|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 19:08:50   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: mika

pol dam zimsko oz poletno robo ven


tole men ni jasno....kar nekaj jih poznam, ki dajo ''''ven'''' poletnoa oblačila in not zimska. Kam ven in zakaj?



jaz dajam trenutno v ene vecje zabojnike in potem nesem to v sobo za goste in cez pol leta ponovim postopek.
A mislis, da bi pol vse to stran vrgla al kako? Jaz imam vec al manj kvalitetna oblacila in po eni sezoni niso za v kanto. Kile me tudi ne hecajo, imam ze eno celo vecnost isto in zgleda, da bo tko tudi ostalo.

Kolko pa so to zelo globoke omare, da dajate lahko zadaj in spredaj robo notri? Tu ne vem ali moja omara ni dost globoka, imam prevec cunj ali ljubim neko preglednost v omari. Meni je itak fajn, ko zamenjam cunje in jih spet vidim je vse kot novo po pol leta odsotnosti :-)


< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 22.2.2015 19:09:28 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 19:13:19   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

mika, si preveč goreče prosila user posted image user posted image user posted image
obrni prehransko shemo, pa bo šlo user posted image

Zgleda je babica molilauser posted image ....zadnjič mi je rekla ' oooooooo ima boga, če ti meni salo kažeš'user posted image user posted image user posted image ....

ma ne vem kaj naj spremenim...karkoli pojem al spijem se počutim zabasano. Sicer vem, da se bom morala vsaj za nekaj časa odpovedat kokakoli, ker ko jo spijem sem gotova. Decembra sem imela tak trebuh, da sem delala test za nosečnost. Ko je bil negativen, sem možu rekla...'samo debela sem'user posted image . Zgleda se mi je presnova spremenila....al kaj...ne vem....morala bom začet aktivno migat, ker to pa nisem nikoli.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 19:18:41   
mika
No globoko omaro imam jaz in dam zadaj samo zelo zelo poletne ali zelo zelo zimske cunje vse ostalo se pa nosim celo leto


Mi imamo tudi globoke omare, pa nič ne spreminjam. Aja...res pa je, da imamo mi v hiši poletne temperature celo leto, tako da tudi nekatera poletna oblačila nosim doma pozimi. Kratke hlače so itak na istem mestu. Obleke, krila, bluze, srajce.... so pa na obešalnikih.

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 19:23:08   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mika

pol dam zimsko oz poletno robo ven


tole men ni jasno....kar nekaj jih poznam, ki dajo ''ven'' poletnoa oblačila in not zimska. Kam ven in zakaj?



Jaz jih dva krat na leto dam "ven"....

Kam? Imam veliko pralnico in tam imam tri omare......

Zakaj? Pozimi gredo poletna oblačila tja, poleti pa zimska......ker v spalnici nimam tako velike omare, da bi vse lahko bilo noter lepo zloženo......

Že eno 8 let se od sezone do sezone ne zredim.....tako da jih komot dajem "noter" in "ven".....sem se pa pred leti fajn zredila, samo sedaj vsaj to držim in ne gre več gor......user posted image




(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: omara z oblačili
23.2.2015 13:00:06   
ronja
da vas malo povprašam kolikokrat se lotite generalke v omarah s cunjami?

Zelo redko, obleke me ne zanimajo kaj dosti in jih tako nikoli nisem mela toliko, da bi bil problem s prostorom - za ilustracijo - vedno sem imela veliko več blaga za tamale kot svojih oblek:D. Vendar pa se je to zdaj spremenilo, ker mi zdaj ena fajn punca, ki je zgleda precej nora na obleke, daje svoje stare, ki jih daza stran. In ker ima postavo čisto podobno meni in se ji da izbirat v trgovini in tudi plačat za malo lepše kose... nisem bila še nikoli v življenju tako lepo oblečena:). Spodnje gate mi je pa zadnjič tašča kupla za novo leto:D. Brez heca, prav fajn so:).

Imate ves čas vse sterilno lepo zloženo in v omarah samo tisto kar dejansko nosite?

V garderobi (ena mala črna luknja brez okna) imam dejansko lepo zloženo in po novem (odkar imam toliko cot) samo sezonske na policah (potem to 2-3x/leto zamenjam, ostale so v velikih škatlah v isti garderobi). Zakaj mam tam pospravljeno? Ker je to EDINI plac v bajti, kjer si to lahko privoščim (beri: kjer mi ne razmečejo vsega:D) in uživam v tem, da je lepo vse na svojem mestu:) in lahko tako kot nekoč, vsako stvar vzamem z zaprtimi očmi in vem, kaj je:) Uporabno, glede na to, da tam ni okna in se mi včasih ne da prižigat luči (ja, čisto možno, da se zato kdaj oblečem v neprimerne kombinacije, amapk ker sem malo farbenblint, se ne sekiram;).

Ali so tudi vaše omare skladišče cunj, ki bodo dobre še za nošenje doma, nato pa količina le teh skoraj preseže količino ostalih noramalnih cunj

Glede na to, da sem trenutno doma, se mi to ne bi zdelo nič narobe:D. Bolj me zdaj "motijo" vse tiste obleke, ki jih ne upam dat stran, ker ne vem, kakšno delo bom delala (lahko da bom dejansko kdaj morala nosit kaj drugega kot kavbojke in majco), pa jih trenutno nič ne nosim, ker valjda doma sem v trenirki, ven grem pa v kavbojkah. Ampak ker sem jih ravno dobila in mi sicer lepo pašejo (baje), jih je škoda, ker se zna zgodit, da jih bom kmalu rabila...

Na splošno pa imam rada znucane obleke! Ne samo za nosit, ampak tudi za blago. Pazi to! Jaz zbiram stare obleke od drugih ljudi:D in nastanejo včasih prav posrečene kombinacije:) Samo tisith nimam v garderobi, ampak v ustvarjalnici/šivalnici:). Se pa lotim ta kup zmanjšat, čim končam trenutno delo:).

< Sporočilo je popravil ronja -- 23.2.2015 13:04:46 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




prvič v vrtec
Lelly28 RR

koliko je bil star vaš otrok, ko je šel prvič v vrtec?

11 mesecev (40%)

1- 2 leti (53%)

3 leta (3%)

ni hodil v vrtec do šole (3%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!