|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rada bi se zahvalila
13.12.2012 23:15:39   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

navsezadnje je popolnoma vseeno kako se cemu rece - ne vpliva na okus

To se strinjam, ampak iz varnostnih razlogov, če srečam še kdaj strica z neko to zadevo iz vlečenega testa s skutnim nadevomuser posted image ... se rajši pozanimam prej;).

Hvala za razlago - torej mi smo jedli zadnjič burek-pito - ker zlagala sem kot burek, vendar je bil not skutni nadev, ni bil notri ovčji sir (trenutno je malo drag za naše finance, bo boljše upam nekoč, heheuser posted image - ne, ziher bo boljše, ker zdaj še ne vemo, koliko bo selitev prišla, ko veš, pri čem si, si lahko malo bolj na izi:) pa mogoče vseeno ne bom dolgo brez službe, kot zdaj računam, da se zna zgodit (pač ziher je ziher, rajši prej šparam kot potem jamram), kdo ve:).

Bom ob priliki probala še druge variante, hvala:)


Ovci sir je tudi precej mocan, ce ga nisi vajena... odlicen naodmestek je na pr. kravji sir v slanici iz Lidla - je v taksni dokaj veliki konzervi - mislim, da pise gor Sofra ali nekaj takega (modra konzerva, bele crke).. pa tudi cena ni pretirana.
Se ena bistvena razlika med burekom in pito (savijacom, guzvarom itn...) je, da se skorje za burek pre dpripravo nekaj casa susijo na zraku, a tiste za pite ne. za burek na pr. razvaljas jufko - debeline kot za siroke rezance (jufke so tudi naziv za vrsto sirokih rezancev), nekaj casa pustis na zraku, da se rahlo posusi, potem delas naprej... za pite pa ne cakas nic.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Rada bi se zahvalila
14.12.2012 12:04:11   
HHH
Rada bi se zhvalila vsem vam, ki urgentno odgovarjate na moja vprašanja tipa "nekaj" za telebane. Hvala vsem vam, ki spohate teme, ki me spravljajo v smeh.  Hvala..... ah, da ne bom preveč pocukrana - punce lep december vam želim.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Rada bi se zahvalila
14.12.2012 12:10:41   
ronja
Frodo, hvala. Tisti Sofka sir smo pa že meli in je fajn, ja:). Dobili enkrat za darilo (to je tak fajn, če ti ljudje za darilo dajo osnovna živila, iz katerih se da svašta pripravit:). To s korami (da je treba za burek sušit) sem pa celo vedela - saj je logično, sicer se spaca. Če pa zvijaš v svaljek, potem pa ne sme bit suho, sicer se lomi. Jaz sem sicer delala zadnjč kar iz kupljenega testa (shame on meuser posted image ) iz trgovine, ampak pojedli smo vse in pohvalili so tudi vsi 3je:).
Preizkusim še ostale variante:)

punce lep december vam želim.

HHH, dodaj še fantje, Kalbota sem že jaz zadnjič takole kastrirala, pa mu ni bilo všečuser posted image , pa bakfark bi se tudi znal pritožit;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Rada bi se zahvalila
14.12.2012 12:17:03   
HHH
Fantje, lep december vam želim. Še posebej vama, kalbo in bakfarkuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Rada bi se zahvalila
14.12.2012 12:51:31   
Paštetka
Rada bi se zahvalila vladi, ko me je danes pripravila do tega, da sem si že ob desetih polepšala dan z jegrom.
Pa Minimaxu, ko se je ravno pokvaril in mi mala teži naj poravim....
Danes je dan za zametek, še dobro da je petek. Bog hvala ti, da si na današnji dan ustvaril petek.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Rada bi se zahvalila
14.12.2012 13:41:38   
LuLu
Hvala Paštetki, hvala Tabi,... Najii  user posted image  Kak se sklanja Najaa?
HHH.... pogrešam te tam na oni "mrtvi" debeli temi... in še dosti drugim, zaradi katerih sploh grem na RR in Čvek... in upam, da se bom kaj nasmejala.

A imamo mi decembra Thanksgiving day? user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Rada bi se zahvalila
14.12.2012 13:42:41   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Rada bi se zahvalila vladi, ko me je danes pripravila do tega, da sem si že ob desetih polepšala dan z jegrom.

Jaz bi se rada zahvalila vladi, ki me je danes pripravila do tega, da sploh nimam za jegra. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Rada bi se zahvalila
14.12.2012 13:48:15   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Hvala Paštetki, hvala Tabi,... Najii  user posted image  Kak se sklanja Najaa?
HHH.... pogrešam te tam na oni "mrtvi" debeli temi... in še dosti drugim, zaradi katerih sploh grem na RR in Čvek... in upam, da se bom kaj nasmejala.

A imamo mi decembra Thanksgiving day? user posted image

Itak, da je tenksgivin. Samo ne dan, ampak celo leto.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Rada bi se zahvalila
14.12.2012 13:52:58   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Rada bi se zahvalila vladi, ko me je danes pripravila do tega, da sem si že ob desetih polepšala dan z jegrom.

Jaz bi se rada zahvalila vladi, ki me je danes pripravila do tega, da sploh nimam za jegra. user posted image


user posted image user posted image user posted image
Saj jaz si ga tudi nisem plačala user posted image

Za zjokat, dober stavek, lulu user posted image hvala, da si me nasmejala user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Rada bi se zahvalila
14.12.2012 14:00:35   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Rada bi se zahvalila vladi, ko me je danes pripravila do tega, da sem si že ob desetih polepšala dan z jegrom.

Jaz bi se rada zahvalila vladi, ki me je danes pripravila do tega, da sploh nimam za jegra. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Rada bi se zahvalila
14.12.2012 14:24:35   
HHH
Izvoli Lulu. Sicer recesijska embalaža, a na vsebini se ne poznauser posted image

user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Rada bi se zahvalila
14.12.2012 14:39:18   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Izvoli Lulu. Sicer recesijska embalaža, a na vsebini se ne poznauser posted image  

Kaj naj zdaj? Ekran ližem in zamašek dol krampam?
Evo, taki jeger dobim, ko mi bodo pa internet odklopli, pa še takega ne user posted image

Sicer pa ne vem, kak vam je lahko smešno, če je nekdo revež in za jegra nima? user posted image
No, glede na to, da nisem alkoholik... naj vam bo...

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Rada bi se zahvalila
20.12.2012 9:29:54   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Raho, ki se je tudi umaknila s tega foruma....moj user posted image



Raho se ni umaknila, draga moja... Raho samo nima cajta...user posted image

Bi pa bil seznam predolg, če bi se vsem zahvaljevala...

Uškinamama - hvala za majhno črno oblekco in bakalar (pa rdeče tudi), ampak nekako je vse skupaj nezdružljivouser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 20.12.2012 9:31:00 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 113
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?