|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 18:04:21   
LuLu
raje nehaj s citiranjem tega teksta user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 18:04:44   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz sem mela možnost videt hrčkanje v obratni smeri - moji starši so uber hrčkarji in ko sem za njih skrbela, nisem našla nič, ker je blo brez nekega reda in smo fulkrat kaj brez veze 2x kupli, ker enostavno nismo našli ali pa sem mislila, da tega več nimata. hočem rečt - ni nujno da hrčaknje pomaga, da ni treba nič kupit.


To kopičenje zna nastatiti iz nekega strahu in ta je verjetno povod, da se ne spomnijo, kje je kaj, ko je potrebno nekaj imeti (in s tem samo potrdijo svoj strah).
Imela sem podobno izkušnjo, ko je mama sterilno pospravljala, ampak ko je bilo potrebno vedeti, kje je nekaj, ni imela pojma in je letala kot kura brez glave. Jaz pospravljam, nisem proti samo iz principa, ampak pospravim tako, da je uporabno, in da točno vem, kje je kaj. Mama je bila zato vedno čisto izživcirana user posted image
user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 18:08:00   
malaMravljica
neee.. jaz bi se citirala, a lahko. Bi dali neko past za Peteo al pa neki tacga, da ne pride sem brat user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 18:12:23   
alda
Joj moja mati je tudi spravljala cunje iz svoje mladosti, pa lonce prevelike za 5člansko družino, časopise,... :Ker lahko bodo komu prišle kdaj prav

in potem ,ko si dejansko hotel kaj od tistega vzet, pa je bilo : ma je škoda,! Se bo strgalo, poste polomili,...A ni škoda časopisa, da ga razrežeš???



_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 18:14:09   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Joj moja mati je tudi spravljala cunje iz svoje mladosti, pa lonce prevelike za 5člansko družino, časopise,... :Ker lahko bodo komu prišle kdaj prav

in potem ,ko si dejansko hotel kaj od tistega vzet, pa je bilo : ma je škoda,! Se bo strgalo, poste polomili,...A ni škoda časopisa, da ga razrežeš???




user posted image
user posted image

To so bile generacije, ki so živele v pomanjkanju in stalnem varčevanju povsod. Verjetno jim je ostal nek podzavesten zapis kot recimo tistim, ki so bili lačni in vedno napolnijo hladilnik do konca in še malo in potem mečejo stran..ampak občutek lakote jim je ostal in zdaj kupujejo, da slučajno ne bi bili nikoli več lačni. Ta slučajno nikoli ne pride, ampak kupujejo pa še vedno.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 5.3.2015 18:16:39 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 18:16:07   
mateyka
jaz mam filing da so ljudje, ki so preživeli vojno ostali zaznamovani za celo življenje. ni bilo lahko....

< Sporočilo je popravil mateyka -- 5.3.2015 18:19:08 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 18:30:53   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Joj moja mati je tudi spravljala cunje iz svoje mladosti, pa lonce prevelike za 5člansko družino, časopise,... :Ker lahko bodo komu prišle kdaj prav

in potem ,ko si dejansko hotel kaj od tistega vzet, pa je bilo : ma je škoda,! Se bo strgalo, poste polomili,...A ni škoda časopisa, da ga razrežeš???




user posted image
user posted image

To so bile generacije, ki so živele v pomanjkanju in stalnem varčevanju povsod. Verjetno jim je ostal nek podzavesten zapis kot recimo tistim, ki so bili lačni in vedno napolnijo hladilnik do konca in še malo in potem mečejo stran..ampak občutek lakote jim je ostal in zdaj kupujejo, da slučajno ne bi bili nikoli več lačni. Ta slučajno nikoli ne pride, ampak kupujejo pa še vedno.



e ko da opisuješ mojo taščo . Ona skriva določene stvari , da pozabi nanje in potem ko najde je seveda že zdavnaj pretekel rok uporabnosti, ali pa celo sprhnelo user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 5.3.2015 18:31:22 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 18:41:12   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Joj moja mati je tudi spravljala cunje iz svoje mladosti, pa lonce prevelike za 5člansko družino, časopise,... :Ker lahko bodo komu prišle kdaj prav

in potem ,ko si dejansko hotel kaj od tistega vzet, pa je bilo : ma je škoda,! Se bo strgalo, poste polomili,...A ni škoda časopisa, da ga razrežeš???




user posted image
user posted image

To so bile generacije, ki so živele v pomanjkanju in stalnem varčevanju povsod. Verjetno jim je ostal nek podzavesten zapis kot recimo tistim, ki so bili lačni in vedno napolnijo hladilnik do konca in še malo in potem mečejo stran..ampak občutek lakote jim je ostal in zdaj kupujejo, da slučajno ne bi bili nikoli več lačni. Ta slučajno nikoli ne pride, ampak kupujejo pa še vedno.



e ko da opisuješ mojo taščo . Ona skriva določene stvari , da pozabi nanje in potem ko najde je seveda že zdavnaj pretekel rok uporabnosti, ali pa celo sprhnelo user posted image


Vojne rezerve, dobesedno.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 18:57:14   
mateyka
ja, je to. moja stara mama, je tko pospravljala pomaranče. vsak mesec smo ji kupli kilo in ko smo prinesli novo kilo, smo vrgli une splesnele iz predala stran. met je pa morala.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 5.3.2015 18:58:36 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 19:02:33   
liliana
Nisem hrček.....in tudi ne hranim vseh risbic svojega otroka (tudi njeno prvo čačko, ki jo je naredila nisem shranila), ampak jih sproti mečem vstran......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 19:28:20   
RIJA*
no, jaz sem od otroka shranila samo prvi puloverček, pa prvo tetra majčko, da se sploh vidi, kako zelo majhen je bil...ker si sam to že zdaj zelo težko predstavljauser posted image pa en fascikel izbranih risbic...ostalo gre pa tudi vse stran....tudi jaz razen slik nimam ničesar, pa čisto komot živim....

aja, slike pa so res edino, kar hrčkam user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 19:45:15   
malaMravljica
od otrocicka pa mu jaz spravljam oblacilca iz poridnisnice, duda, plenicka, prvi cevljcki, prvi laski, prva letalska karta, dekca in mogoce je se kaj v tisti skatli. To sem njemu shranila.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
5.3.2015 20:18:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 20:53:15   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
od otrocicka pa mu jaz spravljam oblacilca iz poridnisnice, duda, plenicka, prvi cevljcki, prvi laski, prva letalska karta, dekca in mogoce je se kaj v tisti skatli. To sem njemu shranila.


jezus no, kaj ga bo brigala njrgova prva majčka ko bo velik? a jo bo ženi kazal? user posted image edino kar mam spravljen je una zapestnica (njena in moja v tandemu) iz porodnišnice, da lahko preveri če so jo zamenjal, če kdaj podvomi, in čisto nič drugega. kje mam pa plac za molje, lepo prosim...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 21:21:27   
nejcko
Obupna, nepoboljšljiva, kandidat za zdravljenje. Resno user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 21:40:36   
malaMravljica
ne upam vec citirat, ker ocitno ne znam.
Sej res, pozabila sem uno zapestnico, tisto imam itak tud spravljeno, pa odtis nogice iz porodnisnice, pa njegove 3d slikce ko je bil v trebuhu, ... uff sare.
In ce ma kdo plac v omari ga imamo pri nas, sej ja vse stran zmecem user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 22:05:25   
Stanislava_
A ste videli tole? Kompulzivna motnja kopičenja: http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/postarja-kaznovali-ker-je-ukradel-preko-13-tisoc-pisem.html

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 22:07:58   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

A ste videli tole? Kompulzivna motnja kopičenja: http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/postarja-kaznovali-ker-je-ukradel-preko-13-tisoc-pisem.html


glede na take primerke definitivno nisem hrček

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ste hrčki?
5.3.2015 22:56:31   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Obupna, nepoboljšljiva, kandidat za zdravljenje. Resno user posted image

Jaz tudi.

In uživam v tem.

Moj g. Mož pa seveda malo manj. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ste hrčki?
6.3.2015 13:19:45   
Jabček
Ma jaz sem nekje vmes.
Nekaj časa kopičim, potem 2x na leto vse vstran zabrišem in valjda potem čez en teden rabim.
Potem so zadeve, ki jih shranim in na katere dobesedno pozabim (recimo ostanki papirja za zavijanje, gumbi itn) - pozabim da to sploh imam, kupim na novo in valjda se šele potem spomnem, da imam.
Imam obsesijo da od novih aparatov vsaj eno leto šparam škatlo. In to zvlečem v klet in potem tu in tam vstran zaflosam (če ne zložim not kakšnih oblačil user posted image )
Ja, tudi jaz imam cca 100 vinilk spravljenih v kleti. Bom 1x naredila en DIY za v dnevno. Ne bodo šle v nič.
Cunje. Lubijezus. Meni se bo omara razpočila. Ok, ravno danes sem jih nekaj po sili razmer dala naprej. imam pa cunje iz koncertov iz srednje šole. Tole res ni normalno. Jih ne oblačim, pomojem sem nazadnje imela gor tiste majice cca 10let nazaj, če ne več. Zadnjič sem zaflosala stvari iz faksa vstran - sem jih šparala več kot 5let. Zapiske. Komu na čast, ne vem.
Recimo ne vržem vstran serviete, če je sam zaflekana (blago serviete, ne une papirnate user posted image ), pa potem vseeno kupim nove in tiste zaflečkane še vseen šparam in uporabljam. Eto, to grem zdej nardit, zaflosat stare serviete vstran. Enako za brisače, sem skoz šparala ta stare za psa (zdaj nimamo več psa, brisače pa še vseen šparam user posted image sam ok, jih bom 1x peljala v zavetišče).
Od otroka imam shranjen trakec in prosim ne me raztrgat - un del popkovnice. V albumu user posted image user posted image
Potem imam eno tako ikeino škatlo, simpatično user posted image , na hodniku, da dom not vse, ko ne vem, kam bi dala. Not so raznorazni okvirji, tisti ta mali, ko jih kupiš na morju, pa ne veš potem kaj bi z njimi, pa rokavice brez para, vezalke, same take bedarije, ko ne vem točno zakaj jih imam.
A se da hrčkanje ozdravit?

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ste hrčki?
6.3.2015 13:23:10   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Joj moja mati je tudi spravljala cunje iz svoje mladosti, pa lonce prevelike za 5člansko družino, časopise,... :Ker lahko bodo komu prišle kdaj prav

in potem ,ko si dejansko hotel kaj od tistega vzet, pa je bilo : ma je škoda,! Se bo strgalo, poste polomili,...A ni škoda časopisa, da ga razrežeš???




user posted image
user posted image

To so bile generacije, ki so živele v pomanjkanju in stalnem varčevanju povsod. Verjetno jim je ostal nek podzavesten zapis kot recimo tistim, ki so bili lačni in vedno napolnijo hladilnik do konca in še malo in potem mečejo stran..ampak občutek lakote jim je ostal in zdaj kupujejo, da slučajno ne bi bili nikoli več lačni. Ta slučajno nikoli ne pride, ampak kupujejo pa še vedno.



Ja, tole je pomojem vojna generacija. Ker moja prabica mi tudi ni hotela dat enega likalnika na oglje, prastarega, bi ga imela za dekoracijo. Je skoz pravila, da če pride do vojne, potem ona ne bo imela s čim likat, ker itak ne bo elektrike (iz istega razloga je še vedno imela šporhet - štedilnik na drva, za tiste, ki ne razumete :D). Je skoz pravila, da ko bo ona umrla, lahko nesem tisti likalnik. Samo potem ga vseeno nisem dobila, so se vsi tolk zagrebli zanj, čeprav mi je bil obljubljen user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ste hrčki?
6.3.2015 17:59:27   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Joj moja mati je tudi spravljala cunje iz svoje mladosti, pa lonce prevelike za 5člansko družino, časopise,... :Ker lahko bodo komu prišle kdaj prav

in potem ,ko si dejansko hotel kaj od tistega vzet, pa je bilo : ma je škoda,! Se bo strgalo, poste polomili,...A ni škoda časopisa, da ga razrežeš???




user posted image
user posted image

To so bile generacije, ki so živele v pomanjkanju in stalnem varčevanju povsod. Verjetno jim je ostal nek podzavesten zapis kot recimo tistim, ki so bili lačni in vedno napolnijo hladilnik do konca in še malo in potem mečejo stran..ampak občutek lakote jim je ostal in zdaj kupujejo, da slučajno ne bi bili nikoli več lačni. Ta slučajno nikoli ne pride, ampak kupujejo pa še vedno.



Ja, tole je pomojem vojna generacija. Ker moja prabica mi tudi ni hotela dat enega likalnika na oglje, prastarega, bi ga imela za dekoracijo. Je skoz pravila, da če pride do vojne, potem ona ne bo imela s čim likat, ker itak ne bo elektrike (iz istega razloga je še vedno imela šporhet - štedilnik na drva, za tiste, ki ne razumete :D). Je skoz pravila, da ko bo ona umrla, lahko nesem tisti likalnik. Samo potem ga vseeno nisem dobila, so se vsi tolk zagrebli zanj, čeprav mi je bil obljubljen user posted image


Nekatere generacije so preživele cello dve vojni, in to pusti posledice. Mi smo lahko veseli, da skoraj nismo občutili materialnega pomanjkanja.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ste hrčki?
6.3.2015 18:03:49   
petea
Lulu,
Sem na dopustu.
Baje. :/

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ste hrčki?
6.3.2015 18:08:03   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Lulu,
Sem na dopustu.
Baje. :/


na prisilnem?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ste hrčki?
6.3.2015 18:16:58   
petea
Lulu, spreminja se v kvazi dopust.

Namesto namakanja v bazenu cakam v ZD na izvid za najmlajsega, ce ima skrlatinko ...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?