|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
4.10.2005 14:29:18   
puncica
Jaz na bolniški pa ne zarad sebe pač pa je tamala fasala vnetje ušeska in dežuramo doma. Sem pa danes mal slabš, včeraj pa mi je bilo ful manj slabo.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: MAJČICE
5.10.2005 16:28:38   
lenika
Pozdravljene majčice. Vidim, da niste danes še nič aktivne, se bom pa jaz prva oglasila. Kako se kaj počutite v teh deževnih in turobnih dneh? Jaz se čez dan kar dobro počutim, samo zjutraj imam malo problemov z vstajanjem. Zvečer sem pa itak že ob devetih čisto user posted image  in prav hitro padem v posteljo. 

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: MAJČICE
5.10.2005 16:40:14   
MarijaPo
Jaz sem v bolniski, ker hujsam. :(
Nic ne morem jesti, vse se mi upira.

Kako se ve s tem kosate?

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: MAJČICE
5.10.2005 17:38:23   
puncica
Evo mene, še vedno pazimo in cartamo tamalo, sicer je grozno pridna a vseeno boga. Sem pa zjutraj ob sedmih mogla letet na wc čist nepričakovan, pol pa bruhala ampak nič bruhalauser posted image Skratka slabo mi je še vedno.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: MAJČICE
5.10.2005 20:04:31   
lenika
Joj kako sem srečna, da mi je bilo do sedaj samo enkrat slabo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: MAJČICE
6.10.2005 9:25:11   
Anonimen
še vedno občasno slabo. posebi zvečer. ne vem kdo se je zmislu ime jutrabja slabost? zmatrana 100 na uro. križ me boli. no ja sam jamr me je zgleda :)
učer sem šla spat ob 7h pa dons vstala ob 9h. zdej me sam še vse boli od ležanja :)
sem pa tabl hvaležna da mam mami, k mi merka tamalo drgač ne vem kako bi sfolgala.


(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: MAJČICE
6.10.2005 10:24:59   
minabo
Ojla,majčice!
Kako ste kaj danes? Jaz sem po štirih dneh hudih slabostih na srečo brez bruhanja, danes malo bolje. Tudi mene daje utrujenost in ne vem kdaj sem nazadnje toliko spala.
Komaj čakam pregled, da vidim mojo pikicouser posted image na UZ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: MAJČICE
6.10.2005 14:28:37   
lenika
Pozdravljene. Jaz sem pred kratkim prišla iz službe. Sicer se počutim v redu, ampak sem vseeno vesela, da bo jutri petek in bo spet malo počitka čez vikend.

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: MAJČICE
6.10.2005 18:45:46   
sania
Ojla,

vidim da imamo kar podobne probleme. Vendar jaz nimam jutranje slabosti ampak celodnevneuser posted image . Najbolje se počutim če sploh nič ne jem. Zadnjič sem si zvečer ko sem bla že čist prestradana ful zaželela rižoto z mesom in zelenjavo, ampak kaj ko mi je že predno sem jo skuhala ful smrdela in jo je naslednji dan pojedel moj smetnjak.

Punce dejte jutr kej name mislt ker mam 1. pregled in me je fuuuul strah da bo kej narobe. Že tri dni imam same more o tem. Sej sem pozitivnih misli pa kaj ko mi podzavest ne da miruuser posted image .

Lpuser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: MAJČICE
6.10.2005 19:29:22   
lenika
Sania, želim ti vse najbolje in čim lepše misli za jutri. Mi je pa popolnoma jasno, kako izgledajo te težke misli in občutki.

(odgovor članu sania)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: MAJČICE
7.10.2005 8:45:32   
majamo
Evo mene po dolgem času.

Kako ste kaj na tale lep petek, ko mislim da bo po dolgem času kaj sončka. Mi počasi vstopamo v 10 t, počutimo se pa tak tak. Kak kdaj. Danes user posted image . V ponedeljek imamo drugo kontrolo pri G. Prav cmok mam v grlu, pa kr zmrazi me ko pomislim..... Ne bom zdaj o tem. Upam da bo vse ok.

Meni tudi ni za jest. Ko se mi že kaj zalušta, bi jedla, če bi mi kdo nardil. Ko pa sama kuham pa mi pol sploh ni več. Se mi kar dviguje. No še malo, kake 3 tedne pa bo.

Lepo božajte buščke. Moj je že pravi buš.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: MAJČICE
7.10.2005 9:32:08   
minabo
Sanja in Majamo držim pesti za vaju in vaju čisto razumem. Jaz imam pregled šele 18. in  me je že naprej strah.Po drugi strani,pa komaj čakam da bo.user posted image

S hrano nimam tako groznih težav, jem pa vseeno bolj malo, ker mi ne paše.
 user posted image me je vprašal,če sem res šele toliko noseča,ker sem full napihnjena in imam že kar trebuh. V kilah sem šla pa dol.
Pobožajte bušije. Lep vikend...



(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: MAJČICE
7.10.2005 13:26:00   
sania
Punce videla sem SRČEKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in sem trenutno najsrečnejša pod soncem. user posted image  je velik 16 mm, rok pa naj bi imela 13.5.2006. Naslednji pregled imam 24.10, da še enkrat preverimo če je vse v redu potem pa user posted image  na NS.

Dobro, da imam ušesa, drugače bi imela usta že na vrhu glaveuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: MAJČICE
7.10.2005 14:43:04   
MiaSophia




Čaw majčice!
Evo tudi mene med Vamiuser posted image . PDP imam 13.5., kot sem opazla, pa tudi Sania.
V sredo sem bila prvič na UZ, bejbi meri 20.2 mm, pa tudi srček lepo bije.
Moj G mi je dal celo slikcouser posted image , vsa vesela sem peljala proti domu in se na poti domov celo malo izgubila...(G imam stran kakšnih 50 km) .Pa še jokala sem. Od sreče. To so filingiuser posted image .
Naslednji pregled imam 3.11. Aha, sem v 8 tednu.

Želim Vam lep vikend, pa kolker se le da velik sončka in lepe filinge z bušijemuser posted image

Čaw




_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu sania)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: MAJČICE
7.10.2005 17:37:22   
Lara28
MiaSophia in sania čestitke!  Tudi jaz sem imela včeraj prvi pregled, ampak mi ni delal Uz, sva se zmenla pri naslednjem pregledu 4.11. ker je baje zdaj še prehitro in se ne bi kaj dosti vidlo sem noseča 6t in 3/7. Malo mi je bilo žal ker sem upala, da bom videla svojo pikico. Sploh ne vem kako bom tako dolgo zdržala. Strah me je bilo pa tak da mi je pritisk narasel  na 160.   Drugi teden grem še na preiskave v laboratorij, sem dobila cel kup napotnic. Sem bila prav šokirana ko je začel G pisat. Ampak je baje to vse normalno. Me je pa kar groza vseh tistih igel. Upam da ne bom skupaj padla.  LP

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: MAJČICE
7.10.2005 18:29:48   
LanaM
Jaz sem imela pregled 4.10. in smo tudi videli srčka. Tudi moj je velik 1,6 cm, rok poroda pa naj bi imela 11.5.2005.

(odgovor članu sania)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: MAJČICE
7.10.2005 19:08:50   
lenika
Pozdravljene majčice. Jaz sem imela pa prvi pregled 26. 9. , takrat sem bila noseča 8 tednov, plodek je bila pa velik 1, 6 cm. Naslednji pregled imam 24. 10., nuhalno svetlino pa 27. 10., komaj že čakam.

(odgovor članu LanaM)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: MAJČICE
8.10.2005 9:59:02   
lenika
Dobro jutro majčice. Jaz sem se zbudila okrog devetih in danes spala kar 11 ur. A ve še vse spite?

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: MAJČICE
9.10.2005 9:10:31   
Jenny*
Živjo majčice!
Do zdaj sem vas več brala kot pisala, ker sem se bala, da z mojo nosečnostjo ne bo nič, ker na 1. pregledu in potem še na enem samoplačniškem UZ ni bilo vse bp. No v sredo sem imela pa ponovno pregled in zdaj je končno vse normalno. Ne vem kolk je velik moj plodek, samo vem, da je za dva dni manjši glede na zadnjo M, kar je čist super. In je videl rokice, nogice in glavco. Drugače je bil pa mal jezen name, ker sem šla vmes na samopl.UZ drugam, ker mu to pomeni da mu ne zaupam. Tokrat nisem dobila slikice. 24.10. pa imam že NS. Nisem si še prebrala o tem. Vprašala sem sestro, če to isto tako delajo vaginalni UZ in je rekla da ja. Ali bo šel z vami mož ali fant, če/ko boste šle na to nuhalno svetlino?
Drugače mi je pa non stop slabo, bruhala sem pa enkrat. In trebuh imam že mal.
Lepo nedeljo vam želim, jaz moram pa zdele v službo za kake 3 urce, popoldne si bom pa privoščila počitek.
Aja pa še to, če mogoče veste, ali sedaj niso več možni trakci v podpisu ali kaj?

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: MAJČICE
9.10.2005 9:45:38   
lenika
Pozdravljena Jenny. Me veseli, da je vse v redu. Ja trakci so možni, samo ne več v podpisu, dat jih moraš v dodatni opis. Vidiš jih potem tako, da greš z miško čez ime.

(odgovor članu Jenny*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: MAJČICE
9.10.2005 10:43:49   
puncica
Oj
Evo mene, ušeska smo pozdravli, spanje pri nas ne pride v upoštev, ker mamo eno princesko, ki že ob pol sedmih po postli leta, zdejle mi je spet celo razdejanje naredila.
Slabosti so še, včeraj smo bli na eni RD zabavi, pa sem misla da bom ko je dala gostiteljica narezek gor kar na wc letela. Zdej pa gremo mal na sončka.




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: MAJČICE
9.10.2005 10:58:21   
lenika
Punčica, a si zamenjala sličico? Je oa Janja že velika. user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: MAJČICE
9.10.2005 11:02:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Punčica, a si zamenjala sličico? Je oa Janja že velika. user posted image


hmmm..tole pa islm da nau janja, ampak punčica k je bla mejhna a? :)

no js pa ravcno iz jutranjega sprehoda s tamalo. končno mal vremena. crknena sem pa k bi me n pregonu. sam za sedet sem pred računalam :) tamala pa drnjoha. še dobr da gremo k mojim na južno k se mi res ne da niti kuhat ne :)

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: MAJČICE
9.10.2005 11:21:34   
lenika
Ja saj potem, ko sem bolje pogledala, se mi je tudi meni zdelo, da to ne more biti Janja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: MAJČICE
9.10.2005 15:47:13   
sonca
Da se še jaz malo javim. Še vedno mi je čez dan slabo, danes ponoči so me hvalabogu malo joške bolele (sem se že vstrašla ko je ena na forumu napisala da so ji joške upadle in da to verjetno pomeni odmrtje ploda), čeprav me pretirano odkar sem noseča niso bolele, samo slabo mi je. Zdaj pa so se začela že predavanja in sploh ne vem kako naj še sedim tam na tistem stolu, je namreč zelo trdi. Kaj več vam povem v torek ko imam UZ. Upam da se je stanje že kaj izboljšalo, zadnjič ravno ni bilo ne vem kako pohvalnouser posted image .

_____________________________


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?