|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ste hrčki?
6.3.2015 18:19:11   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Lulu, spreminja se v kvazi dopust.

Namesto namakanja v bazenu cakam v ZD na izvid za najmlajsega, ce ima skrlatinko ...


uh... nisem tak odgovor pričakovala... naj mine čimprej in z bp izvidi

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ste hrčki?
6.3.2015 18:37:12   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Lulu, spreminja se v kvazi dopust.

Namesto namakanja v bazenu cakam v ZD na izvid za najmlajsega, ce ima skrlatinko ...


uh... nisem tak odgovor pričakovala... naj mine čimprej in z bp izvidi


user posted image


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ste hrčki?
7.3.2015 1:08:39   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Lulu, spreminja se v kvazi dopust.

Namesto namakanja v bazenu cakam v ZD na izvid za najmlajsega, ce ima skrlatinko ...


uh... nisem tak odgovor pričakovala...


Kaj pa si imela v mislih? Sigurno kakšno bolj divjo predstavo ... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ste hrčki?
7.3.2015 1:10:09   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Lulu, spreminja se v kvazi dopust.

Namesto namakanja v bazenu cakam v ZD na izvid za najmlajsega, ce ima skrlatinko ...


naj mine čimprej in z bp izvidi


user posted image



Hvala za dobre želje. A imamo malinovca. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ste hrčki?
7.3.2015 7:23:26   
Paštetka
Jaz imam tudi od vsakega 2-3 oblačila in vsak ima eno škatlo "Mami za spomin", kamor odlagamo pomembne stvari. :)

Zbiram pa krožnike, pribor, stare sklede, nadprte ...

Tako, da če bo katera anti hrčkala in ima kakšen krožnik, ki ni v kompletu ali ji skleda zaseda prostor, se z veseljem priporočam. Tudi kaj zamenjam ali podarim. :D

Vse to namreč rabim za fotografijo na mojem blogu. :D

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ste hrčki?
7.3.2015 10:32:43   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Lulu, spreminja se v kvazi dopust.

Namesto namakanja v bazenu cakam v ZD na izvid za najmlajsega, ce ima skrlatinko ...


uh... nisem tak odgovor pričakovala...


Kaj pa si imela v mislih? Sigurno kakšno bolj divjo predstavo ... user posted image


vidiš, kak me poznaš user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ste hrčki?
9.3.2015 0:11:15   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

pravkar poslušam radio Center in sprašujejo, če ste hrčki? user posted image




https://www.youtube.com/watch?v=vVuZq471xQc

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ste hrčki?
9.3.2015 3:50:11   
Hope2
Smo. Najbolj v kuhinji z razno posodo in v omarah z cunjami. Imamo vedno 1 sobo za kramouser posted image , drugace pa po hisi minimalizen, tak da svoje hrckanje pridno zakrivamouser posted image . Me pa vsake kvatre prime in potem zacnem prodajat, podarjat in metat v smeti. Pa se takrat me fajn srce boli.
Mislim da je sin na isti poti, se noce poslovit od nobene igrace, cetudi se ni nikoli igral z njo. Razen ce ve, da gre igraca otroku, ki nima nic.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ste hrčki?
9.3.2015 11:05:01   
HuAnita
Hrčkam dopust oz. proste ure za oddelane vikende.
Hrčkam ziljone receptov (od tega jih kak % res preizkusim in še manj redno uporabljam), to si režem iz vseh mogočih revij, kupujem te posebne priloge, knjige, printam s kulinarike - ene 3 kartoni so že tega (orto hrček??!!)
Hrčkam kakšne res lepe cunje (morda bodo spet v modi, ko hči zraste in ji bodo prev - meni niso več... ), čevlje z maturanstkega (ročno narejene)
Hrčkam knjige, cd-je, dvd-je.
Hrčkam izdelke otrok, s tem, da jih razstavimo po prahonosilcih za par tednov, potem pa zložim v škatlo na podstrešju...
Če tako gledam, sem en velik hrček...
Za razliko od moje mame pa ne hrčkam polomljenih stvari (v stilu, saj se še bo kdo igral), strganih ali zapranih oblačil (bomo ponucali, ko bo psica imela mlade), polomljenega orodja (v slislu, če bi se je kdo usmililil in popravil...)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ste hrčki?
9.3.2015 12:05:15   
ronja
Sem totalni hrček, niti ne skrivam, to vejo vsi in mi nosijo še svoje raznorazne zadeve, ki jih nihče več noče. Hrčkam vse mogoče, mene to navdihuje, vedno me je:). Všeč mi je nekaj naredit "iz nič" ali iz stvari, ki bi sicer šle stran. Na ta način si lahko privoščimo stvari, ki si jih sicer ne bi in imamo denar za stvari, ki bi sicer sfrlel za te male bedarijice... (igračke, cunce, darila, stvari za gospodinjstvo, itd...) Hrčam vse: knjige itak (to tudi kupujem:), ustvarjalni material, pod kar se šteje vse, od stvari, ki jih prodajajo do takih, za katere bi ti skoraj plačali, da jih vzamešuser posted image . Zbiram stara oblačila, sploh kavbojke in majce, sploh ves tekstil, sploh če je naravnega materiala in imam s tem precej zabasano svojo ustvarjalnico:D. Zbiram raznorazne teksture za "nekoč", ko bom mela spet čas za Fimo, zbiram stare žarnice za okraske za jelko, zbiram ma, svakojake bedarije:D... kose lesa, ker so glih dovolj veliki za kake otroške igračke. Trenutno je v delu (samo še luknje moram zvrtat) punčko, ki pleza po vrvi - iz ostanka neke iverke, se mi zdi. V babubau sem nafehtala nekoga, ki so mu odrezali pult za drugi ostanek pulta, iz katerega je zdaj ustvarjalna mizica za zunaj za tamalčke. Skratka: zbiram svašta:D.
Ravnokar sem naredila enega koreninskega škratka iz ostanka volne od pokojne mame maminega partnerja, s prastaro kvačko od pojmanimamkoga, napolnila sem ga s prejo, ki je ostala lubiju, ko je še gojil čmrlje v omari, obrazek je iz koščka stare poflekane majce, ki mi jo je dala petea... Kupila sem samo prejo za laske, ki je stala 2 € in porabiš res minimalno:).
Zvečer bom naredila še rolico za barvice za rojstnodnevno darilo - iz starih dedijevih kavbojk, podložena bo verjetno s staro srajco.
Potem srčno upam, da mi bo uspelo naredit enkrat v bližnji prihodnosti tudi torbico za šivanje zame, da jo bom lahko vzela ven, kadar kam gremo in mela not vse, kar rabim, da lahko delam kaj medtem, ko se oni igrajo...

Seveda imam rada tudi stvari, ki so uporabne v ožjem smislu (ala kuhinjski strojčki in knjige, na to dvoje sem sploh mahnjena:)).

Je pa res, da mene nabasanost ne moti - samo da vem, kje je kaj. Potem je lahko vse založeno, pa se znajdem in sem zadovoljna. Me pa ful moti, če ne vem, kje je kaj in je kar eno čez drugo. Če vem, kako je eno čez drugo, pa kaj je spodaj in kaj zgoraj, je pa ok:D. Samo da se da enostavno tudi do tistega zadaj prit:).

Svojih cot in čevljev nikoli nisem imela toliko, da bi to predstavljalo problem - do zdaj, ko sem jih res veliko dobila... Tako da zdaj bom morala naredit eno racijo - pa se sploh ne znam lotit - prav mi je, strgano ni... To je bilo navadno to:D.

Igrače bi rada malo razredčila, pa je isto kot drugod. Sicer jih rotiramo, tako da ni tak problem:). Pri nas je problem predvsem to, da mali ne dovolijo vržt stran polomljenih in raztrganih igrač, ker "saj zna mami to popravit". Ja, saj se res da, samo mami ful nima veselja s temuser posted image ... Isto s premalimi dekliškimi cotkami od punc - pa to mi je tok všeč, pa potem krajšam majce iz dolgih v kratke rokave (ker preozke jima itak niso, sta suhici, samo rokavi prekratki), čeprav imata že celo goro majc s kratkimi rokavi...

Največja fora je, da vsaj pri nas nikoli nič ne pogrešamo

Nama s fotrom se pa redno dogaja, da če nekaj že dava stran (kar je izreeeedno redko in navadno dava to en drugemu:D), potem takoj čez najkasneje 14 dni točno to rabiva...

nisem našla nič, ker je blo brez nekega reda in smo fulkrat kaj brez veze 2x kupli, ker enostavno nismo našli ali pa sem mislila, da tega več nimata

To se je meni parkrat zgodilo, ko sem mela še večino svojih stvari v kleti, garaži, na vikendu od starih staršev... zdaj pa ne več (mam plac in točno vem, kaj je kje - vsaj za "svoje" stvari). Fotru se pa to nonstop dogaja, čeprav nima problema s prostorom (vsaj za moje pojme;). Pa lubiju tudi, čeprav ni glih hrček. Ampak on bi še glavo izgubil, če n ebi bila prirasla, kot pravi njegova mama. NO, meni je glavno, da otrok ne zgubi:). Da pa vsakič, ko gre, išče vsaj ključe ali denarnico, me pa nič ne moti (zato pa toliko bolj moti njega:D).

Moj se ze boji, da bim tud njega na ebay v oglase dala.

Za koliko bi ga pa ponudla? Bi si ga sposodla za kaj zrihtat kdajuser posted image .

mm, jaz se te pa zdaj bojim povabituser posted image . Pridi na sladoled al pa testenine, samo ne mi nič stran vršt, ok?user posted image Jaz bom to vse "nekoč še rabila"user posted image .

alda, jaz sem malo podobna tvoji mami - se zdaj zelo trudim, da mi ni več škoda porabit stvari, ki jih imam. Problem je, ker imam za skoraj vsako stvar že idejo, kaj bom iz nje naredila. POtem se pa pojavi nekaj drugega prej... Tako je bilo recimo zadnjič s kostumom za ježka za tamalo (taveliko tamoalo:D). Sem rekla, da ne bom kupovala nič in bom pač naredila kostume iz tega, kar imam. Potem mi je bilo pa škoda flisa za to, da bojo meli samo 1x... Pa vem, da potem te kostume nosijo še veliko za doma (kakšne tudi za v vrtec), ampak vseeno mi je bilo mal tko... no, sem se disciplinirala in se mi je sprostilo kar nekaj placa v omari:). Tako da nameravam nadaljevat s tradicijo in lepo porabljat zadeve, čeprav mi je "škoda" za to stvar, ker sem hotela iz tega naredit topato...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ste hrčki?
9.3.2015 12:12:47   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

pravkar poslušam radio Center in sprašujejo, če ste hrčki? user posted image




https://www.youtube.com/watch?v=vVuZq471xQc



sem poslušala ja user posted image user posted image user posted image cepala!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ste hrčki?
9.3.2015 12:33:37   
ronja
To so bile generacije, ki so živele v pomanjkanju in stalnem varčevanju povsod.

Se strinjam, nekaj je pa tudi to, da se takrat ni dalo vsega kupit, tudi če si imel. Enostavno ni bilo stvari. Se spomnim, ko sem kot mala kaj ustvarjala -saj nisi mogel kar kupit, vse je bilo treba naredit. KO sem prvič delala torto s sladkorno maso, se je ni dobilo - in sem jo pač naredila. Ko sem prvič delala s Fimotom, se ni dalo kupit orodja za oblikovat, pa sem si ga naredila... In za naredit, rabiš material - in potem šparaš svakojaki material, ker se čisto iz vsega da še kaj naredit...

in tudi ne hranim vseh risbic svojega otroka (tudi njeno prvo čačko, ki jo je naredila nisem shranila), ampak jih sproti mečem vstran...

Prve čačke gotovo nimam, ampak zdaj je pa cel hudič, ko hočem kaj stran vršt: "Pa to sem tebi naredila!!! Zate!" Jao... In seveda tudi v obratni smeri: "Pa to si nam ti naredila!" Bi si mislila, da mi to daje pravico, da ko je odsluženo, vržem stran, ampak neuser posted image ...
Mam pa še eno škatlo baby spominskih cotk. Pri prvi je bilo to malo, pri 3 se pa že nabere za celo škatlo vsega tega:D. Mogoče bom dala kdaj stran, ko bojo večji... Sem sentimentalna in kakšne posrečene cotke, ki sem jim jih naredila in so jih meli ful radi, težko dam stran, čisto zaradi spominov.

No, ampak pisem pa ne krademuser posted image . Mam pa problem s svojimi zapiski iz faksa in sr. šole... not je marsikaj zanimivega... In ko pogledam, se mi zdi škoda dat stran, čeprav ne vem, če bom to še kdaj rabilauser posted image

imam pa cunje iz koncertov iz srednje šole. Tole res ni normalno. Jih ne oblačim, pomojem sem nazadnje imela gor tiste majice cca 10let nazaj, če ne več.

No, iz srednje in faksa in otroštva mi ni problem dat cot stran če jih ne nosim več (ja, še vedno nosim ful cot iz srednje - I know, I know:D - ok, zdaj mal manj ,ker sem dobila novejše cote:)

Recimo ne vržem vstran serviete, če je sam zaflekana (blago serviete, ne une papirnate user posted image ), pa potem vseeno kupim nove in tiste zaflečkane še vseen šparam in uporabljam.

Enako. Samo da vsake toliko iz unih starih kaj naredim...

Ker moja prabica mi tudi ni hotela dat enega likalnika na oglje, prastarega, bi ga imela za dekoracijo. Je skoz pravila, da če pride do vojne, potem ona ne bo imela s čim likat, ker itak ne bo elektrike

Haha, če bo vojna, sigurno ne bom likala cot:D. Vseeno pa ne dam stran likalnika za oglje, ki smo ga dobili s stanovanjem. Je zanimiv za risat, pa tamala je bila zadnjič v mestnem muzeju čisto navdušena nad tem in to ji pa res lahko omogočim, a ne?:D Če ma kdo tastaro perilico (un ala ribežel za perilo), se priporočam, si ful želi.

Mi smo lahko veseli, da skoraj nismo občutili materialnega pomanjkanja.

Meni tudi to ni pomagalo - si rajši ne predstavljam, kakšna bi bila po kaki vojni...

petea, user posted image , držim pesti, da NI škrlatinka - in da je nekaj čisto nenevarnega, kar bo takoj šlo stran. Sem že prepozna? POtem pa želim, da gre takoj stran!

Hrčkam dopust oz. proste ure za oddelane vikende.

Hehe, tega sem mela pa ob koncu toliko, da bi bila verjetno zdaj še zaposlena, če bi jih lahko koristila po preteku pogodbeuser posted image .

Hrčkam ziljone receptov (od tega jih kak % res preizkusim in še manj redno uporabljam), to si režem iz vseh mogočih revij, kupujem te posebne priloge, knjige, printam s kulinarike - ene 3 kartoni so že tega (orto hrček??!!)

Enako, samo da tega ne delam več - imam pa še vse, kar sem prej nabrala, česar ni malo (poglej moje kuhinjske police, pa ti bo jasno:D).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ste hrčki?
9.3.2015 14:06:11   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
petea, user posted image , držim pesti, da NI škrlatinka - in da je nekaj čisto nenevarnega, kar bo takoj šlo stran. Sem že prepozna? POtem pa želim, da gre takoj stran!


Ronja, hvala za dobre želje.
Je škrlatinka, a mali je v polnem pogonu, brez kakšnih resnih simptomov. Če ne vedela, da razhaja v vrtcu in slučajno videla malinastega jezika, sploh ne bi pomislila na to, da kaj preboleva.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ste hrčki?
10.3.2015 11:37:59   
rozilu
Hrček, priznam...

Nekaj je v tem lenobe, ker se mi ne da pospravljat in se samo kopiči, pa dam v predal/omaro/rumpl sobo in gor nalagam :) Ko pa se že enkrat spravim pospravljat, pa je težko kaj vršt stran...

Moram pa rečt, da nisem med hujšimi primerki, poznam kake hude orrrrto hrčke user posted image , s katerimi se ne morem niti primerjat user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ste hrčki?
10.3.2015 11:55:04   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

pravkar poslušam radio Center in sprašujejo, če ste hrčki? user posted image




https://www.youtube.com/watch?v=vVuZq471xQc



sem poslušala ja user posted image user posted image user posted image cepala!


Zato pri nas omemba hrcka ali hrckanja izzove nekontrolirane napade smeha user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?