|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJKE 2011
2.12.2011 19:56:23   
rakica82
Frufru nismo čisto vse pobegnile user posted image , vsaj jst sem tuki samo se ni ne da sama s sabo pogovarjat pa nič ne pišem.
Vaš pobič je pa že cel fant, naša princeska je bila ta teden drugič cepljena in je torej imela pri 4. 5 meseca 61,5 cm in 6300g.

Se je pa končno naučila malo zamotit pod igralnim centrom ,da imam par minut mir, ker čez dan še vedno ne spi nič, ene trikrat po 10 minut in to je to. Je pa tudi ponoč iazčela neki štrajkat se nam je prejšnji teden začela skoz zbujat, pa dudo not in je nazaj zaspala, in to celo noč. Ponoči se dojiva enkrat tam enkrat po 4h, zvečer gre spat ob 20h. In smo pri pediatrinji ugotovili, da jo matrajo zobki tako ,da zdej zvečer manažemo dlesni in je malo bolje.

Aja Frufru kaj pa plavanje? Naša tudi obožuje vodo in sem se odločila da greva januarja na plavanje z dojenčki.

Lepo bodite


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: JULIJKE 2011
8.12.2011 0:07:20   
frufru
ja našmu je plavanje, no čofanje zeloooo všeč, samo mam jaz probleme s klorirano vodouser posted image , morska še gre, samo vsak teden na morje se vozit je pa prehuda...

aja še to na FB se punce menij(m)o za vozičkanje po Ljubljani v torek ob 10ih. Če ti znese pridi;)

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: JULIJKE 2011
12.12.2011 7:27:15   
rakica82
Frufru hvala za povabilouser posted image lepo, da misliš tudi name. Ampak jaz sem brez avta ,se morem vsakič dogovarjat da ga dobim in težko pridem. Lepo se imejte 

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: JULIJKE 2011
16.12.2011 12:51:54   
marjetka15
Pozdravljene punce...

Ta tema pa res že sameva user posted image , kje ste vse?

Naša pikica bo v ponedeljek stara 6 mesecev...joj je šlo to hitro.
Naslednji teden imamo tudi tretje in tako zadnje cepljenje. Smo pa pri 5 mesecih imeli 61 cm in 6500g.
Zelo pridno spimo od 20, 21-ih pa do 7,8-ih zjutraj brez zbujanja...tako da jest sm full naspana.

Nosimon že št. 68, ne mara pa preveč se vozit v vozičku in tudi avtu ne.user posted image
Je malo razvajeno bitje, ker bi bila skozi v naročju...
Smo pa tudi začeli pred 14 dnevi z GH. Tko da jemo že korenček, krompir, brokoli, banano, jabolko, hruško...
Je pridni ''jedec'', bolj po mamici.
Dejte se punce še kaj javiti...

lp

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: JULIJKE 2011
20.12.2011 9:30:45   
bucibirba
Ooooo, po dolgem času sem prišla pogledat na RR user posted image  Joj, sam smo res opustile to temo, vse na FB prešaltale user posted image  
No, da malo javi stanje tudi tukaj, dokler se Luka še mirno pogovarja sam s sabo v koškuuser posted image  Luka  je priden, ga moram pohvalit...no, ima svoje momente, ma kdo jih pa nima user posted image  Na zadnji posvetovanici smo bli veliki že 66cm in težki 7kg, tako da lepo napredujemo. Gosto hrano pa zdaj že skoraj mesec dni uvajamo in gugu je super navdušen. Vse mu gre v rit, tako da ni skrbi, kaj mu kuhat. Zdaj sem počasi začela z dvema obrokoma GH, za kosilo zelenjvca, popoldne pa še sadje. Vse poje, je prav priden, je celo jok, če mu ne dam hitro žličke user posted image  Je pa tudi prefrigan, že razume kaj pomeni krožniček, ko ga vidi user posted image  
Kar se spanja tiče, spimo še vedno tam urco in pol, tudi dve na vsaki dve uri. Zvečer pa se še vedno zbujamo dvakrat, okrog polnoči in ob štirih zjutraj...ah, me prav zanima, kdaj bomo prespali celo noč user posted image  Bo že!
Zdaj okrog paznikov sem šla jaz ven iz glave in kar nabavljam malemu igrače...če so pa povsod same akcije user posted image  Se moram prav zadržat, ma mi ne rata! Jelkica je tudi že postavljena in Lukcu je celo ratalo prvo bunkico dol vzet user posted image  Sem ga mela na ležalniku zraven jelke, pa gleda tisto bunkico in gleda, pa neki maha, jaz pa na računalniku...in pogledam kaj dela in vidim bunkico, ki se približuje ustkom....aaaa, pa glih tista z največ bleščicami in oštrim obeskom...še dobro, da sem pravočasno vidla! Tako da zdaj gledamo jelkico samo od daleč user posted image
No, naš ni zdržal dolgo v košku, tako da zdaj z mano tipka veselo po tipkovnici, jaz pa za njim popravljam user posted image ...mu je zanimivo in hkrati nič jasno user posted image  Se pa že ful dviguje, da bi se usedu...to mu ratava, preobrat s hrbta na trebušček pa še ne...neki se matra, ma obupauser posted image  Vse ob svojem cajtu, a ne? Še dobro da so nogice, se pa z njimi potem zamoti...že veselo romajo v usta user posted image
Nič punce, zdaj pa vas moram pozdravit, ker mi bo dol z naročja zlezu user posted image  

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: JULIJKE 2011
2.1.2012 19:51:13   
julijka11
po dolgem času se javljam še jaz,

najprej vsem želim v tem letu vse dobro user posted image !



midva še pa nič ne uvajava, je samo dojen...res pa je bil par dni nazaj šele 5m star....nazadnje so mi ga zmerili 66cm in stehtali 6.9kg pri 4.5m..pravi decuser posted image  ( frufru, tvojega si pa odkrito rečeno vedno težje predstavljamuser posted image user posted image , res ima težo, ni kajuser posted image )

spimo pa mi od 1. cepljenja spet manj ur skupajuser posted image  in se mi že kar precej pozna, poleg tega sem pa še na dieti brez mleka, jajc, soje, meda, sladkorja ( trsnega), ovsa, arašidov in zaradi sebe še brez sezama in paprike ( sem po tem dvojem postala flekasta še jazuser posted image ), na srečo se mi je ustavilo padanje kg, tako da sem zdaj že nekaj časa na -6 kg in upam, da bo tako ostalo....mi je že skoraj vse preveliko, sploh hlače mi brez pasa zlezejo do kolenuser posted image


obožuje pa Gašper sestrico tako, da se kljub lakoti težko doji, če jo sliši... ko jo vidi, se pa reži na vsa usta in sili k njej...na srečo ga ima rada tudi ona in ga hodi user posted image , mu vtika dudo v usta, če mu izpade, in v sobi, kjer spi ne galami in šepeta...( ne ve pa, da jo sliši tudi, ko ni v sobi, ker so naše stene bolj tankeuser posted image )

pred nekaj dnevi je ugotovil, da je palček na stopalu dobrega okusa in ga med previjanjem vedno še malo posliniuser posted image , pa tudi za lulčeka se je že potegniluser posted image ...

eh, šibam zdaj, lakota kliče




(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: JULIJKE 2011
5.1.2012 15:46:55   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

frufru, tvojega si pa odkrito rečeno vedno težje predstavljamuser posted image user posted image , res ima težo, ni kajuser posted image )

user posted image  naš bo drug teden pol leta, pa ga je zdajle bronhiolitis malo pobral ampak je imel včeraj na sistematiki vseeno 9090g na 70 cm podlage. Predstavljaj si ga kot en knedel z 2 nogami in rokami, ki se kar naprej smeje, sploh če big brother neumnosti zganja. Trenutno se uvajamo. Sprobal smo pastinak, korenček, ta teden pa krompirček,pa mu slednji glih ne gre...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: JULIJKE 2011
10.1.2012 19:38:27   
rakica82
Julijka in Frufru se vidi, da imata fante, krepko prekašata našo princesko. Mi bomo imeli v nedeljo 6 mesecev in smo danes pri pediatrinji namerili 63 cm in 6300g, kar je malo manj kot zadnjič. Ampak ni panike, ker je imela zalogo od prej.
Smo imeli tudi tretje cepljenje, sploh vedla ni da so jo piknili, preživela kot velikauser posted image . Popoldne je bila sicer malo sitna, ampak nič hujšega.

Smo par dni nazaj začeli z uvajanjem, smo pri korenčku in je kar pridna. Žlico itka že prvič ko jo je zagledala je čist norel od veselja. Tko da upamo ,da bo šlo tko naprej.

Imamo pa spet težave s spanjemuser posted image , čez dan itak standarno ne spi skoraj nič, pa še ponoči ga zadnje dni sračka. Sapt gre sicer kot ponavadi lepo okoli 19h in spi par ur pol se pa zbudi pa ful težko zaspi nazaj, jst pa hodim sem pa tja in poporavljam dudo in vse skupaj traja tudi eno uro, pa potem kakšno uro, dve spi, pa spet. Mami  pa zmatranauser posted image . Upam ,da se toleč imprej spet poštima, ker smo meli spanje že tko lepo poštimano, je šla spat spala nekje do 5h, pojedla, nazaj spat in še nekje do 8h spala.  Čist luksuz, tudi če se je vmes  zbudila smo dali dudo in je spala naprej. Zdej pa kar ne in ne.

Ampak upam da je tole samo prehodno. Enkrat bomo že spali.

pozdravčke


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: JULIJKE 2011
10.1.2012 23:06:04   
frufru
rakica, zvečer preden gre spat probaj dat mleko (tvoje ali umetno) z riževo kašico... našmu nuca da spi do pol 4ih
Lahko, pa da jo še zobki matrajo, naš je zadnje dni tudi sitkam, mu dam gengigel na dudko, pa mu kar pomaga. Jaz ga med dojenjem že čutim, čeprav še ni zuna user posted image

< Sporočilo je popravil frufru -- 10.1.2012 23:09:34 >

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: JULIJKE 2011
11.1.2012 9:08:50   
rakica82
Frufru pri nas noče pit po flaški, sva ji probala dat moje mleko tko pa se je drla ko jesihar. Ni šanse, dvakrat potegne, pol te pa pogleda pa v jok. Smo kar na joški.

Ja zobki, je že prejšnjič rekla pediatrinja da se pripravlja, pa še ni duha ne sluha.

Po moje je itak to nespanje kombinacija vsega skupi, zobki pa luna je bla zdej pa še kaj drugega zraven pa smo tam.

Včeraj je šla spat ob 19h in je bila prvič budna že pred 20 urouser posted image , duda in zaspal nazaj, pol se je do 22h še dvakrat zbudila. In sem obupala, sva ji dala kar sirup ker smo imeli včeraj še cepljenje in je itak imela malo oteklo nogico. Pa je blo pol obšutno bolje, sva spali do 4h, pa pol še do 7h.

Pač kaj hočem, naša mala je kar zahtevna princeska, tudi čez dan hoče, da sem več ali manj zraven, se težko sama zamoti. Sej je že znala, se je zelo lepo igrala sama, zdej pa par minut pol ja jok. Sploh po praznikih je bla kriza. Smo imeli dost obiskov in je skoz kdo okoli nej skakal, pol sve meli pa 2 dni krizo.
Bo pa drugi otroček manj zahteven user posted image


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: JULIJKE 2011
11.1.2012 21:26:48   
frufru
rakica, saj naš rižek tudi ne dobi po flaši, jaz mu naredim gosto, da je z žličko, kake 15 minut preden gremo čofat in spat. Potem pa še 1 mlekarno sprazne in spi.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: JULIJKE 2011
12.1.2012 15:11:54   
rakica82
Frufru hvala, to bi lahko probali ja ,ker žlico ma pa ful rada. čeprav zdej 2 dni spet lepše spi, se sicer zbudi vmes pa dobi dudo in zaspi nazajuser posted image


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: JULIJKE 2011
3.2.2012 14:46:55   
bucibirba
Evo mene user posted image  Smo se s puncami na FB pogovarjale, če je sploh še katera gor na RR, pa smo ugotovile, da smo vse mrknile user posted image  Nas je FB res zacopraluser posted image  Kakorkoli, se nas je več spomnilo nate, MetiLu in na tvoja dva sončkauser posted image  Upam, da ste vsi v redu. Če se prav spomnem, si rekla, da nisi na FB...škoda, ker smo tam res aktivne. No, če si premisliš glede FB, pa javi user posted image
Lep pozdravček vsem!

< Sporočilo je popravil bucibirba -- 3.2.2012 14:56:46 >

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: JULIJKE 2011
3.2.2012 20:46:37   
julijka11
hojla,

preden tema čisto zamre, moram pohvaliti mojega škratka...smo bili danes na testiranju zaradi alergij in so mu vzeli precej krvi ( 4 ampule) iz žile na roki in mali je samo malo trznil ob vboduuser posted image ; nisem mogla verjeti, res ne...

smo pa imeli včeraj sistematskega in pri 6m tehta 7. 570 kg in dolg je 69 cm, pa tudi uvajati sva začela GH in je pravi jedecuser posted image ;

spimo pa še vedno bolj po kosih, saj se zbuja na 2-4 ure za dojenje...počasi se spreminjam v zombija....tavelika je z mano doma in me tudi okupira 100/h, ponoči je pa začela spet prihajat spat na mojo stran, tako da sem v čistem sendviču med obema otrokoma...če me nebi zjutraj zaradi nenavadnih leg vse bolelouser posted image , bi blo to sicer prav lušnouser posted image

pa rad se lubčka in žuli, nič ga ne moti duda v ustih, polubčka in poslini me kar preko njeuser posted image user posted image user posted image ...zdaj grem pa spat, sem za danes že totalka

nočko


(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: JULIJKE 2011
4.2.2012 11:47:34   
medipu
se bom še jaz tu pofočkala... res velik na fb čvekamo in je tule tema kr zamrla

tudi mi pridno rastemo in lepo napredujemo... sj ne morem verjet da bomo že 7 mesecev napolniliuser posted image ... veliki smo 68 cm in težki okol 7800... prido sedimo- sam sama se še ne vsede, se pa z veseljem postavlja na nogice. Belih zakladkov še nimamo.

Praznovali smo 4 rd velike sestre, ki je še vedno zelooo ljubosumna, kljub povečani pozornosti in carkljanju.
user posted image
MetiLu zelo pogrešamkak tvoj komentar in poročilo o napredku - sama kriva ker me je fb zasvojil....upam da uživate in se veselo crkljate pa da ste zdravi user posted image

caouser posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: JULIJKE 2011
7.2.2012 16:03:13   
zori82
Ročno izdelane črke (imena na tablici ali pa magnetki), ki ji lahko obesite/nalepite na vrata otroške sobice ali pa kar na steno oz. na hladilnik :) http://www.facebook.com/pages/%C4%8Crkarije/268792466523839

(odgovor članu medipu)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: JULIJKE 2011
8.2.2012 14:16:46   
MetiLu
Dan punce! user posted image  jest ne vem zakaj, ampak enostavno ne pridem do računalnika user posted image  če pa že, pa nimam volje tipkat user posted image  edino za kakšnen spletni šoping se še potrudim user posted image

Punce moje, lepo da se me še spomnite, na FB me pa res ni... no, sej imam profil, samo me tako dolgo ni bilo gor(kakšno leto in pol), da se tud gesla več ne spomnim user posted image  

Moja mala Iza je taka rožica, ma jest sem čist zaljubljena vanjo. Ta otrok je tako zadovoljne narave, skoz nasmejana in dobrovoljna, z Janezom sta taprava kompanjona user posted image  Žal jo edino zdravlje malo heca, skoz smo prehlajeni, trenutno pa prebolevamo bronhiolitis povzročen z RSV virusom, tako, da je za nami kaotičen teden letanja po vseh možnih zdr. ustanovah user posted image  k sreči vsaj ni bilo tako rizično, da bi naju na infekcijski zadržali...
No, pa bo tudi to minilo, upam, da se kmalu izvlečemo iz tega in da pride pomlad!!! Jaz sem te zime že tako sita...

Z uvajanjem GH sva začeli 1 teden pred dopolnjenim 5. mesecem in nimava nobenih težav. Sedaj sva že na 4. obrokih na dan, presenetljivo ima pa raje zelenjavne kašice kot pa sadne user posted image  tudi en zobek že imamo, pa dva sta še na vidiku, tako, da tukaj je pa kar hitra. Sedi že skoraj čisto sama, seveda, če jo posedem, pa na noge se upira, je precej močna, tako da zna kaj hitreje shodit kot je Janez. Cepljenja so za nami, tako da do 1. leta je mir, ker je vsakič zbolela 12-14 dni po cepljenju user posted image  Je imela pa pri 6. mesecih (danes je stara ravno polnih 7... ŽE user posted image !) 69 cm in 7950g. Jo je pa prejšnji teden za pol kile pobralo, ker ni cel teden nič jedla, samo dojila se je HB user posted image . Pa bova že nadoknadili, ker tako pridno papca.
Ponoči spi pri nama, pa se še kar zbuja, kakšno noč samo 2x, kakšno večkrat... ma se ne sekiram več... joška ven, pa spiva naprej... če ne bi se lahko pa samo še v Polje zapeljala... seveda ima dudo samo za grizenje ob izraščanju zobkov, ker še vedno ne ve, da je v bistvu za cucljat user posted image  

Mene je pa tud že čist pobralo user posted image  sem trenutno na -3kg in se že prov težko gledam v špegu, k sem ko en fant user posted image  tako grdo mi ključnica štrli ven, pa moje lepe zaobljene guzice ni več user posted image  no, pa sej po Janezu je bilo tud tako, pa sem potem vse nazaj dobila user posted image  razen zizik user posted image

Janez je en navihan fant, je začel precej svojo  voljo uveljavljat, beri ... user posted image , jezikanje, neposlušanje... po drugi strani je pa tak cukr, s takimi izjavami, da dol padeš. Pa kako me probava okol obrnit za čokolado, ej... moram imet skoz možgane na ON, da sem v koraku z njim user posted image  V nedeljo bo star že 4. leta user posted image  samo praznovanje bo bolj majhno, ga bomo prestavili za kakšen mesec, ker smo za Izo vsi zboleli, pa še Iza bo sedaj rabila 2 meseca, da se ji pljučka čist opomorejo... 

Sva šla pa včeraj kupovat kostum za maškare, pa sem ga komaj pregovorila, da sva kupila gasilca, ker je na vsak način hotel bit osa user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz ne vem, kje take ideje dobiva user posted image  no, potem je videl, da so kostumi za čebelice za punčke user posted image

Evo, toliko zaenkrat. Nič ne bom obljubila, kdaj se spet oglasim. Danes sva z Izo same doma in presenetljivo spi že uro in pol, jaz sem pa za danes nehala zapravljat po netu in si vzela 10 min za RR. Lepo bodite in crkljajte svoje user posted image  

papa, Metilu

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 8.2.2012 14:19:57 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: JULIJKE 2011
8.2.2012 21:23:06   
rakica82
Metilu user posted image za vse, da boste čimprej spet zdravi. Pa kljub vsemu lepo praznujte četrti rojstni dan.


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: JULIJKE 2011
9.2.2012 0:14:47   
Roži_
No da se še jaz pofočkam na našo staro temouser posted image user posted image Metilu, škoda ker te ni na FB, verjamem pa tudi da ni časa za viset non stop na računalniku, hitro se pozdravite in praznovanja pa itak bo še in šeuser posted image
Pozdrav za vasuser posted image

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: JULIJKE 2011
11.2.2012 16:13:24   
medipu
MetiLu tale tvoj Janezek je pa tak falot kot moja Laura - oba imata tipične znake odraščanja 4 letnikov (mi smo praznovali 30.1 ), malo trme, mal ljubosumja, polno govoričenja in včasih te tak prefirgano okol prnese da še sam ne moreš verjet user posted image

Čim prej se pozdravite, tudi mi smo skoz mal prehlajeni.

Čestitke za izgubo pridobljenih kg, na meni še kr visijo in upam da se bom do pomladi mal vzela v roke.

pozdravček in user posted image

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: JULIJKE 2011
9.4.2012 6:51:03   
Matejita
Pozdravljene punce,
res smo na FB strasansko aktivne v vseh s,islih in zato je zelo tezko priti se semle ob nasih navihanih skratkih user posted image . Upam, da se nam vse tiste julijke, ki manjkate prikljucite na FB, vas pgresamo!!!!!!

Nasa bilanca pa. Nina je strasno navihana in radovedna, tako da jo je treba vsak dan bolj pazit.

Plazi se ze 3 tedne, vsak dan je bolj spretna, tako da hitro preplazi dnevno do jedilnice, pa do tam, kjer jo najbolj zanima - kablov, knjig ipd. Te dni pa nam je tudi pokukal prvi zobcek.

_____________________________

Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

(odgovor članu medipu)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: JULIJKE 2011
9.4.2012 15:34:53   
Lycia
Oj punce,

sem imela že ničkolikokrat napisano besedilo ampak je zmeraj kaj prišlo vmes da je ostalo nedokončano in seveda neodposlano.
Sedaj pa na hitro dokler še spi naša Ela.
kaj vse smo že doživeli... kje začeti...
najprej
vsi jo imamo neizmerno radi, sestrici in bratec so čisto zaljubljeni tako kot midva :) in si sploh ne predstavljamo kakšno življenje bi bilo to brez naše Ele. res nam je manjkala in prava dopolnitev naše družine, ki je sedaj res popolna
ela je bila sedaj pred enim tednom stara 8 mesecev, saj smo zamujale in pristale na koncu med avgustovčki, ampak na forumu smo še vedno julijke user posted image
v tem trenutku nas najbolj "obremenjuje" alergija na jajca. pa Eli je prav vseeno, toda meni ni, saj ni več sladkih dobrot iz pečice, ki sem jih s takim užitkom pripravljala. sedaj ni prave volje za peko ko se sama ne morem sladkati. saj Ela še zmeraj večinoma je pri meni. to seveda pomeni tudi po 2-4 x na noč. Zombi menda lepše zgleda od mene user posted image Ampak upanje živi in tudi naša Ela bo prej ko slej pristala na GH. no, saj bana s skuto, jabolko, korenček in karfjola... saj to še kar gre, vendar zmeraj mora biti zraven jabolko da zasladi obrok :)
Žal smo v januarju fasali rota virus. k sreči je dobro zvozila. ves čas je bila pristavlejna, da je sproti nadomeščala izgubljeno tekočino. jaz sem bila posledično kot izžeta cunja. ampak sploh ni problem, samo da pomaga in da ni treba v bolnico
tako je kljub rota virusu v treh tednih pridelala +200g :)
sedaj pri 8 mesecih je prava punca težka nekje 8500+ in velika 75cm
že nekaj časa se oblačimo v velikost 12-18mes, še posebej majčke, pajaci za spanje
copatke ima št. 18
pri 6 mesecih se je začela plazit, ampak samo rikverc
točno na svoj 7 mesečni roj.dan je ugotovila kako se gre tudi naprej :) zmaga!!! cela hiša jo je polna, nobena vrata niso varna pred njo. stopnišča...ufff ves čas moramo gledati pod noge
na svoj 8 mesečni roj.dan pa se je začela sama dvigovati. se prime za stol in na noge. in zato ima copate, da ji ne drsi
konec poročila. je že pokonci
lepo se mejte in čuvajte svoje zaklade

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: JULIJKE 2011
14.5.2012 16:42:27   
frufru
Rakica sem vidla da spet pričakujete user posted image
drgač pa julijke 2011 smo se na FB dogovorile za srečanje julijk v nedeljo v Tivoliju

(odgovor članu Lycia)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: JULIJKE 2011
14.5.2012 22:38:33   
mami38
Sem čisto sveža članica ringaraje in sem naletela na vašo temo o dojenčkih. Ker sem prvič mamica male Neje rojene 28. julija 2011, imam kupe vprašanj, ki jih nimam z nikomer deliti, ker imajo moje prijateljice že same tako velike otroke, da so povsem pozabile, kako je v hiši imeti dojenčka. Upam, da me sprejmete medse. Bilo bi mi v veliko veselje deliti radosti moje sončice.user posted image user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: JULIJKE 2011
16.5.2012 17:20:33   
PapuaNG
se opravičujem, ker vdiram v temo, a moj dragi me je prosil, če lahko posredujem njegovo sporočilo:

Pozdravljene!
Vse mamice vabljene na jutrišnji (čet. 17.05.2012) in petkov (18.05.2012) casting za blagovno znamko MILKANA. Gre za nemško blagovno znamko mlečnih izdelkov. Oglas je namenjen za nemški trg.
Torej, iščemo otroke starosti od 3. do 10. meseca starosti, ne glede na spol, barvo las, ipd.
Malček v Tv oglasu ne je, je le član že izbrane družine (oče, mama, starejša sestrica), ki bo nastopila v TV oglasu.
Po scenariju bo otroka, zavitega v dekico, pestovala naša glavna junakinja (mama). Snemanje bo potekalo 13. ali 14.6., torej en snemalni dan.

Casting bo potekal v prostorih KENT KASTING - a, ulica Mašera Spasičeva 8 v Ljubljani (http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=WLB+d.o.o.&hpage=my&offset=0&selfld=0&acnum=10&foxsbar=page, glej WLB d.o.o. levo zgoraj in sicer št. 2, ter uporabi približaj).
Termin castinga je oba dneva od 9.00 do 13.00 ure.
Za snemanje TV oglasa bomo izbrali 4 malčke, a le eden bo v Tv oglasu, trije pa bodo na snemanju za rezervo, v primeru nerazpoloženosti ostalih.
Snemanje bo potekalo v notranjih prostorih, bodisi v studiu, bodisi v stanovanju.
Honorar za izbranega otroka, ki bo v TV oglasu bo 250 eur/bruto za snemalni dan, seveda ne cel dan. Za ostale tri pa 180 eur/bruto za snemalni dan.
Predhodne prijave in slikovni material tokrat niso potrebni.
Skratka, ne oklevajte in pridite v čim večjem številu.
Za dodatne info. smo na razpolago na blaz.taljan@gmail.com.

Blaž Taljan
040564194
KENT KASTING

(odgovor članu mami38)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?