|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečke iz Celja 2013
27.5.2013 14:04:27   
LolaTin
Juhu nosečke! Nas je pa že kr nekaj iz Celja user posted image ! Vsem želim vso srečo in pa zdravja, da čim lažje in lepše donosite svoje otročke!user posted image

butterfly - Za Cvitana sem slišala, da je že pred potopen user posted image .Ne v slabem smislu, ampak da tut svoji presoji ne zaupa več 100 %. Za prjatlco namreč ni znal povedat, ali je noseča ali ni user posted image Načeloma so pa še naše mamice pri njemu rojevale po tekočem traku user posted image in n ekih slabih stvari o njemu še nisem slišala. Res pa, da ne vem nič o tem, kako je pri njemu z morfologijo.

Heart - ne poznam teg a občutka user posted image . Mene bolj križ boli zaradi dvojne skolioze, da bi me pa noga pekla pa ne. Mogoče povprašaš pri svoji zdravnici, da ni mogoče zaradi hrbtenice.

(odgovor članu pika po)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nosečke iz Celja 2013
2.6.2013 10:55:50   
ana88
Zdravo, punce!

Sem bila nosečka do februarja, zdaj pa se že skoraj 4 mesece cartamo z našo punči user posted image
Čestitke vsem novim nosečkam tu gor! user posted image

Kar se tiče celjske porodnišnice ...midve sva bili notri 5 dni, ker je imela nekaj težav, tudi na opazovenju je bila čez noč pri njih in moram rečt, da so zelo lepo skrbeli za njo..tudi sestre na oddelku so bile super prijazne...kar se tiče zdravnikov ..dr. Pirc je razred zase in pa ena z dolgimi blond lasi je malo bolj čudna ...pediatri pa super!
Glede poroda pa...jaz sem imela babico Ido, ki je meni mogoče malo antipatična, ampak zelo strokovna. Mene je poležala na levi bok, potem malo na desni bok, ampak ker so popadki potem pojenjali spet na levega. Tako da jaz sem svoj porod preležala. Aja, vmes sem sedela ker mi je tako pasalo, ampak ni bilo napredka, zato sem šla seveda spet na bok. Popadki so bili zato zelo močni, ampak to ti je itak cilj - imeti močne popadke in roditi. Tako da čeprav je neprijetno na boku bit, je meni vseeno ugajalo, ker sem lepo napredovala in je bilo potem hitro konec. Pokazala mi je tudi dihanje, vodila skozi potiskanje. Tako da svoje delo je opravila res strokovno. Aja, pa dr. Koren je super!

Ena je spraševala glede vadbe..v Žalcu ima fitnes Olimpus vadbo za mamice z dojenčki...sama ne hodim tja, sem pa slišala da imajo to... http://center.olimpus.si/?p=1534 Je pa ta fitnes tudi v Celju, tako da je najbrž tudi tam ta vadba.

Bomo pa mi septembra začeli s telovado za dojenčke...smo bili prejšnji teden prvič (prvi obisk je zastonj) in se nam dopade..zdaj pa je punči zbolela in ne gremo več to sezono, ker imajo samo še trikrat ...tako da septembra bomo začeli...če katero zanima...potem ko boste že imele svoje štručke :) http://www.kindyroo.si/

(odgovor članu LolaTin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nosečke iz Celja 2013
2.6.2013 20:54:12   
LolaTin
Zdravo Ana88,

Hvala za informacije - bo prišlo prav pri odločanju, kje rodit user posted image . Se strinjam, da je dr. Koren zakon!!! [sm=bravo.gif

Kak dolgo je pa potekal porod? Glede na to, da praviš, da si zamenjala kr nekja pozicij ...

Glede telovadbe pa sem js spraševala, me pa zanima vadba za nosečnice in ne za mamice z dojenčki user posted image

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nosečke iz Celja 2013
2.6.2013 21:23:52   
Sadrika
Hey, tudi jaz sem že mamica, zdaj že skoraj 5.mesečnemu dečku. Porod sicer ni potekal po mojih pričakovanjih in so ga na žalost morali zaključiti s CR, kljub temu pa imam nanj lepe spomine in da se je vse srečno končalo moram tudi jaz dati vse pohvale Dr.Korenuuser posted image user posted image . Tudi ZO mi je delal on v 37.tednu in tudi za ta poseg vse pohvale. Jaz ga neizmerno cenim in spoštujem user posted image user posted image
Ana88 - hvala za koristne info.žal mi je samo,da tega nisem prej vedela, ker tole bi mi bilo pa idealno, bo pa zato drugim prišlo prav. Septembra bo najbrž moj že prevelik za obisk take telovadbeuser posted image

Vsem, ki ste še user posted image vam želim lep preostanek nosečnosti in čim hitrejši in lahek porod, v vsakem primeru bo pa to en res lep in velik dogodek za vse in ga ne boste pozabile nikoli.
Aja, še neki bi vas rada opomnila... no, mogoče sem samo jaz tak štor, ampak mi je tako žal, da nisem tega storila, pa še tolk časa sem mela, ko sem šla toliko čez PDP. Dajte se fotkat preden greste rodit, al pa še bolje, če boste imele še tolk časa, dajte si nardit odtis/odlitek trebuha. Jst lohk mam žal samo spomine nanj kako zeeelooo velik je biluser posted image

(odgovor članu LolaTin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nosečke iz Celja 2013
2.6.2013 22:47:39   
ana88
LolaTin aja, saj je logično da si spraševala za vadbo za nosečnice user posted image sem zgleda narobe prebrala...glede tega pa žal nimam nobenih informacij...jaz nisem nikamor hodila (razen pri šoli za starše v Žalcu smo imeli pred vsakim srečanjem nekaj malo razgibavanja v smislu telovadbe)

Ah, saj ti položaji so se hitro menjavali...meni je voda odtekla ob 4.11 zjutraj, rodila pa sem ob 12.59. V porodni sem bila pa 5 ur, oz. potem po porodu še 3 ure. Od 8ih do 16ih.

Sadrika Ta vadba je za dojenčke in otroke od 6.tedna do 5.leta. Imajo več skupin glede na starost otroka, tako da je vse prilagojeno. Če se ne motim, si ti januarka in bo tvoj fantek septembra star 8 mesecev (moja pa 7), tako da komot prideta user posted image

(odgovor članu Sadrika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nosečke iz Celja 2013
3.6.2013 10:06:37   
Neli81
LolaTin jaz sem na vadbo za nosečnice hodila v Top Fit. Je blo kar lušno, samo nas je bilo zelo malo nosečk. Ponavadi samo 3, če sva bile samo 2 smo šli pa v fitnes.

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nosečke iz Celja 2013
3.6.2013 19:43:00   
LolaTin
Hei Neli,

Uh, a pol v vadba v Top Fitu ni ravno obiskana? No pa sej zato tut sprašujem - se mi zdi, da nobena ni glih za to klasično vadbo. Poleg tega je pa poletje pred vrati in dvomim, da bo sploh katera hodla user posted image . Tak. da sam zame verjetno ne bojo mel trenerke tam user posted image .
Sem mislala, če je kakšen pilates al pa kej podobnega v Celju ali okolici user posted image .

Kaka je pa bla ta vadba? Ful skakanja pa glasba pa to?

Tenk juuser posted image


(odgovor članu Neli81)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nosečke iz Celja 2013
3.6.2013 19:54:12   
Neli81
Hi,

Vadba je bila klasična aerobika ali fitnes, seveda oboje prilagojeno nosečkam. Meni je bilo ok.

Kar se pa pilatesa tiče, sem pa tudi jaz iskala, vendar nisem nič za nosečke našla. Upam da boš ti imela več sreče.

Lp,

(odgovor članu LolaTin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nosečke iz Celja 2013
3.6.2013 21:07:32   
candilla
js se tko spravljam na to vadbo v Top fit, da bom rodila prej predn bom sploh prišla do tja:=)

(odgovor članu Neli81)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nosečke iz Celja 2013
4.6.2013 7:45:58   
robika
Jutro,no tud jaz sem Celjanka,to je naša 4 user posted image ,dve sta rojeni v Celju ena pa v Trbovljah,zdaj imamo namen roditi spet v Celju-če nas kaj ne preseneti,rok imamo 5.9

(odgovor članu candilla)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nosečke iz Celja 2013
5.6.2013 11:00:36   
LolaTin
Candilla user posted image - tut jst user posted image . Ma če mam filing, da nobena ne bo hodla čez poletje user posted image . Se pa moram spravit, če ne bom res prej rodila user posted image .

Robika, dobrodošla in user posted image za novo user posted image . Kaj te je pa prepričalo, da greš spet rodit v Celje in ne v Trbovlje?

(odgovor članu candilla)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nosečke iz Celja 2013
5.6.2013 11:25:05   
robika
Zdravo,to da grem spet rodit v Celje je zato ker lahko greva peš do porodnišniceuser posted image ,ne to da sem drugo rodila v Trbovljah je bilo zato ker sem imela rok 5.7 pa še 21.7 nisem rodila pa so me skoz iz Celja pošiljali domov,pa en zdravnik je reku da je premalo plodovnice,drug da je neki s tamalo narobe tretji spet da je vse ok in da je mala težko okoli 3-3,500,pa da je vse vredi,pol sma bla pa vsega naveličana pa sva poklicala v Trbovlje kjer je sam primarij ko sem mu povedala kak je na stvari reku da naj pridema...tam so me obdržali,popadko so se začeli ob 22h isti večer ko sem bila sprejeta 21-setega,bili so na 7 min...moj je prišel k meni ob 2h zjutraj..šele ob 11.14h pa se je rodila naša punčka težka 4450 in velika 56cm..porod je trajal zato tak dolgo ker je bila tako težka in močno pritiskala na mv da se ni mogu odpirat,širili so ga ročnouser posted image ..no to je blo to
Tretjo smo tako kot prvo rodili v Celju in to na ekspres ob 22h me je začelo šipat na 5 min,ob 23.30 sva šla v porodnišnico,so me pregledali in po moje zaradi dolgega prejšnjega poroda in nesramnega nastopa takrat dežurne zdravnice-imena ne bom omenjala,ctg ni narisal niti enega popadka,mene pa nategovalo do konca,me dajo na oddelek kjer sestra vidi da me matra me da na ctg popadki na fulare 120 nabija,me vleče nazaj v porodno,pokličejo spet isto zdravnico ki prihruli dol,s stavkom a spet vi..ja nič ni sprememb kr na oddelek,pol se pa zlata babica Alenka(spravila je na svet mene in prvo mojo hči)oglasi pa reče,jo bom dala v porodno,men pa reče poklič svojega takoj! Pride moj čez 15 min.dvakrat pritisnemo in naša mala pupa je bla vzuni velika 49cm in težka 3310g,naj povem še to da zdaj nisem bila rezana in da je to prava milina,vem pa da je treba poslušat sebe ne druge..mene so namreč spustili iz porodnišnice Celje z hudo pljučnico tak da sem pristala v Topolščici 4 dni po porodu...na zelo močnih tabletih tako da se nisma smele dojiti..skratka vse povsod so plusi in minusi..ostajam pozitivna da bo v četrto vse v najlepšem redu..
Tak mal sem vam natvezila
user posted image
Uživajte!

(odgovor članu LolaTin)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nosečke iz Celja 2013
7.6.2013 18:04:14   
sončica1234
Živjoooooo :) jst sm tudi iz Celja :) sm tud bl k ne nova v Celju in noseca :)
Nas fant pride na svet konec septembra :)

(odgovor članu robika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nosečke iz Celja 2013
1.7.2013 11:19:24   
mojesanje
Pozdravljene nosečke iz Celja. Se pridružujem še jaz. Rok imam konec novembra 2013.
V prvi nosečnosti sem obiskovala vadbo v Top fitu. Meni je bilo všeč, ni bilo preveč skakanja, ravno prav težavno. Je pa res, da je obiskanost slaba in večkrat odpade.
Sedaj sem se odločila, da bom hodila na jogo za nosečnice: http://www.adishakti.si/Urnik/index.html
Prične se spet z 31.7. Sem šla na eno vajo in mi je bilo všeč... To je na Hudinji- Vesela hiša (privatni vrtec)
Je pa prijateljica hodila na vadbo za nosečnice v Zdravstveni dom.


(odgovor članu sončica1234)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nosečke iz Celja 2013
4.7.2013 12:07:59   
LolaTin
mojesanje - pa kje si se skrivala ves ta čas? user posted image . Si me rešila. Skos sem iskala neko vadbo pa razen TopFita ni blo nič na voljo. Me veseli, da si zvohala tole jogo. Se zihr pridružim, ampak konec avgusta user posted image .

Pa dobrodošla user posted image

(odgovor članu mojesanje)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nosečke iz Celja 2013
8.7.2013 8:51:07   
mojesanje
super, potem pa se vidimo!!! Danes pa morfologija. Že komaj čakam:)

(odgovor članu LolaTin)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nosečke iz Celja 2013
15.8.2013 10:49:10   
candilla
Pozdravljene punce,


mene pa zanima ce ima katera od vas kakšne informacije z ulativo ali EA v celjski porodnišnici. Kakšen je postopek za katero od teh dveh možnosti?

(odgovor članu LolaTin)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nosečke iz Celja 2013
15.8.2013 12:19:02   
robika
EA ne izvajajo,imajo pa ultivo za njo se moraš v naprej dogovoriti z dr.Joštom,če rabi ktera kontakt naj pove pa posredujem številko,je pa brezplačna

(odgovor članu LolaTin)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nosečke iz Celja 2013
15.8.2013 15:58:55   
bybyka_1987
pozdravljene se ena nosecka PDP imam 29.10. doma pa ze imam 7 letno navihanko in 4 letnega navihancka :)

(odgovor članu pika po)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nosečke iz Celja 2013
21.8.2013 12:38:45   
poletje2
zdravo!

Tudi jaz sem iz okolice Celja, predviden rok pa je 8.12.2013, me pa zanima kje kaj čvekate tud na fb kej?

lp


(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: nosečke iz Celja 2013
15.11.2013 22:12:15   
febiona
Pozdravljene nosečke in mamice iz Celja! Če je katera za kofetkanje in vozičkanje se priporočam. Jaz sem rodila že avgusta in nimam nobene mamice za druženje.
Lep vikend punce user posted image

(odgovor članu poletje2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: nosečke iz Celja 2013
15.12.2013 11:22:56   
sončica1234
Živjo, mene tudi zanima če kej čvekate na FBju da se pridružim :)

(odgovor članu febiona)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: nosečke iz Celja 2013
16.12.2013 14:20:55   
LolaTin
Juhu, očitno smo ful neaktivne :) Se bomo mogle same tri dogovorit za kako vozičkanje al kavo user posted image

(odgovor članu sončica1234)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?