|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj se dogaja v Egiptu??
29.1.2011 13:43:45   
Anonimen
Da je moralo po poročanju medijev umreti že desetine ljudi? Kaj konkretno želijo protestniki doseči, razen odstopa predsednika, ki je, navajam, "Svojim rojakom je obljubil tudi neodvisno sodstvo in večjo svobodo ter potrebne gospodarske in politične reforme.". Kaj konkretno to pomeni, če kdo spremlja bolj podrobno?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
29.1.2011 18:01:06   
Ira_
Siti so Mubarakovega režima, visoke brezposelnosti, drage hrane in življenskih potrebščin. Zahtevajo Mubarakov odstop, odstop vlade.......
Na oblasti si želijo nekoga kot je Nobelov nagrajenec Mohamed El Baradej, ki je v hišnem priporu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
29.1.2011 18:53:38   
Pipi36
Nekaj casa nazaj je bilo v Tuniziji, sedaj v Egiptu...jutri morda ze kje drugje...takih drzav je se kar nekaj, kjer bi lahko podobno pocilo.

(odgovor članu Ira_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
29.1.2011 18:54:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ira_

Siti so Mubarakovega režima, visoke brezposelnosti, drage hrane in življenskih potrebščin. Zahtevajo Mubarakov odstop, odstop vlade.......


A tako da je?

(odgovor članu Ira_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
29.1.2011 21:04:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
29.1.2011 21:42:35   
BellaB
Ljudje so siti rezima, diktature in podkupljivih uradnikov. Scasoma bo poclo tudi v Iranu, ponovno. Pa se kje drugje. Ljudje niso neumni.

Zanima me, kdaj bomo sli Slovenci na ulice. Slabsih razmer kot so zdaj se ni bilo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
29.1.2011 23:21:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BellaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
30.1.2011 10:59:23   
zvezdica_1
metulj
dvomim, da so razmere bile še slabše. v komunizmu si, če si delal, imel dovolj hrane. sicer ni bilo paradižnika sredi zime in banan, uvoženih avtov (oz. si plačal 50% davek), ampak s plačo, ki si jo rpejel, si dostojno preživel. danes pa delaš cel mesec, nadur imaš konec leta za 2 meseca zraven, plače pa velika večina ne dobi večje, kot da si lahko kupuje mercatorjev kruh in njihovo mleko. če plačo sploh dobijo...

v naši državi vlada anarhija, odgovarja nihče.... hrana je že skoraj na ravni skandinavske ( mogoče 20% pod njihovo), ob dejstvu, da oni zaslužijo 4x več od nas..... problem je pač v tem, da v sloveniji ne znamo demonstrirat. sindikati so itak poglavje zase, imajo delnice podjetij, v katerih bi se naj borili za pravice delavcev, zato pa tudi ne rganizirajo demonstracij, ampak manjše rpke v obliki protestov. k temu dodaj še našo hlapčevsko naravo, ki jo je cankar lepo opisal.... imam pa upanje, da luč na koncu predora ni več daleč. ker mi je preveč hud v trgovini, ko gledam male otrokece, ki hočejo pomarančo ali kako čokolado, pa mu starši rečejo, da ne, da nima denarja, da sta prišla po kruh in mleko.... otrok pa ves mršav. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
30.1.2011 11:13:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
30.1.2011 11:17:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
Zanima me, kdaj bomo sli Slovenci na ulice. Slabsih razmer kot so zdaj se ni bilo.


o, ja - so bile. samo mi smo zdaj razvajeni.

Se strinjam...očitno so nekateri v idealnih časih in pozabljajo, da so naše babice in starši tudi v komunizmu kupovali le najnujnejše... V trgovino so hodili po kruh, malinovce, sladkor in olje - danes pa se iz trgovin vozi v vozičkih... Samo poglejte v Sparu, kako velik je bil nakupovalni voziček pred 20-leti, kakšen je danes....razlika je še bolj očitna, če pogledate vozičke v nekdanjih Mercatorjih in današnjih na pol lokalnih trgovinah.


Dejstvo je, da je danes več ljudi predebelih kot lačnih.
Dejstvo je tudi, da se danes kar precej jamra, kako hudo nam je, kako drago je vse - a v isti sapi nihče ne pomisli, koliko balasta kupujemo vsak dan.
Dejstvo je tudi, da so velike ribe na veliko kradle - in v tej luči se lahko počutimo revne.
Dejstvo je tudi, da je svet na dolgi rok pravičen, in da velike ribe na suhem slej ko prej umrejo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
30.1.2011 12:41:17   
Colt
Hm, dol se zgleda dogaja big time...
http://24ur.com/novice/svet/protestniki-naj-odletijo-vsi-najprej-pa-mubarak.html

Naši turisti pa kr rinejo dol. Ima Kompas kot specialno ponudbo ''Ogled Revolucije v živo''? Me pa zares zanima če se našim vodilnim/tajkunom/sodnikom/ostali skorumpirani izkoriščevalski zalegi kej tresejo hlače ob teh posnetkih....


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
30.1.2011 15:19:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
30.1.2011 21:09:06   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
Zanima me, kdaj bomo sli Slovenci na ulice. Slabsih razmer kot so zdaj se ni bilo.


o, ja - so bile. samo mi smo zdaj razvajeni.


Hm ne bi rekla. Mislim bolj na to, da sta moja dva imela pri 30ih, kolkor jih jst stejem zdaj, moznost, da si nekaj ustvarita. Oba sta imela sluzbo, bila sta kreditno sposobna brez bojazni da bosta siht izgubila. Oba sta tud gradila, ceprav so bili materiali bolj slabe kvalitete in izbire ne veliko, sta si sezidala hiso. Jaz pa... brez sluzbe, na socialni, brez lastnega stanovanja in brez moznosti da kaj ustvarim. Pa mislim da nisem edina z visokosolsko izobrazbo, ki ne najde sihta in zivi iz dneva v dan ter si pomaga po svoje, da prezivi. Od starsev pac ne morm pricakovat, da me bodo ravnal pr teh letih, ali pac? Pa hrane je en kup okoli, oblek pa tud ne manjka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
30.1.2011 21:22:25   
maja&m
Ira- a si ti opisala stanje v Sloveniji? user posted image user posted image
BellaB - podpišem se pod tvoj post.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
30.1.2011 21:33:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BellaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
30.1.2011 23:01:42   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

ampak jz res mislim, da mal idealiziramo, kako je blo folku fajn. ja, res, veliko jih je gradilo hise - ampak velika vecina se je po koncani soli ali pa se prej zaposlila in so se odselili od starsev ter so trdo delali, da so si ustvarili dom. moja mama se je npr. vsak dan vozila v sluzbo z avtobusom 1,5 - 2h v eno smer, danes pa je je normativ, da sta pri hisi 2 avta. kar kosta. normativ so pocitnice - kar spet kosta. in se marsikaj, za kar nimamo obcutka, da je v bistvu bonus. moj fotr je sel pri 14. od doma k teti v LJ, kjer se je v 2-sobnem stanovanju gnetlo 13 oseb (2 druzini + dodatki). sel je za vajenca in medtem po izpitih delal solo; pri 28. zacel graditi hiso (moji starsi + stari starsi kredit za 30 let), ki je bila 5 let kasneje vseljiva; gornje nadstropje pa se je zrihtalo kakih 7, 8 let kasneje. na pocitnice starsa nista hodila - ce ne bi bilo stare mame, z bratom morja ne bi niti videla.
danes bi vse to imeli takoj in to dobro opremljeno stanovanje; vsako leto bi sli vsaj 1x, ce ne 2x na morje; ob tem ne bi radi sparali na tem, kaj jemo in pijemo (jap, mi smo leta pili sabeso - je zdaj niti videti vec ne morem); pri hisi po moznosti 2 avtomobila; ...



S tem se absolutno strinjam. Danes hočemo imeti vse in to takoj. Bog ne daj, da bi kakšen par mesecev spal na golem jogiju ter jedel na kakšni stari klubski mizici! Vse mora biti novo, vse v nulo zrihtano, preden se gospoda blagovoli vseliti. In folk najema blazne kredite samo za to, da is fensi opremi stanovanje, potem pa jamra, kako je hudo, pa koliko kreditov ima
Prav tako se najemniki zmrdujejo, če ni vse ravno super truper, čeprav po drugi strani moramo priznati, da so najemnine totalno precenjene. No, saj včasih so tudi bile oz. so se nekateri najemodajalci prav izživljali.

Kar se tiče avtomobilov - res je, da sta dva avta pri hiši že kar klasika, ampak roko na srce, pri marsikateri hiši enostavno morata biti, ker se velikokrat zgodi, da se partnerja vozita vsak v svojo smer, po možnosti še kakšnih 100 km daleč.  Včasih so bile službe v kraju bivanja, le malo ljudi se je vozilo na šiht nekam ekstra daleč, delovni čas je bil enoten, danes pa en začne ob sedmih, drugi pa ob devetih. Res je, da so se ljudje včasih bolj posluževali javnega prevoza, ampak le-ta je bil organiziran skladno z delovnim časom, linije so bile bolj pogoste ... danes pa npr. v en kraj, ki je od LJ oddaljen samo 15 km, avtobus vozi samo 3x na dan Torej tudi če bi se ga človek želel posluževati, se mu časovno zadeva ne izide, edino če bi želel biti pa res cel dan od doma in postopati okoli čakajoč na bus.

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333


IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
Pa mislim da nisem edina z visokosolsko izobrazbo, ki ne najde sihta in zivi iz dneva v dan ter si pomaga po svoje, da prezivi.


delo se vedno da najti - vprasanje pa je, kako. dvomim, da so moji ali pa tvoji starsi v zacetku kaj blazno izbirali - poprijeli so za prvo, kar so nasli.



To je načeloma res, vendar je res, da je večina ljudi kar kmalu, če ne že takoj, našla službo v svojem fohu. Če pa že slučajno nisi začel delati v svojem poklicu, si imel kljub drugačni izobrazbi možnost napredovanja, ker so izkušnje nekaj štele,  česar danes ni in šteje samo papir ... ups, VIP, seveda.

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mi smo razvajena generacija - po mojem mnenju nasim otrokom tega, kar smo mi imeli, ne bomo mogli nuditi.


Smo razvajena generacija, ja, ampak moram pa vedeti nekaj: s sociološkega vidika ločimo dva tipa revščine: absolutno revščino in relativno revščino. In slednja se računa glede na standard države. In standard naše države se je v zadnjih 30 letih samo zviševal, kar pomeni, da se je (oz. naj bi se) zviševal vsem. Ko je prišlo do zloma, je logično, da največje in najhujše posledice občutijo najbolj tisti, ki so bili v nižjem sloju, sledi jim pa srednji sloj. Lahko je sicer reči, da je folk razvajen, pa kaj rabi počitnice, pa dva avta pa kaj jaz vem kaj še vse, ampak roko na srce, vse to je taisti narod (sloj) imel brez problema še par let nazaj. In kot vedno pravim, lahko je iti na bolje, mnogo težje je treščiti nazaj.
In ker ljudje po naravi stremimo  gor in naprej, je tudi logično, da smo nezadovoljni in da se padcu na vse kriplje upiramo ... pa čeprav za nekaj časa s še vedno polnimi vozički.


Kar se pa raznih demonstracij po svetu tiče, je pa to spet posledica vsesplošnega svetovnega napredka. Dokler ti ljudi držiš v neki osami in proč od vsega ostalega sveta, mu lahko vladaš tako ali drugače, itak ne vedo, kako je drugje. Danes je, zahvaljujoč vsej informacijski tehnologiji in mobilnosti, čedalje težje folku prikrivati, kako je "zunaj". In ko folk enkrat vidi, da pa vendar se da živeti bolje, pač znori.

To so vse neki taki logični procesi, ki nastanejo takrat, ko se razkol med tistimi, ki imajo (manjšina), in tistimi, ki nimajo (večina), tako poveča, da stanje postane nevzdržno in "raja" končno spregleda.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
31.1.2011 0:13:02   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Hm, dol se zgleda dogaja big time...
http://24ur.com/novice/svet/protestniki-naj-odletijo-vsi-najprej-pa-mubarak.html

Naši turisti pa kr rinejo dol. Ima Kompas kot specialno ponudbo ''Ogled Revolucije v živo''? Me pa zares zanima če se našim vodilnim/tajkunom/sodnikom/ostali skorumpirani izkoriščevalski zalegi kej tresejo hlače ob teh posnetkih....




Saj je skrajni cas, da so se ljudje zbunili, najbolj bom uzivala, ko se bojo Iranci - enkrat so se ze, za ogrevanje. In ko se bojo, bo pokalo. Ne mores ljudi tlacit z neko diktaturo in omejitvami. Ene 10 dni nazaj sem v Oni brala intervju z enim Irancem, mislim da je filmski kritik al kaj. V Iranu obstaja dvotirni sistem zivljenja... tisti uradni, ki je prepovedan, in tisti neuradni, ki je ilegalen. Ceprav je dostop do interneta tam uradno cenzuriran, si ljudje med sabo pomagajo in zivijo normalno. Ampak pocas po tega skrivanja dovolj in bo pokalo. In se prav bodo imel.

Me pa res zanima, kdaj se bomo Slovenci dokoncno zbunili in to tak, da bodo res glave letele. In upam da se hlace res tresejo ja.

Kar pa se tice ljudi ki rinejo v Egipt, pac ljudje so neumni. Nevem ali se nihce ne vprasa, da so zdaj bolj ranljivi tud z vidika moznih teroristicnih napadov, saj nihce ne varuje nicesar...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
31.1.2011 13:07:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB


Saj je skrajni cas, da so se ljudje zbunili, najbolj bom uzivala, ko se bojo Iranci - enkrat so se ze, za ogrevanje. In ko se bojo, bo pokalo. Ne mores ljudi tlacit z neko diktaturo in omejitvami. Ene 10 dni nazaj sem v Oni brala intervju z enim Irancem, mislim da je filmski kritik al kaj. V Iranu obstaja dvotirni sistem zivljenja... tisti uradni, ki je prepovedan, in tisti neuradni, ki je ilegalen. Ceprav je dostop do interneta tam uradno cenzuriran, si ljudje med sabo pomagajo in zivijo normalno. Ampak pocas po tega skrivanja dovolj in bo pokalo. In se prav bodo imel.

Me pa res zanima, kdaj se bomo Slovenci dokoncno zbunili in to tak, da bodo res glave letele. In upam da se hlace res tresejo ja.

Kar pa se tice ljudi ki rinejo v Egipt, pac ljudje so neumni. Nevem ali se nihce ne vprasa, da so zdaj bolj ranljivi tud z vidika moznih teroristicnih napadov, saj nihce ne varuje nicesar...



Po letu 1979, ko so v Iranu enega diktatorja strmoglavili so dobili na oblast verske fanatike......

Dvomim sicer, da bo v Egiptu tako.....je strateško precej pomemben za Evropo in ZDA......

Bo pa verjetno tako, da bo nezadovoljstvo ljudskih množic (čeprav sem tudi malo skeptična o teh množicah.....glede na to, da ima Egipt 80 milijonov prebivalcev jih protestira približno toliko, kot če bi v Ljubljani protestiralo nekaj tisoč ljudi).......izkoriščeno za "višje cilje".....v bistvu nihče od svetovnih voditeljev ne zahteva Mubarakovega odhoda.....če bi v Iranu 10 ljudi protestiralo bi pa takoj zahtevali odstope......

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
31.1.2011 13:19:34   
Nika v službi
Nejcko, zelo dobro napisano, se skoraj v celoti strinjam. Tudi moja dva starša sta iz delavskih družin, nikoli nismo imeli veliko, ogromno so pomagali njuni starši (tako kot sedaj nama z možem najini starši), pa vendar - imeli smo avto, hodili smo na morje, nismo kupovali zgolj kruha in mleka, imeli smo lastniško stanovanje in niti ne tako majhno.

Dandanes pa mnogi nimajo niti za osnovne stvari. Drži, da smo razvajeni, kot tudi drži, da so časi zelo zelo slabi. Za ene bolj, za druge manj.

Mi je pa res hudo, ko gledam tole, kar se dogaja po svetu. Ulice in mesta, kjer sem še nedolgo nazaj hodila (Tunizija, Egipt, Jordanija), postajajo bojišča.

Ne me narobe razumet, podpiram reforme in osvobajanje od tiranije, ampak težko mi je, ker toliko nedolžnih ljudi vedno nastrada.

Glede turističnih agencij ala Kompas pa tudi jaz ostajam brez komentarja. Vse samo za ljubi denar in profit.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 31.1.2011 13:20:26 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
31.1.2011 13:42:55   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Zanima me, kdaj bomo sli Slovenci na ulice. Slabsih razmer kot so zdaj se ni bilo.


Dobro si rekla, slabših razmer še ni bilo, kdo bo hodil ven na takšnem mrazu!

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
31.1.2011 13:55:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
31.1.2011 13:58:22   
kalbo
No no, tako zelo hudo pa spet ni blo. Res je, da je stoenka stala enkrat več, kot je enega Nemca mercedes, pa šli so se par, nepar in podobne traparije, v globalu jim ni pa prav nič manjkalo.
Moj tast se rad tolče po prsih, kako je pr 26 letih imel bajto, ma kakšno bajto imel je grad. Seveda, prodal je Fičota in kupil parcelo (danes bi moral prodat Bentleya za to isto parcelo). Dobil je za šalo kredit in zrasla je hiša. Kredit po petih letih ni bil vreden več, kot je za it na kofe. Kako je s krediti in cenami materiala danes vemo. Da ne govorim o tempu življenja tako na delu, kot doma.
Takole na prvo žogo rečt, kok nam je fino in fajn je malo mimo. Nekaterim je OK, nekateri se preseravajo in nekateri životarijo. Delež tistih, ki jim je OK se drastično manjša, delež tistih, ki životarijo pa drastično raste. Peščica, ki se preserava se pa preserava vedno bolj.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 31.1.2011 14:02:04 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
31.1.2011 14:42:37   
liliana
Večina nas itak ne pozna "prejšnjega sistema".....t.i. socializma.....poznamo ga le iz pripovedi naših staršev in uživamo v nepremičninah, ki so jih ustvarili (in nam jih bodo enkrat tudi zapustili....user posted image )......zato si tisti sistem razlagamo vsak po svoje.....

V socializmu naj bi bili vsi enaki......in bili so vsi enaki, bolj revni kot bogati......je pa bil tisto raj za tiste, ki se jim ne da....ki so leni.....enako si dobil, če si delal ali če si ležal.....

V kapitalizmu pa so eni revni in eni bogati.....največ pa je srednjega sloja....nekje vmes, ni reven in ne bogat......in vsaki državi je interes, da ta sloj obdrži........država pa mora biti tudi socialna do tistih, ki zares niso zmožni delati in zagotoviti delo za tiste, ki želijo delati, jih motovirati......so pa med tistimi, do katerih je država socialna tudi taki, ki nimajo nobene motivacije za delo in te bodo raje poslali v tri p.m., če jim samo omeniš delo......raje bodo nostalgični do prejšnjega sistema, kjer je bilo enako za vse, za tiste norce, ki so delali in za tiste iznajdljive, ki niso delali.....

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
31.1.2011 17:38:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Glede turističnih agencij ala Kompas pa tudi jaz ostajam brez komentarja. Vse samo za ljubi denar in profit.user posted image user posted image


Komentar danes, če imajo ljudje kakšne težave - ja, če niso navajeni močnega sonca jih je morda opeklo.

Saj je dobrodošlo, da se ohranja dobra volja...do meje dobrega okusa.
Tudi če bi povedal, da so ljudi peljali v Egipt, ker MZZ ni odsvetovalo potovanja in da zdaj spremljajo, kaj se dogaja, bi najbrž opazili njegov prispevek.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj se dogaja v Egiptu??
31.1.2011 19:57:05   
Colt
Kalbo, podpis!

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?