|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izredni študij prava
5.3.2012 13:32:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba
Kerensa, mojemu stavku je sledil se en stavek, ki je kljucen za razumevanje prvega stavka. Ocitno ti branje te dni gre bolj slabo user posted image Citirala si POGOJE torej te je treba IMET tud ce vrzes denar na mizo brez njih ne bo slo. Razumljivo?


Kateri tvoj stavek (po citiranem) pa spremeni dejstvo (ki sem ga napisala jaz), da s poklicno maturo, opravljeno po letu 1995, ne more ne redno, ne izredno v 1. letnik PF (LJ ali MB) in dejstvo, da gre lahko, če ima splošno maturo (ki je lahko narejena tudi tik pred zdajci), brez kakršnihkoli diferencialnih izpitov tako redno, kakor tudi izredno v 1. letnik PF (LJ ali MB)?
Jasno, da je pogoje za vpis treba imeti. Ampak edini pogoj za vpis (izredni) v 1. letnik PF je izključno in samo opravljena splošna matura in pa plačilo šolnine (še te ti ni treba naenkrat, ampak lahko na obroke). Niso pomembne ne točke z mature, ne uspeh v SŠ/gimnaziji, ne nič. Samo splošna matura in 2.000€, pa nikogar nič več ne zanima.



Ta podatek je bil znan po mojem postu user posted image . Torej tvoj post se je nanasal na to, da se samo z 2000 euri da prit na faks.

IZVIRNO SPOROČILO: arabela*


IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA
To, da bi pa se lahko s končano višjo šolo vpisala neposredno v 2. stopnjo katerega koli študijskega programa pa na Univerzi v Ljubljani ni možno, zagotovo pa tudi ne v MB.




tvoj odgovor:

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Izredno brez problema. Samo 2.000€ prinesi.


Moj odgovor:

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

IZVIRNO SPOROČILO: arabela*


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Izredno brez problema. Samo 2.000€ prinesi.


kar brez diferencialnih...pa to?


Samo da vrzes denar na mizo vseeno ne bo slo, tak Balkan pa vseeno nismo.


Tvoj odgovor:

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba
IZVIRNO SPOROČILO: arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Izredno brez problema. Samo 2.000€ prinesi.

kar brez diferencialnih...pa to?


Samo da vrzes denar na mizo vseeno ne bo slo, tak Balkan pa vseeno nismo.


Smo, smo.  Za vpis v 1. letnik izrednega študija potrebuješ samo opravljeno maturo (ki jo Arabela ima, če ima že eno diplomo) in denar za šolnino. Nenazadnje si to citirala tudi sama:
So pogoji, ki jih je treba izpolnjevat, je pa fajn ce si pismen in jih preberes.

Univerzitetni študijski program 1. stopnje “Pravo” (Bologna) Pogoji za vpis:
V univerzitetni študijski program prve stopnje Pravo se lahko vpiše:
  • kdor je opravil maturo,
  • kdor je pred 1. junijem 1995 končal katerikoli štiriletni srednješolski program.



Arabelin kljucni odgovor:

IZVIRNO SPOROČILO: arabela*


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
samo opravljeno maturo (ki jo Arabela ima, če ima že eno diplomo) in denar za šolnino. Nenazadnje si to citirala tudi sama:




opravljeno imam poklicno maturo. Sedaj pa bom počasi imela diplomo. Še vedno sem skeptična glede tega


Sej ne da imam cas za tole, ampak vseeno se mi da user posted image in to zato, ker je toliko slamparije v vseh poklicih da mi je slabo, ampak prav v pravu pa slamparije ne sme biti. Torej, soslednje podatkov je zelo pomembno, potvarjanje le-teh pa nesprejemljivo. Tudi to, da Arabela diplome se nima je pomemben podatek, ker zaenkrat se lahko na pravo vpise samo z dosezeno izobrazbo -- poklicno maturo. Kdaj jo je opravila je pa spet drug podatek, ki nam manjka user posted image .

In se enkrat -- tokrat zadnjic -- Arabela mora do referata doticnega faksa ker samo tam lahko dobi zanesljive podatke o tem kaj potrebuje, kaj se ji steje (ce kaj) in kam se lahko vpise. Za to bo pa potrebno malo dalj od tipkovnice. Ali pa tudi ne, ce uporabi moj link user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: izredni študij prava
5.3.2012 13:35:30   
Kerensa*
Oprosti, ampak sem se izgubila v tvojem (načinu) citiranja. user posted image

Bistvo je, da sem jaz napisala, da se v 1. letnik izrednega študija prava lahko vpiše samo s splošno maturo in 2.000€, brez diferencialnih izpitov. Nič drugega. Nobenega drugega pogoja ni na PF LJ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: izredni študij prava
5.3.2012 13:46:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Oprosti, ampak sem se izgubila v tvojem (načinu) citiranja. user posted image

Bistvo je, da sem jaz napisala, da se v 1. letnik izrednega študija prava lahko vpiše samo s splošno maturo in 2.000€, brez diferencialnih izpitov. Nič drugega. Nobenega drugega pogoja ni na PF LJ.


user posted image user posted image user posted image   tudi vredi...v bistvu si se izgubila ze prej med podatki, ki so zdej cist lepo citirani, prav tko kot so se dogajali. Nisem jst nc narobe citirala, sam nimam casa vsega posebej pejstat. Ampak nima veze.

Seveda je bistvo to, da rabis maturo in 2000 eurov, ampak samo z denarjem pa vseeno ne bo slo. Tvoj izvirni post pa je bil napisan tako, kot da samo placas in dobis diplomo. Vsaj Arabela bi lahko tako to razumela, glede na to da ni povedala ali maturo sploh ima ali ne. Sklepala si, da jo ima in zato napisala samo denar, ki ga rabi. Ampak kot se je potem lepo izkazalo stvari niso tako enostavne.



(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: izredni študij prava
5.3.2012 13:49:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba
Tvoj izvirni post pa je bil napisan tako, kot da samo placas in dobis diplomo.

Ne, tega nisem pa nikjer napisala - verjetno si samo ti tako razumela.
Jaz sem jasno napisala, da sta splošna matura in denar pogoj za vpis, ne pa za diplomo (ali celo kaj več).
Vsaj Arabela bi lahko tako to razumela, glede na to da ni povedala ali maturo sploh ima ali ne. Sklepala si, da jo ima in zato napisala samo denar, ki ga rabi. Ampak kot se je potem lepo izkazalo stvari niso tako enostavne.

Ja, sklepala sem, da ima splošno maturo - ampak ko sem izvedela, da ima poklicno, sem ji tudi napisala, da se s poklicno sploh ne more vpisati. Ne redno, ne izredno. In da mora pred vpisom opraviti manjkajoči predmet (MAT ali ANG) iz splošne mature.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: izredni študij prava
5.3.2012 15:20:16   
mateyka
bibasibin post se nanaša na (1 stran):
IZVIRNO SPOROČILO: arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA
To, da bi pa se lahko s končano višjo šolo vpisala neposredno v 2. stopnjo katerega koli študijskega programa pa na Univerzi v Ljubljani ni možno, zagotovo pa tudi ne v MB.


hvala za pojasnilo. kaj pa v 1. letnik se je potem sploh možno vpisatiuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Izredno brez problema. Samo 2.000€ prinesi. user posted image


hotela je samo opomnit, da tvoj zgornji stavek pride pravilno napisan šele, ko je malo bolj dopolnjen: Samo 2.000€ in potrdilo o opravljeni splošni maturi prinesi.

to je vse.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: izredni študij prava
5.3.2012 15:21:47   
Kerensa*
O opravljeni maturi smo pisali pa že predtem. Kakor vidim. Čemu ponavljati?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: izredni študij prava
5.3.2012 20:32:47   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


hotela je samo opomnit, da tvoj zgornji stavek pride pravilno napisan šele, ko je malo bolj dopolnjen: Samo 2.000€ in potrdilo o opravljeni splošni maturi prinesi.




da interpretiram še jaz. razumela sem povsem normalno, čeprav je bilo res tako napisano. Ampak tisto "tako" napisano načeloma drži. Ker sem vprašala konkretno za 1. letnik, bi, če bi imela opravljeno splošno maturo res bilo čist simp tako izvest. Denar in izpolnjen predpogojuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: izredni študij prava
5.3.2012 20:34:37   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Torej moraš prej narediti še manjkajoči maturitetni predmet - matematiko ali angleščino (odvisno, kaj si imela pri poklicni).


na maturi sem imela angleščino, to pomeni, da jo je treba delat ponovno oziroma obsežneje?


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: izredni študij prava
5.3.2012 20:37:58   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

Vsaj Arabela bi lahko tako to razumela, glede na to da ni povedala ali maturo sploh ima ali ne.



Nisem omenila, ker brez mature take ali ovake, ne bi mogla niti vpisat na visokošolski študij.

Nisem pa napisala, da imam poklicno maturo. Opravila pa sem jo 3 leta nazaj, po končanem 4 letnem šolanjuuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 6:11:40   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Torej moraš prej narediti še manjkajoči maturitetni predmet - matematiko ali angleščino (odvisno, kaj si imela pri poklicni).

na maturi sem imela angleščino, to pomeni, da jo je treba delat ponovno oziroma obsežneje?

Če si imela na poklicni maturi ANG (katero si izbrala, ko si imela možnost izbrati med ANG in MAT), potem je tvoj manjkajoči predmet zdaj MAT - kar pomeni, da moraš narediti MAT. Tutto completo za gimnazijske kriterije.
Upam, da jo znaš. Jaz namreč nimam pojma oz. imam, bolj, ko se učim, manj pojma. user posted image  Tako, da če ne naredim splošne mature zdaj, v spomladanskem roku, je ne bom naredila izključno zaradi MAT.
Vsakdo je za nekaj zabit, je*iga. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 9:00:10   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Torej moraš prej narediti še manjkajoči maturitetni predmet - matematiko ali angleščino (odvisno, kaj si imela pri poklicni).

na maturi sem imela angleščino, to pomeni, da jo je treba delat ponovno oziroma obsežneje?

Če si imela na poklicni maturi ANG (katero si izbrala, ko si imela možnost izbrati med ANG in MAT), potem je tvoj manjkajoči predmet zdaj MAT - kar pomeni, da moraš narediti MAT. Tutto completo za gimnazijske kriterije.
Upam, da jo znaš. Jaz namreč nimam pojma oz. imam, bolj, ko se učim, manj pojma. user posted image  Tako, da če ne naredim splošne mature zdaj, v spomladanskem roku, je ne bom naredila izključno zaradi MAT.
Vsakdo je za nekaj zabit, je*iga
. user posted image


Ko sem jaz študirala, so šli na pravo vsi tisti, ki jim matematika ni šla, ker je bil eden redkih študijev, kjer matematike ni (razen neke statistike v prvem letniku)......samo jaz sem še zadnja generacija usmerjenega izobraževanja in mi nismo imeli mature.......tako da si res lahko bil dobeseno brez znanja matematike, ko si šel na pravo......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 9:17:12   
Kerensa*
Jaz ne bi naredila splošne mature do leta 1995, četudi bi v rednem roku dokončala SŠ, tako, da... sem izvisela pri tem.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 10:31:05   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Torej moraš prej narediti še manjkajoči maturitetni predmet - matematiko ali angleščino (odvisno, kaj si imela pri poklicni).

na maturi sem imela angleščino, to pomeni, da jo je treba delat ponovno oziroma obsežneje?

Če si imela na poklicni maturi ANG (katero si izbrala, ko si imela možnost izbrati med ANG in MAT), potem je tvoj manjkajoči predmet zdaj MAT - kar pomeni, da moraš narediti MAT. Tutto completo za gimnazijske kriterije.
Upam, da jo znaš. Jaz namreč nimam pojma oz. imam, bolj, ko se učim, manj pojma. user posted image  Tako, da če ne naredim splošne mature zdaj, v spomladanskem roku, je ne bom naredila izključno zaradi MAT.
Vsakdo je za nekaj zabit, je*iga. user posted image



potemtakem lahko kar pozabim na ta študij, ker matematika je moja šibka točkauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 11:28:03   
tinca35
Arabela ni ti treba kot peti predmet opravljati matematike ali angleščine, ker peti predmet za splošno maturo ti dajo na izbiro na šoli ki bi jo opravljala. Moja kolegica si je zbrala izmed 5 predmetov sociologijo. Pokliči najbližjo šolo ,kjer lahko opravljaš splošno maturo. To so ponavadi gimnazije.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 22:05:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tinca35
Arabela ni ti treba kot peti predmet opravljati matematike ali angleščine, ker peti predmet za splošno maturo ti dajo na izbiro na šoli ki bi jo opravljala. Moja kolegica si je zbrala izmed 5 predmetov sociologijo. Pokliči najbližjo šolo ,kjer lahko opravljaš splošno maturo. To so ponavadi gimnazije.

Na splošni maturi je pet predmetov. Od tega so trije obvezni in si jih ne moreš sam izbrati - to so SLO, MAT in ANG. Preostala dva si lahko, pod določenimi pogoji, izbereš sam, na voljo pa imaš, če želiš, tudi še dodatni, šesti predmet, ki je lahko katerikoli. Vendar jih pet moraš imeti in prej omenjeni trije so obvezni.
Pri poklicni maturi sicer ne vem, kako je z izbirnimi predmeti (ker je izobraževanje usmerjeno, predvidevam, da gre za predmete določenega poklica), vem pa, da je SLO obvezna, med MAT in ANG pa lahko izbiraš. In ker je ona izbrala ANG, je obvezni predmet splošne mature, ki je pogoj za UNI študij, MAT. Nima možnosti, da se na katerikoli UNI študij vpiše, ne da bi naredila ta predmet po gimnazijskih kriterijih. Ne more izbrati drugega predmeta namesto MAT, lahko pa, poleg MAT, izbere še kakšnega (vendar max. toliko, kolikor je razlika med številom predmetov, ki jih je naredila na poklicni maturi in max. številom predmetov, to je pa šest - če je ona naredila 3 ali 4, lahko izbere še 2 ali 3, po želji).

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 22:32:29   
arabela*
Ja matura se je nanašala na poklic ekonomski tehnik.
na maturi pa sem delala angleščino( je bila izbira ali ang ali mat.), slovenščina, gospodarsko poslovanje in projektno delo( seminarska iz področja pravo)

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 22:33:11   
Kerensa*
Pa misliš, da bi spackala skupaj to MAT ali si bolj... meni podobna glede nje? user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 22:37:50   
arabela*
tinca 35, bo kar držalo, kar je kerensa napisala glede matematikeuser posted image

Pomembno iz pravilnika o splošni maturi: .

PRAVILNIK O SPLOŠNI MATURI .

(4. člen) .

(predmeti splošne mature) .

Splošna matura se opravlja iz petih predmetov, od tega iz treh predmetov skupnega dela in dveh predmetov izbirnega dela. .

Predmeti skupnega dela splošne mature so: .

- slovenščina
- tuji jezik in
- matematika .

Predmeti skupnega dela splošne mature so obvezni za vse kandidate. .

Predmeti izbirnega dela splošne mature so objavljeni v Maturitetnem izpitnem katalogu za splošno maturo…


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 22:39:01   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pa misliš, da bi spackala skupaj to MAT ali si bolj... meni podobna glede nje? user posted image



ma kje, ni šans, že na ekonomski sem imela probleme z matematiko, pa je bil poudarek na delu za poklicno maturo...Ne upam se podat v touser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 22:41:34   
Kerensa*
O, jaz pa vseeno grem, pa sem za MAT zabita kot štanga... samo s to razliko, da je štanga zabita v tla, jaz pa v glavo. user posted image

Glede na to, da diplome (ali več) s PF ne potrebujem za preživetje, temveč jo, prvotno, želim imeti iz čistega "gušta", mi je popolnoma vseeno, če na splošni maturi 99x padem izključno zaradi MAT. Jo bom pa 100tič naredila, pa kaj? user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 22:48:38   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Glede na to, da diplome (ali več) s PF ne potrebujem za preživetje, temveč jo, prvotno, želim imeti iz čistega "gušta", mi je popolnoma vseeno, če na splošni maturi 99x padem izključno zaradi MAT. Jo bom pa 100tič naredila, pa kaj? user posted image




enako, jaz bi šla študirat iz istega razlogauser posted image
Ampak sem dala 4 leta nazaj to matematiko skozi, bila redno vsakič na predavanju,redno delala sproti pa mi je res trn v peti, napram vsemu ostalemu, ki gre brez problemov. j.......matematikauser posted image
Vem samo, da moraš matematiko zelo dobro znat, če jo želiš narediti na splošni maturi.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 22:50:01   
arabela*
Kerensa, kdaj greš na maturo?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 22:50:09   
Kerensa*
Jaz jo znam točno toliko, da me v Mercatorju ne ogoljufajo. user posted image

Pišem jo pa čez 2 meseca... ej, prav fotografirala si bom svoje skorpucalo. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
6.3.2012 22:50:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: izredni študij prava
6.3.2012 22:53:01   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz jo znam točno toliko, da me v Mercatorju ne ogoljufajo. user posted image

Pišem jo pa čez 2 meseca... ej, prav fotografirala si bom svoje skorpucalo. user posted image



ja super za pogum, upam da ti uspeuser posted image

Sama se učiš doma, imaš inštrukcije?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?