|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 12:18:55   
SRCE
anonimen- mislim,da malo preveč mislimo na to...pa znak ta...pa znak unuser posted image user posted image ...ah sej bo....še dober teden do UZ pa bomo vidli.....danes sem pa tudi jaz kavo s težavo spila....

rižka-držim pesti da bo vse vredu in da bo slišala svojgauser posted image ....

lpuser posted image

(odgovor članu rižka)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 12:27:23   
sensiTive
Zelenkaa, dobrodošlauser posted image
rižka, drži se user posted image
Mene tudi mučijo slabosti, čeprav ponavadi so hujše zvečer.
Jaz sem se naučila, da vsakič ko napišem post, ga prej skopiram, ker tale forum prepogosto nagaja. Pol pa, če ti reče, da je sorry, dam samo paste v novo sporočilo, pa je.
Me pa zanima, če se bo katera vpisala v dm babybonus za nosečnice. Ideja mi je sicer všeč, ampak nisem prepričana, če so popusti res uporabni ali te tako samo prepričajo, da kupiš polno stvari, ki jih ne rabiš. A kaj poznate ta babybonus al pa mate že kakšne izkušnje s tem?
Kar se pa cunjic tiče - trgovino Kepica v BTC-ju v Hali A zapirajo, odprto imajo samo še do 28.2., zato imajo kar veliko popusta, od 40 do 70 %. Moram reč, da se kar splača, sem dobila več popusta kot sem plačala.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 12:39:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: SRCE

anonimen- mislim,da malo preveč mislimo na to...pa znak ta...pa znak unuser posted image user posted image ...ah sej bo....še dober teden do UZ pa bomo vidli.....danes sem pa tudi jaz kavo s težavo spila....


heheh, menda res user posted image user posted image user posted image user posted image
Anonimnauser posted image

(odgovor članu SRCE)
  Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 12:46:28   
anna_
Ojla nosečke kako ste user posted image se malo oglašam po dovgem času.. Počutje je ok, razen občasnih slabosti, predvsem popoldne, pa prsi me kar bolijo, drugače sem pa v redu. Komaj čakam pregled v četrtek user posted image Samo upam da bo vse ok. Ste ve že dale kri? Js bom zdj prvič pred pregledom, me kar skrbi, eni tok strašijo s to toxoplazmo. Pa bo ja vse ok. Aja za na seznam, če bo kera kej urejala: stara sem 22, 1.nosečnost, pregled 24.2. sem pa iz Gorenjske user posted image Vidm da že cunjice kupujete, mene tud hlače že kar tiščijo, drgač sem precej suha,ampak očitn bo trebušček kar hitr zrasu user posted image No uživajte v nosečnosti ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 12:53:00   
rižka
Ja sej sama sumim na to. Mogoče je pa toliko majhna pregrada da se na uz ne vidi. Ali pa do zdaj še ni nikoli gledal v tej smeri. So mi pa po lanskem SS v bolnici naredili uz, se je zdravnica res posvetila pa je rekla da je vse ok. Po eni strani želim,da začnem že enkrat krvavet in začnem vsemogoče preglede, po drugi pa da bo vse ok. Ne bom pa več počivala, se bom rajš mal več gibala, da vidim kaj bo. Včasih ležanje še bolj škoduje, mogoče je postal len pa se je preveč umiril. Ah vse mogoče mi gre po glavi. Bom vidla kako bo v naslednjih dneh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 12:54:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rižka

Ja sej sama sumim na to. Mogoče je pa toliko majhna pregrada da se na uz ne vidi. Ali pa do zdaj še ni nikoli gledal v tej smeri. So mi pa po lanskem SS v bolnici naredili uz, se je zdravnica res posvetila pa je rekla da je vse ok. Po eni strani želim,da začnem že enkrat krvavet in začnem vsemogoče preglede, po drugi pa da bo vse ok. Ne bom pa več počivala, se bom rajš mal več gibala, da vidim kaj bo. Včasih ležanje še bolj škoduje, mogoče je postal len pa se je preveč umiril. Ah vse mogoče mi gre po glavi. Bom vidla kako bo v naslednjih dneh.

(odgovor članu rižka)
  Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 12:59:24   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: rižka

Ja sej sama sumim na to. Mogoče je pa toliko majhna pregrada da se na uz ne vidi. Ali pa do zdaj še ni nikoli gledal v tej smeri. So mi pa po lanskem SS v bolnici naredili uz, se je zdravnica res posvetila pa je rekla da je vse ok. Po eni strani želim,da začnem že enkrat krvavet in začnem vsemogoče preglede, po drugi pa da bo vse ok. Ne bom pa več počivala, se bom rajš mal več gibala, da vidim kaj bo. Včasih ležanje še bolj škoduje, mogoče je postal len pa se je preveč umiril. Ah vse mogoče mi gre po glavi. Bom vidla kako bo v naslednjih dneh.


Jaz te razumem in vem kako si razdvojena! Kar se tiče pregrade, jaz sem jo imela, ampak samo UZ pred M lahko ugotovi pregrado, če greš takoj po M na UZ, pa se je ponavadi nevidiuser posted image
Jaz vem da gibanje nimam nobebega vpliva na nosečnost-tudi če sem počivala, se je potem takoj ko sem ustala izlilo iz nožnice, kar se je pač nabiralo ko sem ležala! Meni so na gin. odd ko sem krvavela rekli, da tako nimamo nobenega vpliva na to kar se bo zgodilo in ni povezano z nobeno dejavnostjo! Da lahko normalno vse delam, edino naj nimam spolnih odnostov dokler krvavim(itak)...Edino če gre za pozno user posted image in popuščanje MV potem seveda ležanje pomaga!
Jaz sem tudi včeraj normalno vse delala, dvigovalauser posted image (drugega mi itak ne preostane), pospravljala, kuhala..
Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 13:03:05   
LunaSonce
sensiTive - Se opravičujem, ker vdiram v vašo temo, ampak sem videla tvoje vprašanje glede dm bonusa za nosečnice.
Jst sm se prijavla - s prijavnico, ki jo dobič v trgovini, potem se skopirala še prvo stran materinske knjižice in nato poslala. Čez par dni, no mogoče čez kaka teden pa sem domov dobila eno knjižico z nasveti za obdobje nosečnosti ter še eno knjižico z boni (taka knjižica, kot za ostale bone npr za 100 točk). V glavnem te nič ne silijo k nakupu, se pa najdejo kakšni boni oz. kupončki, ki ti bojo mogoče prišli prav-s popusti za kak evro el dva, da prihraniš pri nakupu posameznih artiklov. Bom jih par prepisala oz. naštela za vzorec: sirup, prehransko dopolnilo, čaj za dojenje, higienski vložki, olje proti strijam (3 x), kreme proti strijam (3x), mleko za telo za suho kožo (4x), intimna mila (2x), blazinice za prsi, ročki za intimno nego (3x), otroške plenice, otroška duda...
Upam, da sem kaj pomagala. Lep sočen dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 15:11:11   
lana777
rižka - jaz pa mislim, če ne bo kakšnih sprememb, da pojdi v ponedeljek nekam samoplačniško na UZ. Jaz bi šla ...

Zelenkaa - dobrodošla user posted image user posted image  In dobrodošla v klub tistih, ki nam je slabo 24 ur na dan (na POP TV bi nas loh zaposlili user posted image ) Sicer sm res tak človek, da ne jamram in imam eno čist povprečno nosečnost za sabo, v kateri nism bla niti en dan v bolniški in sm delala do zadnjega na polno, pa mi je blo tud slabo in ne samo prvo trimesečje, ampak tako kot mi je sedaj, pa niti približno ne ... Blagor tistim, ki vam ni in ne sekirajte se, ker JE VSE VREDU, PA ŠE NA BOLJŠEM STEuser posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu LunaSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 15:42:04   
rižka
Lana skoz o temu razmišljam, sam ne vem komu da grem na obali. Bom vidla, če do ponedeljka ne začnem krvavet bom nekoga našla. Do četrtka bo predolga in se mi zdi nenormalno, da tako dolgo čakam.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 15:51:07   
Aikido
Rižka, vse bo še dobro. Verjemi.
Je pa res, da se vse zgodi z razlogom.
Držim pesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rižka)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 17:10:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rižka

Lana skoz o temu razmišljam, sam ne vem komu da grem na obali. Bom vidla, če do ponedeljka ne začnem krvavet bom nekoga našla. Do četrtka bo predolga in se mi zdi nenormalno, da tako dolgo čakam.


Kaj pa urgenca? Nimate v Izoli v bolnišnici urgence, reci da si malo krvavela, pa bodo naredili UZ, pa se bo videlo! Držim pesti,da se dobro iztečeuser posted image user posted image user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu rižka)
  Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 17:38:16   
Janja506
 
IZVIRNO SPOROČILO: anna_

Ojla nosečke kako ste user posted image se malo oglašam po dovgem času.. Počutje je ok, razen občasnih slabosti, predvsem popoldne, pa prsi me kar bolijo, drugače sem pa v redu. Komaj čakam pregled v četrtek user posted image Samo upam da bo vse ok. Ste ve že dale kri? Js bom zdj prvič pred pregledom, me kar skrbi, eni tok strašijo s to toxoplazmo. Pa bo ja vse ok. Aja za na seznam, če bo kera kej urejala: stara sem 22, 1.nosečnost, pregled 24.2. sem pa iz Gorenjske user posted image Vidm da že cunjice kupujete, mene tud hlače že kar tiščijo, drgač sem precej suha,ampak očitn bo trebušček kar hitr zrasu user posted image No uživajte v nosečnosti ;)


anna_ to je pa tak, kot da bi jaz napisala.:) imam, 22let, pa 24.2. imam prav tako prvi pregled.

(odgovor članu anna_)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 18:59:22   
jeannetka
Kaj vam povem, koliko mam jaz tukaj (v Franciji) porodniške? 16 tednov - 6 pred porodom in 10 po porodu 

Seveda obstaja nek vzgojni dopust, katerega dolžina pa je odvisna od števila otrok, ki jih imaš, v vsakem primeru pa je pogoj, da si pred porodom v podjetju zaposlen vsaj eno leto. Že tako bi si lahko podaljšala samo za 6 mesecev, zdaj pa si niti tega ne morem, ker sem komaj pogodbo podpisala. Nekak si ne predstavljam komu bom dala otroka starega 2,5 meseca.

Si bom že nekaj zmislila do poroda, da ne bo to samo tak malo.


Drugače pa mi vročina že cel dan ni presegla 37,3 stopinje in od ponoči nisem vzela nobenega zdravila. Joj, kak sem vesela. Mogoče bom celo jutri sposobna pakirati

Proti slabosti pa mi danes pomaga, da že cel dan nekaj jem, čeprav pa mi nič ne diši, a se silim, da vsaj kak grižljaj nečesa dam v usta vsake 2-3 ure.

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 19:44:26   
becky27
Rižka držim pesti, da bo vse ok, mogoče bi bilo res najbolje, da greš na urgenco tam te bojo takoj vzeli user posted image .Jeanettka pa sem, se jaz pritoževala, k sm mogla v službo, ko je bil mali star 11 mesecev, v Franciji je pa res kratka porodniška, si sploh ne predstavljam tako malo bitje doma pustit, kako je pa pol z dojenjem?Glede DM bonusov sm jih v prejšnji user posted image kar dobro izkoristila, so imeli za vložke, pa na pampers popust,...Zdej se bom pa spet vpisala, ampak moram še počakat, da dobim materinsko, jo dobim šele pri naslednjem pregledu čez 1 mesecuser posted image .Ginekologi imajo pa vsi drugačne sisteme .V prejšnji user posted image sem jo takoj dobila in tudi na 1. pregledu sem slišala utrip user posted image , zdaj sem zamenjala G, (ker sem se iz Lj preselila) in mi ni dala materinske šele po NS, k bo kao vse ok, pa tud na UZ nisem slišala user posted image ampak ona je rekla da bije.No sej važno mi je damoj mali user posted image bije. Anonimna mogoče si pa imela ugnezditveno krvavitev. Dons sem pa nenormalno lačna, se vidi da je luna, aja moj trebuh pa zgleda, kot da sem v enem 5.mesecu.Mi je dost bušija ostal še od 1. poroda.


_____________________________

Moj sonček Taj 27.12.2009

(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 19:54:17   
primana
Živjo!
Najprej se opravičujem, ker se nisem nič oglasila, ampak sem vas samo brala.
Vsaki posebej želim (tudi sebi!), da bi ta slabost čim prej izginila. Za vse, ki pa imate kakršne koli težave, ki so lahko negativne pa želim da bi bilo vse vredu in vam pošiljam en velik !
Kaj je novega?
Tašča mi gre na živce, ker se zapiči v vse. Kot veste si "gradiva" gnezdece in to pri njemu doma. Ampak njegovi mami ni nič všeč. Na živce mi gre, ker posluša samo njena mnenja in se o prenovi pogovarja samo z njo, ker je seveda hiša tudi njena! Hvala Bogu, da ni šla z nama izbirati kuhinjo! Je vsaj kuhinja po mojih željah. Sedaj že nekaj dni nisem šla k njemu, ampak vem da bom mogla iti. Sam toliko, da sem kar me mori napisla tukaj, upam da niste hude.
Drugače, pa se počutim tako tako. Slabo mi je cel dan, in zato ves čas jem. Napihnjena sem tudi kot balon in sem najrajši v trenerki. Zjutraj, ko se zbudim imam mehur tako poln, da sem na školjki "pol ure", kar se mi nikoli ni dogajalo.
No sedaj pa še nekaj za seznamček. Stara sem 22 let in to je moja prva nosečnost, doma pa sem iz bližine Logatca, pregled pa je tako ali tako že napisan 22. februar.

Nič lepo bodite in fajn se naspite, pa upam da se nisme preveč razpsala.

(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 19:55:28   
primana
..... in vam pošiljam en velikuser posted image ....

Sem kopirala besedilo, pa mi ni smeškov ustavluser posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu primana)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Oktobrke 2011
18.2.2011 21:21:43   
jagodka1
živjo tudi jest spadam k vam oktoberkam user posted image sem gorenka, stara 28 let in čisto prvič noseča user posted image PDP mam 15.10., prvi pregled 1.3. in razen dveh črtic na testu, nimam nobenega velikega znaka da sem noseča razn, da bo treba mogoč pa počas kakšne bolj udobne hlače si izbrat k dolg več nam mogla hodit po svetu z odpetmi hlačam user posted image drugače a ste že povedale okolici?mene fejst mika da bi, saj bljižnim pa frendicam povedla, sam moj ni zato, prav da nej počakava saj do pregleda, sam kaj k je to še tolk deleč user posted image user posted image

čim manj skrbi vam želim user posted image user posted image  

(odgovor članu primana)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Oktobrke 2011
19.2.2011 9:17:39   
sensiTive
LunaSonce, fajn, da si malo opisala in razložila, je dobrodošlo malo več vedet. Verjetno se bom tud jaz vpisala.
Uh, očitno nam je veliki večini slabo. Jaz sem včeraj celo bruhala. Zdele se pa ne morem prisilit, da bi kaj pojedla. Ste že slišale za vražo, da če ti je zelo slabo v nosečnosti, da pol bo punčka, če ne bo pa fantek? Eni ljudje v to dejansko verjamejo, meni se pa to zdi malo privlečeno za lase.
Jagodka1, dobrodošla med namiuser posted image

(odgovor članu jagodka1)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Oktobrke 2011
19.2.2011 9:38:33   
amon
rižka... kako te razumem kaj prestajaš.. Ampak vedi, da bolje, da greš samoplačniško h komu drugemu, da boš vedela na čem si. Pa itak, da ne v Izolo, ker so res kar površni. Vsaj meni se zdi, po včerajšnjem kao pregledu. Skoraj me moja ne bi dala na UZ, če ne bi zatežila, da zakaj me je pol naročila, če nima termina za UZ!!! Halo. No, pol je šla na en UZ, ki je bil 5 min fraj in še sama pove, da ta UZ je bolj tko tko. Naredila mi ga je kar čez trebuh (ne vaginalno) in po prvih sekundah rekla, da se še ne vidi utripa... zeopt hallooo?!!!  No, pol je pa hitro najdla.. sam čas si je mogla vzet. UZ iz pamtiveka, res slaba kvaliteta. Jaz bi a tvojem mestu šla v Postojno al LJ na samplačniški pregled. Srečno!!!



(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Oktobrke 2011
19.2.2011 10:22:16   
barb71
rižka tudi jaz ti predlagam samoplačniški UZ, tko kot vse ostale.
Jaz pa nimam nič slabosti, pa nobenih znakov nosečnosti, samo krvni je pokazal nosečnost. zdaj me je pa kar malo strah, da ni vse ok, saj smo se zelo matrali da smo do tega user posted image  prišli. Zanosila sem po tretjem IVF, po štirih letih matranja. Do 1.3. ko imam prvi UZ pa je še zelo daleč.
Pa še nekaj za seznam nisem iz MB, ampak iz okolice Ljubljane.
*rebecca* kok si imela beto?

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Oktobrke 2011
19.2.2011 11:27:58   
Anonimen
barb71, jaz sem imela krvni test 14 dni po transferju in beto 1266. včeraj pa mi G ni vzela krvi, ker je bila dežurna v porodnišnici (PO) in me je vzela čisto tako, z njeno dobro voljo. me je "vrinila" med druge pacientke, na hitro naredila UZ, da sva se prepričale da je vse ok, še recept za tablete in sem šla. pregled mam šele 10.3 pri njej - tisti prvi, pravi, temeljiti. user posted image

danes mi je tud slabo, a za spremembno ni blo bruhca, kot zadnja dva dni. zdaj se trudim nekaj pospravit po hiši, bomo vidli koliko časa mi bo uspevalo. drugače pa mamo mi soneček in že to polepša dan.

mejte se sonosečke user posted image

(odgovor članu barb71)
  Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Oktobrke 2011
19.2.2011 12:19:13   
lana777
user posted image  
user posted image
 
PDP,
nick, starost, število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 10.
amon , x , 1user posted image ,  x, 22. marec, KP
*Anna* , x , 1user posted image ,  21. februar, x, x
rižka,  28 let, 0user posted image ,  18. februar, x, x
miska 21,  x, 0user posted image ,  x, x, x
sensiTive,  x, 0user posted image ,  2. marec, x, x
 
 2. 10.
igriva,  x, 0user posted image ,  x, x, x
 
 3. 10.
lana777, 33 let, 1user posted image ,  24. februar, 22. marec, Štajerska
 
4. 10.
agotha,  x, 1user posted image 28. februar, x, x
anonimna7 , x , 1user posted image ,  x, x, x
anna_,  22 let, 0user posted image ,  24. februar, x, Gorenjska
janja 506,  22 let, 0user posted image ,  24. februar, x, Štajerska 
becky27,  28 let, 1user posted image , x, 22. marec, Lukovica
 
5. 10.
pozi,  x, 1user posted image ,  x, x, x
nanita,  x, xuser posted image ,  x, x, x 
Shilou, x, 0user posted image ,  x,  x, x

6. 10.
monica s,  x, xuser posted image ,  17. februar, x, Izola
 
7. 10.
vanilija,  x, 0user posted image ,  10. marec, x, x
8. 10.
veselka, 29 let , 1user posted image ,  28. februar, x, x
betipol, x , 0user posted image , 21. februar, x, x
anonimen,  x, xuser posted image ,  x, x, x
Aikido,  x, 1user posted image ,  3. marec, x, CE

9. 10.
10. 10.
 
  primana,  22 let, xuser posted image ,  22. februar, x, Logatec
ŽanaTaja,  x, 1user posted image ,  4. marec, x, x
11. 10.
 
*rebecca*,  x, 0user posted image ,  10. marec, x, x
 
12. 10.
anonimna user posted image ,  x, xuser posted image ,  x, x, x
pokamoka,  x, xuser posted image ,  16. februar, x, x

13. 10.
ribica81, 29 let, 0user posted image ,  8. marec, x, KP
14. 10.
15. 10.
 jeannetka,  31 let, 0user posted image ,  8. marec, x, MB/Francija
miska_piska, x, 2user posted image ,  x, x, LJ
jagodka, 28 let, xuser posted image ,  1. marec, Gorenjska
16. 10. 
SRCE,  x, xuser posted image ,  28. februar, 31. marec, x
 
17. 10.
18. 10.
19. 10.
babkaa, 28 let, 0user posted image ,  x, x, MB

20. 10. 
barb71,  x, xuser posted image ,  1. marec, x, Lj

21. 10.
22. 10.
23. 10.
24. 10.
25. 10.
26. 10.
Zelenkaa, 28 let, 0user posted image ,  x, x, Primorska
 
27. 10.
28. 10.
29. 10.
30. 10.
31. 10.


user posted image

SKUPAJ NAS JE user posted image : 34
NOSEČKE user posted image user posted image : še čakamouser posted image
 Z NAMI ZAČELA:
user posted image pathrauser posted image
user posted image


user posted image  




_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Oktobrke 2011
19.2.2011 12:22:56   
lana777
Mi še kr bolani user posted image

jeannetka - sej ne morm verjet, da je tak sistem pri "vas"user posted image  In kam daš dojenčka pri dveh mesecih in pol? In če ga dojiš? Boste pa na Štajersko prišli za eno letouser posted image  Lep dopust!

Pa vsem oktobrkam lep vikend! user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Oktobrke 2011
19.2.2011 13:14:12   
Zelenkaa
pozdravljene punce,

no meni danes prvič da ni čisto nič slabo, me pa nespečnost že par dni muči, kar me prej nikoli ni, pa sam na hrbtu lahko spim, ker drugače me vse boli.
rižka jaz na tvojem mestu ne bi zdržala do četrtka, ker bi se mi zmešalo, ker vem da bi samo o tem premišljevala.

jagodka1 dobrodošla user posted image

lep sončen dan še naprej

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?