|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
26.2.2011 19:32:23   
fluf



IZVIRNO SPOROČILO: timnala


- da ne smem psa vozit na povodcu ker se malčku lahko zavije popkovina ...
 

No, men tale zmaga..sem se krohotala na ves glas user posted image user posted image



a veš kako sem se šele jaz ko sem to slišala z dvema psoma na povodcu... en cca. 45kg, drug 7kg... user posted image ta je mene super nasmejala... aia pa tista z radičem, ker je rdeče barve user posted image

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
27.2.2011 8:46:16   
kokapoka
hahahahahauser posted image user posted image user posted image to je fajn da sem se že zjutri ornk nasmejala...drgač pa tud pravjo da če se v nosečnosti velik smejiš se bo tud dojenčekuser posted image user posted image user posted image če se pa ne bo pa bol jokavuser posted image

neki sem pa tud novih prebrala...kr nadaljujte je res zabavno

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
27.2.2011 11:26:36   
katym
mene so pa po nosečnosti filal s tem, da moram nujno pit pivo (seveda tisto z največ procenti alkohola), da bom imela dovolj mleka...samo to je garant zih, da bom imela naval mleka...pol pa še, da nej kr mal namažem šnopca otroku na dlesni, da bo lažje spal, da ga ne bodo mučl zobki...hehe, pol pa poveži to z alkoholizmom v sloveniji user posted image (zakon o prepovedi alkohola do nevekaterga leta pa velja seveda samo za najstnike)

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
1.3.2011 9:24:05   
Anonimen
] Ne vem zakaj ne more biti kakšna taka, da ne smeš likati 1 leto po porodu ali pa najmanj pol leta nič pospravljati in mora oboje početi mož. To bi pa upoštevala ko nora user posted image

[/quote]

Se strinjam. ;D

(odgovor članu jakipaki83)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
7.4.2011 9:43:06   
Helenc80
Ja tale tema je res zanimiva user posted image .
Moj bivši pa je imel teorijo, da si, ko dobiš otroka, vsaj 4 leta priklenjen na bajto, buh ne daj kam it ali pa kak dopust in to... (samo še en vzrok, zakaj je "bivši" user posted image ).
Dobre so tudi teorije o tem, ali bo fantek ali punčka... slišala sem že vse živo: če se spremeniš v obraz, potem je sigurno fantek; če ti pašejo sladke stvari, potem je punčka... itd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
7.4.2011 12:31:07   
maca84
moja zadnja cvetka ki sem jo slišala......vprašanje na kateri strani trebuha dete brca (jst otročka čutim največ na sredini) ker menda če je več brcik na desni strani bo punčka, če pa na levi bo pa fantek....al pa ravno obratno no, si nisem zapomnila.user posted image

pa še tist o raznih luštih pri hrani, da ko se nekaj zalušta moram pazit kam se bom prijela, ker bom na takem delu telesa otork imel pol znamenje oziroma bradavico (pač če se sama v tistem momentu ko si nekaj zaželim za jesti primem za nos recimo, bo otrok imel potem znamenje na nosu).

pa še ena (sicer ne o nosečnosti ali za po porodu ampak poročna, pol ko sva se poročila) ....le glej da ga boš pedenala in gospodinjila, zdej si podpisala da mu boš dekla. - ta mi je zmagalauser posted image

sem pa za vse že napisane slišala tudi sama (razen tist o psih, ker ga nimamo več).

(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
14.4.2011 9:55:29   
Helenc80
ekola, še ena user posted image :
ker mi ni med nosečnostjo čisto nič slabo, bo sigurno punčka (no, rezultat te pogruntavščine sporočim po porodu, ker se bomo pustili kar presenetit)

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
14.4.2011 9:58:23   
fluf
user posted image jest sem pa slišala, da bolj ko bruhaš, višji IQ ma otrok... jaz nisem bruhala...

(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
15.4.2011 16:55:27   
pinkyneza
IZVIRNO SPOROČILO: sashy

Če si bom nečesa v nosečnosti zaželela (npr zdele bi pa jedla čokolado) in tega me bom dobila ter se bom z roko v trenutku, ko si bom to zaželela priijela na določeno mesto na telesu, bo imel otrok na tistem mestu  tak temnejši madež.

ali

po porodu si ne smeš 14 dni umiti glave (pa ne me vprašat zakaj, ker ne vem)user posted image





NO TEGA TUD JAZ NISEM VERJELA... SEM POLETI HOTELA JESTI SLADOLED, PA GA NISEM (ne vem zakaj) IN SEM SE PRIJELA ZA RITNICO... NO NAŠA PIKA IMA TAM SEDAJ ZNAMENJE!!!!! NAKLJUČJE????

ISTA ZGODBA JE BILA PRI MOJI BABICI IN ATIJU - ATI IMA NA STEGNU ZNAMENJE V OBLIKI GROZDJA...

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
15.4.2011 17:38:47   
juhica
IZVIRNO SPOROČILO: fluf

user posted image jest sem pa slišala, da bolj ko bruhaš, višji IQ ma otrok... jaz nisem bruhala...



No pol bosta pa vsaj dva genija pri naš bajt user posted image user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
15.4.2011 18:34:27   
fluf



IZVIRNO SPOROČILO: juhica

IZVIRNO SPOROČILO: fluf

user posted image jest sem pa slišala, da bolj ko bruhaš, višji IQ ma otrok... jaz nisem bruhala...

 

No pol bosta pa vsaj dva genija pri naš bajt user posted image user posted image


user posted image pr ns zaenkrat eden user posted image ampak očitno se da tud z nizkim IQ pride do mag. (moja mam namreč ni bruhala, ko je bla nosečka z mano) user posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
15.4.2011 20:14:55   
novopecena
IZVIRNO SPOROČILO: Klaraklara30

Da se v nosečnosti ne smeš visoko stegovat, ker se lahko otroku popkovina okoli vratu zavijeuser posted image



to je pa dejansko res. moja mami je pomivala okna in visoko obešala perilo in sem imela popkovino 2x zavito okoli vratu tako da so bile velike komplikacije pri porodu

< Sporočilo je popravil novopecena -- 15.4.2011 20:15:50 >


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
15.4.2011 20:33:43   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: novopecena

IZVIRNO SPOROČILO: Klaraklara30

Da se v nosečnosti ne smeš visoko stegovat, ker se lahko otroku popkovina okoli vratu zavijeuser posted image



to je pa dejansko res. moja mami je pomivala okna in visoko obešala perilo in sem imela popkovino 2x zavito okoli vratu tako da so bile velike komplikacije pri porodu

Moj sin je imel 4x ovito popkovino okoli vratu-pediatrinja je rekla,da je bila sreča,da sem imela CR,drugače bi se med porodom zadušiluser posted image .

Ampak...zadnje 3 tedne pred porodom sem preživela v bolnišnici...najdlje, kolikor se lahko spomnim,sem se stegnila do nočne omarice,da sem vzela knjigouser posted image

< Sporočilo je popravil sami0804 -- 15.4.2011 20:34:35 >

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
15.4.2011 20:39:48   
juhica
Evo, pa ga imamo: "Če bereš v nosečnosti, ima otrok zavito popkovino okoli vratu!" user posted image user posted image user posted image user posted image

o kriza, no moj drugi je imel tudi dvakrat zavito, ampak je šlo brez težav, hvalabogu....

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
16.4.2011 21:56:01   
carbene
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Jest sm zvedla da ne smem pit Schwepsa ker bom mela splav user posted image .

Schweppes tonik (oziroma tonik na splošno) vsebuje kinin (http://en.wikipedia.org/wiki/Quinine), zato verjetno takšni zaključki. Sicer je skoraj gotovo prisoten v majhnih količinah, tako da pri normalnem konzumiranju pijače že zaradi tega ne bi smelo biti komplikacij niti pri nosečnici niti pri otroku. Sem pa nekje brala, da so ženske že dejansko hotele delati splav s kininom (konkretne doze) in ob neuspešnosti "posega" je prišlo do deformacij otroka.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
16.4.2011 21:59:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pinkyneza

IZVIRNO SPOROČILO: sashy

Če si bom nečesa v nosečnosti zaželela (npr zdele bi pa jedla čokolado) in tega me bom dobila ter se bom z roko v trenutku, ko si bom to zaželela priijela na določeno mesto na telesu, bo imel otrok na tistem mestu  tak temnejši madež.

ali

po porodu si ne smeš 14 dni umiti glave (pa ne me vprašat zakaj, ker ne vem)user posted image





NO TEGA TUD JAZ NISEM VERJELA... SEM POLETI HOTELA JESTI SLADOLED, PA GA NISEM (ne vem zakaj) IN SEM SE PRIJELA ZA RITNICO... NO NAŠA PIKA IMA TAM SEDAJ ZNAMENJE!!!!! NAKLJUČJE????

ISTA ZGODBA JE BILA PRI MOJI BABICI IN ATIJU - ATI IMA NA STEGNU ZNAMENJE V OBLIKI GROZDJA...



grem gledat, kje ima moj tamal sirov burek narisan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pinkyneza)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
18.4.2011 8:34:16   
Češarika
user posted image nekatere so res cvetke!
jaz osebno nisem slišala tako radikalnih, najbolj za lease privlečena je bila:
"Če želiš imeti fantka, ga moraš "narediti" tako, da ati med "delom"ostane v škornjih". Zdaj vsaj vem, kako je nastal moj brat. user posted image In prav čudim se, da je v mestu toliko fantkov...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
18.4.2011 8:38:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Češarika

user posted image nekatere so res cvetke!
jaz osebno nisem slišala tako radikalnih, najbolj za lease privlečena je bila:
"Če želiš imeti fantka, ga moraš "narediti" tako, da ati med "delom"ostane v škornjih". Zdaj vsaj vem, kako je nastal moj brat. user posted image In prav čudim se, da je v mestu toliko fantkov...



se pravi, ko dobiš dvojčke-parček, je ati imel gor samo en škorenj? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Češarika)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
19.4.2011 7:50:22   
mrcinca
Evo naša izjava: če te peče zgaga, to pomeni, da otročku raste lasje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
19.4.2011 13:46:07   
Leona2009
Svakinja mi je že preden smo zvedeli kaj dobimo,rekla,da nosim sigurno fantka,da ona vidi to po ustnicah,če se nič ne spremenijo je fantek,če pa se povečajo in zgledajo kot silikonske (njene besede) user posted image pa punčka.user posted image

(odgovor članu mrcinca)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
19.4.2011 18:37:48   
fluf
Še en dokaz da je nš dvospolnik... k mam enkrat take, drugič take... hahahahahhaha

(odgovor članu Leona2009)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
20.4.2011 12:49:55   
nanita
Sem se tako nasmejala:) Kakšne vse ne slišiš.

No meni so prvo rekli, da se smem vsak mesec zredit samo za 1 kg in nič več:). Rediti se moram enakomerno:) Babica od mojega mi je rekla, da moram skobčevke oddat nekomu pred rojstvom, da bodo otroku škodile da jih ne smem met (kako nakladanje, ne dam jih za nič na svetu in meni niso v napoto). Da se moram neprestano gibat (ko smo meli piknik sem pripravljala večji del sama pa potem po pikniku ne bi smela malo oddahnit, moram gibat). eh nekateri morajo biti pametni.

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
21.4.2011 7:07:30   
Klaraklara30
IZVIRNO SPOROČILO: Helenc80


Dobre so tudi teorije o tem, ali bo fantek ali punčka... slišala sem že vse živo: če se spremeniš v obraz, potem je sigurno fantek; če ti pašejo sladke stvari, potem je punčka... itd.



Jaz sem slišala ravno obratno. Če se nič ne spremeniš, bo fantek.
Pa za kožo sem tudi slišala, da če je lepa, bo fantek, če je pa mozoljasta in flekasta, bo pa punčka.

(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
21.4.2011 10:47:01   
Leona2009

IZVIRNO SPOROČILO: Klaraklara30

IZVIRNO SPOROČILO: Helenc80


Dobre so tudi teorije o tem, ali bo fantek ali punčka... slišala sem že vse živo: če se spremeniš v obraz, potem je sigurno fantek; če ti pašejo sladke stvari, potem je punčka... itd.



Jaz sem slišala ravno obratno. Če se nič ne spremeniš, bo fantek.
Pa za kožo sem tudi slišala, da če je lepa, bo fantek, če je pa mozoljasta in flekasta, bo pa punčka.



To sem tudi jaz slišala.Res sem bila do zdaj torej do 23.tedna dost mozoljasta,zdaj se je stanje popravilo,no pa avgusta pričakujemo fantka.:)


(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
21.4.2011 10:48:40   
Leona2009
Pa še to mi je zadnjič znanka rekla.Da je od nosečnosti odvisno obnašanje dojenčka,ko se rodi.Je rekla,če ti nič ni bilo bo dojenček zelo priden,če pa te je nosečnost mučila bo pa nemiren.::)

(odgovor članu Leona2009)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?