|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2015
30.6.2014 10:29:52   
patella

IZVIRNO SPOROČILO: amalija81

Pozdravljene souser posted image . To je moja 2 nosečnost in tudi tokrat se je "prijelo" v prvemuser posted image . PDP 29.1. V začetku sem imela kar precej slabosti in slabega pocutja, zdaj pa sem spet "taprava". Si ne predstavljam, da bi bilo tako nekaj mesecev... Tudi mi2 še nisva povedala nikomur, bo pa verjetno kmalu treba, ker se busi vztrajno veča... Če bo slo, bova počakala do nuhalne, ki bo 17.7. Drugače sem imela pa ze 3 preglede, je moja G zelo OK in res dobiš občutek, da nisi le številka... Bodite zdrave in vesele srečke user posted image


HEhe, isti datumi kot pr men, tako za PDP kot za nuhalno ;-)

(odgovor članu amalija81)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Januarke 2015
30.6.2014 20:16:14   
bran
Živjo Januarke, do danes sem vas samo brala :)
danes sem imela ns in je vse ok. rok imam 16.1.2015
rada bi se vam pridružila tudi na fb.

Bodite lepo vse

(odgovor članu patella)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Januarke 2015
4.7.2014 15:10:51   
mojapikica
Prodam Elevit tablete (rok uporabe do 02.2015), ker so mi ostali...V škatli jih je še točno 77 kosov (od 100-ih)...V lekarni sem za škatlico plačala 38,16 €...

(odgovor članu bran)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Januarke 2015
5.7.2014 11:00:17   
majchy008
Zdravo :)) Še ena ki ima rok januarja 2015 in sicer imam PDP 27.1.2015 :))
Morda veste če obstaja kakšna FB skupina januark 2015? :) Bi se ji z veseljem pridružila. Rabim namreč čimveč informacij in izkušenj ker ima poleg nosečnosti še zdravstvene težave (bolj psihične) in sicer anksioznost, tesnobo in panične napade, in zato je zame nosečnost malo bolj "strašljiva" ampak da ne bo pomote sem presrečna da sem noseča in da bom dobila svojega sončka :)

(odgovor članu mojapikica)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Januarke 2015
7.7.2014 4:26:32   
antea77
čestitke vsem, ki ste že tukaj!

Se vam še jaz pridrużim, rok imam 31.1.15. Je pa to moja druga nosečnost. Slabo mi je pa za znoret, cel dan, najhuje je zvečer.

lep pozdrav vsem.

(odgovor članu majchy008)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Januarke 2015
8.7.2014 12:43:24   
Anonimen
Mene pa zanima ali katera pričakuje dvojčke?

lp

(odgovor članu antea77)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Januarke 2015
9.7.2014 14:46:46   
mik_miska
Pozdravljene ! Tudi jas se vam po dolgem času oglašam. Nisem bila sposobna za nič. Pristala zopet u porodnišnici in na infuziji. popolnoma nič ni ostalo v meni, dehidracija na višku. Izvidi vode slabi, da bi mi lak še ledvice odpovedale.. smrk smrk
Drugače je pa nuhalna že za mano ;) je vse v redu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Januarke 2015
10.7.2014 13:19:22   
smaylika
Pozdravljene januarke 2015.

Sem novinka na forumu, k včlanitvi pa me je spodbudila prijateljica, prav tako januarka, no pa malo radovednosti. Na splošno s forumi nimam kaj dosti izkušenj.

To je moja druga nosečnost, PDP pa 13.1. Vse poteka dokaj normalno, samo moj pravi, da sem tečna za znoret:) ampak si ne morem pomagat:) tudi trebuh skokovito raste, nuhalno imam šele jutri, trebuh pa kot da že prehajam v 6 mesec:)

Lep dan, kljub dežju.


(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Januarke 2015
13.7.2014 17:40:11   
majchy008
Hej, hej spet se oglašam...čez 1 teden imam nuhalno in upam da bo vse ok!! Je moja prva nosečnost in sem malo panična.. že tako imam anksioznost in napade panike tako da nosečnost je zame kar stresna ampak se tako veselim otročka da ne znam povedat :)) Bom že nekako vse premagala :))
Sedaj sem v 11 tednu in se mi trebušček že malo pozna :) Mi lahko poveste kako se lahko včlanim v kakšno fb skupino januark?
LP, maja

(odgovor članu smaylika)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Januarke 2015
13.7.2014 18:43:52   
Tiiash8
Pozdravljene vse user posted image !

Tudi jaz sem prvič v veselem pričakovanju. user posted image In sicer PDP imam 9.januar (1 teden pred svojim roj.dnem). user posted image

5.maja sem naredila nosečniški test in je bil pozitiven. :) 28.5. sem imela 1.pregled pri svoji ginekologinji, naslednjega imam šele 4.avgusta.
Sem pa šla tudi v Litijo na pregled NS, kjer je bilo vse OK. Ženska na mestu! Pa tut aparature majo nove, pa 3D slike ultrazvoka dobiš na usb ključek (cena 60€). Partner bil ves navdušen in zelo vesel in mu ni bilo nč žou, da sva šla na ta pregled. xD
Tako da ja, prvo tromesečje je uspešno za mano. Kakih posebnih problemov nisem imela, razen utrujenosti oz. zaspanosti in pogostega obiska WC-ja. :)

(odgovor članu Tigrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Januarke 2015
16.7.2014 16:47:00   
Anya_
Pozdravljene punce!

Sem nova na forumu iz goriškega konca, odločila sem se da se vam pridružim, ker se mi zdi res fajn zadeva klepetat z sonosečkami user posted image
PDP imam 19.1.2015 oz. včeraj na nuhalni so mi rekli 18.1.2015. Kot rečeno smo bili včeraj na nuhalni in je vse ok-seveda je bilo prisotnih nekaj živčkov.
Končno sva lahko povedala vsem bližnjim da pričakujeva user posted image ker sva se odločila da bova do nuhalne tiho..je blo kar težko na začetku, ampak se potem nekako navadiš da postane skrivnost. No, niso še vsi prišli na vrsto za veselo novico tako da je kar zanimivo spremljat reakcije, saj veste user posted image
Drugače pa je počutje boljše kot na začetku-groznooo sem bila utrujena,zaspana,apetit kar ok..energija se mi je kar vrnila,sedaj mi apetit dela težaveuser posted image Ful si nekaj zaželim, ko skuham in se vsedem da pojem mi kar več ne gre ali pa mi smrdi..

Evo zaenkrat tolko..me veseli da bom lahko klepetala skupj z vamiuser posted image

Lp Anja

(odgovor članu Tiiash8)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Januarke 2015
17.7.2014 20:26:26   
ZabiM
Živjo še z moje strani..

vidim da nas je več prvič na forumu, kar mi je super. Da se še kaj naučimo:)

Moja druga nosečnost, PDP 21.1. Zaenkrat nimam večjih težav, razen to, da so padle omejitve glede hrane in ne vem kako naj zadržujem apetit, ker imam občutek, da jem samo zato ker 'kao' lahko:)

Kje na FB se lahko pridružim?

Se beremo:)


(odgovor članu patella)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Januarke 2015
18.7.2014 8:49:10   
LoonaLu
Zivjo punce! :)

Vecina januark se je preselila na FB stran, tako da tale tema bolj kot ne sameva.
Ce se nam zelite pridruziti v skupinici, mi v zasebno sporocilo posljite vase podatke (Ime in priimek pod katerim vas najdem na FBju in pa kaksna je vasa prikazna slika). :)

(odgovor članu ZabiM)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Januarke 2015
19.8.2014 18:39:10   
Tiiash8
Pozdravljene souser posted image !

Kam ste se vse poskrile? Nobenega glasu... Kako ste kaj? :)
No js sm super, v začetku avgusta sem imela 2.pregled (le težo, pritisk in poslušanje bitja srca). Sem opazila da je dobila ginekologinja nov UZ. :))
Čez 14 dni imam morofologijo. :) Na nuhalni ni bla 100%, ampak rekla d se gre stavt d bo fantek, da nej preverem pr svoji ginekologinji. Tako da upam, d bom zdej zvedla spol. :) A ste že začele kej nakupovati opreme/oblačila za malčka? :)
Že ene 14 dni študiram o vozičkih... gledam za 3kolesci od Jane al pa Maxi-Cosi mura 3. Danes sem tudi gledala od Babyboom-a Mirage reverso. Ali ima katera ali pa katero pozna z izkušnjami tega zadnjega vozička?

Prosila bi še eno, če me lahko doda na fb v skupino. :)

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Januarke 2015
20.8.2014 8:57:21   
limonca007
ojla! Še ena na novo -januarka...pdp -8.1., za menoj je opravljena amniocenteza, rezultati po treh tednih (zelo nervoznih) super, nosim zdravega fantka.user posted image
Imam vprašanje -ali je imela še katera amnio? Lp

(odgovor članu Tiiash8)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Januarke 2015
23.8.2014 1:34:31   
satija
Ojla, še ena se vam pridružuje user posted image , rok imam 13.1. Kako se imenuje skupina na FB?

(odgovor članu limonca007)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Januarke 2015
24.8.2014 20:16:25   
Zvalentina
Zdravo, tudi jaz bi se vam pridružila na fb, saj vas berem že od začetka. Imam rok 5.1 in upam da nas ne preseneti na novo leto :)
Drugače pa je moj prvi otrok, baje bo fantek in se že veselim, da ga bom imela kmalu v rokah. lepo se imejte vse in veselo pričakovanje lp

(odgovor članu satija)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Januarke 2015
4.9.2014 18:30:42   
maska1982
Pozdravček vsem....pa se vam še jaz na novo pridružujem...rok imam 15.1.2015, naj bi bil fantek in prvi otroček, zato smi vsi v pričakovanju in zeloooooo veseliiiiii, saj je bilo v nosečnost vloženega kar dosti truda (2 leti matranja, jemanja hormonskih tablet, operacija in že skoraj umetna oploditev). Pa je naposled le ratalo user posted image ...sedaj pa že cela družina veselo nakupuje za novega prišleka, prvega otročka, vnučka, pravnučka user posted image

Sem poslala še zs za povabilo v FB.

Uživajte v nosečnosti


(odgovor članu Tigrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Januarke 2015
10.9.2014 11:28:17   
mašnica*
Zdravo, še ena nosečka!

Sem poslala podatke za skupino za fb vendar nobenega odziva še. Upam da se kmalu beremo :)

(odgovor članu maska1982)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Januarke 2015
27.9.2014 9:28:28   
Lub3nica
Zdravo punce,

Mi imamo PDP 4.1.2015. Se vam smem pridružiti? :)

(odgovor članu mašnica*)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Januarke 2015
29.9.2014 14:26:35   
Nupshi
Zdravo. Tud naš mali lulček spada k januarčkom 2015, PDP imam 10.1. Bi se pridružila skupini na FB, pa zaenkrat še nobenega glasu od LoonaLu. A me lahko katera druga doda?
user posted image , lepo se imejte.

(odgovor članu Lub3nica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Januarke 2015
29.9.2014 21:07:43   
vlazag
jaz imam podoben problem...

že zelo dolgo me ni nihče dodal na fb skupino.

Me lahko katera doda?

(odgovor članu Nupshi)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Januarke 2015
11.11.2014 15:13:36   
sonček85
user posted image
če bi kateri prišel prav tale komplet (nova svetlo roza vreča pride v PP 50€)ga prodam za 25e ,saj resnično želim da ga prodam in hčerkici kupim kaj lepega :)

obe velikosti sta 62-68
user posted image
Seveda lahko tudi posamezno

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 11.11.2014 15:15:53 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu patella)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Januarke 2015
20.11.2014 18:50:32   
Tiiash8
Ojla! Ponovno se javlam.... A me lahko katera doda v fb skupino?? Ker ni nobenega odgovora še...očitno bom prej rodila! :D heheh
Naj še povem, da nosečnost poteka super, brez kakršnihkoli velikih težav. :) Ponoči je treba 1-2x iti na WC, pa mal slabo spim, k sm prej bla navajena spati na trebuhu, drugače OK. RAzn ugotovil so d mam premal trombocitov (sicer sem jih imela tudi že prej pred nosečnostjo malo pod spodnjo mejo), zato me je moja ginekologinja napotila v LJ k internistki na posvet, kjer je pač rekla d bo samo spremljala, ker gre le za blago trombocitopenijo, na polikliniko sem morala le oddati kri, da bojo ponovno pregledali. Kontrolo imam decembra. :) Drugi teden grem na 4D oz. 3D UZ v Litijo,kjer sem bila tudi na nuhalni. Pa pregled pri svoji ginekoloignji imam tudi naročen za drugi teden. Nwm ali se samo meni zdi, ali imam res zelo na redko preglede? 1x na mesec. Čeprou čas leti neizmerno hitro. Še dobr mesec in pol, če me seveda kaj prej ne preseneti, pa bmo imeli fantička že v naročju :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Januarke 2015
21.11.2014 15:52:31   
miskamaskaa
Punce, da se vam javim. Skupina Januarke, ki sva jo skupaj ustanovile ob začetku nosečnosti s še eno sodelujočo na forumu ne sprejema več novih članov.

Tako smo se odločile, ker se že precej osebno poznamo in je stvar postala utečena. Odločitev je skupinska in zato to spoštujem. Z vsemi sodelujočimi smo skupaj že od vsega začetka.

Predlagam vam, da tistim, ki ste mi pisale sedaj ustvarite svojo skupino in se tam povežete.

Lepe zadnje dni vsem nam in božajte trebuščke :)


(odgovor članu Tiiash8)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?