|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2015
17.5.2014 11:09:18   
tweey
Moja G ima baje fuul gužvo, in ta šele je pa bolj namenjen kako je deleč ta datum..sem pač neučakana user posted image


(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januarke 2015
17.5.2014 11:31:51   
Lili90
Sj smo vse neučakane pomoje.... :) sej bo hitro minilo:P drugače pa je meni tud ful slabo in utrujena sem čist preveč... Komi funkcioniram čez dan :/

(odgovor članu tweey)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januarke 2015
17.5.2014 14:32:00   
Anonimen
zdajle sem se zbudila iz opoldanskega spanca, ker sem morala nadoknaditi nekaj noči, ko sem se zbudila ob 3h, 4h in nisem mogla zaspati nazaj. In mi je SLABOOOO user posted image . Pa še na nek piknik gremo. user posted image Upam, da ne bo vsem takoj jasno, da sem user posted image , ker bi rada počakala do konca 3. meseca, preden povem "širši javnosti".

(odgovor članu Lili90)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januarke 2015
17.5.2014 16:44:00   
miskamaskaa
Živjo punce,...

še ena, ki se z blago drugo črtico javlja med januarke 2015... Jutri bom vseeno ponovila test in če bom januarka se pofočkam v fb skupini. Imava pa že enega sončka doma...na katerem sva kar "delala" in ni šlo brez pomoči....Tokrat pa kar v prvo...Še zdaj težko vrjamem...ampak več jutri.

Upam, da bom del vas in vsem lep pozdrav....

Zaenkrat miškamaškaa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januarke 2015
17.5.2014 18:35:32   
tweey
alna, tudi jaz bom imela jutri tak problem, greva na obhajilo in birmo, bo težava že to, ker ne bom mela volje z otroci letat, pa skoz hodim na wc--slabost..pa kava...preden sem zvedela sem spila po hektolitre kave na dan, sedaj sem pridna in 2 taki švoh...

(odgovor članu miskamaskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januarke 2015
19.5.2014 19:47:19   
ninaTi
Ooo srečkice...

Upam, da vse lepo napredjemo in, da ni resnjh težav...
Meni je kar naprej po malo slabo, pa ne toliko , da bi šla bruhat...samo tak čuden cmok v želodcu in grlu. Na šihtu me blazno moti, saj sem v delu z otroci. Tudi energije mi kar zmanjka vmes. Gor in dol mi niha... Pijem veliko, pa nič ne pomaga. Tudi glede spanja, zaspim ob osmih na sedežni in spim do šestih. Prej sem zaspala najprej ob desetih. Ali tudi vam pobere toliko energije?
Čeprav sem noseča drugič mi tile znaki niso prav nič znani...

Drugače pa komaj zadržujem zase novico, kar vsem bi takoj povedala :) še malo, da bo vaaj prvi pregled minil :)

Kako ste ve? Je katera že imela prvi pregled?

(odgovor članu tweey)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januarke 2015
19.5.2014 20:20:55   
miskamaskaa
No jaz sem se pofočkala za fb skupino in upam, da dobim povabilo, ker sem dvakrat mail napisala.
Počutje pa super, malce mi je slabo. Pojedla bi vola in pol. Nimam pa časa za počitek, ker naš drugi član zahteva svoje. Tudi kar se spanja tiče še vedno ponoči vstaja in kljub temu, da imava pridnega očija moram tud jaz kdaj pa kdaj dvignit rit...To pa pomeni, da sem zjutraj...hja...kot en povožen nudl :P
Prvi pregled imam 12.6. In ga komaj čakam, da potem lahko povemo še ostalim :)

(odgovor članu ninaTi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januarke 2015
19.5.2014 20:25:57   
tweey
alna, si preživela?

Mene sta dve takoj "pogruntali" sem vedela da me bo izogibanje kavi izdalo :)

kako prenašate v službi?

Ali ima katera krče? Mene na trenutke tako zvija in me kar skrbi to, tudi ostale?

(odgovor članu ninaTi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januarke 2015
19.5.2014 21:11:48   
Soncnica2011
Zdravo nosečke. Tudi nas je prejšnji teden razveselil plusek. To je moja druga nosečnost in moram rect,da se je že začela zelo pestro. Vrti se mi konstantno,pomalem mi je slabo,velikokrat me boli trebuh... V službi komaj zdrzim 8ur... Uf upam,da bo kmalu minilo... Me je pa v petek zelo močno bolel trebuh,da sem odšla na urgenco. Skrbno se me pregledali..in je vse OK. user posted image . Mi je pa ginekologinja rekla,da se v začetku nosečnosti pojavljajo bolečine v trebuhu zaradi slabše prebave. Če katera slabo odvaja se v lekarni dobijo svecke. Moja prva nosečnost je bila super,le na koncu me je pekla zgaga... Zelo upam da se nam bo vsem noseckam stabilizirali tole začetno stanje... In bomo preživele prelepo nosečnost.
Zelo se veselim klepetanja oz. Druženja z vami....
Lep večer se naprej.

(odgovor članu tweey)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januarke 2015
20.5.2014 9:34:48   
Anonimen
Hoj, punce!

Preživela piknik. Grozno mi je bilo slabo, ampak, ko sem prišla ven na zrak, je slabost izginila. Škoda, da ne preživim še več časa zunaj na zraku.

Kave in alkohola itak nikoli nisem pila, tako da mene ni nihče pogruntal. user posted image Zaenkrat ostaja skrivnost.

Soncnica - jaz delam po 4h in tudi to komaj zdržim, tako da sočustvujem s tabo. Popoldne bi kar mrknila, pa je treba še kaj naredit, pa tudi naša 2-letnica ima polno energije, ki jo je treba uničit do večera. user posted image

(odgovor članu Soncnica2011)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januarke 2015
20.5.2014 10:40:11   
Wishes
Po SS v 10.tednu marca letos, se vam (malo presenečena) spet pridružujem. Mi je kar lažje, ko berem, da se bolečine v trebuhu ne dogajajo le meni. Zaradi prve izkušnje malo paničarim :) Upam, da bom zdaj uspela vzhajat tako kot je treba :)


Tara9 in Katte (poznamo se iz drugih tem) user posted image user posted image user posted image točno vem, kako je :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januarke 2015
20.5.2014 13:12:03   
Lili90
Živjo punce! Upam in verjamem, da se vsem izteče, kot mora! Jaz sem v nedeljo že mislila, da bo vsega konec, ampak je na srečo vse ok! Moram vam povedat mojo izkušnjo, ki ni ravno prijetna...
Ko sem v petek preverila ali hormon normalno raste me je nadomestni zdravnik (ker moje ni bilo) čisto prestrašil z izvenmaternično nosečnostjo... Ko sem prišla tja pa je ugotovil, da se je zmotu in da hormon normalno raste ter da se bo verjetno čez kakšen teden že vidlo v maternici... Naj pa nujno pridem v primeru bolečin... Potem pa sem v nedeljo popoldne imela res grozne bolečine v spodnjem delu trebuha in sva s fantom odšla na urgenco... Zdravnica ni bila nič kaj prijazna in je čisto hladnokrvno zaključila, da nič ne vidi v maternici in da je nekaj v jajcevodu ter da gre najverjetneje za izvenmaternično nosečnost.. Vprašala sva ali je kaj šans, da je vseeno normalno, saj je čisto na začetku in je odgovorila, da močno dvomi, saj je hormon zelo povišan, ampak da bom imela še en pregled jutri, verjetno pa me čaka operacija... Čisto panična sploh nisem spala celo noč... Zjutraj me je pregledala neka druga zdravnica in je rekla, da se njej ne zdi to izven maternična in da nekaj malega vidi v maternici, ni pa prepričana... Hormon je bil OK.. No, ostala sem še en dan v bolnici, čisto v strahu ali bo ali ne bo... Danes zjutraj pa me je pregledala še tretja... Prvo, je pred mano rekla drugi zdravnici, "a ni to spontani splav" (brez da bi me pregledala prej), druga zdravnica je rekla, da najbrž ne, ker ne krvavim... Mislim, kako lahko tako špekulira pred mano... Še posebi, ker sploh nisem vedla kaj bo... Potem me je pogledala in rekla, da je vse ok, da se normalno vidi in da zakaj sem sploh tuki... Sem pol rekla, da sem ful vesela, da je vse ok in da sem bla res prestrašena, ker so mi že 2krat grozil z ivenmaternično nosečnostjo.. In je čist vn padla, njene besede so ble: "noben vam ni grozil, sama ste težila, da vas boli" Nisem mogla verjet, da mi je kaj tazga rekla in sem na robu joka samo šla ven iz ambulante.. Preden sem šla domov pa sem jo še enkrat prosila, naj mi pove kaj je in kako je in, da pričakujem malo več prijaznosti... Nekako v osornem tonu mi je rekla, da je vse ok, da naj ne skrbim, pač sem v začetku nosečnosti in, da če sem to načrtovala bi mogla vedt, da pač so kakšne nevšečnosti in da mi ona bolniške ne bo dala, če jo želim, naj grem k svoji ginekologinji...
Čist sm bla iz sebe... Takšnega odnosa od zdravnikov, sploh pa ne od ginekologov pa res nisem pričakovala... Kot da sem sama prosila, da me obdržijo na opazovanju, počutila sem se kot, da si izmišljujem stvari in da sem prišla samo zate, ker se mi ne da delat, po bolniško.... ?!?!? Pa sej nisem usekana.. Ne bi se šla iz svojga, še manj pa iz zdravja otročička igrat... Zelo sem razočarana nad našimi zdravniki... :(

Upam, da imate ve boljše izkušnje... Jaz se od zdaj naprej kar držim moje, ki je carica... Pove to kar treba, nič ne straši in predvsem je človeška...

Drugače se sedaj počutim super... Upam, da bo vse ok tudi naprej :)

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januarke 2015
20.5.2014 13:15:52   
miskamaskaa
Živjo punce in dobrodošle nove srečke...

Mene pa nič kaj ne špika mogoče sem in tja v križu. Je pa od preteklega poroda minilo 10 mesecev. Mogoče zato.

Se pa sprasujem kje je nasa administratorka? Je vse Ok? Ker ne odgovori na prosnjo za fb :-)

Sem pa se na porodniski tako da uzivam doma :-)

Lep soncen pozdrav mi2

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januarke 2015
20.5.2014 13:18:29   
miskamaskaa
Lili30 grozno.. Tako izkušnjo imam iz prve N ko sem krvavela v 10 tednu.. Na urgenci so grozni!!!

(odgovor članu miskamaskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januarke 2015
21.5.2014 9:53:53   
Anonimen
Uf, kakšne zoprne izkušnje. Jaz sem očitno obakrat ob ss imela kar srečo. Res so bili na urgenci malo osorni in tečni - kot ne bi vedeli, da je user posted image že itak polna hormonov in zaradi strahu še dodatno občutljiva.
Ampak potem v bolnici, ko so mi delali čiščenje, so bili pa vsi iskreno prijazni (brez tiste osladne prijaznosti, ki mi gre še bolj na živce kot zoprnost). Upam, da je še kakšna z dobro izkušnjo.

Malo se moram še pohvalit, da so se moje grozne slabosti malo umirile - danes ni več tako neznosno, ker od ponedeljka jemljem homeopatske kapljice, ki so mi pomagale že pri prejšnji (uspešni) nosečnosti. user posted image

(odgovor članu miskamaskaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januarke 2015
21.5.2014 19:56:53   
ninaTi
Sončnica pozdravljena med nami!user posted image

Lili tole je pa res grozna izkušnja. Kdo jim je kriv, da imajo slab dan? Takile rabijo slabe izkušnje na drugih področjih, da se bojo začele zavedati kaj počnejo.

Moja slabost še kar traja. Najbolj mi paše navadni jogurt, a grem po njem zagotovo bruhat. Se še kateri to dogaja? Tudi kava mi ne diši več in je ne pijem, pa sem jo morala vsko jutro in potem še ob desetih.
Je bila katera zelo utrujena med nosečnostjo? Ali to traja le prvo trimesečje ali celo nosečnost?

Se boste vse odločile za nuhalno?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januarke 2015
21.5.2014 20:07:21   
Lili90
Hojla punce!

Ja, res je grozno.. Da vam povem še to, sem bila pri svoji ginekologinji danes in sem ji pokazala UZ slike ter vprašala kaj je to na sliki, kar je tista zdravnica vidla oz mislila, da je plod v jajcevodu.. In odgovor je bil: TEKOČINA... Ne vem no... Da tekočino zamenjaš za plod pa tud mal čudn .... Važno, da je vse ok :)

Kar se tiče slabosti, men je najbolj slabo čez dan oz. proti večeru... Sem velik ljubitelj sladkarij, ampak mi sploh ne pašejo... Drugo vse jem... Tudi kavico spijem, tako bolj švoh, ampak mi kar paše, mogoče res malo manj kot včasih, ampak mi... Bruham nič... (moram potrkrat... :) )

Utrujena sem jaz tud ful...Tja do enih 12 še zdržim, potem me pa začne pobirat. Upam, da je sam na začetku tko :)
Za nuhalno pa ne vem... Sem ravno malo brala o tem... Ful je možnosti za napačno diagnozo... In da ti kaj odkrijejo pa sploh ni tko? Sam živčno je potem... Ne vem no... Priporočajo jo, sam ne vem.. Ne bi pa rada, da me kaj prestrašijo :/ Kaj ti meniš Nina? Boš šla? Kaj veste, kam it, oz koga priporočate?

(odgovor članu ninaTi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januarke 2015
21.5.2014 20:53:11   
tweey
woho Lili90 user posted image

jaz sem danes "odkrila" limonin sorbet..balzam.. čeprav imam še vedno vso hrano v grlu, ampak je bolje :)

tudi jaz sem začela raziskovat glede nanuhalne.. in imam iste pomisleke kot ti.. tako da sem še vedno 50:50...
kaj pa ostale?

(odgovor članu Lili90)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januarke 2015
21.5.2014 21:29:53   
miskamaskaa
Hej punce.. A gre se keri na zivce forum? Men skos nekej steka in bi raje klepetala v skriti fb samo ne vem a zdj obstaja ali ne.. Razmisljam da bi novo otvorila.

Kar se pa Nuhalne tiče pa jaz grem. In pregled je v večini primerov točen več napak pride pri testu dht dvojni hormonski test... Ker dobr G se tezko zmoti... Sploh pri res očitni povečani nihalni svetlini ki je pa znak dawna.. Jaz grem in upam na najboljse rezultate.

Grem pa kot prvič k dr. Reš v Dravlje.

Lep večer in noge v luft ;-)

(odgovor članu tweey)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Januarke 2015
22.5.2014 8:30:02   
ninaTi
Jaz v prvi nosečnosti nisem šla na nuhalno. Nekako takrat sploh nisem razmišljala o takih preiskavah, ker je bilo na vsakemm pregledu vse vredu in mi ginekolog tega ni priporočil.

Tokrat bom verjetno šla, saj bom drugače živčna kaj bi lahko bilo narobe :). Moj ginekolog je Pušenjak zato grem k njemu v Dravlje. Tam so sami priznani ginekologi. Več preberi na www.noseca.com

Kakor berem po forumih je potrebno le spraševati. Nekateri so preveč skopi s podatki. Na koncu vprašaš ali je vse normalno in ok. Če reče, da so odstopanja ti mora znati razložiti kaj naj bi bilo. Potem greš po mnenje še kam drugam. To je moje mnenje.

(odgovor članu miskamaskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januarke 2015
22.5.2014 11:04:01   
LoonaLu
Zivjo punce! user posted image

Sama sem danes 12.dan po transferju zamrznjencka, jutri imam krvni test.
Sem pa seveda naredila urinskega in mi je narisal en leeep, cudovit user posted image ! user posted image


Ker ni nobenega odgovora glede FB skupine, sem jaz naredila novo. Je skrivna, tako, da mi morate poslati vas e-naslov, da vas lahko dodam. user posted image

Oglasite se mi na ZS, da koncno zastartamo tole FB skupino. user posted image


(odgovor članu ninaTi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januarke 2015
22.5.2014 12:04:21   
miskamaskaa
Ja Pušenjak je res pravi G! Iskren direkten.. Jaz sem bila pri njem zaradi medenične vstave in tako lepe razlage in tudi smeha tist dan ne bom pozabila.

Imamo torej novo fb skupino. Upam da je s prejsnjo admin vse ok in da je se vedno srecka. Vsem novim pa cestitke in dobrodosle :-)

Aja katero folno jete? Meni ke kar narocila isto kot v prvi Femibion1.

Lp

(odgovor članu LoonaLu)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januarke 2015
22.5.2014 19:37:59   
tweey
jaz sem kupila Elevit po priporočilu prijateljice. Pa ostale?

(odgovor članu miskamaskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januarke 2015
22.5.2014 20:40:58   
Anonimen
pozdravljene.
se javljam v upanju, da sem tudi samoa srečka user posted image .
ZM sem imela 19.4., cikluse imam na 25 dni, vedno točne kot urca, do danes pa je še ni.
Test sem delala 28dan ciklusa, žal ni pokazal + , ker M še ni se tolažim, da sem delala test prezgodaj, bom čez kakšen dan ponovila.
Doma imamo 7 letnika s pomočjo IVFja, prepričana sva bila da zaščite ne potrebujeva ker tako ali tako nisva sposobna sama spackat skupi user posted image .
Lani marca sem spontano zanosila, vendar se je končalo z abrazijo v 8 tednu, upam da nam tokrat uspe, in da zagledam user posted image

(odgovor članu tweey)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Januarke 2015
22.5.2014 20:56:13   
zmajcy_
fb skupina že obstaja. če katera želi da jo dodamo lahko tudi meni piše zs.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?