|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
27.11.2005 10:04:47   
arielca
Pri nas je včeraj luštno snežilo, zvečer pa je vse pokvaril dež, danes pa otoplitev, tako da vse teče...

Sicer pa ni nič pretresljivo novega. user posted image  se veselo preteguje, čeprav zdaj največkrat premika nogice in ritko. Zdi se mi, da se mi je trebuh spustil nižje, kar se opazi tudi po tem, da lahko več jem. Moj apetit je bp, čeprav mi že celo nosečnost bolj pašejo meso in salame kot pa kakšne sladkarije. Sadje in zelenjava sta pa sploh obvezna.

Potovalko imam skoraj spakirano; dodam le še nekaj malenkosti pa bo. Pripraviti moram še cunjice za user posted image , ki jih bo potem prinesel očka.

Jaz imam naslednji pregled šele 6.12., in sicer CTG v porodnišnici. Zadnji pregled pri G sem imela prejšnji teden in mi je dala napotnice in to je to. Baje je taka njena praksa user posted image user posted image user posted image ... Aja, a se je za CTG potrebno kaj naročit ali ne? Verjetno je to različno od porodnišnice do porodnišnice, al kako?

No, bodite pridne in preživite lepo nedeljo!

(odgovor članu darjagp)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
27.11.2005 12:07:35   
kofetek2010
user posted image user posted image user posted image  juuuuutroooooo
 
 
čeprav je že dan user posted image
 
moški del familije je zunaj na snegu, medve ženskici pa notri na toplem user posted image  ja, nekdo bo moral kosilo skuhat user posted image
 
drugače je vse bp in upam, da tako ostane še naslednja 2 tedna user posted image
ven ne hodim, kr le ležim in počivam, čeprav bom jutri morala ven, saj moram do frizerja user posted image  itak mi ne diši v takem vremenu zunaj hodit user posted image  imam raje vsaj 30 stopinj in sonce, sonce, sonce user posted image
 
arielca - glede CTG, v PO se ti ni treba naročat, dovolj je, da imaš napotnico (jaz imam eno za sprejem na porod in drugo za CTG-je in preglede do poroda) user posted image
 
lepo se imejte in uživajte zadnjo novembrsko nedeljo! user posted image  naslednja je že naša! user posted image


(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
27.11.2005 15:18:31   
NRMM
Pozdravljene lapike decemberske!

No pa mi je ratalo prit iz četrtkovega CTG-jauser posted image . Prvi CTG pa vse narobe. Najprej dete spalo, kar ni nič hudega, potem šetanje po stopnicah 2x dol, 2x gor, se dete malo zbudilo ampak potem........bitje srčka z hudo frekvenco 175-185 KRIZA...takojšnja napotitev v bolnico, kjer so me sprejeli takoj, naredili CTG, kateri je kazal enako kot pol urni prej, moj pritisk ok, moje bitje srca je znorelo........145 in od tod posledica hitrega bitja tudi našemu user posted image , naenkrat sem staknila vročino v glavnem štala prava. Sledil je UZ kateri je pokazal vse ok user posted image , zvedela tudi da je naše dete težko 3000guser posted image , pretoki in ostalo vse superuser posted image  in tako se je začel počitek v bolniški sobi. Po večerji še en CTG kjer je bilo vse ok, v glavnem stanje se je umirilo in zboljšalo.
Danes so naju spustili domov, dete veselo binca naprej z obema vse vredu user posted image . Na vsakodnevnih CTG-jih bili prisotni neki popadki katere sploh nisem čutila, danes zjutraj pa prav nič.

Doma sem, user posted image  zdravo to je glavno, zdaj pa počivanje in predlog, da naj ne poslušam kaj preveč svojega ginekologa, ker včasih zna naredit iz muhe slonauser posted image  in v torek bom jaz njemu naredila iz nosa uho user posted image .

Lepo bodite v tej čudni zimski idili. Čuvajte svoje trebuščke in zlato v njih.

Se beremo/tipkamo kaj!



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
27.11.2005 15:20:49   
NRMM
Skoraj pozabila...

CUMA čestitke ob diplomi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
27.11.2005 18:08:59   
cuma
Hvala NR in čuvaj se user posted image .

Nedelja je čisto kul, če nimaš v ponedeljek ne službe, ne faksa, ne kakih drugih tečnih opravkov, kaj pravite?
Jaz samo še lenarim user posted image , sej ne bom več dolgo user posted image !
Me zanima, kaj mi bo v torek rekla G. Kaj pa če me pošlje kar rodit??? Sej ne bi imela nič proti user posted image . Samo, da bo za mojo pupiko pravi čas, pa bo zame tudi.

Imejte lep nedeljski večer,
se tipkamo kej jutri!
Lp cumauser posted image

< Sporočilo je popravil cuma -- 27.11.2005 18:10:05 >

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
28.11.2005 12:06:32   
kofetek2010
a smo še vse? user posted image
 
 
sam tolk, da nas ne vrže na drugo stran user posted image  

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
28.11.2005 12:11:24   
arielca
Jst sem tukaj!

Včeraj zvečer me je vse špikalo in bolelo user posted image , ponoči sem se parkrat zbudila zaradi bolečine v spodnjem delu trebuha, danes je vse OK. Čeprav me še vedno precej tišči navzdol. Ampak verjetno je to normalno, a ne?

No, pišite kaj...
Aja, jana73, vidim, da si trdno odločena počakat 13.12. user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
28.11.2005 13:46:43   
cuma
Čau vsem!
user posted image  ... kakšno vreme ...user posted image  . Niti 5 minut ne zdrži enako - malo je sonce, malo je sivo, malo dežuje, pa je spet sonce... user posted image
Kaj delate lepega?
Jst razmišljam, da bi uredila poročni album. Sm skozi govorila, da bom, ko diplomiram...zdej pa nimam več izgovorovuser posted image .

Če jutri na pregledu ne bo kakih posebnosti, grem danes teden v porodnišnico user posted image . Komaj čakam user posted image
Lep ponedeljek vam želim!
Lp cuma

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
28.11.2005 14:13:17   
mml
Živjo,

še en sončen pozdravček z moje strani. Pri nas vse po starem, dete razgraja, jaz sem obupala, da bi rodila kaj prej. Piškoti spečeni user posted image , tako da vljudno vabljene. Danes pakiram stvari za porodnišnico za vsak slučaj, pa še torbo za user posted image , da si očka ne bo preveč kravžljal živcev.
Nabavila še eno komodo, da bo več prostora za otroške cotke, ampak pride šele drugo leto, no ja bo že kako.

Uživajte v sončku, čeprav je plundrast sneg...meni je kar žal, da ni bolj zasneženo.

Ponovni pregeld imam v petek, takrat se z G zmeniva tudi glede eventuelne indukcije poroda...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
28.11.2005 15:41:44   
Yasminka
Hola!
Da se še jaz malce javim. December bo kmalu tu. Vidim, da se nekatere že kar dobro "psihično" pripravljate na porod. Mi pa jutri dopolnimo 36 teden in začenja se porodniška. Jupi!!!user posted image   Naša bodoča babica me mal "straši", da bo dete sigurno kaj prej (vsem štirim otrokom se je mudilo na svet 3 - 2 tedna prej). Zelo mi je všeč datum okol 15-ga user posted image .
Drugače pa sem čez vikend pekla, danes pa bolj lenarim. Vrnila sem se iz sprehoda suser posted image . Ponavadi, za takšen kratek sprehod porabim 15 min, danes pa je po tem zbitem snegu trajalo kar 3/4 ure. Prav strah me je bilo, da ne bi padla.
Cuma...še dobro da si me spomnila, kaj naj delam. Poročni album se spravim urejat že od lanske pomladi...zdej imam pa res čas user posted image .
Mml... kje si nabavila novo komodo? Kupili smo eno v Ikei, zdej pa razmišljamo o nabavi še ene...
Lepo se imejte in božajte bušije.
Pozdravček
Y

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
28.11.2005 20:14:20   
mml
Yasminka največjo izbiro (vsaj v Ljubljani) imajo v Rutarju user posted image ...na oddelku Trend. Večino je treba sicer naročiti, ampak cene so za moje pojme kar ugodne. Pri nama je bil največji "problem", da želiva imet belo, ker sta tudi posteljica in previjalna miza beli...ampak belo pohištvo ni ravno v modi...ampak sva sedaj našla...meni je trenutno bistveno, da ima dovolj prostora in da ni predraga user posted image , ker je sigurno ne bova obdržala za stalno, tako da bi bilo škoda plačat ne vem koliko...

Dobro spite in sanjajte kaj lepega user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
28.11.2005 20:20:11   
BlankaT
Danes nisem skoraj nič spala, sem bedela do pol štirih, ob sedmih pa sem že vstala, saj sem mogla našega korenjaka peljati v vrtec. Čas pa dopoldanski oz. popoldanski počitek pa danes ni bilo, sva z mamo pekli kekse. Tako da  so sedaj pečeni in pospravljeni na varno user posted image user posted image user posted image  (seveda pred manouser posted image )user posted image user posted image user posted image .

Počutje je vredu,  user posted image  se sicer umirja, ampak saj imam v četrtek rok, tako, da lahko pride. Imam par popadkov na dan, vendar nič rednega. Ne vem kako je pri vas, ampak mene grabi panika, da bo kaj narobe z user posted image  in ko ga nekaj časa ne čutim, postanem nervozna. V četrtek imam ponovno CTG in upam, da bom vzdržala, ker me je resnično strah.

Stvari za user posted image  so pripravljene, potovalka za oba spakirana, razen kompleta za domov, ki ga bo user posted image  še kupil (zaradi barve user posted image ).  Sedaj še samo čičamo in čakamo.

Ali katera ve kaj je kaj z Mujcek?

Lp, Blanka.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
29.11.2005 7:50:00   
mml
Dobro jutro,

za mano je tudi ena taka bolj zblojena noč...tako da sem ob 7. sklenila, da vse skupaj nima več smisla in sem pač vstala, v upanjuu, dabom imela energijo, da se česa lotim...pa zaenkrat nič od tegauser posted image .
BlankaT tudi pri meni je podobno, user posted image  že od včeraj bistveno slabše čutim in me že skoraj malo skrbi, tako da sem sklenila, da bom danes poklicala v porodnišnico, če bo user posted image  še kar naprej takole mirna. Včeraj se je sicer nekaj premikala in dvakrat se ji je kolcalo, samo to ni niti od daleč podobno tistemu česar sem sicer navajena...
Pa še ena stvar me muči...po koži se mi pojavljajo taki drobni, izrazito srbeči izpuščaji...kar tako iz čistega miru...vsak drugi ali tretji dan kakšen...srbi za znoret, predvsem ponoči...skratka še en razlog za slabo spanje user posted image .

Kaj se dogaja z Mujcek pa tudi mene zanima...ampak glede na to, da od nje ze nekaj dni ni glasu, verjetno ze crklja svoja dva user posted image .

Želim vam lep in prijeten dan

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
29.11.2005 18:13:45   
XXYY
Živjo tudi od mene!

Po dolgem času se vam malo javim. Kako ste kaj decemberke? Ali že nestrpno pričakujete porod? Ali vas je kaj strah?

Jaz sem še kar vredu. Malo mi je že težko sedeti. Če sedim okrog pol ure, mam na riti že prave mravljince in še buši takrat full otrdi in se grem potem malo " ulešt ", pa je že bolje. Ponoči že težko spim, kar vidim da nisem edina, ki ponoči težko spi.

user posted image tudi razgraja. Pred včerajšnjim je bilo tako mirno, da sem mislila, da je z njim/jo kaj narobe. To je to, če pa si navajen na akrobacije, ki jih imaš v bušiju, potem pa to kar naenkrat ni več. Saj se je premikal/a (pretegnil/a), ampak ne tako kot včasih. No, danes je pa že drugače. Danes mi že od 4 zjutraj rogovili po bušiju. No malenkost je mir za kakšne 10 - 15 min. Potem pa spet, rompopom. Hvala bogu, da je tako.

No, se še kaj oglasim, do takrat pa bodite vse v CVETJU user posted image .




(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
29.11.2005 19:27:00   
kofetek2010
čeeeeeeeer!
 
Samo še jutri in bo december! user posted image

Meni gre že pošteno na živce to počivanje in počivanje... user posted image  
Počutje je OK, kar pomeni, da že cel teden ni popadkov, pa tud trebuh mi ne otrdeva tako kot mi je.user posted image
S spanjem je pa čist odvisno od dneva do dneva, včasih takoj zaspim (okrog 12, pol enih) in spim do 7h, ko zbudim in odpravim moja 2 od doma. Nato grem še mal spančkat, tja nekje do 11h.user posted image  Kak dan pa še ob 4h gledam TV user posted image
 
Če imam občutek, da bi se morala gospodična počasi že kaj premaknit, a se ne, jo pač mal podrezam in se kar hitro pritoži in me kaznuje s pretegom po dolgem in po čez. user posted image
 
Zadnje 3 dni opažam, da me prav peče in boli okoli popka, a če stisnem kožo skupaj ni opazit, da bi mi popokala in bi nastale strije. user posted image  Od prve nosečnost mi je ostalo enih 5 strij, ki si jih trenutno itak ne moram ogledat brez ogledala, ker so čisto spodaj user posted image  in skrite v bikini coni user posted image
 
Apetit je še vedno prisoten in pri kg se to pozna v magični številki user posted image  ta je sedaj na +30kg user posted image   Pajaca - a sem še vedno prva???user posted image  Obseg trebuščka 108 cm user posted image
 
Lepo se mejte in čuvajte bejbije v trebuščku! user posted image
 
Aja, 2 fotki spalnega kotička, ki čaka na našo Elo sta v mojem albumu - če katero zanima. user posted image

< Sporočilo je popravil jana73 -- 29.11.2005 19:31:15 >

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
30.11.2005 1:37:56   
Anonimen
Dobro jutro tudi od mene.
Danes je moja zadnja noč na delovnem mestu. Torej zadnji "delovni dan", potem pa porodniški dopust - najmanj tri mesece. Potem bom pa videla, kako in kaj. Nisem človek, ki bi dolgo časa zdržal (iz kakršnegakoli razloga) zaprt med štirimi stenami, torej bom šla po treh mesecih, če bo vse OK in če bo "zapečkarstvo" že prehudo, nazaj v službo, moj dragi pa na porodniško. Bomo videli.
No, tudi naš Robert je že bolj mirne sorte, ampak ker sem tudi jaz v skupini lenuhov, ga nič ne zbujam z žgečkanjem po trebuhu. Naj spi - jaz bi tudi. Trebuh je med bolj trdimi, se mi zdi, pa nekaj me srbi zadnje dneve. O strijah najraje sploh ne bi govorila. Sicer jih ni veliko, pa tudi zelo opazne niso, ampak sem pa kar nekako alergična nanje in mi niso prav nič všeč, pa tudi tista črta od popka navzdol ne. To bo treba čimprej spraviti stran.
Za december imam kar nekaj načrtov, ampak bom z njihovo dokončno potrditvijo počakala do 07.12., ko bom izvedela, ali bomo čakali na naravni porod ali grem na carski rez. Vem pa, da če obstaja samo najmanjša možnost, da bi oslepela, bom zahtevala carski rez, pa če se vsi okrog mene na glavo postavijo in trdijo, da ga ne morem zahtevati. Slepota je kljub vsemu nekam visoka cena. In dokler obstaja druga možnost...
Po tetra plenice mi še vedno ni uspelo iti in očitno bom res čakala do zadnjega dneva. Ali pa jih bo celo moj dragi kupil, ko bom jaz že v porodnišnici, kdo ve. CSD je zasral celo zadevo in denarno pomoč ob rojstvu bom dobila nakazano šele 14.12., ne glede na to, da imam prvi rok 12.12. in ne glede na to, da sem vlogo oddala 60 dni pred prvim PDP-jem. Birokrati blesavi! No, bo pa takrat denar prav prišel za kaj drugega, saj imamo vse osnovne stvari za Roberta, pa še nekaj nepotrebnih zraven. Moja mama sedaj na veliko nosi k nam oblačilca in zdi se mi, da jih je že zdaj preveč, kaj šele bo, ker kar ne neha.
Posteljico smo dobili od tašče. Všeč mi je. Lepa kombinacija bele in nežno rjave barve, z jogijem, seveda, za zraven pa krasna modro-bela odejica. Če bi bila malce večja, bi jo kar jaz vzela zase, tako lepo mehka je.
Edina stvar, ki je v celi nosečnosti nisem naredila, je to, da si nisem izmerila obsega trebuha. In mislim, da si ga bom šele takrat, ko bom šla s popadki od doma (upam, da od doma, ne od kje drugje).

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
30.11.2005 10:01:53   
NRMM
Dan želim tudi iz moje strani!

Opažam, da se res vse fino pripravljate na odhod v Rim, no tudi jaz user posted image , čeprav zadnje dneve živim bolj v strahu zarad user posted image , ampak upam, da bo vse ok zdaj te 3 tedne, kakor tudi potem.
Danes imam spet CTG pri svojem zdravniku, upam, da se vrnem iz njega prej kot v 4 dneh in, da me ne čaka zopet bolnica user posted image . Zadnjič sem imela povišane levkocite v krvi, v urinu pa boga in pol (proteini,metilketone,eritrocite,levkocite in bakterije-no sej ne vem če še obstaja sploh kaj drugega, kar bi lahko bilo v urinuuser posted image ). Po včerajšnjem pregledu urina je bil negativen, torej se je popravil upam, da za skozi, kar pa se krvi tiče, pa pojma nimam, na odpustnici piše, da priporočajo pregled krvi po jedi, bomo vidli, kaj bo danes g.rekel, ko mu dam papir v roke.

Drugače pa počutje ok, user posted image  še veselo razgraja po trebuhu, se pa zbuja vsak dan ob enakih urah, če pa se ne, pa ga moram malo požokat, da vsaj malo zamiga, da vem, da je še.
Trebušček mi je že pošteno napoti, kar se tiče obuvanja nogavic, prepogibanja ipd in že komaj čakam, da se dete rodi, ker se počutim ko stara mama pri 99 user posted image .
O strijah pa rajši ne bi razglabljala, ker bolj kot sem mazala, menjavala kreme slabše je. Po spodnjem delu trebuha jih je veliko, tako da sem se tudi s tem sprijaznila-nikoli ne bodo izginile, ampak to je pri nekaterih del nosečnosti in naj bo.

Ponoči spet spim kot klado, zdaj moram že popoldne zadremat za kakšno uro, ne vem, če se bom sploh lahko naspalauser posted image , ampak pravijo, da si naj sedaj le privoščim, ker kmalu tega ne bo več, tudi prav bo pa user posted image ....user posted image user posted image .

Nič, lepo bodite, čuvajte svoje trebuščke.



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
30.11.2005 10:24:29   
mml
Jutro...user posted image no ja že kr dan...
Za spremembno sem spala kot hrček, seveda je bilo treba vmes na wc, ampak to tako ali tako naredim že skoraj v spanju user posted image . Sedaj se pa malo prekladam po stanovanju in ugotavljam, da se mi nič ne da. Sem pa tudi jaz zadnje čase spet bolj zaspana in utrujena...kljub temu, da spim ponoči debelih 8 ur, mi paše poležavati tudi čez dan, mogoče pa spim na zalogouser posted image . Po tem, ko je user posted image  v ponedeljek in včeraj dopoldan zabušavala, je bila popoldan in zvečer spet aktivna, danes se pa tako bolj lenobno premika, po mojem ji že krepko zmanjkuje prostora (si kar predstavljam, kako se počut...po mojem še slabše kot jaz po kakšnih 12 urah v ekonomskem razredu na letalu user posted image  ). Kakšnih izrazitih popadkov nimam, mi pa veselo otrdeva trebuh in me pošteno zbada v nožnici, kar z velikim upanjem pripisujem krajšanju in mehčanju materničnega vratu (bom videla kaj bo rekal G v petek).
Kar se tiče kg...+11, obsega trebuha si zaenkrat še nisem izmerila in mislim, da bom to naredila tik pred odhodom v porodnišnico, tako kot Kerensa. O strijah ne duha ne sluha in tudi nekaj proste kože je še vedno na razpolago, tako da upam, da jo bom odnesla brez njih, se pa pridno maže 2x na dan že od 13. tednauser posted image . Potem pa seveda prakticiram zadnje tedne še masažo presredka in pijem čaj iz malinovih listov...sej veste škodit ne more, mogoče pa celo pomaga user posted image , prav hudo ravno ne verjamem.
NR  mislim, da je povsem normalno, da imaš v nosečnosti povišane levkocite v krvi, jaz jih imam vseskozi okorog 13, pa ni nobene panike, tako da upam, da bo tudi pri tebi vse OK.

Sicer pa danes je zadnji dan novembra, tako da jutri se pa začne naš mesec user posted image .

Lepo se pustite razvajat in uživajteuser posted image user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
30.11.2005 11:04:01   
arielca
Pozdravček še od mene...

Včeraj sem imela zeeelooo lenoben dan in ugotavljam, da tudi jaz spim na rezervo. Ko okoli enih zaspim, me vsaj do pol enajstih ne premaknejo iz postelje. Potem pa še popoldan pred televizijo obvezno malo zadremam.

Danes sem spet fino spančkala, čeprav sem zaspala šele malo čez dve, ker so me mučili lažni popadki user posted image  in sem se že kar malo razveselila, da je to TO, ampak ponoči in zdajle o njih ni ne duha ne sluha. Me pa čez dan večkrat nekako 'črviči' v spodnjem delu trebuha in nožnici pa obvezno me kaj špikne... Upam, da hoče moja bebica na svet.

Od kar sem na porodniški sem precej skregana z datumi in jutri se res že začne december. Za nas bo še posebej vesel!!!!!

A mujcek se še vedno ni nič oglasila? Verjetno je že ponosna mamica user posted image user posted image  in upam, da bo kmalu novico delila z nami.

Aja, moji kilogramčki so na +9, nazadnje ko sem si merila obseg trebuha je bil 98 (kakšne 14 dni nazaj), po mnenju moje G imam vse racionalno razporejeno (karkoli že to pomeni user posted image ), strije pa zaenkrat še nobene. Sicer pa kar se strij tiče... Vse je odvsno od prožnosti kože in če koža ni prožna, kreme lahko zadevo samo omilijo, preprečijo pa ne. Če sem popolnoma iskrena, bi za mojega sončka žrtvovala tudi kakšno strijo.

Uživajte in pazite nase. Jutri začnemo ZARES odštevati!!!!!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
30.11.2005 13:13:43   
BlankaT
Pozdrav še iz moje strani.

Hura jutri se začne naš mesec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Jutri imam PDP in seveda tudi CTG, me prav zanima kaj po kaj pokazal. Sicer imam malo upanja, da bom ostala not in da se mi bo porod pričel. Sicer pa, pustimo se presenetiti.

Do sedaj sem pila malinin čaj 1x na dan od danes naprej pa ga bom 2x, saj ne more škoditi. Sem pa brala, da so tiste, ki so ga pile imela lažje porode, tako, da zaupam čaju.

Moj user posted image  dela še samo danes, potem pa bo celi veseli december doma user posted image user posted image user posted image user posted image .

O moji kg so prišli na +18 user posted image user posted image user posted image  in upam, da bodo tako ostali. Strije nisem dobila, no vsaj do sedaj ne, tako, da mislim, da jih tudi ne bom. Arielca dam ti pa prav, da če nimaš raztegljive kože tudi najdražja krema ne pomaga.

No punce jutri se prične naš mesec in kmalu bomo lahko čvekale v "Starši čvekamo". Torej uživajte in spite kolko še lahko.

Pozdrav, Blanka user posted image .

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
30.11.2005 16:51:00   
NRMM
No še en pozdrav, čeprav sem mislila, da ga ne bo, prve besede ginekologa po CTG-ju so bile...tale konec CTG-ja nesete zraven v bolnico, ampak je potem UZ ''rekel'' da lahko grem še domov user posted image . Srček danes vredu user posted image , so pa bili popadki prisotni na vsake 3 min in jih je bilo prav ''fino'' čutit, tako, da sem sedaj na čakanju pred pc (tu pa tam se še pojavi kakšen, ampak dost blažji kot je bilo tam), če bo treba odpeketat ali bo user posted image  še malo počakalo, čeprav bi bilo prvo dosti lepše user posted image .

Pa res se jutri začne naš mesec, pa da vidimo katera bo prebila led.

Božajte svoje bušije, kmalu bomo božale user posted image .

Uživajte v našem mesecu!



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
30.11.2005 19:08:38   
tinkamiška
Hoj!

Sem prebrala pri "dvojčkih, trojčki, četverčkih", da je Mujcek rodila z CR dva krepka fantka!

Čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP,
Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
30.11.2005 20:44:57   
BlankaT
O kako lepa novica. Čestitke Mujcek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .  Kako  pa jima je ime?



_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
1.12.2005 7:18:25   
XXYY
Ohoj!

Dobro jutro vsem decemberkam.

No, pa smo prišli v mesec DECEMBER, naš mesec .

Kako ste kaj danes spali, ko smo glih začetek meseca? Jaz danes sploh ne morem več spati. Me že vse boli, kamorkoli se obrnem. No, saj bo kmalu konec.

No, katera bo zdaj v decembru prva šla v Rim? Malo pogledati prelepi Rim.

Lepo se imejte in še čuvajte svoje bušije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Vsak čas bo DECEMBER...
1.12.2005 8:41:23   
Anonimen
Dobro jutro.
Danes je moj prvi dan porodniškega dopusta. Prva stvar, ki sem jo naredila, je to, da sem si uredila pisarniški kotiček. Sedaj imam tukaj okrog računalnika vse na dosegu roke (samo še mini hladilnik mi manjka), saj predivdevam, da bom večino časa do poroda presedela tukaj. Namesto stola imam fotelj, založena sem s kupi pravnih knjig, telefon je pri roki, sok pa tudi. Ven ne nameravam kaj preveč hoditi, saj, kot prvo, mi ni všeč vreme, kot drugo pa tudi ne želim, da mi nekje sredi Mercatorja odteče voda.
Jutri imam pregled in verjetno mi bo ginekologinja kaj omenila kakšen CTG, saj sem danes, računano po zadnji menstruaciji, v 4. dnevu 38. tedna, po nuhalni svetlini pa 14 dni manj. Vse stvari za Roberta so pripravljene, razen tetra plenic (še vedno) in umetnega mleka (če se ga bo sploh potrebovalo). Danes bom tudi pripravila potovalko zase za v porodnišnico.
Na splošno pa sem v redu. Kakšnih lažnih popadkov nimam, me pa vsake toliko časa pošteno špikne tam dol in upam, da je to kaj povezano z mehčanjem materničnega vratu. Danes se bom verjetno še odpravila do lekarne po tiste vložke za plodovnico in po kremo za bradavice, drugače pa bom samo še sedela tukaj ali pa ležala pred TV-jem in čakala na "dan D".

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?