko ni vedel - meni je bil to tak čudež, ker saj veste, kako grejo te vaške čenče okrog. Danes se pa ravno tam srečava in pride pogledat v vozek in pol študira: Daša, Daša, kaj bi to bilo...? (god, namreč) Pa sem rekla, da mogoče Darja ali pa Darinka. Pol mi je pa še razložil, da on zmeraj tazadnji zve vse stvrai (ha, ha) in da ni nič vedel itd. Sem imela na koncu jezika, da bi se kar zmenila za krst, samo ko se še z mojim nisva zmenila... vsak bi po svoje, ampak toliko pa tudi nisem, da bi kar organizirala, ne da bi se on strinjal. Se bova že zmenila.
lp, grem se zdaj stisnit k svojemu knedlčku, na atija bo treba pa še par dni počakat.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu maya_slo1)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: septembrke 2005
12.12.2005 10:24:48   
2ursae
o punce, vidim, da se ve grupirate takrat, ko jaz že user posted image . Do ene pol enajstih mali zaspi, pol pa midva z user posted image  padeva dol. Ampak še zmeri nič  user posted image , men ne paše in ne paše. Sicer sva kupila un gel oz. sprej, ki ste ga priporočile, ampak men ne paše niti tolk, da bi prišla tako daleč, da ga bi bilo treba uporabit user posted image . Zaenkrat pač sam mal user posted image pred spanjem, ostalo bo pa moralo še mal počakat. Kaj čmo, prisilit se pa tudi ne da.

Mali se je danes že natelovadil na baby gymu user posted image , mu je prav fino šlo. Večina gibov je še bolj naključnih, nekaj pa tudi že namenoma pretepe. Glavno, da se uči kako se stvari streže. Jaz mu nočem nič pomagat, sam pod gym ga poležem, mu mal podrmam igračke in se umaknem. nekaj časa sam gleda, pol pa akcija. Danes je zdržal 20 minut, kar je rekord, po tem se je pa začel mal kisat, pa še kolcalo se mu je že.
Punce, kaj je s tem kolcanjem? A se naj ne bi počasi to nehalo? Naš še kar v povprečju kolca vsaj 1x dnevno. Moram pediatra vprašat, imamo v petek 3. posvetovalnico. Me prav zanima, kakšne so njegove najnovejše mere, bo pa dobil tudi pikico user posted image . Bogi, upam, da ge ne bo preveč bubal. A ste se ve že kaj cepile? kako je bilo?

Pri nas mali enako porajta oba starša, samo vsakega na drugačen način. Oči je faca, nekaj, kar popestri dan, mami je pa tist, h kateri se stisne in zaspi, ko je utrujen. Najboljše ga uspavam ali pomirim, če ga nosim po stopnicah gor pa dol. Bom pa imela vsaj fenomenalno rit in noge, če že s trebuha ne gre nič stran user posted image .

Tery, dobrodošla user posted image . Rabimo novo delovno moč, avgustovke imajo napisanih že čez 50 strani. Bo treba kar fejst user posted image .

Teta beta, pa naj ti user posted image  kupi cd, saj si ga zaslužiš, ko mu greš takole n roko in se z user posted image  odseliš, da ima mir za študij.  

Počas moram nehat, se še javim.

pozdravček user posted image



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: septembrke 2005
12.12.2005 15:43:11   
ninocka
Oj,
vidim da ste ble grozno aktivne cez vikend user posted image

Mi smo dali v soboto cez bozicka, mali je bil ful priden in je lepo gledu igrco, vmes je se neki povedu bozicku, dobil darilo, pol smo sli pa domov.
Popoldne sem mela jst na obisku moje zenskice (preden sva dve rodile, smo se dobivale 1x na teden na kavici), prsu je tud kolega od Evana, ampak je sel pol kr spat. Je bil pa nas tko dober in mu je odstopu svojo zibko. user posted image user posted image
Se je pa nas v tistih 3 urcah, kokr so ble na obisku 2x pokakal (1x pr men, 1x pr kolegici v narocju), pol se mi je pa se od kolegice tamal. Smo mel pravo kakarijo user posted image

Uceri smo sli pa mal po BTCju, tamalga smo dali v varstvo k mojim. Sva sla v Baby center, ker so mel neko akcijo in so dali pri nakupu nad 10000 SIT bone za 2000 SIT. Sva sla pogledat za eno nocno lucko, pol sva mu pa kupila se nalepke za na steno in en obesalnicek (sem mu jih ze na njegova vrata nalepla in ful dobr zgleda), pa enga medvedka, k se je moj user posted image cist zalubu vanga, ceprav tamal ga pa se pogleda ne. No mogoce pol, ko bo starejsi. Dobili smo pa se eno nalepko za 15 % popust pri nakupu hrane, tko da nam bo tut to prav prslo user posted image user posted image user posted image .

Mi bomo za nov let verjetno pr nas doma + se ene par kolegov. Itak smo tko ze ene par let, po 12h gremo pa ponavadi ga kam ven zurat. No letos to odpade (pa mi ni nc hudo), ga bomo pa doma tok bol zurali user posted image user posted image user posted image
Men grejo tut na zivce te petarde, moj bo mel, ko bo zrast, strogo prepovedano metanje. Razn rakete, pa se te bo lahko spuscu samo za novo leto in ob pomoci ocija.

A smrekco user posted image ste ze postavle? Mi jo mormo ta vikend, ker gre pol nasleden pondeljk moj na Svedsko in pride domov lih na predbozicni vecer. Tko da takrat bo pa ze prepozno jo postavljat in se je treba kr ta vikend v akcijo spravt.

Mi mamo jutr posvetovalnico, bomo vidli kaj bo rekla teta zdravnica, a je zdej ze zdrav (men se zdi kr OK, iz noska mu ne tece, kaslja pa minimalno) in ce ga bo cepla.

A ste ve ze dale delat kaksen dokument za otrocka? Mi mormo dat osebno, ker gremo januarja smucat, tko da ga moram se slikat it in dat vlogo. A mogoce kera ve kaj rabim s sabo (razen slike in roj. lista?).

Lepo se mejte, se beremo user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?