omara z oblačili (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


polhek2 -> omara z oblačili (21.2.2015 11:59:28)

Zdravo,

da vas malo povprašam kolikokrat se lotite generalke v omarah s cunjami?

Imate ves čas vse sterilno lepo zloženo in v omarah samo tisto kar dejansko nosite?
Ali so tudi vaše omare skladišče cunj, ki bodo dobre še za nošenje doma, nato pa količina le teh skoraj preseže količino ostalih noramalnih cunj[sm=smiley36.gif]

no en sobotni čvekec okoli tega bi pasal, med tem ko se pretepam s svojo omaro [sm=smiley36.gif]




Kerensa -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 12:02:29)

IZVIRNO SPOROČILO: polhek2
kolikokrat se lotite generalke v omarah s cunjami?

Kolikokrat... na koliko časa?
Imate ves čas vse sterilno lepo zloženo in v omarah samo tisto kar dejansko nosite?

"Seveda".
Ali so tudi vaše omare skladišče cunj, ki bodo dobre še za nošenje doma, nato pa količina le teh skoraj preseže količino ostalih noramalnih cunj[sm=smiley36.gif]

Kar se mene tiče, je to edina možna normalna omara.

Kar ne gre v omaro, je pa po robovih postelj, po stolih, na stojalih, po kopalnici... pač po celem stanovanju.




polhek2 -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 12:11:52)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: polhek2
kolikokrat se lotite generalke v omarah s cunjami?

Kolikokrat... na koliko časa? Letno recimo
Imate ves čas vse sterilno lepo zloženo in v omarah samo tisto kar dejansko nosite?

"Seveda". [sm=jezicek.gif]
Ali so tudi vaše omare skladišče cunj, ki bodo dobre še za nošenje doma, nato pa količina le teh skoraj preseže količino ostalih noramalnih cunj[sm=smiley36.gif]

Kar se mene tiče, je to edina možna normalna omara.[sm=jezicek.gif]

Kar ne gre v omaro, je pa po robovih postelj, po stolih, na stojalih, po kopalnici... pač po celem stanovanju.


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Kerensa -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 12:14:36)

IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: polhek2
kolikokrat se lotite generalke v omarah s cunjami?


Kolikokrat... na koliko časa?


Letno recimo

Enkrat.

Če je dobro leto.




malaMravljica -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 12:45:03)

jaz vse sortiram zacetek pomladi in jeseni, pol dam zimsko oz poletno robo ven in vse kar dam ven se pregledam kaj nisem nosila in sortiram in podarim. Ampak ker recimo pozimi tudi se kaj kupim, kar pod nujno rabim, je sedaj omara tudi ze precej polna in dobro zalozena. Jaz bi full imela eno celo sobo in notri predale, obesala, ni da ni.. in vse lepo zlozeno.




Kerensa -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 12:47:06)

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Jaz bi full imela eno celo sobo in notri predale, obesala, ni da ni.

Jaz imam tako celo stanovanje. V njem - ni da ni. [sm=jezicek.gif]




polhek2 -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 13:26:20)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

jaz vse sortiram zacetek pomladi in jeseni, pol dam zimsko oz poletno robo ven in vse kar dam ven se pregledam kaj nisem nosila in sortiram in podarim. Ampak ker recimo pozimi tudi se kaj kupim, kar pod nujno rabim, je sedaj omara tudi ze precej polna in dobro zalozena. Jaz bi full imela eno celo sobo in notri predale, obesala, ni da ni.. in vse lepo zlozeno.

No jz imam vse ves čas v omari, samo menjam kaj je spredaj in kaj zadaj ker je omara res globoka. Jo pa nekje na 2 letno sigurno prevetrim, podarim cunje naprej, in naredim prostor da kaj kupim, tokrat je pa ogromno cunj ostalo notri, ki so še dobra za doma itd... obup in tole bo danes letelo ven... direkt v kanto... no začela še nisem, hehe zdejle najprej kosilo, pol pa res začnem.

So pa tudi moje sanje imeti garderobno sobo, ogromno polic, obešalnikov, predalov itd...




mamica deklicam -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 15:23:04)


IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

No jz imam vse ves čas v omari, samo menjam kaj je spredaj in kaj zadaj ker je omara res globoka. Jo pa nekje na 2 letno sigurno prevetrim, podarim cunje naprej, in naredim prostor da kaj kupim, tokrat je pa ogromno cunj ostalo notri, ki so še dobra za doma itd... obup in tole bo danes letelo ven... direkt v kanto... no začela še nisem, hehe zdejle najprej kosilo, pol pa res začnem.

So pa tudi moje sanje imeti garderobno sobo, ogromno polic, obešalnikov, predalov itd...



v kanto ti pa res ni treba vse zmetati. Če je še čisto dobro za nositi, lahko neseš ali na RK ali Karitas. Pri nas obstajajo tudi zabojniki od našega komunalnega podjetja in od Humana. Tako oblačila ne bodo pristala na deponiji ampak lahko komu še prav pridejo.

Druga opcija je, da daš aglas na bolho ali podarimo.si in boš videla, da boš takoj našla kandidatke, ki bi vzele [sm=smiley36.gif]

Imaš veliko možnosti, ti pa sprazniš omaro[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




RIJA* -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 15:57:02)

IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

Zdravo,

da vas malo povprašam kolikokrat se lotite generalke v omarah s cunjami?

Imate ves čas vse sterilno lepo zloženo in v omarah samo tisto kar dejansko nosite?
Ali so tudi vaše omare skladišče cunj, ki bodo dobre še za nošenje doma, nato pa količina le teh skoraj preseže količino ostalih noramalnih cunj[sm=smiley36.gif]

no en sobotni čvekec okoli tega bi pasal, med tem ko se pretepam s svojo omaro [sm=smiley36.gif]


genaralko delam čisto po stanju kilogramov, ki se mi obesijo na rit....zdaj sem se končno lotila tistih cunj, ki sem jih nosila z 48 [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

sicer pa imam garderobno sobo, kjer je vse not....ni zloženo glih na milimeter, ampak cunje so tam in nikjer drugje....

kerensa, tebe bi recimo bila sosobna zadrgniti [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] če bi mi obešala cunje po kavčih, robovih postelj in po celem stanovanju [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Kerensa -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 15:59:47)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
kerensa, tebe bi recimo bila sosobna zadrgniti [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] če bi mi obešala cunje po kavčih, robovih postelj in po celem stanovanju [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Če imaš še vedno tako malo pohištva po hiši, potem ti cunj sploh nimaš kam obešati po stanovanju. [sm=jezicek.gif]




RIJA* -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 16:01:48)

ne, dodali smo en počivalnik v dnevno...[sm=smiley36.gif]
orbitrek v spalnico ampak na njem zagotovo ni cunj [sm=jezicek.gif]




Kerensa -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 16:02:46)

Dodan en počivalnik na skoraj praznih... koliko... 50-ih m2?

A bejž, no, bejž... to je že gužva. [sm=jezicek.gif]




RIJA* -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 16:03:55)

res, gužva...se moram že s sesalcem ogibat [sm=jezicek.gif]




mateyka -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 16:14:47)

kolikor se spomnim, ima tudi eno nenavadno stoječo luč iz ikeje - waaay to much. čisti praholovec.




Kerensa -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 16:16:01)

Saj če ima še tisti gromozanski L kavč, potem zasede polovico sobe. [sm=jezicek.gif]




RIJA* -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 16:30:21)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kolikor se spomnim, ima tudi eno nenavadno stoječo luč iz ikeje - waaay to much. čisti praholovec.


nope, nimam [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mateyka -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 16:38:51)

fiju, sem si oddahnila. verjetno zdaj zgleda takole
[img]http://www.interiorholic.com/photos/5-stylish-minimalist-apartment-designs-15.jpg[/img]




RIJA* -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 20:16:45)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

fiju, sem si oddahnila. verjetno zdaj zgleda takole
[img]http://www.interiorholic.com/photos/5-stylish-minimalist-apartment-designs-15.jpg[/img]


če jaz dobro vidim, je to kuhinja [sm=zmeden.gif] [sm=jezicek.gif]




LuLu -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 20:19:14)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

genaralko delam čisto po stanju kilogramov, ki se mi obesijo na rit....
sicer pa imam garderobno sobo, kjer je vse not....ni zloženo glih na milimeter, ampak cunje so tam in nikjer drugje....



nekako je tako pri meni. nimam garderobne sobe, ampak dovolj omar v spalnici, da je vse v njih. Šparam pa od 38 št. do večjih, ker enkrat bom pa nosila spet tiste 38. Enkrat... [sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 20:20:51)

pismu, če dobro pogledam in se mal pohecam, bi rekla da je to dnevna-kafič-galerija - ampak ziher hitr za spucat [sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 20:22:23)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

fiju, sem si oddahnila. verjetno zdaj zgleda takole
[img]http://www.interiorholic.com/photos/5-stylish-minimalist-apartment-designs-15.jpg[/img]


če jaz dobro vidim, je to kuhinja [sm=zmeden.gif] [sm=jezicek.gif]


jaz ne vidim slike spljoh
ja, vidim, če link kopiram iz citiranja




mateyka -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 20:23:01)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Šparam pa od 38 št. do večjih, ker enkrat bom pa nosila spet tiste 38. Enkrat... [sm=smiley36.gif]


matr smo optimistke - et tu, brute? [sm=jezicek.gif]




LuLu -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 20:24:01)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
Šparam pa od 38 št. do večjih, ker enkrat bom pa nosila spet tiste 38. Enkrat... [sm=smiley36.gif]


matr smo optimistke - et tu, brute? [sm=jezicek.gif]


seveda! In ko bom na 38 teh večjih ne bom šparala [sm=smiley36.gif]




RIJA* -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 20:27:47)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pismu, če dobro pogledam in se mal pohecam, bi rekla da je to dnevna-kafič-galerija - ampak ziher hitr za spucat [sm=smiley36.gif]

idealno za rumbeka [sm=jezicek.gif]




mateyka -> RE: omara z oblačili (21.2.2015 21:16:10)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
seveda! In ko bom na 38 teh večjih ne bom šparala [sm=smiley36.gif]


omg, you is me! [sm=smiley36.gif]

a veš tole legendarno? [sm=jezicek.gif]
https://www.youtube.com/watch?v=NX56cNGHNM0




Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>