|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Original-ponaredki
9.10.2013 9:19:35   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


IZVIRNO SPOROČILO: alda

V čem je smisel kupiti ponaredek, ki stane skoraj pol originala?

Ali je važno samo, da se bahaš, da imaš npr. majco D&G; torbo LV,...?

O kakovosti bi se sicer dalo marsikaj napisati ,ampak mene samo zanima, zakaj se kdo odloči kupit ponaredek, če mu je original všeč in točno ve, da to ni to!!?



Ok, mene si zmedla že pri torbi LV - priznam, da mi ta hip ne potegne, katera znaka je to :-) Tako da gotovo nimam originala :-)
Dr. Marten's 'bootse' sem nosila vso rano mladost, imela kakih 5 parov, vse original. Meni so blazno pasali na gležnje, s katerimi sem imela probleme zaradi poškodb, ravno pa vidim, da prodajajo nove modele, ki bi pasali tudi ženski, ki se bliža najbljšim srednjim letm :-)
Jaz se ne obremenjujem z znamko, če mi je stvar všeč in jo lahko vkomponiram v obstoječo garderobo, in je vsaj približno kakovostna (sovražim poliestre, ker takoj zasmrdim v njih), kupim, sploh če je ponaredek user posted image Redkeje kake originale, ker mi pač razmere ne opuščajo.
Imam pa par kosov oblačil Hugo Boss Woman, Labod, pa enega CC - za res izjemne priložnosti (ker o svilene zadeve, res zelo filigransko izdelane, pa še čiščenje je problem), nič pa od Mure recimo. Veliko unikatnih oblačil pa mi sešije spretna šivilja, bemti, tam pa niti Zara ali Hm ne piše, torej ne-ne original.
Mislim pa, da se danes večina ljudi nima časa ubadati s tem, kaj je original in kaj ni, ampak s preživetjem...user posted image


vidiš to je pa zame ORIGINAL-UNIkat!!

Saj fora je v tem, da se ne ubada s tem ali je original ali ponaredek, ampak s tem da je VIDET znamka!!

In ja Martens so ZAKON!!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Original-ponaredki
10.10.2013 17:30:14   
ronja
Seveda, da ves, ce kupis v normalni trgovini.

Aha, torej v normalni štacuni nimajo ponaredkov in če kupiš nekaj brez znakcev na tržnici je tudi ok, če prav razumem.

tom taylor, ni treba naročit cele škatle, komot po komadih:). Jaz te majce kupujem za poslikat in jih imam za darila. Sem se vedno spraševala, ali so ok ali ne, ker nočem dajat škart robe za darila (mali jih še nimajo toliko let kot kalbouser posted image ), ampak drugje zelo težko dobiš neposlikano majico določene barve v določeni velikosti...

Kalbo, če ti majce obledijo, jih lahko tudi pobarvaš, če se ti to ne da, jih pa meni daj, da jih razrežem, pa naredim kaj iz njihuser posted image .

kaj hudiča so te martenske? Allstarke še poznam, tam se pa počasi neha...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Original-ponaredki
10.10.2013 17:34:00   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

kaj hudiča so te martenske?



http://www.drmartens.com/

http://en.wikipedia.org/wiki/Dr._Martens

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?