|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A ni že Angelina malo prestara, da bi igrala ...
2.8.2012 14:19:00   
liliana
Res da dobro zgleda, vendar je vseeno že skoraj 40 let in po moje je malo idealistično pričakovati, da bi lahko igrala 20 letno študentko.....

http://www.siol.net/scena/film/novice/2012/07/angelina_zeli_vlogo_v_50_shades_of_grey.aspx

A te igralke mislijo, da so večno mlade?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 15:47:50   
HuAnita
Ne, ker v srcu se počuti 20-letnico....

(pomežik)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 16:08:38   
mateyka
wellll, khmmm.. če hoče glavno vlogo, mi bo ubitačno smešno, če jo dobi, ker bo morala igrat devico. user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 16:18:59   
liliana
Ja, devico, ki nima pojma o seksu.....

Za Laro Croft je bila že enkrat prestara....samo potem se je sicer res malo čudežno pomladila in shujšala do dahauskega atleta.....user posted image

Samo 20 let stara pa vseeno ne zgleda......pa lifting in operacije gor ali dol.....še manj pa zgleda nedolžno in naivno......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 16:48:33   
mateyka
po moje jo je pritegnila S/M scena; vedno je bla bolj kinky sorte..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 17:55:03   
nejcko
Na tej sliki pa res postarana zgleda, pa tak kurbiš look ima. Meni ona nekako ni ravno nek presežek lepote, no, pa tudi tako mi ni ... ne vem zakaj, ampak mi res ne potegne.

Sicer pa dol na linku piše, da je vlogo dobila ena druga: 
mma Watson z glavno vlogo v Fifty Shades of Grey Britanska igralka Emma Watson je dobila glavno vlogo v težko pričakovanem filmu, posnetku romana Fifty Shades of Grey.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 18:09:37   
rozilu
Hehehe, meni tudi Angie ni fajn (sploh ob njenega moža bi dala kako drugo user posted image ), še manj pa mi paše v vlogo 20-letnice!

Emma Watson bo veliko bolj primerna, sploh če jo imaš v glavi kot pridno punco iz HPja...

Ampak na tistem portalu so res dosledni - novica, da je Emma Watson dobila vlogo je z 25. 7., tale da bo Angelina mogoče dobila vlogo (oz. da si jo želi) pa z 31.7. Zdaj me pa prav zanima... user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 18:31:33   
rozilu
Očitno so vse samo govorice:

http://www.theweek.co.uk/film/48157/fans-outraged-emma-watson-fifty-shades-grey-rumour

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 19:14:52   
diana 28
Leta gor al dol. Meni se zdi lepša od marsikatere 20 letnice. Sicer se niti ne ubadam s takimi stvarmi vendar lahko rečem, da bi bila samo vesela zanjo, če bi ji uspela kakršna koli vloga. Včasih se mi zdi, da smo ženske malo preveč kritične. Hvala bogu, če ji uspe.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
2.8.2012 19:31:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu diana 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 20:04:48   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Očitno so vse samo govorice:

http://www.theweek.co.uk/film/48157/fans-outraged-emma-watson-fifty-shades-grey-rumour


Niso še izbrali igralke....še manj pa igralca......

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 20:08:08   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Leta gor al dol. Meni se zdi lepša od marsikatere 20 letnice. Sicer se niti ne ubadam s takimi stvarmi vendar lahko rečem, da bi bila samo vesela zanjo, če bi ji uspela kakršna koli vloga. Včasih se mi zdi, da smo ženske malo preveč kritične. Hvala bogu, če ji uspe.


Meni je bila lepa ženska.....preden je po holivudsko tudi ona shujšala.....vendar za vlogo nedolžne 20 letnice pa mi pač ne paše....

Saj tudi Julia Roberst ne more več igrati 20 letne lepotice.....

Pri 40 lahko lepo izgledaš, si lepa, dobro ohranjena.....vendar ti vseeno na faci piše, da nimaš več 20 let.....tudi če te še tako dobro fotograsko obdelajo.....

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 20:10:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

po moje jo je pritegnila S/M scena; vedno je bla bolj kinky sorte..


Pritegnila jo verjetno zelo velika priljubljenost knjige,ki je krepko presegla v prodaji najbolj prodajani knjigi v zadnjem času, DaVincijevo šifro in Harryja Poterja......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 21:46:15   
mateyka
meh liliana, I don`t buy it - naj bo še ne vem kako popularna (knjiga namreč), če ne bi bla edgy in kontroverzna, jo imo ne bi preveč zanimal..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 22:15:03   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pri 40 lahko lepo izgledaš, si lepa, dobro ohranjena.....vendar ti vseeno na faci piše, da nimaš več 20 let.....tudi če te še tako dobro fotograsko obdelajo.....

To je uspelo le enkrat... Beverly Hills 90210 user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
2.8.2012 23:54:06   
čipka

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Leta gor al dol. Meni se zdi lepša od marsikatere 20 letnice. Sicer se niti ne ubadam s takimi stvarmi vendar lahko rečem, da bi bila samo vesela zanjo, če bi ji uspela kakršna koli vloga. Včasih se mi zdi, da smo ženske malo preveč kritične. Hvala bogu, če ji uspe.


Amen. Včasih tukaj na rr se mi zdi, kot da bi bila na tržnici pri onih starih ženičkah in poslušala ena čez drugo kokodakajo in šinfajo čez te in one. "A si vidla uno k je dobila vlogo za 20 letnico? Pa je že 40 veš, to se pa res ne spodobi za takšno ženo oz. ne vem kako bi lahk dobila vlogo k je pa že starikava ane Francka? Pa pravi Francka:" ja to je pa tako če maš preveč denarja, a veš k una moja soseda ma tut velik dnarja, pa si je dala lifting obraza, sam ji nič ne pomaga k je že po naravi takšna!......user posted image jes se opravičujem, dons me mal luna al kva daje, nimam pojma. Sam če res tega ne maram no...al sem pa jes čudna user posted image user posted image

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
3.8.2012 0:29:21   
mateyka
ma ne ćipka, ni to kar ti tle karikiraš že v grotesknost. user posted image gre se za to da je dostim ljudem pač bedno gledat nerealno situacijo. tko kot bi mi blo pač nikakvo, da bi en 5 letnik igral dojenčka, mi je prav tako bedno da gledam žensko ki je očitno čez 30, da mi igra najstnico. nekak se pol ne morem vživet v zgodbo. vsi dobri filmi morajo bit believable do mere da ni moteče za zgodbo. razen če priredijo scenarij da je uspešna poslovna ženska pri 30-ih, to bi še šlo.. sam fenom knjige pa to ne bi blo preveč všeč imo, pa četudi je angie - sej veš kako je s feni; zgodba je sveta pa to user posted image user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
3.8.2012 8:17:54   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meh liliana, I don`t buy it - naj bo še ne vem kako popularna (knjiga namreč), če ne bi bla edgy in kontroverzna, jo imo ne bi preveč zanimal..


Mislila sem bolj na finančni faktor glede popularnosti knjige.....če je že knjiga tak hit, se pričakuje, da bo film tudi.....in glavna igralka ima tudi fajn ceno.....in če je fajna njena cena, lahko več daruje v dobrodelne namene.....user posted image

Itak Angelina ni nekaj od igralke.......lepa je, to pa je tudi vse.....da bi pa zdaj v filmu "začutil" njo kot igralko, pa meni ni uspelo......noben njen film mi ni "segel v srce".....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
3.8.2012 9:40:59   
čipka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ma ne ćipka, ni to kar ti tle karikiraš že v grotesknost. user posted image gre se za to da je dostim ljudem pač bedno gledat nerealno situacijo. tko kot bi mi blo pač nikakvo, da bi en 5 letnik igral dojenčka, mi je prav tako bedno da gledam žensko ki je očitno čez 30, da mi igra najstnico. nekak se pol ne morem vživet v zgodbo. vsi dobri filmi morajo bit believable do mere da ni moteče za zgodbo. razen če priredijo scenarij da je uspešna poslovna ženska pri 30-ih, to bi še šlo.. sam fenom knjige pa to ne bi blo preveč všeč imo, pa četudi je angie - sej veš kako je s feni; zgodba je sveta pa to user posted image user posted image


Ja, čist štekam user posted image ampak jes vseen mislim, da jo bo fajn zaigrala, maskeri pa kozmetični asi bodo pa že naredili svoje. Sem se glih spomnila a veš da je "Baby" oz. Jennifer Gray v filmu Dirty Dancing bila stara že 27 let in je igrala 17 letnico.user posted image Pa bi ji dala 27 let v filmu?...jes ne user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
3.8.2012 9:48:21   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meh liliana, I don`t buy it - naj bo še ne vem kako popularna (knjiga namreč), če ne bi bla edgy in kontroverzna, jo imo ne bi preveč zanimal..


Mislila sem bolj na finančni faktor glede popularnosti knjige.....če je že knjiga tak hit, se pričakuje, da bo film tudi.....in glavna igralka ima tudi fajn ceno.....in če je fajna njena cena, lahko več daruje v dobrodelne namene.....user posted image

Itak Angelina ni nekaj od igralke.......lepa je, to pa je tudi vse.....da bi pa zdaj v filmu "začutil" njo kot igralko, pa meni ni uspelo......noben njen film mi ni "segel v srce".....



No, točno to sem mislila. Mene tudi kot igralka ni prepričala, čeprav njenih filmov (akcijskih) niti gledala nisem.

Meni osebno je Kidmanca en tak kameleon - lepa in zelo dobra igrala, ki jo v večini filmov začutim, ker se res prelevi v vlogo, ki jo igra, pa naj igra grdostijo ali mater terezo ... zna.

< Sporočilo je popravil nejcko -- 3.8.2012 9:49:01 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
3.8.2012 11:32:26   
HuAnita
Meni je Angelika enostavno preveč lepa za igralko. Tako je lepa, da gledaš samo te njene žnable, oči, obraz, nikakor pa dojemam vloge po navadi.... Drugače min je pa še kar kul kot oseba, kup otročkov, pa dobrodelnost, ok, ja promocija zase, ampak TUDI za Bosno ipd.... Kar kul mi je... Ampak za 20-letnico pa res malo prestara :-)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
7.8.2012 19:09:28   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Na tej sliki pa res postarana zgleda, pa tak kurbiš look ima. Meni ona nekako ni ravno nek presežek lepote, no, pa tudi tako mi ni ... ne vem zakaj, ampak mi res ne potegne.

Sicer pa dol na linku piše, da je vlogo dobila ena druga: 
mma Watson z glavno vlogo v Fifty Shades of Grey Britanska igralka Emma Watson je dobila glavno vlogo v težko pričakovanem filmu, posnetku romana Fifty Shades of Grey.

podpis če dovoliš!!Nič posebnega!1


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
8.8.2012 11:44:03   
Blink1

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Res da dobro zgleda, vendar je vseeno že skoraj 40 let in po moje je malo idealistično pričakovati, da bi lahko igrala 20 letno študentko.....

http://www.siol.net/scena/film/novice/2012/07/angelina_zeli_vlogo_v_50_shades_of_grey.aspx

A te igralke mislijo, da so večno mlade?





Lahko pa igra mrs. Robinson user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
8.8.2012 12:23:24   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Blink1


Lahko pa igra mrs. Robinson user posted image


To pa bilo taman za njo......user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A ni že Angelina malo prestara, da bi igr...
8.8.2012 12:39:39   
mateyka
no, za misis robinson; bi pa pol vsaj delno razumela zakaj je bogi poba ponorel za mamo user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?