|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
6.9.2023 15:21:24   
ironic
Saša,moja bi bila skoz na rokah. Beri: SKOZ. Mene že res vse boli in muči, zato pa sem nabavila gugalnik. Enostavno ni več to ok.. Bi pa rada zdaj še nosilko nabavila in ti dve sta najbolj za razvoj in hrbtenico, položaj... Ko sem gor prilimala link. Ne vem katera? Stella Marella kak se obnese? Moja bo zdaj 3m stara, glave še ne drži samostojno. Ergobaby ima tolk enih modelov, kaj te to je? Katero izbrat? Kak je pri tebi? Pride prav, je otrok rado noter?



Saša moja je najraje na hrbtu da ona uživa ko te gleda v oči in se smeji in carta. Je pa tolk divja danes da bog pomagaj. Nikak uspavat, grozaaa! Jutri je luna 🙄🙄🙄 da boste vedle se pripravit

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2826
   RE: Julijke 2023
6.9.2023 15:37:57   
nevergiveup
Punce, pa kaj se hecate s tem "počasi noč prespat"??? Joj, sem se pa nasmejala... Saj so se komaj rodili ti otročki. Če ti kdaj spi 4-5 ur v kosu je to pri tej starosti totalna zmaga!!! Moj se doji na dve uri celo noč... Samo enkrat mi je spal od 22:00 do 02:00... Pa ne poslušat teh bedarij kako drugje spijo, ker meni se je tudi ko sem prvega imela zdelo, da čist vsi spijo celo noč razen nje, ampak par let kasneje sem zvedela, da ni bilo čisto tako, ker so sw punce zagovorile... Ne razumem sicer tega hvaljenja, ampak očitno je enim lažje tako...

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2827
   RE: Julijke 2023
6.9.2023 16:08:40   
ironic
Ah, moja blizu ni da bi spala 😁 jutri je še luna in je danes taka da sem poleg pri uspavanju. Ma mislim da se dlje uspavama kot dejansko spiva. Edino v vozičku pa takoj. Ko ji rečem pa pa, mislim da že malo razume ker ena in isto ponavljam, pa se že smeji. Samo da jo dam v košaro jo že uspava 🙂🙂🙂

Saj sem tud glede pasenja kravic rekla, da se meni res prehitro zdi vse skupaj. Jaz je ne silim, jo sedaj odlagam, ampak sama hitro pove za kak dolgo, ker je jok potem. Je na začetku namerno nisem tako odlagala. Saj na konc koncev vsi zrastejo. Logično pa da ker vse rečejo ja da kak pa pri njih, potem res pomisliš ojej, te že, ti pa namerno nekaj nazaduješ potem. Ampak vsak dan prav vidim spremembe, kako je drugačna in hitrejša..ne za pasenje, ampak na splošno 🙂🙂🙂🙂 ne tekmujem pa z drugimi, to pa sploh ne. Men je važno da je moja pupa  super. Pri nekaterih pa kot si sama rekla, se zna prebrat hvalo, ker večkrat kaj napišejo (za drugje mislim 😉 ne tu)

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2828
   RE: Julijke 2023
6.9.2023 16:25:41   
Pikcapokca
Ja se strinjam. Pa tud glede nosenja, nasa res rada gleda naprej in da je pokonci ampak tudi pazim kako jo nosim. Pa najvec jo se vedno imam na hrbtu. Sej tud v kosari naj bi bili do 6 mesecev. Bo ze napredovala po svojem tempu. 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 2829
   RE: Julijke 2023
6.9.2023 20:22:08   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: nevergiveup

Punce, pa kaj se hecate s tem "počasi noč prespat"??? Joj, sem se pa nasmejala... Saj so se komaj rodili ti otročki. Če ti kdaj spi 4-5 ur v kosu je to pri tej starosti totalna zmaga!!! 



Ja prav imas! Se mi zdi, da smo res, no vsaj zase lahko recem, kar prevec tako zahtevna in nekako pricakujem prevec…. Pa je res se tolikooo maliii, da itak ne more prespat ali kaj podobnega :) je pa res mi sedaj neki casa ful lepo spal in sem si potihem mislia, da je mogoce pa to to in smo s spaniem zmagali 😂 celrav vem, da se lahko v enem dnevu vse obrne hehe. 
Sasa

(odgovor članu nevergiveup)
  Neposredna povezava do sporočila: 2830
   RE: Julijke 2023
6.9.2023 22:29:33   
ironic
Jaz sem tudi mislila že označit da je prespana noč, pa ni to to 🙂🙂🙂Meni pa se ful smilijo otročki, jaz pa imam za sebe bolj občutek da bi zarad mene nazadovala, glede na objave vseh ostalih, ker jo nič ne spodbujam ampak pustim da sama.in potem ko bereš pa gledaš, itak začneš dvomit, sploh če si prvič v tem, pa ko ti še zdravniki začnejo ja ja.. si itak misliš potem pa res.. me zanima kako bo v razvojni, res me zanima, ker drugače kar svoje povem in zavrnem. Kar po tihem bi res rada - zavrnila. Nočem spet bit pod pritiskom, ko nama je končno steklo in nama je lepo 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2831
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 0:00:49   
Pikcapokca
Jaz isto ironic. Se posebi ko gledam po tiktoku isto stare otroke pa so eni ze tak napredni pa mi ni jasn kak 😂

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2832
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 3:04:38   
ironic
No evo, to je to. Ker je tolk informacij okrog da logično nekak isto pričakuješ od svojega otroka ali pa še več. Zato pa včasih niso imele težav ko ni bilo tega. Saj to je res, ful bolj obremenjene smo zdaj. Ampak spet odvisno kak je katera. 

Kak ste s temi cepljenjj? Joj kak men ni to,ko berem za posledice potem. Pa te učinke, bruhanje in driska 🙁🙁 upam da ne bo kaj takega. Pa mora bit pri 3 mes, ne moreš reči da bi se malo počakalo? Ker moja bo 3 mes, ampak kor. je pa 2 mes. . Joj 😢

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2833
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 7:12:51   
nevergiveup
Ironic, edino prav, da pustiš, da se razvija naravno in brez odvečne stimulacije, ki je sicer včasih potrebna, ampak reeeeees previdno pa brez odvečne vneme... 
Jaz zdaj vse ignoriram- po prvem otroku nikoli nisem dajala več vitamina D do tretjega meseca zaradi krčev, kravice tudi sem šele po enem mescu začela dajat in tudi to pa eno-dve minutki na začetku, ležat na hrbtu tudi ne silim- več ali manj je v gugalniku, nosilki ali vozičku. Ker če otrok ni zadovoljen pa se dere že ne more biti tako zelo dobro zanj tudi če je "zdravo".
Pa da vas potolažim- moja prva hčerka je prvič prespala noč pri PETIH LETIH 🤣 Ja, prav ste prebrale... In sem jo tudi končno slikala z uno milestone kartico "Moja prva prespana noč" 🤣🤣🤣 Smo se takrat nasmejale s kolegicami... In tudi zdaj ko me kdo vpraša za ta malega če spi, mirno odgovorim "NE" in se potem vsi smejimo, ker se tudi oni po navadi zavedajo kakšno bedarijo so vprašali 🙃🙂
Res izjemno dobro spala je samo moja ta tretja- ampak to je velika izjema in sreča pri tej starosti pa se je vseeno seveda ob treh dojila vmes pa potem spet ob 6 zjutraj. Ampak za dojenega otroka je to res zadetek na loteriji in hvala bogu sem se že tega zavedala takrat..


(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2834
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 13:10:29   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: ironic

Stella Marella v vozičku si poskusila obložit? Da bi s tetricami dala malo za hrbet in spredaj, da bi bil občutek stisnjenosti? Ker zato verjetno lupinica ustreza? Sicer je tudi lega, samo bi se dalo v vozičku. Probaj?

Malo sem brala, da bi naj nekaterim že prespali čez noč, naj pa bi začeli pri 4 mesecih. Jaz ne vem, je res to tak, ali se danes res tolk nečesa pričakuje od tako malega otročka da noro. Komaj rodiš, pa se že otroka nosi pokonci, ker je treba čimprej kravice past, pol že mora spat celo noč,..Naj bi se čimveč animiralo otroka čez dan,da bi pol prespal noč. Ampak, če otrok spi in se zbudi, pa želi jest in vmes zaspi.. a naj zbudim da animiram? Noro, ne vem. Jaz bom res dala času čas. Bom jo že aktivirala in ji pomagala, ampak jo bom pustila samostojno. Mi je žal da nisem prej imela tak mindset__, bi tudi na morju bilo drugače, tak pa sem vseeno bila živčna in komaj dol spoznala. In sedaj res uživam z njo 🙂🙂🙂 Danes je bila tolk pridna. V kosu čez dan spala uro in pol, da sem lahko celo goro zlikala pa si vse uredila. Vidim da mora bit karseda hladno noter. To ji paše. Če je topleje pa nikakor. Spi po 20 min in je to to.



pri njemu je bolj problem ravna podlaga, se mi zdi. pa da nas lahko opazuje. no saj za uspavanje tudi lupinica ne gre, da ne bos mislila... 🙂 sem ze srecna, ce ga lahko od A do B z vozickom nekak pripeljem... zdaj smo na morju in se mi ponavadi skos dere do plaze, da ga cel kamp posluša. no, ampak nismo edini 😁 

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2835
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 13:19:29   
ironic
Moja spi, če imam tendo proti soncu, če pa je kar tak pa ima oke kot sova 😁😁 njej voziček paše ker je rada na hrbtu, na splošno vožnja in voziček in avto pa ker ni mirno. Ponavadi jo malo premeče pa že spi, kak se zaustaviš te že pogleda 🙂🙂

Kak so si res različni, in potem nekateri dajejo nasvete kaj da ti že ne hočejo vzgajat otroka

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2836
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 13:38:54   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: ironic

Saša,moja bi bila skoz na rokah. Beri: SKOZ. Mene že res vse boli in muči, zato pa sem nabavila gugalnik. Enostavno ni več to ok.. Bi pa rada zdaj še nosilko nabavila in ti dve sta najbolj za razvoj in hrbtenico, položaj... Ko sem gor prilimala link. Ne vem katera? Stella Marella kak se obnese? Moja bo zdaj 3m stara, glave še ne drži samostojno. Ergobaby ima tolk enih modelov, kaj te to je? Katero izbrat? Kak je pri tebi? Pride prav, je otrok rado noter?



Saša moja je najraje na hrbtu da ona uživa ko te gleda v oči in se smeji in carta. Je pa tolk divja danes da bog pomagaj. Nikak uspavat, grozaaa! Jutri je luna 🙄🙄🙄 da boste vedle se pripravit



jaz sem zadovoljna z obema. prva je bolj na zacetku primerna oz. za majhne dojencke. mislim, da je tvoja ze prevelika oz. se ne splaca vec. ergobaby original je ta prva njihova, starejsi model, ampak meni ful ustreza. je pa nekako 5+ mesecev. to nosilko sm pri ta prvem ful rabila. omni 360 ne poznam, ampak samo v opozorilo - nositi otroka s pogledom naprej ni ok. Manduca je tudi cenjena. BabyBjorn nosilke ne poznam... 

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2837
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 13:41:14   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: ironic

Moja spi, če imam tendo proti soncu, če pa je kar tak pa ima oke kot sova 😁😁 njej voziček paše ker je rada na hrbtu, na splošno vožnja in voziček in avto pa ker ni mirno. Ponavadi jo malo premeče pa že spi, kak se zaustaviš te že pogleda 🙂🙂

Kak so si res različni, in potem nekateri dajejo nasvete kaj da ti že ne hočejo vzgajat otroka



ja ja, poznam vse to, moj prvi je bil tak 🙂 luksuz, uzivaj... 😄

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2838
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 13:56:47   
Anonimen
Mamacite, a se splaca kupovat tiste fils plisaste pajace (medvedek) za zimo? A to sploh pride v postev? Kako je pa z jaknicami, bundicami za cez zimo? Kaksno velikost se kupi? Jaz sem narocila ful lepe 3 trenerke iz CA st 62, da ker bo za september in oktober… in so mu ze zdaj cisto tocne in ocitno sploh ne bodo uporabljene, ker je notranja stran flis :( ….. mam obcutek, da bo ze kr 68 kmal… in spet neuporablene cunje! 
Sasa

(odgovor članu Stella Marella)
  Neposredna povezava do sporočila: 2839
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 16:12:58   
ironic
Moja je imela 50 mesec in pol, na začetku pa prevelika, 56 kot da je nekak preskočila. Je taka dolga in suha, nima trebuščka nič. Tak da bodiji so 62, zara 68. Majčke 56/62. Vse odvisno od modela/trgovine. Jaz računam na jesen 68, zima 68/74. Poletje 80/86.. ker bi v hm naročila za drugo leto poleti. Jaz sem tud zmedena in pol nosim nazaj menjavat 😁😁 sem zadnjič v takkotu vzela ful lep romperček pa mi je večji deloval, še pisalo 2-4m. No,mislim da bo ravno ta mesec menjala 😁😁😁

Jaz imam že v set_u pri vozičku za pokrit športni in košaro (noge), zato jaz tega ne bom jemala. Vem pa da v mojem primeru, če ima katera tak, da so kar ono krzno dale spodaj. 🙂🙂 Mislim pa da je dovolj minus pri nas, da se splača to nabavit 🙂 jaz bi v tvojem primeru, če imaš namen. Bi pa gledala večjo št (80npr), 74 pa zagotovo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2840
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 16:23:02   
ironic
Ah, zdaj sem vredu prebrala da pišeš za pajaca, jaz pa sem mislila za voziček ono vlogo ko ga daš noter 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ se vidi da jo imam poleg. Moram se pohvalit, da glavo dviguje po dveh dneh pasenja kravic 😊😊 jo samo malo spodbujam z rokami, ostalo vse pustim. Da ne bo res kje preveč na hrbtu. Sem opazla da sem postala ona tipična navijaška mama, samo bravo bravo ji govorim, ona pa v tak smeh 😂😂 Je ravno danes moj mi razlagal za svojega kolega. So šli prvič z letalom, mali star cca 8 mes. In ko so pristali itak ploskajo, on pa je mislil da njemu in so bili baje sami vriski in dobra volja 😁😁😁

Jaz sem enega takega pajacka dobila, vel 74, bom pa še sama kupila. Se splača, in fajn pogreje otročka. Samo so v plišu ali pa v onem materialu ko je za na sneg. Ampak je to kar ja super. Drugače bom pa počakala na oktober, takrat se bo najbolj videlo glede zime za velikost. Bundice nevem, mogoče eno. Jakno pa obvezno zdaj za jesen.
Moja je zdaj cca 63cm, 4800/4900g. Pa sva na 62, bodiji so ji čisto na mero po dolžini, tak da raje bolj komot 68. Hlače 56/62, majčke in pulovrčki isto, čeprav bolj meji 62, se pravi večja 56. Jesen računam 68, zimo pa na 74. Raje št več in se podviha (določeno). Zdaj da ti primerjavo dam 🙂🙂 upam da bo 68 nosila nekaj časa ker imam precej stvari v tej številki..nekak sem računala da bo tu malo obstala. Upam! 

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2841
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 16:26:41   
ironic


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella



IZVIRNO SPOROČILO: ironic

Saša,moja bi bila skoz na rokah. Beri: SKOZ. Mene že res vse boli in muči, zato pa sem nabavila gugalnik. Enostavno ni več to ok.. Bi pa rada zdaj še nosilko nabavila in ti dve sta najbolj za razvoj in hrbtenico, položaj... Ko sem gor prilimala link. Ne vem katera? Stella Marella kak se obnese? Moja bo zdaj 3m stara, glave še ne drži samostojno. Ergobaby ima tolk enih modelov, kaj te to je? Katero izbrat? Kak je pri tebi? Pride prav, je otrok rado noter?



Saša moja je najraje na hrbtu da ona uživa ko te gleda v oči in se smeji in carta. Je pa tolk divja danes da bog pomagaj. Nikak uspavat, grozaaa! Jutri je luna 🙄🙄🙄 da boste vedle se pripravit



jaz sem zadovoljna z obema. prva je bolj na zacetku primerna oz. za majhne dojencke. mislim, da je tvoja ze prevelika oz. se ne splaca vec. ergobaby original je ta prva njihova, starejsi model, ampak meni ful ustreza. je pa nekako 5+ mesecev. to nosilko sm pri ta prvem ful rabila. omni 360 ne poznam, ampak samo v opozorilo - nositi otroka s pogledom naprej ni ok. Manduca je tudi cenjena. BabyBjorn nosilke ne poznam... 





Moja bo zdaj 3 mesece. Se pravi da Ergobaby bi bil ok? Pač tako za kake sprehode bi jo imela, pa za kam it. Da ni skoz voziček, pa da lahko tudi greš kam kjer ni dostopno (malo višje, gozd,..)... Pa moj da bi jo nosil poleg ko gre na krajši pohod npr. To BabyBjorn pa sem našla na amazonu in sta obe ti najboljše ocenjeni zaradi načina nošenja, sta ergonomski.. pač vse + za obe. 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2842
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 19:27:33   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: ironic



IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella



IZVIRNO SPOROČILO: ironic

Saša,moja bi bila skoz na rokah. Beri: SKOZ. Mene že res vse boli in muči, zato pa sem nabavila gugalnik. Enostavno ni več to ok.. Bi pa rada zdaj še nosilko nabavila in ti dve sta najbolj za razvoj in hrbtenico, položaj... Ko sem gor prilimala link. Ne vem katera? Stella Marella kak se obnese? Moja bo zdaj 3m stara, glave še ne drži samostojno. Ergobaby ima tolk enih modelov, kaj te to je? Katero izbrat? Kak je pri tebi? Pride prav, je otrok rado noter?



Saša moja je najraje na hrbtu da ona uživa ko te gleda v oči in se smeji in carta. Je pa tolk divja danes da bog pomagaj. Nikak uspavat, grozaaa! Jutri je luna 🙄🙄🙄 da boste vedle se pripravit



jaz sem zadovoljna z obema. prva je bolj na zacetku primerna oz. za majhne dojencke. mislim, da je tvoja ze prevelika oz. se ne splaca vec. ergobaby original je ta prva njihova, starejsi model, ampak meni ful ustreza. je pa nekako 5+ mesecev. to nosilko sm pri ta prvem ful rabila. omni 360 ne poznam, ampak samo v opozorilo - nositi otroka s pogledom naprej ni ok. Manduca je tudi cenjena. BabyBjorn nosilke ne poznam... 





Moja bo zdaj 3 mesece. Se pravi da Ergobaby bi bil ok? Pač tako za kake sprehode bi jo imela, pa za kam it. Da ni skoz voziček, pa da lahko tudi greš kam kjer ni dostopno (malo višje, gozd,..)... Pa moj da bi jo nosil poleg ko gre na krajši pohod npr. To BabyBjorn pa sem našla na amazonu in sta obe ti najboljše ocenjeni zaradi načina nošenja, sta ergonomski.. pač vse + za obe. 



ergobaby je zihr ok., ampak kot pravim, jaz poznam osebno sanmo tedva modela. ne vem pa kateri model   bi ti prisel prav zdaj. berem, da je omni 360 od rojstva naprej... l

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2843
   RE: Julijke 2023
7.9.2023 23:09:05   
ironic
Bom preverila. Samo da slišim iz prve roke mnenje 🙂

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2844
   RE: Julijke 2023
8.9.2023 12:57:24   
foxy_cat
Da se še jaz malo javim, saj sploh nimam časa, veš čas nekaj delam.. Uglavnem naš ponoči prvo rundo spi 5-7ur, če je prva runda 5ur je naslednja čez cca.3ure, če je 7ur je naslednja runda čez 2 uri hehe.. Ima pa isto cuzanje rok ponoči, ali cuza kitko ob strani obposteljne joooj.. danes ravno se zbudim ob 6ih pa vse mokro od pajaca, rjuhe vse, tok si je tlačil v usta roke da je bruhnil pomoje potem pa spet naprej cuzal roke. Lupince ne mara zaboga ne.. danes sem mu dala ven vstavek za novorojenčka je bilo malenkost bolje, samo ni pa še to to.. Drugače pa veliko bedi čez dan, ima bolj kratke spance odkar tak dolgo spi ponoči hehe,.. nosi se pa rad večina le pokonci. Razen ko je utrujen gre skozi v naročju. Danes smo imeli kontrolo kolkov vse ok, v ponedeljek imamo pa tehtanje da vidim tistih 6kg hehe..

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2845
   RE: Julijke 2023
10.9.2023 22:52:33   
ironic
Joj kak super da so dolga spanja. Sicer moja realno spi dolgo, glede na to da zaspi ob 20, potem pa se zbudi npr pol1 najhitreje pa do pol2. Ampak potem ima na dve uri do 6. Danes ponoči je bilo pestro. V eno.. pa ne jest.. potem čez dan, nič spala, v vozičku neki malega dremala, zvečer pri uspavanju noro.. Zdaj pa te spi.. bomo jutri videli kako bo. Ampak sem opazila da ma prav finto. Vsak drug dan. Danes ni ok, jutri je, pa spet ni, pa spet je.
Ma čist sem že bla konc, nezaspana, skoz na rokah pa potem interakcija.. v eno kr neki. Pa sem lahko tolk jezna, samo ko pa pogleda pa se nasmeji.. pa ji nič ne zamerim. 

Nevem kak ste kaj ostale,ki jih imate na AM. Kako pogosto se vam zbujajo? Ker mi smo iz pre na 2 šli,ker je pediatrinja priporočala, da bo bolj sita in da se začne prav redit. No zredila se je res, pa zrastla. No samo da ne bo kaka Michellinka 😂😁 

Pa danes me je ena prosila za cotike in sem zlagala 50 in 56. Čeprav 56 ji je še vedno prav (razen bodiji), sem kar vse dala na stran. In dejansko je res, kak poleg obujaš spomine ❤️ in šele sedaj sem se spomnila, da moram na stran dati kako cotiko njej za spomin (spominska škatla). 

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2846
   RE: Julijke 2023
10.9.2023 22:56:24   
ironic


IZVIRNO SPOROČILO: ironic

Ma čist sem že bla konc, neNaspana, skoz na rokah pa potem interakcija.. 

Ker mi smo iz pre na 1 šli,ker je pediatrinja priporočala,. 




Popravek 🙂🙂
Kdaj so naše štručke postale taki enoletniki 😳 tako so zrasli, prehitro res🥹🥹

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2847
   RE: Julijke 2023
11.9.2023 5:20:28   
ironic
Evo, sedaj pa luksuz. Včeraj od 20.29-5.40 spala. Seveda jaz nisem mogla 😳🙄

Danes imamo 3esece😊♥️ kdaj je to preteklo? Tak se mi zdi da sem prejšnji teden spraševala in pisala 😁😁 supee ste ♥️



Kako pa ste glede cepljenja? Jaz sem čisto zmedena prvič sva v tem. Nevem kaj dejansko dovoliti in kaj ne. Moram si prebrat o tem. Same proti čemu boste dale?

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2848
   RE: Julijke 2023
11.9.2023 7:44:24   
Anonimen
Ooo Ironic, to pa si imela res luksuz. Ampak te razumem, tudi jaz kdaj ustanem pred mojim malim, ko bi lahko spala… ampak ne, jaz vstanem, kavica, pospravim, pojem… ah kaj naj 😂 Tudi mi (ponovno) lepo spimo. Primer te noci: 21:20 - 2:45 // dojenje // 3:00 - 6:00 // dojenje // 6:30 - 7:30 // ampak vem, da se to lahko iz danes na jutri spremeni, tako, da nimam nekih pricakovanj. Vazno mi je, da gremo zvecer ob uri spat, da imam potem uro ali dve zase oz da sva z mojim malo skupaj :) 
A mi zna katera svetovati? Pri nas je cuzanje prsta ponoci se vedno aktualno. Ponoci ga slisim, da si cuza.. prizgem lucko in on mizi…. Vseeno ga dam k sebi in podojim. Prvi podoj lepo pojed in gre spat. Drugo tako “bujenje” in podojim - pa poje zelo malo… ali naj mu sploh ponudim ponoci josko, ceprav ne joka ampak samo cuza prs in “miksa” v posteljici? 
Glede cepljenja - bomo po programu. Zelela sva tudi za rotavirus, pa mi je pediater odsvetoval, ker naj bi bilo sedaj toliko teh razlicnih viroz, da cepivo kao ne igra vloge, pa rekel mi je, da so imeli ze nekaj primerov ileusa (neki s crevesjem) in da res odsvetuje. Nevem, jaz sem sicer slisala same pozitivne komentarje. Sestra je oba cepila in do OŠ nista imela nič teh viroz, oz so bile res blage (1 dan pa se to malo). 
Saša

(odgovor članu ironic)
  Neposredna povezava do sporočila: 2849
   RE: Julijke 2023
11.9.2023 13:26:42   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ooo Ironic, to pa si imela res luksuz. Ampak te razumem, tudi jaz kdaj ustanem pred mojim malim, ko bi lahko spala… ampak ne, jaz vstanem, kavica, pospravim, pojem… ah kaj naj 😂 Tudi mi (ponovno) lepo spimo. Primer te noci: 21:20 - 2:45 // dojenje // 3:00 - 6:00 // dojenje // 6:30 - 7:30 // ampak vem, da se to lahko iz danes na jutri spremeni, tako, da nimam nekih pricakovanj. Vazno mi je, da gremo zvecer ob uri spat, da imam potem uro ali dve zase oz da sva z mojim malo skupaj :) 
A mi zna katera svetovati? Pri nas je cuzanje prsta ponoci se vedno aktualno. Ponoci ga slisim, da si cuza.. prizgem lucko in on mizi…. Vseeno ga dam k sebi in podojim. Prvi podoj lepo pojed in gre spat. Drugo tako “bujenje” in podojim - pa poje zelo malo… ali naj mu sploh ponudim ponoci josko, ceprav ne joka ampak samo cuza prs in “miksa” v posteljici? 
Glede cepljenja - bomo po programu. Zelela sva tudi za rotavirus, pa mi je pediater odsvetoval, ker naj bi bilo sedaj toliko teh razlicnih viroz, da cepivo kao ne igra vloge, pa rekel mi je, da so imeli ze nekaj primerov ileusa (neki s crevesjem) in da res odsvetuje. Nevem, jaz sem sicer slisala same pozitivne komentarje. Sestra je oba cepila in do OŠ nista imela nič teh viroz, oz so bile res blage (1 dan pa se to malo). 
Saša



Saša, jaz nisem starejših dveh cepila proti rota virusu, ker je pediater odsvetoval (sicer je ful posebnez Banič in sem ga tudi potem zamenjala), ta tretje tudi nisem zaradi tega in ga je dobila in je bilo nekaj najbolj groznega na svetu. Marsikatero virozo sem dala čez in tudi meningitis je enkrat imela starejša, ampak tole je bilo grozljivo in seveda sva pristali v bolnici za cel teden. Driska in bruhanje taka, da nisem v življenju še kaj takega videla- iz vseh lukenj ji je lilo in sem se ful bala, da dehidrira. Res groza. Tako da tega bom definitivno proti rota cepila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost in kronične bolezni – ali gredo ...
Zdrave ženske zapleteno prilagajanje telesa v nosečnosti dobro prenašajo, tiste z nagnjenostjo ali že odkrito kronično b...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?