|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čakanje na plusek😊
16.9.2024 8:31:57   
Neučakana2
Hejla vsem skupaj😁


Imam eno vprašanje če je bila katera v taki situaciji🙈Prejši mesec sem imela SS v 4tednu. Gin mi je rekla da lahko takoj ponovno zanosim,.. pred kakšnim tednom me je v spodjem delu tebuha mocno spikal in potem sem opazila tako svetlo rjavkast izcedek ki je trajal 1dan,.. potem cez nekaj dni se je spikanje ponovilo in rjav izcedek tudi,.. in potem sem sla jaz iz "ferbca" v soboto sla delat test(tisti listici od first sign) in je bil pozitiven. (Rjav izcedek se je zmeraj pristoen) naj povem se to da bi morala menst. dobil 23.9.2024 torej je bil test vec kot teden pred izostank pozitiven,.. je bla kera v taki situaciji😪🙈

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Čakanje na plusek😊
16.9.2024 15:05:58   
Happytime
Živijo neučakana...To da si delala 6 dni prej test in je bil pozitiven, sem bila jaz v taki situaciji-trenutno noseča 6 tednov. Edino kar bi morda lahko bilo je da si imela zelo pozno ovolacijo in takrat ti tudi lahko lažno pozitivno pokaže test.Nisi nič omenila si imela po ss potem normalno menstruacijo vmes?Ker tako kot je Sanja ze napisala nekaj postov nazaj...po ss se rado zgodi da takoj zanosiš...tako sva tudi jaz in Sanja.

(odgovor članu Neučakana2)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Čakanje na plusek😊
16.9.2024 15:51:25   
Neučakana2
Po SS sem imela močno krvavitem in mi je gin. rekla da se to smatra kot menstruacija, ker če jaz nebi zadnic prvi dan ko menstruacije ni blo šla delat test najbrs sploh nebi vedela da sem noseca🙈 je pa zdej tko da sem danes spet naredila en test in je druga črtica zmer bolj temna🙈 no upam na najbolse,.. moti me samo ta izcedek nevem zakaj se je pojavil,.. ampak počakm še do naslednega tedna da me spet kaj ne preseneti🫠

(odgovor članu Happytime)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Čakanje na plusek😊
16.9.2024 19:06:33   
puncka.
Ja tudi jaz sem slišala, da po SS se rado prej prime. Upam, da se je.držim pesti!Jaz pa čakam..  jutri ali v sredo naj bi delala test.. mi pa še ne zamuja menstra. V četrtek naj bi prišla. Zaenkrat se kar dobro zadržujem. Nimam pa nobenih znakov. Nič od nič. 


(odgovor članu Neučakana2)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Čakanje na plusek😊
16.9.2024 19:33:49   
Anonimna294
Puncka. dobra si, jaz bi ze zdavnaj delala test, no itak sem ga en teden pred zamujanjem 😅. Jaz tako tezko cakam ta 1. pregled da groza. Pa se 14 dni je do tja 🫢

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Čakanje na plusek😊
16.9.2024 19:59:44   
puncka.
Ma sej veš, da bi ..malo me mika.. ma si pravim, da itak če bo pozitivno imam še časa za zvedeti.. Prejšnji cikel sem bila doma na dopustu pa sem ze od 9 dni po O delala teste. In do 14 dneva..toliko -, da sem se grozno počutila.. Zdaj ta cikel mi nekako dnevi grejo, ker imam skozi kaj z delom, otroci, taveliko vozit okoli na dejavnost..pa gre.. sicer me zdaj trenutno malo boli trebuh.. po moje bo prišla menstra.. ampak ok.. bomo pa naslednji mesec pričakali +! 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Čakanje na plusek😊
17.9.2024 12:23:44   
ŠeenaSanja
Neucakana upam da ti je uspelo 😀Anonimna vem kako se ti vlece, jaz ga imam v cetrtek pa se mi zdi da dnevi nikamor ne grejo 😂 Puncka zate pa drzim pesti, mogoce je pa ravno ta mesec ko nimas nobenih simptomov uspeloJavi kako se je izslo 🍀🍀💪

(odgovor članu puncka.)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Čakanje na plusek😊
17.9.2024 12:56:29   
Neučakana2
Jah pr men ni nc drugace kot vceraj😅 pozitiven test 1tedn prej (nardila sm jih zdrj kr ene par tistih lisičen in je vsak dan bolj temna črtica,.. zlo se nagibam da bom šla na krvi test🙈) edin pa  ta rjav izcedek ki kr ne mine in rees nevem kaj naj si mislm😅🙈 Googlam pa nc pamtnga ne najdm😅,.. Šeenasanja srečno🍀 vse bo ok💪🏻


(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Čakanje na plusek😊
17.9.2024 12:57:24   
Neučakana2


IZVIRNO SPOROČILO: Neučakana2

Jah pr men ni nc drugace kot vceraj😅 pozitiven test 1tedn prej simptomov nc (nardila sm jih zdrj kr ene par tistih lisičen in je vsak dan bolj temna črtica,.. zlo se nagibam da bom šla na krvi test🙈) edin pa  ta rjav izcedek ki kr ne mine in rees nevem kaj naj si mislm😅🙈 Googlam pa nc pamtnga ne najdm😅,.. Šeenasanja srečno🍀 vse bo ok💪🏻





(odgovor članu Neučakana2)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Čakanje na plusek😊
18.9.2024 6:00:37   
puncka.
Evo danes delala test.. pa je negativen.. itak sem razočarana, ampak kaj čmo..tako je .. pa itak sem že gledala kdaj bi npr nuhalno imela.. pa bi bilo glih na moj r.dan..😃

(odgovor članu Neučakana2)
Neposredna povezava do sporočila: 185
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
3 prijetni načini, ki vam bodo pomagali za...
Obstajajo trije zelo prijetni načini, ki povečujejo vaše možnosti za zanositev. Noben od teh treh ni nič kaj naporen, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?