|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 9:48:43   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

petra čestitke za lepo opravljeno NSuser posted image

zdej ste me pa čist prestrašle s ttemi ušeski. mi sicer nismo imeli še nikoli vnetih(trkam na les), samo mi zdej par dni govori, da ne sliši in tudi kar precej masla mu teče vn. js mislim, da je otroku včasih potrebno verjet in bi se šla rada pokazat. bojim se , da naju ne bo jemala resno, samo zato, ker otrok sam govori kaj mu je. nisem prva, ki bi to doživela, tko da ne vem, kaj naj.


o lenčy, ko bodo ušesa, mislim, da boš vedla. spal ne boste, ker je ponoči najhuje. vročina ni nujno prisotna, naš je sedaj nima nič. mi je pa v petek sam začel kazat uho in govoril au zraven. maslo tudi ni nujno prisotno, saj je to bakterijsko vnetje, ki se "kuha" notri, pod bobničem, tako da ven priteče, če bobnič poči - tega pri nas še ni bilo.
katero zdravnico pa maš? mi mamo weissa. saj je mal biser, ampak jaz ga ne menjam za noben denar. pove realno, kar vprašam mi odgovori, je pa res da ima na obrazu večen nasmešek in ene to blazno moti

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 10:00:21   
lenčy
sj ne mislim, da bi blo vneto, ker ga nič ne boli, samo pravi, da ne sliši, js ne vem, kaj to pomeni. preveč masla? sj sliši sigurno, ker sva ga že oba sprobala, če se heca, ne vem kaj bi blo.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 10:02:44   
lenčy
aja imamo pa še zorčevo, ki je zdaj v šentjerneju pa se mi ne da ke hodit. v mestu pa ne vem, katero bi izbrai ampak bo potrebno. penca mi neki ni všeč, drugih ne poznam. edino tisto na šolskem bi pohvalila, ampak ne jemlejo, razen če še enkrat vprašam. weiss mi pa ni všeč, ker je moškiuser posted image drugače imam pa rada nasmejane ljudi, tistih, ki so ves čas resni, ne prenesem.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 10:04:53   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

aja imamo pa še zorčevo, ki je zdaj v šentjerneju pa se mi ne da ke hodit. v mestu pa ne vem, katero bi izbrai ampak bo potrebno. penca mi neki ni všeč, drugih ne poznam. edino tisto na šolskem bi pohvalila, ampak ne jemlejo, razen če še enkrat vprašam. weiss mi pa ni všeč, ker je moškiuser posted image drugače imam pa rada nasmejane ljudi, tistih, ki so ves čas resni, ne prenesem.


a pri njej nisem bla še, pencatovi grem sam še če je res nujno nujno, ker sem mela že 2* gospa, pa to je samo virozica, pa bi čez 2 dni kmalu pristala v bolnici zaradi hudega bronhiolitisa in slabe saturacije, smo hodil na inhalacije s kisikom in ventolinom.

ma weiss - ko se ga navadiš je zakon. vsaj meni. faca. ko se razpriča... vse pove. tud plačilno pokaže user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 10:17:55   
lenčy
no sej, zato je pa ne maram , ker je že marsikoga takole za...j. sj pravijo, da weis ni napačen, samo imam nek odpor do moškega, ki pregleduje mojega otroka, ne ve kako to. js tud moškega gin. ne bi imelauser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 10:30:02   
5ra8
jst mam pencatovo, in sem zadovoljna! user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 11:56:22   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

jst mam pencatovo, in sem zadovoljna! user posted image


super zate, mojih otrok očitno ne zna brat user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Dolenjke, 5.del
20.11.2012 22:12:32   
Alex01
petra user posted image user posted image user posted image ČESTITKE za NS , samo tako naprej user posted image user posted image user posted image

Glede ušesk - naš mali ima ful ušesnega masla. Je pa res, da se mu ves čas izloča in pride kakšen dan, ko ima tak ušesek, ko da ga že en mesec nismo očistili (čistimo s krpico samo tisto kar je na uhlju, oz kar se da obrisat s krpico). Do drugega rojstnega dne je imel od jeseni do spomladi kar naprej ušesa vneta. Skoraj vedno brez vročine. Sem razmišljala tudi jaz o tem, da bi ga dala cepit. Pa se zdaj ne spomnim točno , ampak se mi zdi, da je po drugem letu samo enkratno cepljenje, pred drugim letom, pa se mi zdi, da se morajo 2x cepit. Ker je poleti dopolnil dve leti, sva se nekako zmenila s pediatrom, da počakamo do jeseni, pa da vidimo, kako bo. In po dopolnjenem drugem letu, mislim, da je imel samo še 1x vneta ušeska.
Trenutno kašlja na vso moč, prav tako na suho user posted image , spet kakšna viroza.
Še glede pediatra - mi imamo tudi dr.Weissa. Smo ga imeli že pri našem tavelikem fantu in smo potem tudi malega vpisali k njemu (tavelikega pa na šolsko). Res je bolj redkobeseden ampak je strokovnjak. Jaz nima nobene pripombe, pa tudi sestra je ful uredu. Všeč mi je to, ker "pozna" otroka, ker ga "prebere" (sem si sposodila Vesnine besede).

Dans sem se pa razpisala user posted image user posted image
Lahko noč user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Dolenjke, 5.del
26.11.2012 20:46:42   
Pikašaki
Živjo!

Odprto za vse? ;)) Če je tako sem tukaj še ena nosečka ... in sicer 1.user posted image , 24. teden, fantek ... user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Dolenjke, 5.del
27.11.2012 7:27:07   
Katte
Dobrodošla, Pikašaki user posted image . 24. teden, potem si en teden pred mano in tudi marčevka user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Pikašaki)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Dolenjke, 5.del
27.11.2012 10:40:11   
5ra8
Pikašaki, seveda te sprejemo user posted image dobrodošla :)
bom te dodala na seznam ob prilki (ko bo več cajt user posted image )

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Dolenjke, 5.del
27.11.2012 10:44:45   
vesna_b
ooo, super, še ena user posted image    user posted image

živjo, dobrodošla med nami

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Dolenjke, 5.del
29.11.2012 21:12:35   
Pikašaki
Hvala za dobrodošlico!! ;))user posted image


(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Dolenjke, 5.del
12.1.2013 12:55:16   
Katte
Hej, punce. Že dolgo se ni nobena oglasila. Kako ste?
Jaz nameravam iti v materinsko šolo februarja (takrat bom tam nekje v 33. tednu). Kako to izgleda? Kar prideš v porodnišnico NM in se tam zmeniš? Kdaj? Gre še katera februarja?

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Pikašaki)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Dolenjke, 5.del
12.1.2013 19:59:17   
*dotika*
Ja, Katte, tja greš in tam vse zveš oz. se dogovoriš. Počakaš tam pri vratarju, pri Štorklji.

Kako se sicer počutiš, imata že vse pripravljeno za novega člana?

_____________________________

Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Dolenjke, 5.del
13.1.2013 17:27:00   
Pikašaki
Živjo! Glede tega sem se že nekaj časa nazaj pozanimala in sicer je nekako takole:

Šoli za starše sta 2 - eno organizirajo v zdravstvenem domu, eno pa v porodnišnici. Je pa menda nekoliko drugače organizirano. Jaz sem bila ta mesec v porodnišnici in sicer na treh različnih - vsaka tema je zase in ima svoj dan v mesecu, potem se pa sam odločiš, kam greš. Bila sem na temi porod, epiduralna in nega. Vse tri so bile zanimive, lahko vprašaš vse kar te muči, te stvari pa ti povejo ljudje, ki jih dejansko izvajajo (porod - babica, epiduralna - anesteziolog, nega - sestra z oddelka). Je pa vse lepo na kratko - 1h, pri porodu si greš pa še pogledati porodno sobo.
Jaz grem še na handling, vendar februarja, ker mi ta mesec ne bo uspelo ...

Je pa res super, ker dobiš vse informacije iz prve roke.
Z mano je šel tudi moj, pa ga je kar zanimalo - verjetno zato, ker ni trajalo predolgo user posted image

Ne vpliva pa to na ceno, ki jo moraš plačati za prisotnost očeta pri porodu.

Urnik pa je na njihovi spletni strani, januarja je bilo edino vse nekoliko zamaknjeno - ker se gleda 1 delovni dan (npr. 1. torek v mesecu je bil dejansko 8. januar)

Upam, da nisem bila predolga user posted image




(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Dolenjke, 5.del
14.1.2013 8:12:32   
Katte
Hvala za informacije, punci.
*dotika*, jaz se počutim zelo dobro, stvari za dojenčka imam že kar precej, ampak nič nisem še sama kupila. Je že tako preveč prišlo od drugod. Saj se ne pritužujem. Dobiva tudi voziček in posteljico.
Upam, da imaš tudi ti lepo in mirno nosečnost (pa ostale dolenjske nosečke tudi, seveda).
Še glede materinske šole. Imam razpored. Samo nekaj mi ni jasno. Nekje sem prebrala, da se tam zglasiš prvi četrtek v mesecu in se potem zmeniš za naprej. Ampak po razporedu so predavanja v prvem tednu meseca v torek, sredo in četrtek. Torej greš tja že v torek (seveda glede na koledar) in imaš že takoj predavanje?

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Pikašaki)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Dolenjke, 5.del
14.1.2013 14:21:50   
Pikašaki
Zglasiš se glede na to kaj te zanima - nič se ne dogovarjajo glede terminov. Vsaka tema ima svoj dan. Vsaj tako je v porodnišnici. Je pa menda v zdravstvenem domu drugače.
Torej če bi šla rada le na npr. handling, prideš tisti dan v mesecu, ko je na urniku.


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Dolenjke, 5.del
14.1.2013 14:38:45   
Katte
Hvala še enkrat.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Pikašaki)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Dolenjke, 5.del
14.1.2013 20:21:45   
Pikašaki
Ja z veseljem... me je kar malo strah, zato sem ves čas v pozoru za kakšno informacijo user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Dolenjke, 5.del
18.1.2013 11:38:31   
Alex01
Pozdravljene :)

Res je čisto zamrla debata tukaj, pa tudi na FB ni nič bolj živahna :)

Štrumfek, upam, da ne zameriš, bom kar jaz v tvojem imenu sporočila, da se že lepo crkljate doma :). 8. januarja vas je razveselila Emauser posted image user posted image . ISKRENE ČESTITKE še tukaj.

Lepo in mirno nosečnost vsem user posted image , ostalim pa lep snežni pozdrav :)

(odgovor članu Pikašaki)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Dolenjke, 5.del
20.1.2013 20:03:10   
Katte
Čestitam!!!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Dolenjke, 5.del
21.1.2013 11:02:51   
Pikašaki
Čestitke še z moje strani! user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Dolenjke, 5.del
29.1.2013 9:08:59   
vesna_b
ooo, čestitke. čimveč cartanja user posted image
ja, pa je res kar malo ponehala debata

in, kako ste kaj? mi smo po eni strani veseli snega, po drugi strani pa bi že sonček. ja, res bi ga. tud čakamo, da se otopli, da gremo naprej delat našo hiško.

otroci zdravi, mama tud user posted image , če odštejemo malce smrkajoče noske, imamo pa danes popoldne telovadbo. smo mame najele šolsko telovadnico, in imamo na razpolago vse rekvizite, pa 2 ure naši malčki notri norijo. ceno pa pač delimo s številom otrok, ki pridejo - tam okol 2-3€ na otroka, za 2 polni uri. naša dva tako uživata user posted image

(odgovor članu Pikašaki)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Dolenjke, 5.del
7.2.2013 13:41:16   
Alex01
Še tukaj user posted image

Iskrene čestitke mamicam in dobrodošla njuna fanta :)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?