|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 23:00:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Jo bom pa 100tič naredila, pa kaj? user posted image

...in se pol lahko vpisala samo še na Univerzo za tretje življenjsko obdobje...

Točno tako! user posted image
Karensa vseskozi razglabljaš samo o MAT in ANG, kaj pa drugi predmeti..Kako kaj kaže?

Bistveno bolje, kakor pri MAT. user posted image
S SLO si ne delam problemov (mogoče bi si jih morala?), sem pa končno nabavila knjige, ki jih moram prebrati. Moja logika - kasneje, ko jih preberem (glede na to, da so mi, po kratkih obnovah, popolnoma nezanimive), več mi bo ostalo v glavi do takrat, ko bom pisala. user posted image  S slovnico nimam težav, z izražanjem tudi ne (bi pa kakšna RR-ovka rekla, da jih imam z razumevanjem user posted image ), zato esej v bistvu komaj čakam.
ANG znam, pogovorno in pisno, časov pa še vedno ne ločim med sabo (oz. si jih prevajam v slovenščino user posted image ). Povedati oz. napisati znam pravilno, ampak če me boš vprašala, v katerem času je povedani/napisani stavek, ti bom odgovorila, da je v pretekliku/sedanjiku/prihodnjiku. user posted image
Za SOC sem spackala skupaj že dobro polovico seminarske naloge na temo "BTC", za teorijo pa mi ne bi škodovalo, če še kaj preberem.
ZGO je učenje na pamet (in se učim), ampak na srečo me nekaj tematik dovolj zanima, da mislim, da bo za pozitivno oceno. Ker ne bom šla (oz. nisem šla) z gimnazijo na ekskurzijo, da bi posledično napisala referat, sem "fasala" še eno seminarsko nalogo - pisala bom o Stari Ljubljani.

Za 6. predmet (PSI) pa sploh nisem prepričana, ali bi ga vzela ali ne (čeprav me zanima) - mislim, da je bolje, da čas, ki bi ga namenila PSI, namenim MAT.

Prijavnico pa PF sem pa oddala v ponedeljek. user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 6.3.2012 23:07:04 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 23:16:08   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Prijavnico pa PF sem pa oddala v ponedeljek. user posted image


a kar vnaprej? Torej predvidevaš, da bo šla matura brez problemauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 23:17:25   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Prijavnico pa PF sem pa oddala v ponedeljek. user posted image

a kar vnaprej? Torej predvidevaš, da bo šla matura brez problemauser posted image

Ja rok je bil do včeraj - kaj pa mi je drugega preostalo? user posted image

Predvidevam pa, da bom cepnila zaradi MAT. In ker je vse v življenju enkrat prvič in ker sem menda patetična user posted image , bo tudi prvič, da si bom lahko za na steno dnevne sobe uokvirila zavrnjeno prijavo na PF. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 23:49:36   
divna
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Predvidevam pa, da bom cepnila zaradi MAT.


Se ti lahkoto  prej zgodi zaradi kakšne PSI ali SOC user posted image

Razen če si res anti anti anti matematik in si ne za matematiko ne boš vzela ne vem koliko časa, potem že. Tudi moje sošolke so se hudo bale matematike in na koncu pogrnile pri geografiji in psihologiji.
Sama sem na vso moč sovražila matematiko in se je vsa 4 leta na gimnaziji nisem nič učila (nisem ponosna nato, res ne user posted image ). To je bil tudi edini predmet na katerega sem računala, da bom padla maturo (beri: želela sem za eno leto v Anglijo, doma pa so hoteli, da grem študirat. Dogovor je bil, da če padem maturo, grem gor, drugače pa študirat).
Razpletlo se je tako, da sem matematiko naredila s 4.

Kakorkoli, če ne letod bo pa naslednje leto.

lp

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 6:59:43   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Jo bom pa 100tič naredila, pa kaj? user posted image

...in se pol lahko vpisala samo še na Univerzo za tretje življenjsko obdobje...

Točno tako! user posted image
Karensa vseskozi razglabljaš samo o MAT in ANG, kaj pa drugi predmeti..Kako kaj kaže?

Bistveno bolje, kakor pri MAT. user posted image
S SLO si ne delam problemov (mogoče bi si jih morala?), sem pa končno nabavila knjige, ki jih moram prebrati. Moja logika - kasneje, ko jih preberem (glede na to, da so mi, po kratkih obnovah, popolnoma nezanimive), več mi bo ostalo v glavi do takrat, ko bom pisala. user posted image  S slovnico nimam težav, z izražanjem tudi ne (bi pa kakšna RR-ovka rekla, da jih imam z razumevanjem user posted image ), zato esej v bistvu komaj čakam.
ANG znam, pogovorno in pisno, časov pa še vedno ne ločim med sabo (oz. si jih prevajam v slovenščino user posted image ). Povedati oz. napisati znam pravilno, ampak če me boš vprašala, v katerem času je povedani/napisani stavek, ti bom odgovorila, da je v pretekliku/sedanjiku/prihodnjiku. user posted image
Za SOC sem spackala skupaj že dobro polovico seminarske naloge na temo "BTC", za teorijo pa mi ne bi škodovalo, če še kaj preberem.
ZGO je učenje na pamet (in se učim), ampak na srečo me nekaj tematik dovolj zanima, da mislim, da bo za pozitivno oceno. Ker ne bom šla (oz. nisem šla) z gimnazijo na ekskurzijo, da bi posledično napisala referat, sem "fasala" še eno seminarsko nalogo - pisala bom o Stari Ljubljani.

Za 6. predmet (PSI) pa sploh nisem prepričana, ali bi ga vzela ali ne (čeprav me zanima) - mislim, da je bolje, da čas, ki bi ga namenila PSI, namenim MAT.

Prijavnico pa PF sem pa oddala v ponedeljek. user posted image



Sicer ne vem, koliko se je to spremenilo iz mojih časov, vendar pri slovenščini ni bil zadosti samo nabrit jezik, dokaj dobro si moral poznati slovnična pravila, književnost, esej pa si moral pisat po določenih zakonitostih (knjiga mora biti vsaj 1x dodobra prebrana poleg tega delaš skoraj cel 4letnik na teh knjigah in jih zato skoraj v nulo poznaš). Tudi pri angleščini je bilo podobno, čeprav je bila angleščina za moje pojme lahka. Zgodovina je težka in ne moreš se zgolj tolažit, da boš nekak izdelal, če so ti določene teme zanimive (kajti po vsej verjetnosti boš dobil tisti dve temi, ki nimata najmanjše blage veze s tistimi, ki so ti zanimive). Matematika pa ni težka, je pa potreben dril. Mene je edinole šokiralo, da so nam na maturi dali množice (valjda se kaj tako simpl nisem učila user posted image ).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 12:04:04   
Kerensa*
Rade volje verjamem, da si marsikaj predstavljam narobe oz. drugače, kakor je v resnici, ampak hej - to mi je prvič, zato seveda ne morem vedeti.

Ko bom pa prvič cepnila še na maturi, mi bo pa jasno. user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:11:04   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Rade volje verjamem, da si marsikaj predstavljam narobe oz. drugače, kakor je v resnici, ampak hej - to mi je prvič, zato seveda ne morem vedeti.

Ko bom pa prvič cepnila še na maturi, mi bo pa jasno. user posted image


Hm, pa ni škoda vsega vstran vrženega časa? Jaz recimo, ko sem se učila za izpite, nisem nikoli sanjala ali šla 'zgolj na blef' - če sem znala, sem šla, če se mi pa ni dalo učit, pa sem se odjavila, pa šla raj ven na sonce ležat, če mi je bilo.
Mislim napram kakšnemu težjemu izpitu na faksu je matura majhna malica, pa vendarle je to nekaj kar ostali dribljajo 4 leta in vse, kar jih jaz poznam, da so šli preko maturitetnega tečaja dalje na maturo, so se precej driblali, da so jo izdelali vsaj v drugem roku (redkokdo v prvem).
Poleg tega praviš, da si se vpisala na pravo? Ne poznam nikogar z diplomo, sploh iz LJ, ki bi ne imel neskončnega zicledra. In če je bilo potrebno se naučit še mali tisk, potem so se naučili še tega. In če ti je matura nekaj, kar naj bi človek opravil 'zlahka in kar tako mimogrede' potem pravo definitivno ni faks zate. Priporočam Dobo, ja tam pa menda narediš letnik z 2000€ na mizi.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:12:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Hm, pa ni škoda vsega vstran vrženega časa?

Zakaj pa bi bil čas, namenjen učenju, vržen stran?

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:18:09   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Hm, pa ni škoda vsega vstran vrženega časa?

Zakaj pa bi bil čas, namenjen učenju, vržen stran?


Ker je zgolj polovičarski, kakor jaz razumem iz tvojega pisanja.
Morda se motim.
Vendarle me je šokiralo dejstvo, da je nekdo prepričan, da bo slovenščino na maturi naredil zgolj in le zato, ker ima sposobnost pisanja daljših sestavkov in pravilno uporablja ločila, tu in tam pa vklopi še domišljijo.
Ali pa nekaj krepkih na račun angleščine. Še vedno mislim, da je angleščina na maturi eden izmed najlažjih predmetov, pa vendarle je en kup pravil, časov, skanjanja itn., ki jih enostavno moraš vedet za pozitivno.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:26:16   
Kerensa*
Ja, zna biti, da je moj čas, namenjen učenju, res bolj polovičarski, kakor ne - ampak to (po mojem mnenju) kljub temu ne pomeni, da je vržen stran. Saj se naučim polovico, kajne? user posted image  Glede na to, da se mi z maturo in vpisom na faks popolnoma nikamor ne mudi in glede na to, da sem pripravljena vreči stran po 90€ za vsako maturo, ki jo bom pisala in ne naredila... ne vidim problema.

Ne trdim, da bom SLO naredila izključno zato, ker nisem slaba v pisanju. Vem pa, da mi bo to prineslo kar lepo število točk, glede na to, koliko % prinese esej. Meni se pa ne gre za to, da bi bila zlata maturantka - jaz potrebujem samo eno točko nad kriterijem za pozitivnost in čisto nič več.

ANG se bom pa (menda?) naučila v teh dveh mesecih tisto, kar ne znam. Če se ne bom, pa sledi jesenski rok. Skratka - v nobenem primeru nobene panike. Imam čas in voljo.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:31:18   
Tutan
Odlično za pozitivno energijo in optimistično gledanje.
Jaz bi samo rada opozorila na dejstvo, da tudi esej ima določene zakonitosti in oba dela slovenščine morata biti pozitivna. Sicer v primeru strašno slabe mature, se kriteriji znižajo, ampak tudi to ni zagotovilo, da če ne slediš in ne veš določene stvari, da boš prišel skozi slovenščino.
In kot pravim, angleščina ni problem, velika večina izmed nas se angleščine ni učila, ampak je imela za sabo 4letni dril enih in istih stvari.
Bi ti skorajda predlagala, da si kot izbirni predmet izberi filozofijo. Tam so lahko interpretacije esejev in komentarjev zelo različne, ampak je sedaj verjetno že prepozno.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:34:03   
Kerensa*
Ni prepozno. Časa imam do (vključno) 3. aprila, ko se odda dokončna prijava na maturo. Edino, kar bi bilo v tem primeru morda res škoda, je čas, ki bi bil dejansko vržen stran za učenje SOC in/ali ZGO in pisanje seminarske naloge, ki mi potem ne bi pri ničemer koristila.

Sebe nekako ne vidim v FIL (morda se motim), poleg tega pa se mi zdi, da sta SOC in ZGO, pa kolikorkoli že potegnem od njiju iz učenja in z mature, še najboljša podlaga za PF, saj bom imela tam predmeta ZGO PRAVA in SOC PRAVA.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:40:53   
Tutan
Dejansko na faksu lahko dobesedno pozabiš vse, kar si se naučil skozi gimnazijo (oziroma drugo srednjo šolo). Zelo redkokatera stvar je povezana, nobena pa ni toliko pomembna, da bi ti bila v pomoč pri določenem izpitu (govorim za UNI smer). Edinole lahko rečem, da je pri meni bila dobra osnova iz fizike in matematike, ampak to so stvari, ki mi enostavno ležijo in zato na faksu nisem imela nikoli problemov pri teh stvareh, zaradi dobrih osnov in logičnega matematičnega sklepanja.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:43:36   
Kerensa*
E, vidiš... tebi ustrezata MAT (by the way - si iz LJ?) in FIZ, meni pa pravo. Med obiskovanjem letošnjih predavanj 1. letnika na PF (jaz temu rečem predpriprave user posted image ) sem se ogromno naučila (kar me zanima, enostavno vsrkam vase, kakor spužva), istočasno pa sem ugotovila, da marsikaj že znam. Šepa mi sicer teorija, ampak v praksi bi pa pri marsičem prekosila tudi kakšnega bodočega kolega iz višjega letnika. Žal pa mi to čisto nič ne pomaga na maturi - slej ko prej jo enostavno moram narediti, če hočem priti (redno ali izredno) na PF. Kupila je ne bom, čeprav imam to možnost. Enostavno imam pravo preveč rada, da bi hotela, da se mi zgodi kaj takšnega, kakor Jakliču in Simčiču. user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:50:05   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

E, vidiš... tebi ustrezata MAT (by the way - si iz LJ?) in FIZ, meni pa pravo. Med obiskovanjem letošnjih predavanj 1. letnika na PF (jaz temu rečem predpriprave user posted image ) sem se ogromno naučila (kar me zanima, enostavno vsrkam vase, kakor spužva), istočasno pa sem ugotovila, da marsikaj že znam. Šepa mi sicer teorija, ampak v praksi bi pa pri marsičem prekosila tudi kakšnega bodočega kolega iz višjega letnika. Žal pa mi to čisto nič ne pomaga na maturi - slej ko prej jo enostavno moram narediti, če hočem priti (redno ali izredno) na PF. Kupila je ne bom, čeprav imam to možnost. Enostavno imam pravo preveč rada, da bi hotela, da se mi zgodi kaj takšnega, kakor Jakliču in Simčiču. user posted image


user posted image user posted image  Ti si pa res fenomen......

Jaz tudi v trgovini ne kradem, čeprav imam praktično vedno to možnost......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:50:43   
Tutan
Ne, nisem iz LJ, žal.
Če šepaš pri matematiki, ti ne preostane kaj drugega, kot da najameš dobrega inštruktorja in gresta enostavno od začetka. No in na koncu sva prišle do istega zaključka - 'tebi ustreza pravo' (sicer ne vem, kakšen izraz je to), ampak pravo ti ne more ''ustrezat'' brez dobrega zicledra. Guljenja in piflanja na pamet. Tam ne greš na izpit poizkusit srečo, tam padejo ljudje, ki se naučijo marsikatero knjigo dobesedno na pamet. Definitivno mnogo pretežak faks, glede na minimalne možnosti zaposlitve, ki jih imaš kot dipl.pravnik.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:51:20   
Kerensa*
Ja zakaj sem pa zdaj fenomen? Ker mi ta način pridobitve mature ne ustreza?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:54:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
'tebi ustreza pravo' (sicer ne vem, kakšen izraz je to), ampak pravo ti ne more ''ustrezat'' brez dobrega zicledra.

Kakor si sama rekla - večino znanja iz SŠ se lahko na UNI pozabi (razen določenih predmetov na določenih fakultetah, ki se nadaljujejo oz. stopnjujejo - na PF tega takorekoč ni).
Izraz, da mi pravo "ustreza", pa z moje strani pomeni, da je to nekaj, kar me zanima (že dolga leta) in veseli in sem zato pripravljena v to vlagati svoj čas, živce in denar, četudi od tega kasneje ne bi imela nobene koristi (karierne, finančne ali kakršnekoli druge). To bo študij izključno za dušo - če bi pa slučajno prinesel še kakšno korist, bi bila pa to samo boniteta. Nikakor pa ne razlog za sam študij.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:56:54   
Tutan
Če od tega ne želiš potegniti nobene koristi, zgolj znanje, pa so predavanja javnega značaja, če se ne motim. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 13:59:07   
Kerensa*
Ja - in en kup sem jih obiskala, pa še en kup jih bom.

Ampak obiskovanje predavanj mi ne prinese dokaza, da znam - to je pa diploma. Tukaj pa niso več pomembni moji kriteriji, temveč jaz hočem to znanje po kriterijih profesorjev. Sama sebi hočem to dokazati.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 14:08:05   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja zakaj sem pa zdaj fenomen? Ker mi ta način pridobitve mature ne ustreza?


Da kot bodoča pravnica izpostavljaš svoja nekriminalna dejanja........

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 14:08:58   
Kerensa*
Saj če bi napisala kriminalna, potem bi te še razumela, ampak...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 14:14:27   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Saj če bi napisala kriminalna, potem bi te še razumela, ampak...


Spoštovanje zakonadaje naj bi bilo za vsakogar, še posebej pa za pravnika samoumevno.......in to, da je nekdo drug "kupil" maturo ali diplomo ne bi smel biti povod za poudarjanje lastne poštenosti......poštenost je samoumevna in iz tega je potrebno izhajati......ne pa iz kriminala.....


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 14:17:44   
Kerensa*
Brez zamere, Liliana... ampak v katerem času pa ti živiš? Poštenost (žal!) že zdavnaj ni več nekaj samoumevnega. Niti sama nase nisem ponosna, da nisem bila vedno poštena in tudi ne poznam nikogar, ki bi bil. Nenazadnje je kršenje zakona že to, če greš čez cesto tam, kjer ni prehoda za pešce. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 14:37:18   
liliana
A ne bi bilo lepše, če bi vsi izhajali iz poštenosti.....in če nekdo krade v trgovini, ne pomeni, da lahko tudi jaz kradem.....če nekdo udari drugega, ne pomeni, da lahko tudi jaz.....če nekdo vozi pijan, ne pomeni, da lahko tudi jaz......če nekdo kupi maturo, ne pomeni, da jo lahko tudi jaz......

če nekdo prečka cesto tam, kjer ni prehoda za pešce, pa ni nujno, da krši zakon.....ker če 10 km ni nobenega prehoda za pešce, ti pa moraš čez cesto, lahko komot greš, če se prej seveda prepričaš v varno prečkanje ceste.......user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 7.3.2012 14:38:10 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?