|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2015
8.5.2014 12:41:02   
mik_miska


JANUARKE 2015


SEZNAM

PDP, nick, starost, kraj, število user posted image , število user posted image , naslednji pregled, spol user posted image

01.01.2015

02.01.2015

03.01.2015

04.01.2015

05.01.2015

06.01.2015

07.01.2015

08.01.2015

09.01.2015

10.01.2015

11.01.2015

12.01.2015

13.01.2015

14.01.2015

15.01.2015

16.01.2015

17.01.2015

18.01.2015

19.01.2015

20.01.2015

21.01.2015

22.01.2015

23.01.2015

24.01.2015

25.01.2015

26.01.2015

27.01.2015

28.01.2015

29.01.2015

30.01.2015

31.01.2015


PRIČAKUJEMO:

user posted image
user posted image
user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

- http://otrocarije.net - http://www.nosecnica.si
- http://www.noseca.com - http://bibaleze.si
- http://www.parentsconnect.com - http://www.moje-zdravje.si
- http://www.pregnology.com - http://www.novorojencek.com
- http://www.mama.si - http://babybook.si
- http://www.pregnancy.org - http://www.bambino.si

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1 - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januarke 2015
8.5.2014 15:01:06   
tanjita.
Pozdravljene se z moje strani....
Ponavadi sem bila vedno na forumu za IVF, tako da kar ne morem verjeti. Danes sem naredila test in je takoj mocno pokazalo user posted image
Je bilo kar presenecenje, saj sem trenutno doma na porodniski s 6-mesecnim fantkom, ta drugi bo pa junija star 3 leta. Sta bila pa oba otrocka dana s pomocjo IVFa in mi je bilo receno, da nimam sans, da zanosim po naravni poti, zato se z ginekologinjo nisva niti pogovarjali o zasciti... A glej ga zlomka user posted image Sem pa takoj poklicala ginekologinjo in grem jutri ze k njej na pregled :)
Cestitke vsem vam in cim lepse prvo tromesecje.

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januarke 2015
8.5.2014 21:41:12   
Katte
Čestitke!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januarke 2015
8.5.2014 23:03:03   
Zvalentina
Zdravo, ker ne morem spat sem brala vaša sporočila, vsem čestitam ob veseli novici...js sm naredila
test učeraj in po nekaj sekundah ugotovila da sem v veselem pričakovanju. Hmmmmm se še navajam na
to, da bom mami, ker še kar ne dojemam da je res...je prvič zame in vsaka stvar je zame čisto nova..
upam da bom lahko z vami ugotavljala vse kaj me čaka...

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januarke 2015
9.5.2014 8:26:40   
Lipy
Čestitke vsem novo pridruženim! user posted image

Punce a je vas tudi napihnilo kot balon? Moj trebušček je zjutraj skoraj ok, takoj ko kaj pojem pa zraste in izgleda kot da sem že v petem mesecu.

(odgovor članu Zvalentina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januarke 2015
9.5.2014 9:26:14   
ninaTi
Vedno več nas je! čestitkeuser posted image

Lipy meni se sicer ne pozna tako veliko, imam pa občutek napihnjenosti skoraj vedno.
Včeraj me je tako močno bolela glava, da tudi 2 lekadola nista pomagala. Grozno... Upam, da teh glavobolov ne bo prav veliko.

(odgovor članu Lipy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januarke 2015
9.5.2014 9:34:39   
witch
Neverjetno kako hitro gre čas. Eno leto nazaj sem tudi jaz po zeloo dolgem čakanju zagledala dve črtici. Čas nosečnosti je bil čudovit. Želim vam, da bodo tudi vaše nosečnosti čudovite in nepozabne. 1.1. pa se nama je pridružil čudoviti fantič user posted image
Čestitke vsem in uživajte, saj prehitro mine.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januarke 2015
9.5.2014 10:58:47   
mik_miska
Cao vsem skupaj. Poležavam doma. Sem sama mož v služb... En user posted image v šoli drugi user posted image v vrtecu.
Mal se relksiram
Sama nimam še neki večjih težav. Upam da jih tudi ne bo. ker pri drugi nosečnosti... ajaj stalno mi je bilo slabo pa še v službi po 9 ur na dan ves čas stranke... je bila wc školjka moja najboljša prijatljica.
Npišite mi podatke da vas vpišem na seznamček.
lep vikend vsem nosečkam :-)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januarke 2015
9.5.2014 14:53:05   
mik_miska
cao
pišite mi zasebno sporočilo da vas dodam v zasebno skupino na fbju da se lahko tipkamo

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januarke 2015
11.5.2014 8:36:33   
mik_miska
pozdravljene januarke!
Tista ki želi da jo dodam v zaprto skupino na fbju.. naj mi na zasebno sporočilo na privat.
V sporočilu naj napiše da želi da jo dodam v januarke 2015 a fb-ju . Skupina je zapta in skrita tako da ostaim ni vidna vres skrbi. V sporočilu mi napišite samo mail naslov da vam pošljem prošnjo preko fbja... lepo nedeljo vam želim

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januarke 2015
11.5.2014 17:11:51   
Anonimen
Čestitke vsem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Če mi uspe zanosit se pofočkam k vam, hodim pa na umetno oploditev. Sem tako optimistična, da sem se kr upala pokukat na to temouser posted image

(odgovor članu mik_miska)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januarke 2015
13.5.2014 15:56:50   
Anonimen
Hojla, pa se še jaz javim!
PDP 17.1.2015, doma pa imamo že eno februarko 2012 - z zmajcy sva ze forumski znanki, ker je bil prvič PDP marca 2012. Zaenkrat toliko, kasneje pa še kaj napišem.

ČESTITKE IN SREČNO VSEM! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januarke 2015
13.5.2014 15:59:14   
Katte
Ker se je moja pikica poslovila, se tudi jaz poslavljam od vas.
Srečno, punce!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januarke 2015
13.5.2014 16:19:09   
Tara9
Ahh ne no, Katte tako zelo mi je žal user posted image  user posted image user posted image . Predobro vem kako boli user posted image . Drži se, prišli bodo boljši časi.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januarke 2015
13.5.2014 17:23:19   
Lipy
Ah Katte user posted image , upam da bo pri tretji pikici pozitiven konec.

Drugače pa tudi moj dan ni rožnat, cel dan preživela na ginekologiji. Krvavim, zelo me boli, vrečkica je a prazna.
Sem izbrala, da še počakam kaj bo. Vsi pravijo pozitivne misli, ja lahko je reči...

Upam, da vse ostale nimate in ne boste imele takšnih težav. user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januarke 2015
13.5.2014 21:03:54   
ninaTi
Ojoj punce.. Kaj je zdaj to? user posted image držite se!

Mene je kr malo strah, kar ena za drugo se vam dogaja... Pri prvi nosečnosti sploh nikoli nisem pomislila na to, sedaj pa me je kar nalrej strah.

No pri meni zaenkrat vse vredu. Sem pa zelooo utrujena čez dan. Kot bi mi nekdo vzel baterije ven. Ne vem kaj je to, vreme ali nosečnost?

Kako se kaj počutite ostale? Mate že kake znake nosečnosti?

(odgovor članu Lipy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januarke 2015
13.5.2014 21:33:17   
mik_miska
Pozdravljene!

Najprej KATTE zelo mi je žal zate user posted image user posted image user posted image
LIPY kako je pa s tabo?

Res da je to moja tretja user posted image . Pri prvi nisem niti vedela da sem noseča, nič slabosti, utrujenosti... kvečjemu sem imela še več energije.
Za drugega pa ravno nasprotno. V službi sem komaj zdržala. Stalo slabosti , podnevi, ponoči... neznosno. Pa križ me je stalno bolel, pekla me je zgaga, ter stalno sem imela krče.
Upam da ta user posted image ne bo podobna drugi ampak prvi.
Znaki, res m zvečer malo slabost daje, pa hrana mi nobena ne diši sploh nimam apetita. Pa špika me vse noter. To je zaradi širjenja maternice.

(odgovor članu ninaTi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januarke 2015
13.5.2014 21:53:49   
Lipy
Punce glavo pokonci! Četrte nesrečke prav gotovo ne bo.

Jaz krvavim, zdaj pa čakam. Rada bi da se sčisti samo, tako da bom poskusila vstrajat doma dokler ne bom opazila kakšnih dodatnih težav. Sicer so mi rekli, da takoj nazaj. Ginekologinja (nisem bila pri njej, ker je delala popoldan), pa da naj počakam če se ustavi. Kaj ve mislite? 6. teden še res ni neka huda visoka nosečnost. Berem po forumu, da nekaterim se je sčistilo samo od sebe.

Nama je hudo, samo kaj pa če bi kasneje prišlo do zapletov. Pa tudi angelčki morajo od nekje pritiuser posted image

En velik user posted image vsem

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januarke 2015
14.5.2014 12:29:55   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image za vse, ki ste izgubile svoje sončke. Jaz sem imela najprej dva ss, potem se mi je šele nasmehnila sreča in zdaj imamo eno 2-letnico doma. Prvo tretjino 3. nosečnosti sem bila grozno živčna, potem sem se pa pomirila.
Zdaj pa kar še ne dojamem, da sem user posted image . Sicer me malo prsi tiščijo in v trebuhu tudi, ostalih znakov pa (še) ni. Prejšnje nosečnosti mi je bilo precej slabo, tako da sem celo najprej shujšala za cca. 2 kg. Ampak ker itak nisem presuha, je bilo vse OK. Zdaj bomo pa videli.

(odgovor članu Lipy)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januarke 2015
15.5.2014 18:54:13   
tweey
Če bo vse po sreči, se lahko pridružim skupini :)

sicer še kar ne dojamem.. ste novičko že sporočile naprej (poleg partnerju)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januarke 2015
15.5.2014 20:18:46   
Lili90
Živjo punce!

Česitke srečke nosečke! Res pa mi je žal za punce, katerim se nosečnost ni obdržala :(

Tudi jaz se pridružujm skupini, v veri in prepričanju, da bo vse ok. Zadnjo menstruacijo sem imela 6.4. in potem grozen PMS (kot ponavadi, ampak malo hujši)... Zaradi bolečin sem potem klicala ginekologinjo, če lahko pridem na pregled, ker me to preveč boli... Naročila me je čez dva dni (včeraj) in mi naročila naj naredim test. Skoraj prepričana sem bila, da ne bo nič, ampak vseeno v torek zjutraj naredila baby check in POZITIVEN, isti dan zvečer pa še CB in prak tako plusek... Srečna neizmerno :) Problem pa je, da včeraj na pregledu ni še nič videla :( Ker imam dokaj neredne cikle, upam, da je bilo še prezgodaj... Jutri grem dat kri, da vidijo, če hormon pravilno raste (včeraj so mi vzeli kri prvič) potem pa čez 1 tedn še en pregled. Upam na vse dobro..:))

Tweety, jaz sem povedala mami, ker je moja največja zaupnica ter najboljši prijateljici... Za ostale pa bomo še počakali, da bo res vse zihr..

(odgovor članu tweey)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januarke 2015
16.5.2014 20:03:13   
tweey
jaz mislim da itak ne bom mogla dolgo "skrivat", ker sem taka kot cunja in mi je še po vodi slabo, za dodatek pa ob vsakem krču letim na wc, vsa prestrašena če sem dobila M..se tolažim da bo kmalu bolje :)

Lili90 jaz sem tudi imela zadnjo M 6.4. pregled imam pa "šele" 12.6.

(odgovor članu Lili90)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januarke 2015
16.5.2014 20:37:16   
Lili90
Ja, sej to je nekako normalno, da si takrat naročena. Mene je naročila prej samo zaradi bolečin, ki pa so zaenkrat minimalne... Hormon se podvaja, ampak je vrednost še zelo nizka... Komaj čakam na "pravi" pregled, da bo kaj vidno :)

Sej bo vse ok, M naj kar počaka zdaj kakšno leto :)) ne smemo tok skrbet, ker to samo še slabše vpliva na psiho in vse skupaj.

(odgovor članu tweey)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januarke 2015
16.5.2014 21:03:59   
ninaTi
Oo...

Tudi jaz sem kot cunja. Grozno... Še nikoli nisem bila tako zelo utrujena dan za dnem.

Jaz sem imela zadno M 1.4. pa imam pregled šele 11.6. Žal ji bilo termina prej. Danes sem po mojih izračunih stopila v sedmi teden :) Upam, da bo naprej vse vredu.

Mene nenehno napenja, slabo mi je čez celi dan, ampak ne tako zelo, da bi bruhala. Samo tist konstantno, da ne moreš nič pojest. Sedaj me že eno uro špika v levem jajčniku. Sploh ne vem kaj bi to bilo.

Lp

(odgovor članu Lili90)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januarke 2015
17.5.2014 7:43:22   
mik_miska
Dobro jutro user posted image !

Moja zadnja user posted image je bila 10. aprila pa me je naročila že 28.5.2014
Zdaj pa ne vem ali je mene tko zgodaj naročila ali vas tako pozno.
Ampak sem gledala da pri prejšnjih dveh user posted image sem bila tut tko nekako naročena

(odgovor članu ninaTi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?