|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: omara z oblačili
21.2.2015 21:27:17   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Šparam pa od 38 št. do večjih, ker enkrat bom pa nosila spet tiste 38. Enkrat... user posted image


matr smo optimistke - et tu, brute? user posted image


seveda! In ko bom na 38 teh večjih ne bom šparala user posted image


Mene je ena nekoč potolažila......mi je dejala...."dobro, da 20 let starih oblačil nisem vrgla vstran......sem shujšala 10 kil, ko se je začela mena.....prej sem se 20 let trudila, brez haska, potem pa se je čudo zgodilo".....tako da upanje obstaja.....user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: omara z oblačili
21.2.2015 21:34:26   
mateyka
sexy po meni - moj novi cilj. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: omara z oblačili
21.2.2015 21:41:01   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
seveda! In ko bom na 38 teh večjih ne bom šparala user posted image


omg, you is me! user posted image

a veš tole legendarno? user posted image
https://www.youtube.com/watch?v=NX56cNGHNM0


pozabila, sem pa gledala že user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: omara z oblačili
21.2.2015 21:43:28   
LuLu
pa če sem si takrat nakupla ful dobri cot, kvalitetne in lepe. Ko sem se zredila sem si kupovala le "začasna" oblačila in namerno nisem hotela drage. Valjda, da jih bom šparala user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: omara z oblačili
21.2.2015 22:07:19   
polhek2
No me veseli da ste se začvekale, moja omara je kakršna je bila... ni bilo nobene volje, plus preveč rednih cunj za zrihtat user posted image


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 9:49:02   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

No me veseli da ste se začvekale, moja omara je kakršna je bila... ni bilo nobene volje, plus preveč rednih cunj za zrihtat user posted image




ko boš pospravila omaro in če ti bo še kaj volje ostalo, lahko prideš k meni. Imam tudi za presortirat user posted image user posted image , volje pa zmanjka.

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 10:55:02   
polhek2

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

No me veseli da ste se začvekale, moja omara je kakršna je bila... ni bilo nobene volje, plus preveč rednih cunj za zrihtat user posted image




ko boš pospravila omaro in če ti bo še kaj volje ostalo, lahko prideš k meni. Imam tudi za presortirat user posted image user posted image , volje pa zmanjka.

MD lahko se zmeniva za kofe, ob katerem se motivirava za pospravljanje user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 11:28:35   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: polhek2
IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

No me veseli da ste se začvekale, moja omara je kakršna je bila... ni bilo nobene volje, plus preveč rednih cunj za zrihtat user posted image


ko boš pospravila omaro in če ti bo še kaj volje ostalo, lahko prideš k meni. Imam tudi za presortirat user posted image user posted image , volje pa zmanjka.

MD lahko se zmeniva za kofe, ob katerem se motivirava za pospravljanje user posted image

Lahko pa se dobita pred vajinima omarama, debatirata in zraven kofetkata ... user posted image

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 11:29:52   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
fiju, sem si oddahnila. verjetno zdaj zgleda takole
user posted image


Samo ona stena na levi strani pa je lovilec praha ...
A že obstajajo robotki za zide? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 11:38:57   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Mene je ena nekoč potolažila......mi je dejala...."dobro, da 20 let starih oblačil nisem vrgla vstran......sem shujšala 10 kil, ko se je začela mena.....prej sem se 20 let trudila, brez haska, potem pa se je čudo zgodilo".....tako da upanje obstaja.....user posted image


Nekaterim pa uspe, ko menjajo može.

user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 13:50:00   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: polhek2
IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

No me veseli da ste se začvekale, moja omara je kakršna je bila... ni bilo nobene volje, plus preveč rednih cunj za zrihtat user posted image


ko boš pospravila omaro in če ti bo še kaj volje ostalo, lahko prideš k meni. Imam tudi za presortirat user posted image user posted image , volje pa zmanjka.

MD lahko se zmeniva za kofe, ob katerem se motivirava za pospravljanje user posted image

Lahko pa se dobita pred vajinima omarama, debatirata in zraven kofetkata ... user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja ampak se bojim, da nama bo prej kave zmanjkalo, kot pa bova red v omarah naredile user posted image user posted image

Še dobro, da moram 2x letno premenjati zimsko/letno in takrat nekaj odstranim. Imam premalo prostora, da bi bilo vedno vse na dosegu roke.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 13:51:28   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Mene je ena nekoč potolažila......mi je dejala...."dobro, da 20 let starih oblačil nisem vrgla vstran......sem shujšala 10 kil, ko se je začela mena.....prej sem se 20 let trudila, brez haska, potem pa se je čudo zgodilo".....tako da upanje obstaja.....user posted image


Nekaterim pa uspe, ko menjajo može.

user posted image


meni je na ta način pred 10 leti uspelo oklestiti 21kg. So v pol leta kar z mene padli user posted image user posted image
A potem je najbolje, da se mojega znebimuser posted image user posted image . Samo ne vem, če bo hotel itiuser posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 13:53:28   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
Samo ne vem, če bo hotel itiuser posted image


Težka dilema - ali naj gre mož ali kilogrami ... user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 13:54:35   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
ja ampak se bojim, da nama bo prej kave zmanjkalo, kot pa bova red v omarah naredile user posted image user posted image


ko bosta spili kavo, bosta od nje imeli tak zagon, da bodo odvečna oblačila kar frčala iz omar ... user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 14:02:08   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

A potem je najbolje, da se mojega znebimuser posted image user posted image . Samo ne vem, če bo hotel itiuser posted image


če se je tako obesil na tebe, potem je ziher on kriv, da si težja user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 14:54:41   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sexy po meni - moj novi cilj. user posted image



Itak.....če ti ni uspelo pri 40, ti bo pa pri 50.....

< Sporočilo je popravil liliana -- 22.2.2015 14:55:13 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 14:58:09   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Mene je ena nekoč potolažila......mi je dejala...."dobro, da 20 let starih oblačil nisem vrgla vstran......sem shujšala 10 kil, ko se je začela mena.....prej sem se 20 let trudila, brez haska, potem pa se je čudo zgodilo".....tako da upanje obstaja.....user posted image


Nekaterim pa uspe, ko menjajo može.

user posted image


Nekatere pa so celo tako popolne, da pri 50 letih ohranijo isto kilažo in izgled, kot so ga imele pri 18 (nemalokrat tudi obnašanje)......in to celo brez "moškega motivacijskega faktorja".....user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 15:00:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


meni je na ta način pred 10 leti uspelo oklestiti 21kg. So v pol leta kar z mene padli user posted image user posted image
A potem je najbolje, da se mojega znebimuser posted image user posted image . Samo ne vem, če bo hotel itiuser posted image


Kako so pa potem spet nazaj prišli.....user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 15:16:21   
mateyka
ene so sexy pri 70 take
user posted image

ene pa take
user posted image


kera je bolj sexy? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 16:49:47   
valči
Jaz najmanj 2 X letno vse omare premečem,od naju in otrok.Pa ko se oblačila razsujejo,tudi.Pa tisto,kar ne nosim več,kot 2 leti,ge z omare.Si pa šparam cunje z obdobja,ko sem bila šlank.Sedaj,ko sem shujšala 13 kil in še hujšam,ugotavljam,da mi je 38 cifra prav,joj,kako je to dober filing,ko hlače,krilo zapneš brez truda,pa ni rešilnih obročkov več.Krasno,čudovito.Tako da,se splača šparat stare cunjice,hi,hi...

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 17:31:48   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Mene je ena nekoč potolažila......mi je dejala...."dobro, da 20 let starih oblačil nisem vrgla vstran......sem shujšala 10 kil, ko se je začela mena.....prej sem se 20 let trudila, brez haska, potem pa se je čudo zgodilo".....tako da upanje obstaja.....user posted image


Nekaterim pa uspe, ko menjajo može.

user posted image


Nekatere pa so celo tako popolne, da pri 50 letih ohranijo isto kilažo in izgled, kot so ga imele pri 18 (nemalokrat tudi obnašanje)......in to celo brez "moškega motivacijskega faktorja".....user posted image


bi rekla "sploh brez moškega motivacijskega faktorja"

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 18:38:07   
mika
pol dam zimsko oz poletno robo ven


tole men ni jasno....kar nekaj jih poznam, ki dajo ''ven'' poletnoa oblačila in not zimska. Kam ven in zakaj?

Pri men je 90% oblačil za podarit, ker mi ni več nič prav....od oktobra al novembra sem dobila 8 faking kg gor. celo življenje sem bila ''podhranjena'', moja pobožna želja je bila 55kg, ampak user posted image je šel do 59, 5. Vse je šlo v rit, joške in trebuh. Rit, joške ok, ampak trebuuuuuuhuser posted image Tak da začenjam hujšat, telovadit....samo ne vem kako. Mož mi je napisal vaje, samo prehrano moram spremenit....ampak kaaaaj???? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 18:39:28   
RIJA*
mika, si preveč goreče prosila user posted image user posted image user posted image
obrni prehransko shemo, pa bo šlo user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 18:43:59   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mika

pol dam zimsko oz poletno robo ven


tole men ni jasno....kar nekaj jih poznam, ki dajo ''ven'' poletnoa oblačila in not zimska. Kam ven in zakaj?



mogoče imajo zelo globoko omaro in dajo sezonska oblačila spredaj, nesezonska pa nazaj.. mogoče sezonska na doseg roke, ostala na višje police, kjer morajo s stolom po njih ... na primer user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: omara z oblačili
22.2.2015 19:04:04   
polhek2

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mika

pol dam zimsko oz poletno robo ven


tole men ni jasno....kar nekaj jih poznam, ki dajo ''ven'' poletnoa oblačila in not zimska. Kam ven in zakaj?



mogoče imajo zelo globoko omaro in dajo sezonska oblačila spredaj, nesezonska pa nazaj.. mogoče sezonska na doseg roke, ostala na višje police, kjer morajo s stolom po njih ... na primer user posted image

No globoko omaro imam jaz in dam zadaj samo zelo zelo poletne ali zelo zelo zimske cunje vse ostalo se pa nosim celo leto user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




spol, nuhalna svetlina
Admin

Lep pozdrav! Zanima me, koliko tocna je napoved spola pri nuhalni oz. kaksne izkusnje ima katera pri tem? Se bolj me zanimajo izkusnje pri dr. Kudrovi.

. (84%)

. (16%)


Število vseh glasov: 50

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!