|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 19:18:59   
julijka11
plod oživi takrat, ko ga začutiš.user posted image ...iz ust moje tašče

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 19:20:22   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: julijka11
plod oživi takrat, ko ga začutiš.user posted image ...iz ust moje tašče

OMG, tole je pa vrhunsko nakladanje. O, fak!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 21:11:30   
smuki
uf, nekaj podobnega sem tudi jaz slišala... da ti neha bit slabo, ko otrok oživi...
torej so eni neživi skoraj do konca?!?!?!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
23.2.2011 21:39:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu julijka11)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 21:43:34   
juhica
Meni je pa res nehalo biti slabo takrat ko sem začutila prve gibe in to trikrat (tm okoli 17. tedna), tko da to pa mogoče drži, no seveda je bil živ verjetno že prejuser posted image ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
23.2.2011 21:45:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sashy)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 22:16:03   
aprill
IZVIRNO SPOROČILO: juhica

Meni je pa res nehalo biti slabo takrat ko sem začutila prve gibe in to trikrat (tm okoli 17. tedna), tko da to pa mogoče drži, no seveda je bil živ verjetno že prejuser posted image ...


po tretjem mesecu rada neha slabostuser posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 22:20:12   
aprill
IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

plod oživi takrat, ko ga začutiš.user posted image ...iz ust moje tašče


nisem še slišala da bi mrtev plod raseluser posted image
ko je mama mene nosila je bil edini pregled prvič da je G pogledal da je maternica zaprta in to je blo to, nobenih ultrazvokov, nuhalnih.... pa jih pol tolk ni skrbelo kot zdaj nas, pa smo večkrat boljše izpadli..user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
23.2.2011 22:27:34   
emma83
IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

plod oživi takrat, ko ga začutiš.user posted image ...iz ust moje tašče


Mene je tudi moja T vprašala tam okoli 20. tedna: "A je oživel?" Meni je točno tale smajli delal takrat user posted image .

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
24.2.2011 15:51:17   
Anonimen
OMG kak je lahko kdo tak neumen. (sorry)

(odgovor članu julijka11)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
24.2.2011 16:03:26   
Izabelina
men so rekl, da če me peče zgaga dojenčku lasje rastejo... mene je skoz pekla zgaga moja punčka je pa še zdej skor plešasta user posted image

pol so rekl, da ne smem mačk božat oz. da morm svoji dve izključno notranji mački nujno oddat... pa da ko bo dojenček spau da se bosta mački gor na njega vlegli, da bi ga zadušili od ljubosumja...

pa da če bom mela lepo kožo bo punčka, če ne bo fantk... al glih obratno ne vem več...

to je to, kar se spomnem je biu pa gotou še kšn biser user posted image


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
24.2.2011 16:31:45   
fluf
ooo nasmejale ste me...

tale a je že živ je tud mene doletela od babice... pa sm ji povedla, da živ je skoz, sam čutim pa še ne. user posted image

slišala:
- glede mačk točno isto, da bodo otroka zadušile
- če peče zgaga rastejo laski (to se prav bo moj otrok ko jeti)
- če je nosečnicam slabo oz. bruhajo je otrok pameten (no moj bo očitno neumen ko noč, ker nisem tud enkrat bruhala)
- da ne smem psa vozit na povodcu ker se malčku lahko zavije popkovina (isto ko za perilo, pa pomivanje oken)...
- aia radiča ne smeš jest... vprašam zakaj: zato k je rdeče user posted image jest pa v smeh s kozarcem rdeče pese v roki user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
24.2.2011 16:38:02   
karmen7
Ojej, kake pripombe user posted image

Jaz sem dobila vprašanje če je že živ (??? mislim kako vprašanje), pa glede mačk (mojega mačkonarja bi morala še isti dan oddati ko sma izvedla za nosečnost), pranje glave bi naj odpadlo za nekaj časa, pa bog ne daj s takim malim na morje (junija rodim, začetek septembra bo mali že na morju; ob vprašanju zakaj ne, pa je odgovor da tak mučit v avtu pa ga že ne smema).

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
24.2.2011 16:46:46   
fluf
u ja te z dopusti so tud fine... rodila naj bo konec maja, in za naju nujno odpade dopust vsaj za 6 mesecev, da tko malo otrok mora vedno spati doma...

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
24.2.2011 20:01:35   
jakipaki83
Hm, neumnosti je bilo veliko:
- nič oken pomivat... Ne vem zakaj, ampak ta mi je všeč in jo čim bolj upoštevam user posted image
- nič se stegovat - zaradi popkovine
- zgaga in lasje - že 1000x
- po porodu nič brat in ne TVja gledat najmanj 14 dni, ker lahko oslepiš.
- po porodu nič tuširat 1 teden, las ne umiti 6 tednov. Pa da se mi bolhe zaredijo..
- ne pit kokakole,fante, švepsa ... lahko splaviš
- po porodu čim manj hodit, pa bog ne daj iti ven prej kot 14 dni po porodu.
- po porodu je 6 tednov smrt pod posteljo - tako da 6 tednov skoraj nič stika z zunanjim svetom
- vsak dojenček je imun na bolezni, če dojiš je imun do 1 leta.

In še in še. Jao, toliko neumnosti še v življenju jisem slišalala kot med nosečnostjo. Ampak večinoma si mislim svoje in naredim po svoje user posted image Ne vem zakaj ne more biti kakšna taka, da ne smeš likati 1 leto po porodu ali pa najmanj pol leta nič pospravljati in mora oboje početi mož. To bi pa upoštevala ko nora user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
24.2.2011 20:21:03   
Petka09
Hehe, ste me prav nasmejale...
Jaz sem sicer slišala več takih čudnih šele ko sem rodila, npr.:
- če se otrok vozi v avtu eno uro ali več je to pravo trpinčenje in da je ne smeva vozit v avtu, ker se ona s tem ful muči user posted image
- da, ko pridejo obiski na začetku gledat dojenčka, da je treba takoj, ko grejo v kozarc vode dat kos žarečega polena (oz. take žerjavice) in da če gre na dno, potem si s tem kao "uroke utopil" user posted image user posted image user posted image ... Ok, za to je verjetno potrebno met štedilnik na drva ali vsaj kamin, pa še zima mora bit al kako.. da se sploh kuri...

(odgovor članu jakipaki83)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
25.2.2011 8:29:41   
Nocturama
Tisto o "živem otroku" me je vprašal moj foter in sicer, če "mi je živo", torej TISTO. Očitno je srednjega spola, dokler se ne ve, če je fantek ali punčka. (Mesec dni za tem vprašanjem je umrl, zato se tega vprašanja spominjam precej otožno... in ja, bila sem na pogrebu.)
Tašča pa je imela biser: "Pazi, da se preveč ne zrediš, ker potem otrok nima prostora in ostane mali." Ona se je namreč v nosečnosti zredila za samo 13 kil, njena sestra pa za 33. Nakar jo vprašam, kake velikosti je bil otrok od njene sestre, pa mi reče: "ja, take normalne za dojenčke, ne". Kaj češ. user posted image


_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
25.2.2011 9:27:07   
juhica
Tale z mačko, da zaduši dojenčka pa niti ni tko mimo. Naša mačka se je skozi hotela tiščati zraven, pa je zunanja, samo imamo poleti odprta vrata, in sem jo skoz ven podila. Pa v voziček mi je skakala, ko je mali spal noter - ja valda, lepo toplo, čisto, diši po mlekecu, majhno bitjece - jo čisto zastopim, samo, če se mu uleže čez obraz, je to tko ko povšter....

user posted image user posted image  Še dobr da imamo kamin, ga bom poleti zakurla, al pa vabila obiske na roštilj user posted image

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
25.2.2011 20:19:42   
lunka1
... se pridružujem glede tistega o (ne)umivanju las... AMPAK (!!!!) jaz tega nisem slišala od moje tašče, ampak od moje FRIZERKEEEE user posted image user posted image ....


.... od tašče besede (take, da mi trenutno padejo na misel) pa so bile - ko sem šla po enem mesecu ven (prej nisem upala, ker sem imela CR in sem bila blazno slabokrvna, da sem še po stanovanju komaj hodila okoli), na lep in sončen aprilski dan, me je videla in se začela jezit, ZAKAJ NIMAM KAPE NA GLAVI user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
25.2.2011 22:25:35   
Ninush
- tašča: naj jem ful mesa (bljak), ker bo drugače otrok slabokrven in mi bo iz zob vlekel hrano in bom imela slabe zobe (nisem jedla ful mesa in zobje so ok)
- med. sestra: imela boš deklico, ker ti je ful slabo (mamo fantka)
- kuhar v menzi: te kaj zgaga peče?
jaz: ne
kuhar: potem boš imela deklico (kot že povedano: fantka imamo)
- kolegica: žabe narobe obrača, da otroka kdo ne uroči (al nekaj takega) (no, jaz tega ne počnem)

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
25.2.2011 22:31:41   
zoga08
Hoj,
luštna tema user posted image

Vse našteto slišala.
Tiso a je že oživu od tašče večkrat. Ta rek izhaja iz časev, ko ni bilo ultrazvoka in so vedli da takrat, ko se otrok začne premikat 'kao živi' in da je nosečnica na pol poti.

Še ena cvetka, ki upam, da se uresniči.

Da, če daš novorojenčku pod vzglavnik v posteljico, ko pride domov iz porodnišnice, denar bo celo življenje bogat. 

Nam ga je dal stric v posteljico tako, da čez kake 30 let poročam o rezultatih user posted image .

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
25.2.2011 22:52:35   
timnala
O moj bog..do solz sem se sedaj nasmejala..takšnih neumnosti na kupu pa še ne user posted image user posted image user posted image

Kar pišite še, mi je res zabavno tole branje user posted image


_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
26.2.2011 16:06:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zoga08)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
26.2.2011 17:05:38   
Lineta
čist huda tema user posted image zabavno... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj je največja neumnost, ki ste jo kdaj ...
26.2.2011 17:46:59   
timnala

- da ne smem psa vozit na povodcu ker se malčku lahko zavije popkovina ...


No, men tale zmaga..sem se krohotala na ves glas user posted image user posted image


_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!