Ste hrčki? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


RIJA* -> Ste hrčki? (5.3.2015 16:38:44)

pravkar poslušam radio Center in sprašujejo, če ste hrčki? [sm=smiley36.gif]

no, jaz osebno sovražim hrčkanje...pri meni gre vse sproti stran....se ne počutim dobro, če je en kup robe okrog mene [sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 16:40:58)

kaj bi naj to točno pomenil?




RIJA* -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 16:47:01)

a kopičiš vse možne stvari?




LuLu -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 16:50:08)

ok, nekaj ja, nekaj ne... sem pol hrček pol človek




patrino -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 16:56:48)

Ja, grozno velik hrček z neizmerljivim hrčkastim apetitom po hrčkanju. V bistvu vsa zabasanost tudi mene moti ( največkrat takrat, ko želim še kaj dodatno nahrčkati, pa nimam kam spraviti), vendar kaj češ- v vsem pač ne moremo biti popolni. [sm=smiley2.gif]




Stanislava_ -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 16:59:48)

Jaz nisem bila.

Ampak..se staram (čisto nekaj novega [sm=smiley36.gif]) in se zadnja leta s težjim srcem poslavljam od oblek. Obleke so večinoma tiste, ki se mi nabirajo, ker jih ne uničim, paše vsi mevedno spodbujajo, naj se kupim, kar mi je všeč. Včasih sem redno praznila omaro dvakrat na leto, nekaj časa pa tega ne počnem več in me na trenutke malo nervira, ker je oblek preveč in se znebim samo tistega, kar ni več uporabno za nosit.

Drugih stvari ne kopičim.




skuštrana -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:12:54)

Nisem. Pa se vsem okoli sebe najedam glede odstranjevanja navlake. Edino kar hrckam so knjige in cevlji.




Tippi -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:18:16)

Dost je da je moj,ne rabim se jaz bit [sm=jezicek.gif]




alda -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:19:44)

Če je hrčkanje to, da se nočem poslovit od raznih suvenirjev s koncerov( majce, vstopnice,...) ,vinilk -nekatere so še od očeta, in nekaterih kosov cunj,ki komaj še skupaj stojijo, so pa dragi spomini
potem PRIZNAM :KRIVA SEM [sm=smiley13.gif]
Drugač pa se skušam kolikor toliko hitro vsega znebit in dat naprej. Še najtežje se rešim igrač, ki začuda ratajo najbolj zanimive takrat,ko predlagam, da gredo v druge roke




Stanislava_ -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:27:37)

Vinilke se počasi vračajo, lani jih je bilo prodanih bistveno več kot leto prej [sm=smiley1.gif].

Igrače tudi pri nas dajemo stran zelo počasi, ker se otrok z njimi še vedno igra, tudi če po IUSu niso za njeno starost. V igri so zamenjale svoje vloge in veliko jih je tu že od rojstva. Nekaj ima celo še mojih.




malaMravljica -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:33:39)

ne, jaz sem antihrcek. Ze doma so me vedno obtozili, da sem jaz vrgla stran, ce je kaj zmanjkalo. Na novem domu tudi moj takoj pomisli name. In ce se kdaj on spravi kaj spravljat bi kar vse nekam zlozu in pridem jaz z vprasanjem ce to rabi in rece ne in bi vseeno utaknu v eno omaro. Jaz primem in v smeti.




LuLu -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:35:59)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

ne, jaz sem antihrcek. Ze doma so me vedno obtozili, da sem jaz vrgla stran, ce je kaj zmanjkalo. Na novem domu tudi moj takoj pomisli name. In ce se kdaj on spravi kaj spravljat bi kar vse nekam zlozu in pridem jaz z vprasanjem ce to rabi in rece ne in bi vseeno utaknu v eno omaro. Jaz primem in v smeti.


te najamem za en teden.. bi čistko pri meni naredila [sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:47:02)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

ne, jaz sem antihrcek. Ze doma so me vedno obtozili, da sem jaz vrgla stran, ce je kaj zmanjkalo. Na novem domu tudi moj takoj pomisli name. In ce se kdaj on spravi kaj spravljat bi kar vse nekam zlozu in pridem jaz z vprasanjem ce to rabi in rece ne in bi vseeno utaknu v eno omaro. Jaz primem in v smeti.


te najamem za en teden.. bi čistko pri meni naredila [sm=smiley36.gif]


To zna biti dobrodošlo, ker stanovanje zadiha. Največja fora je, da vsaj pri nas nikoli nič ne pogrešamo, se pa izogibamo temu, da bi metali v smeti in raje, če se le da, damo v nadaljnjo uporabo.




LuLu -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:50:09)

glede na to s kakšno hitrostjo umikam nepotrebne stvari, bom glih v 2 letih tisto ubogo sobo zrihtala... vse to imam le v eni sobi. Vsaj to mi je uspelo
novejših stvari se lažje znebim. Kar bi morali iti v koš so neke zelo stvare reči, kao spomini, mogoče še prav pride,... ma brezveze so tam




mateyka -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:51:30)

jaz sem mela možnost videt hrčkanje v obratni smeri - moji starši so uber hrčkarji in ko sem za njih skrbela, nisem našla nič, ker je blo brez nekega reda in smo fulkrat kaj brez veze 2x kupli, ker enostavno nismo našli ali pa sem mislila, da tega več nimata. hočem rečt - ni nujno da hrčaknje pomaga, da ni treba nič kupit.




malaMravljica -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:53:28)

no ok, saj jaz tudi poskusam naprej dat. Sem samo dve soboti nazaj oddala 6 delno omaro, predalnik in omarco z ogledalom za lepoticenje, stojalo za obleke, kauc,jedilna miza s 6 stolicami in mogoce sem se kaj pozabila. No, sem antihrcek al ne. Moj se ze boji, da bim tud njega na ebay v oglase dala.




mateyka -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:55:42)

mravljica - preveč stvari maš, samo to. ko ne bo nič, ne boš mogla stran vrčt [sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:55:56)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Moj se ze boji, da bim tud njega na ebay v oglase dala.


Z možnostjo vračila ali brez [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]?




LuLu -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:56:23)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Moj se ze boji, da bim tud njega na ebay v oglase dala.


upravičeno, bi rekla [sm=smiley36.gif]




malaMravljica -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:58:34)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

ne, jaz sem antihrcek. Ze doma so me vedno obtozili, da sem jaz vrgla stran, ce je kaj zmanjkalo. Na novem domu tudi moj takoj pomisli name. In ce se kdaj on spravi kaj spravljat bi kar vse nekam zlozu in pridem jaz z vprasanjem ce to rabi in rece ne in bi vseeno utaknu v eno omaro. Jaz primem in v smeti.

te najamem za en teden.. bi čistko pri meni naredila [sm=smiley36.gif]


zrihtaj kontejner pred hiso in vrece za smeti in me poklices [sm=smiley1.gif]




LuLu -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 17:59:40)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

ne, jaz sem antihrcek. Ze doma so me vedno obtozili, da sem jaz vrgla stran, ce je kaj zmanjkalo. Na novem domu tudi moj takoj pomisli name. In ce se kdaj on spravi kaj spravljat bi kar vse nekam zlozu in pridem jaz z vprasanjem ce to rabi in rece ne in bi vseeno utaknu v eno omaro. Jaz primem in v smeti.
[/

te najamem za en teden.. bi čistko pri meni naredila [sm=smiley36.gif]


zrihtaj kontejner pred hiso in vrece za smeti in me poklices [sm=smiley1.gif]



zdaj bom pa jaz tebe zatožla!!! CITIRANJE!! peteaaaa!!!! [sm=jezicek.gif]




LuLu -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 18:00:55)

marička!! kak virus si pa zdaj spustila na RR?! [sm=jezicek.gif]




malaMravljica -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 18:01:47)

Stanislava, kar vrzem stran vrzem stran [sm=jezicek.gif]

eh Mateyka, dva stuka spravljam v red, notri pa ziveli ektremni hrcki. Ze par kontenerjev, pa oddala se in se robe, pa se vedno ni prazno.




malaMravljica -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 18:03:23)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

ne, jaz sem antihrcek. Ze doma so me vedno obtozili, da sem jaz vrgla stran, ce je kaj zmanjkalo. Na novem domu tudi moj takoj pomisli name. In ce se kdaj on spravi kaj spravljat bi kar vse nekam zlozu in pridem jaz z vprasanjem ce to rabi in rece ne in bi vseeno utaknu v eno omaro. Jaz primem in v smeti.
[/

te najamem za en teden.. bi čistko pri meni naredila [sm=smiley36.gif]


zrihtaj kontejner pred hiso in vrece za smeti in me poklices [sm=smiley1.gif]



zdaj bom pa jaz tebe zatožla!!! CITIRANJE!! peteaaaa!!!! [sm=jezicek.gif]


eh, nekam sem kliklna ocitno in neki zbrisala, ko delam tri reci naenkrat. pisala sem pol cist spodi naprej od tistih oklepajev, ne vem kaj sem falila.





malaMravljica -> RE: Ste hrčki? (5.3.2015 18:04:11)

[sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif]




Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>