|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čakanje na plusek😊
14.10.2024 12:19:37   
tejchy.g
Hej, enako kot jaz..danes 9 tednov in 1 dan :)

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Čakanje na plusek😊
14.10.2024 15:40:40   
Rubilubi
O super Happytime, najlepši pregled je za tabo 😊 zdaj pa še slabosti premagaš  🍀 jaz sem ravno konec z M in gremo v novi krog. Jemati sem začela tudi Cataferyl, pa da vidimo, če bo kaj pomagal 🤞

(odgovor članu tejchy.g)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Čakanje na plusek😊
14.10.2024 16:36:01   
beba92
Pri nama je tudi uspelo po jemnju vitaminov, sicer jih je jemal partner, sama pa sem pila caj krvomocnice. Razmisljam, da bi sedaj isto poskusila ... 

(odgovor članu Rubilubi)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Čakanje na plusek😊
16.10.2024 4:47:41   
puncka.
Super punce za preglede.Jaz sem dobila tečko..dva dneva preden bi morala, tako da nisem niti testirala..  spet greva v novi krog... Itak že obupana a sploh bo al ne..a je boljše da sem hvaležna za te otroke, Ki jih imava.. in to je to..

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Čakanje na plusek😊
16.10.2024 9:11:40   
Rubilubi
Tudi jaz se malo sprašujem podobno...ampak dajmo še bolj pozitivno pogledat in verjet, da bo uspelo🤞🙏

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Čakanje na plusek😊
20.10.2024 9:14:51   
ŠeenaSanja
Zdravo punce 😀Puncka zal mi je ampak pozitivno v nov krog, tudi tebe bo razveselil plusek. Beba, Neucakana kako sta vidve? Happytime, so slabosti ze kaj ponehale? 

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Čakanje na plusek😊
20.10.2024 9:27:39   
beba92
Hojla. Cakamo na O 😁 kako ste druge? Joj te slabosti, pri obeh N mi je trajalo tja do 20. tedna 🥴 nevzdržno 

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Čakanje na plusek😊
20.10.2024 9:36:34   
Neučakana2
Ahh pri meni se stvari samo koplicirajo prejsna M je trajala 14dni in mi je gin. Rekla da pocakam nasledno M in lahko ponovno zacnem ampak zdej te M kr ni noseca pa tud nemorm bit,.. ze 3dni zdej zamuja in cakam da se nazaj pojavi cim prej da lahko potem ponovno zacnem🙈Upam da ste vstale cim boljse🤗

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Čakanje na plusek😊
20.10.2024 19:12:09   
Happytime
Ojla. Ne moja slabost je še kar tukaj, zdele v treh dneh sem komaj kaj pojedla res se prav silim. Še najrajš jem mandarine🙈Upam da tole mine...v prvi nosečnosti mi je enkrat okoli 13 tedena... Komaj čakam nuhalno 6.11. Drugače pa bolj kot ne poćivam, sem utrujena in slabost najlaži premagujem ko spim. Tako da hvala bogu bolniški in da je mali trenutno zdrav da je lahka v vrtcu.

(odgovor članu Neučakana2)
Neposredna povezava do sporočila: 234
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Kakšne so vaše možnosti, da rodite dvojčka?
Da bi natančno ugotovili, kateri geni povečujejo možnosti, da bo bodoča mati rodila dvojčka, so znanstveniki analizirali...
Kako povečati možnosti za zanositev
To so načini za hitrejšo zanositev - spremljanje plodnih dni, zdrav življenjski slog in redni spolni odnosi. Ob težavah ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.