|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 22:10:29   
kalbo
Sem mogoče kje rekel, da je Pahor delal dobro. Seveda, to kar opisuješ je napaka in to kapitalna. Jest ti pa lahko napišem roman o SDS oziroma še slabše NSI kadru v naši firmi. Je pa res, da še tisto, kar je Pahor dobrega zastavil, je desnica zminirala z referendumi, čeprav bodo po vsej verjetnosti zdaj oni vlekli podobne ukrepe. V glavnem minirajo en drugega v nedogled in to se mora nehat.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
12.1.2012 23:21:13   
nananaja
No, o lokalnih kadrih jaz raje ne bi, ker bi imela preveč povedat, so pa katastrofa največja katastrofa PS, SLS in SD, LDS je pa na srečo propadel.

Kar se pa tiče referendumov, se pa ne strinjam najbolj, dobro se ve, kdo je kaj predlagal. Če pa je opozicija podprla predlagatelja, javnost pa temu pritrdila, pa jaz v tem vidim le, da je oblast delala proti volji ljudi, ki so jim dali mandat. Pač moje mnenje.
Se je pa zgodil paradoks referenduma o rtv, ko smo imeli veljaven zakon potrjen na referendumu, ki so ga zamenjali z novim, ki pa je bil spet vržen na referendumu - torej smo dvakrat glasovali enako.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
13.1.2012 7:47:56   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Njihova DOLŽNOST je da se volitev za mandatarja udeležijo, ne glede nato kako bi glasovali. JJ & company, so se pa s tem samo želeli zaščit, da jih kdo iz njihovih vrst ne bi izdal. To je NEDOPUSTNO, da si kaj takšnega dovolijo. Od nas, državljanov pričakujejo, da bomo šli na volišča in volili, med tem ko oni svojih dolžnosti ne opravljajo.



in oni so za to plačani, to ni njihova pravica, ampak samo dolžnost...brez plače, kot pravi zgoraj, in bi bilo hitro rešeno user posted image


kakšen brez plače user posted image  Če niso opravilno sposobni in nekaj nakracat na listek naj se spokajo. Amebe. Kaj jim koristijo tisti možgani v glavi, če ne znajo nekaj napisat gor, bog ne daj mislit s svojo glavo.
Bomo vsi nehal delat kar pač moramo zaradi tega, da se slučajno ne bomo zmotili. Sramota.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
13.1.2012 8:36:56   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

JJ realen? Preberi kdaj njegov CV, te bo srat prijelo. Zoki je vsaj za svoje sinove poskrbel, Janez skrbi za svojega brata in prijatelje, pa ne tiste prave, ampak one, ki ga za jajca držijo.


JJ je realen kar se tiče šparanja; Zoki bo vse zrihtal, nje? S še več pufi, nje?? A dej no Kalbo, to zna vsak. Pufat se. 1x bo vreča prazna, iz kje bomo pa potlej vzeli?

In način kako je Zoki poskrbel za svoje otroke pač ni pravi, sory...............



A res? Ko je prevzel vlado nekaj let nazaj, je dal komplet prenovit prostore vlade...stare mize niso ble dobre. Jože P Damjan je celo nabavil fuzbal mizo....hitro pozabljate. Ne ti men o JJ in šparanju. Malo poglej, koliko odstotkov BDP se je JJ zapufal v času debelih krav in to pretopi v številke Gaspari je tulil, kriza bo, pokojni Bajuk pa..mi bomo svetilnik Evrope. Prekleto kratek spomin imate nekateri.

Ne, kako je Zoki poskrbel za otroke ni pravi način, kako pa JJ še danes skrbi za svoje prijatelje je pa pravi način al kako. Mal poguglaj..klima Petek in podobno.
Pa njegovo kadrovanje z mentalno bolnimi ljudmi v samo drobovje podjetij je tud veliko prispevalo k današnji krizi.


Točno tako!!


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
13.1.2012 9:15:01   
Petka09
Kalbo, se podpišem po vsako črko!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
13.1.2012 15:55:28   
Colt
Nabrusit kose, ošilit kole pa hejaaahooo na obisk v lepo belo. Naši prapraprapranonoti so dajali desetino, mi dajemo več kot polovico, pa še kr noben ni nataknjen na kol. Šment, smo se spridili..

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
15.1.2012 7:30:01   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mah, bedni so, kaj naj rečem. Še enkrat so pokazali in dokazali da jih boli klinac za državo Slovenijo in njihove volilce! A je Janša sploh lahko mandatar, če je v postopku?


Dokler si "samo" v sodnem procesu, si lahko mandatar, ko si obtožen, greš čičkat na kvadraten meter in pol.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
17.1.2012 17:36:33   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: Ajra RR

Kaj mislite? Bo predsednik podelil mendat še enkrat Jankoviču ali ga bo dal Janši?
A je to normalno, da se takole grejo in nas imajo za norca, pišuka.user posted image


Ni normalno. Ne rabimo ne parlamenta ne vlade. Sej gre vsak poklc na referendum. Torej: zakaj zapravčljat denar za 90 oslov k niso sposobni odlocanja, ce lahko ima ljudstvo neposredno, izvrsilno oblast?

Nc ne bo. Brezvladje. Upam da se dolgo.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
17.1.2012 17:38:39   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mah, bedni so, kaj naj rečem. Še enkrat so pokazali in dokazali da jih boli klinac za državo Slovenijo in njihove volilce! A je Janša sploh lahko mandatar, če je v postopku?


Dokler si "samo" v sodnem procesu, si lahko mandatar, ko si obtožen, greš čičkat na kvadraten meter in pol.


Glej... ce jaz kandidiram za enga javnega usluzbenca, ne smem bit v kazenskem postopku, niti pravnomocno obsojena za kaznivo dejanje za katero je predpisana kazen zapora vec od 6 mescev. Sam tolk o dvotirnosti pravnih dolocb pr nas.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
17.1.2012 18:57:37   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB


Glej... ce jaz kandidiram za enga javnega usluzbenca, ne smem bit v kazenskem postopku, niti pravnomocno obsojena za kaznivo dejanje za katero je predpisana kazen zapora vec od 6 mescev. Sam tolk o dvotirnosti pravnih dolocb pr nas.



Saj mogoče pa zato še nimamo vlade....ker nekatere stranke in tudi predsednik republike imajo ravno zaradi tega pomisleke, zaradi obtožbe proti Janši......na to sploh pomislila nisem prej.....sem mislila, da tudi tu velja, da dokler nisi obtožen si nedolžen.....če pa so za javne uslužbene taki kriteriji, pa je že vprašljivo.....zdaj mi izgleda bolj logično, zakaj v bistvu Janša ne more sestaviti koalicije......verjetno morajo pravniki preučiti, da je sploh lahko mandatar....ker eni verjetno pravijo, da je lahko, drugi pa, da ne more biti, si pravna stroka ni enotna, ker je unikatni primer v Sloveniji (mogoče bodo od sosedov Italijanov kako znanje prinesli, kako je z obtožbami proti premierju)......in se bockajo z neumnostmi, ki niso vredne omembe......

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
17.1.2012 18:58:53   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB


IZVIRNO SPOROČILO: caillou

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mah, bedni so, kaj naj rečem. Še enkrat so pokazali in dokazali da jih boli klinac za državo Slovenijo in njihove volilce! A je Janša sploh lahko mandatar, če je v postopku?


Dokler si "samo" v sodnem procesu, si lahko mandatar, ko si obtožen, greš čičkat na kvadraten meter in pol.


Glej... ce jaz kandidiram za enga javnega usluzbenca, ne smem bit v kazenskem postopku, niti pravnomocno obsojena za kaznivo dejanje za katero je predpisana kazen zapora vec od 6 mescev. Sam tolk o dvotirnosti pravnih dolocb pr nas.



Za razliko od tebe, on je že javni uslužbenec.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
17.1.2012 19:16:52   
liliana
Omenjeni so le državni uradniki v tej kazenski omejitvi, ki jo je podala BellaB.....za funkcionarje pa to ne velja.....in baje se Janez Janša lahko zaposli kot predsednik vlade, ne more pa se zaposliti kot del osebja v kabinetu predsednika vlade ali predsednika republike....ostaja pa še dvom, verjetno tudi pravni, ali je tak človek, proti kateremu je vložena pravnomočna obtožnica moralno lahko predsednik vlade......

< Sporočilo je popravil liliana -- 17.1.2012 19:20:46 >

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
18.1.2012 13:08:42   
BellaB
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB


IZVIRNO SPOROČILO: caillou

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mah, bedni so, kaj naj rečem. Še enkrat so pokazali in dokazali da jih boli klinac za državo Slovenijo in njihove volilce! A je Janša sploh lahko mandatar, če je v postopku?


Dokler si "samo" v sodnem procesu, si lahko mandatar, ko si obtožen, greš čičkat na kvadraten meter in pol.


Glej... ce jaz kandidiram za enga javnega usluzbenca, ne smem bit v kazenskem postopku, niti pravnomocno obsojena za kaznivo dejanje za katero je predpisana kazen zapora vec od 6 mescev. Sam tolk o dvotirnosti pravnih dolocb pr nas.



Za razliko od tebe, on je že javni uslužbenec.



In za razliko od tebe jst ne govorim na pamet in otresam gobca tm kjer ni treba. In poleg tega... je on FUNKCIONAR, za katere velja drug zakon (ki pa po mojem mnenju ni ustaven, vsaj kr se kandidiranja tice).

In da ti zaprem gwpc, jaz sem tud javni usluzbenc  in preden sem do tega prsla, sem morala dat nesteto vlog z dovoljenjem, da vpogledajo v kazensko evidenco, ce sem vpisana in z izjavo da nisem v kazenskem postopku oz. bla obsojena za kaznivo dejanje ki se preganja po uradni dolznosti in za katerega je zagrozena kazen zapora z minimumom 6 mescev. Ce bi izpolnjevala enega od teh dejstev, bi odletela iz izbirnega postopka ze kuj na zacetku, ker bi me izlocli.

Ravno danes smo se o tem pogovarjali z mojim mentorjem in tud on je mnenja, da oseba v kazenskem postopku sploh ne bi smela kandidirat. Ampak glede na to da zakon to omogoca, bi ga morali spremenit. Vendar ga ne bojo, ker si bojo potem pljuval v lastno skledo. In to je mocno narobe. Je lilijana lepo povzela moje stalisce.

Vlade pa nimamo, ker so vsi po vrsti neresni in mislijo samo na svojo rit. V bistvu jim manjka se veliko osebnostne rasti, da bodo prisli do nivoja, ko bodo sposobni pustit svoja stalisca in principe ki se jih drzijo kot pijanci plota in zaceli razmisljati v obce dobro. Zato pa pravim da takih ljudi na oblasti ne rabimo.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
18.1.2012 14:15:46   
liliana
Evo, pa bomo jutri baje dobili novega kandidata.....samo zdaj mi ni jasno kaj to pomeni....ali bomo zdaj imeli tehnično vlado in kaj v bistvu tehnična vlada sploh je.....


Predsednik republike naj bi na jutrišnji tiskovni konferenci za mandatarja predlagal bančnika Marka Voljča. Ni. Č., Delo.si sre, 18.01.2012, 13:55; spremenjen: 14:11  http://delo.si/novice/politika/neuradno-turk-bi-za-mandatarja-predlagal-marka-voljca.html 

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
18.1.2012 14:23:59   
Janya
Jao nam vsi vemo kako stoji NLB kjer je bil g. Voljč nekdanji šef. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
18.1.2012 15:03:13   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

In za razliko od tebe jst ne govorim na pamet in otresam gobca tm kjer ni treba...



Za razliko od mene se z gobcem očitno lahko celo pohvališ. In to sranje, ki ga izpljuvavaš drugič raje pogoltni.

In čemu "žestina", absolutno ni bilo razloga za neko qrčenje. Rđavom ****u i dlaka smeta!

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
18.1.2012 18:10:24   
nananaja
Jst bom pa zastavila eno hipotetično vprašanje tistim, ki ste prepričene, da je Janša neprimeren kandidat, ker je v kazenskem postopku, poleg tega pa vam je bolj všeč Janković.

Recimo, da bi bil Janković spet predlagan in izvoljen za mandatarja. Glede na to, da je Janković v preiskovalnem postopku, ali bi pričakovali, da bi Janković odstopil s položaja mandatarja, če bi bil proti njemu uveden kazenski postopek, glede na to, da pravite, da je njegov nasprotnik ravno zaradi tega neprimeren.

Sicer sedaj že vemo, da predsednik države išče tretjega kandidata.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
18.1.2012 18:39:11   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Sicer sedaj že vemo, da predsednik države išče tretjega kandidata.


Je že našel tretjega kandidata, ampak spet ni ok.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
18.1.2012 19:58:22   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Jst bom pa zastavila eno hipotetično vprašanje tistim, ki ste prepričene, da je Janša neprimeren kandidat, ker je v kazenskem postopku, poleg tega pa vam je bolj všeč Janković.

Recimo, da bi bil Janković spet predlagan in izvoljen za mandatarja. Glede na to, da je Janković v preiskovalnem postopku, ali bi pričakovali, da bi Janković odstopil s položaja mandatarja, če bi bil proti njemu uveden kazenski postopek, glede na to, da pravite, da je njegov nasprotnik ravno zaradi tega neprimeren.

Sicer sedaj že vemo, da predsednik države išče tretjega kandidata.



Hipotetičen odgovor na hipotetično vprašanje: bi......

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
18.1.2012 22:02:25   
BellaB
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

In za razliko od tebe jst ne govorim na pamet in otresam gobca tm kjer ni treba...



Za razliko od mene se z gobcem očitno lahko celo pohvališ. In to sranje, ki ga izpljuvavaš drugič raje pogoltni.

In čemu "žestina", absolutno ni bilo razloga za neko qrčenje. Rđavom ****u i dlaka smeta!



OK... and what''s your point actually? Qurcis se ti, noben drug. Ce ti manjka pozornosti, se obrni na koga druzga, men zal nisi zanimiv.




< Sporočilo je popravil BellaB -- 18.1.2012 22:07:26 >

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
18.1.2012 22:06:07   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Evo, pa bomo jutri baje dobili novega kandidata.....samo zdaj mi ni jasno kaj to pomeni....ali bomo zdaj imeli tehnično vlado in kaj v bistvu tehnična vlada sploh je.....


Predsednik republike naj bi na jutrišnji tiskovni konferenci za mandatarja predlagal bančnika Marka Voljča. Ni. Č., Delo.si sre, 18.01.2012, 13:55; spremenjen: 14:11  http://delo.si/novice/politika/neuradno-turk-bi-za-mandatarja-predlagal-marka-voljca.html 


Ma ne, kukr sem stekala bi to bil pac mandatar, tko k jankovic al bilo kdo.
tehnicna vlada je tista vlada, ki ne dobi zaupnice v parlamentu in potem opravla le tekoce posle. To kr v bistvu mamo zdej. Ce bi prslo do oblikovanja tehnicne vlade zdej, bi v bistvu spet zagonil en kp denarja za volitve, ki v bistvu sploh potrebne niso ble.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
18.1.2012 22:32:59   
liliana
Kolikor je pa meni znano, pa je pri tehnični vladi mandatar neki tretji strokovnjak in ne politik....vendar mora vseeno dobiti večinsko podporo, kar pa spet ni mogoče.....

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
19.1.2012 9:54:55   
BellaB
Manjšinska (tehnična, ekspertna) Vlada
Vlada, ki nima večine v parlamentu. Največkrat je sestavljena iz strokovnjakov, ponavadi je prehodnega značaja.


Mnja no... recimo :) Jejhatena, bom morala spet mal ustavno pravo pogledat :P

Ja nevem zakaj so ble pol sploh volitve potrebne matr. Tole sranje se ne bo koncalo dobro.

Jaz sicer zagovarjam stalisce, da bi moral oblast koncentrirat v predsedniku republike (mu razsirit pristojnosti), potem imet namesto drzavnega zbora in drzavnega sveta neko sui generis telo sestavljeno iz strokovnjakov, ki bi oblikovali predloge zakonov in jih dajal vsake tri mesce po volilnih enotah v glasovanje ljudstvu (torej ljudstvu vsa oblast). O bistvenih zakonih bi bila odprta javna razprava na kateri bi se ljudje seznanili s tem.
Nevem... mal nora ideja, ampak ziher bolj pocen in relevantna, glede na to da gre ze skor vsak klincev pravilnik na referendum.

< Sporočilo je popravil BellaB -- 19.1.2012 9:55:14 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
19.1.2012 9:57:07   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB


IZVIRNO SPOROČILO: Ajra RR

Kaj mislite? Bo predsednik podelil mendat še enkrat Jankoviču ali ga bo dal Janši?
A je to normalno, da se takole grejo in nas imajo za norca, pišuka.user posted image


Ni normalno. Ne rabimo ne parlamenta ne vlade. Sej gre vsak poklc na referendum. Torej: zakaj zapravčljat denar za 90 oslov k niso sposobni odlocanja, ce lahko ima ljudstvo neposredno, izvrsilno oblast?

Nc ne bo. Brezvladje. Upam da se dolgo.


Ja, samo plačo pa zdajle vseeno dobijo. Za ne-delo.
No ja, saj potem najbrž ne bo bistvene razlike. user posted image

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj bo zdaj z vlado?
19.1.2012 10:02:42   
BellaB
Ja sej place bi jm moral odvzet oz. zamrznit... grrrr

V bistvu ce ljudsvo neha placevat sam DDV (poslovanje brez racuna), da ne govorimo o ostalih davkih, rata financni kolaps v parih mesecih. Sam shit je to, da ga ne bojo naj.ebali samo poslanci ampak vsi, tud tisti k dejansko delajo v JU. user posted image

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?