RE: Nesreča na avtocesti (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


RIJA* -> RE: Nesreča na avtocesti (14.6.2014 8:06:59)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
peteaaaaaaa [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]

a boš verjela, da so me danes po ne vem kakšnem času dobili na pištolco???

samo vseeno so bili fajn dečki [sm=smiley1.gif]



Torej še vedno nisi dobila svojega krstnega tiketa?
[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]



petea, mam jaz kar dosti tiketov [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] zadnje čase sicer veliko manj, ker sem se malo umirila...ampak je res, da sem vsaj v tujini vedno dobro zvozila [sm=smiley36.gif] nasmešek od uhe do uhe...pa se da vedno shandlati.....[sm=smiley2.gif] itak pa nisem nikoli počela ničesar, da bi kogarkoli ogrožala....





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.6.2014 10:40:26)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




liliana -> RE: Nesreča na avtocesti (14.6.2014 11:14:42)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


petea, mam jaz kar dosti tiketov [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] zadnje čase sicer veliko manj, ker sem se malo umirila...ampak je res, da sem vsaj v tujini vedno dobro zvozila [sm=smiley36.gif] nasmešek od uhe do uhe...pa se da vedno shandlati.....[sm=smiley2.gif] itak pa nisem nikoli počela ničesar, da bi kogarkoli ogrožala....




Nikoli.....?




liliana -> RE: Nesreča na avtocesti (14.6.2014 11:17:41)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Ponekod v Sloveniji javnega prevoza sploh NI. Ali pa je samo v dopoldanskem času, ga ni poleti ipd. In drugače kot z avtom do večjih središč ne moreš. Svojim, sosedovim ali taksijem (ki jih tudi marsikje ni). Recimo pri nas gre zadnji avtobus ob štirih mimo najbližje avtobusne postaje. Kasneje ga sploh ni več. Julija in avgusta avtobus ne vozi.



Seveda ga ni.....so linije ukinili, ko sta se dnevno 2 človeka (ali pa nobeden) peljala z avtobusom....in je prej avtobus vozil 5 krat na dan, zdaj pa ne vozi oz. vozi le šolski avtobus (pa še na tega gre zgolj manj kot polovica otrok, ostale pa starši z avtom vozijo)......ker se verjetno avtobusnemu podjetju ne splača furati 5 krat na dan prazen avtobus.......




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.6.2014 11:47:29)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ronja -> RE: Nesreča na avtocesti (14.6.2014 14:41:41)

Ronja, strinjam se, da če izhajaš iz predpostavke, da avto ITAK moraš imet in itak plačuješ vse registracije, servise ipd, potem računica bencin:karte ni bohvekaj.
V tem primeru je računica na strani avta;). In nimajo vsi služb tako, da bi se lahko vozili z biciklom;).
Sama dolgo avta nisem uporabljala in ga nisem pogeršala, lubi pa niti izpita ni imel:D. Vendar sva lahko šla povsod z biciklom, Zdaj pač to ni več mogoče, ker bolanih otrok ne bom dajala v največjem mrazu na bicikel in ker 6letniki še ne kolesarijo tako kot odrasli (ne tako daleč ne tako zanesljivo). Obstajajo pa tudi službe, ki so precej km oddaljene od najbližje postaje, tudi če si doma v Lj.;). Do dedija bi mi porabili kar precej denarja, da bi ga lahko obiskali in nam bi se to kar poznalo, ker gremo recimo 1x/mesečno tja. Tako da - nam se to ne bi splačalo. Če bi imel on službo v mestu, bi se dalo, tako pa avto je in potem pač računaš, koliko te pride javni prevoz. In ker večina ljudi itak ima avto, ker ga večina tudi rabi, pač računaš potem stroške bencina in karte.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]