|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 22:53:24   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image Beachir hvala ti user posted image


se najdešš??user posted image user posted image user posted image


Ja se najdem je res veš zelouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 22:55:08   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Čer,
sem fasala lenitis - spet.
Nič se mi ne da.
 
Sem tudi na FB, "privat stran" bi bila 1A.
 
Aleksandra: user posted image  za frizurco.
Beachgirl: si zbolela? user posted image user posted image user posted image
 
Jaz pa sem oven - čistokrvni. user posted image



Značilnosti:
Najmočnejša dinamika in aktivnost od vseh zodiakalnih znamenj.
Impulzivnost in silovitost.
Prekipeva od zanosa in energije.
Ljubi pustolovščine in ima pionirski duh.
Hoče biti prvi.
Ljubi svobodo in neodvisnost.
Športen tip.
Nagiba se k vsiljevanju svojega mnenja.
Je predvsem bojevnik, napadalec, ni pa strateg.

Gesla:
pogum, odločnost, direktnost, nepotrpežljivost, agresivnost, prepirljivost, egoizem, uveljavitev

Telesna raven:
glava, zlasti zobje, nos in brada

Planeti, ki se nahajajo v ognjenem znamenju Ovna, dobijo torej aktivno, dinamično, energično noto
(z glavo skozi zid).

ja sem bolna že cel teden..tk da zdaj gre že na bolje:)

ampak apetit mam pa skozzz:)

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 23:03:25   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl


Značilnosti:
Najmočnejša dinamika in aktivnost od vseh zodiakalnih znamenj.
Impulzivnost in silovitost.
Prekipeva od zanosa in energije.
Ljubi pustolovščine in ima pionirski duh.
Hoče biti prvi.
Ljubi svobodo in neodvisnost.
Športen tip.
Nagiba se k vsiljevanju svojega mnenja.
Je predvsem bojevnik, napadalec, ni pa strateg.

Gesla:
pogum, odločnost, direktnost, nepotrpežljivost, agresivnost, prepirljivost, egoizem, uveljavitev

Telesna raven:
glava, zlasti zobje, nos in brada   Kaj naj bi to pomenilo???

Planeti, ki se nahajajo v ognjenem znamenju Ovna, dobijo torej aktivno, dinamično, energično noto
(z glavo skozi zid).

ja sem bolna že cel teden..tk da zdaj gre že na bolje:)    Super.

ampak apetit mam pa skozzz:)



Jaz imam apetit tudi ne glede na ... pa bilokaj, no. user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 23:07:55   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl


Značilnosti:
Najmočnejša dinamika in aktivnost od vseh zodiakalnih znamenj.
Impulzivnost in silovitost.
Prekipeva od zanosa in energije.
Ljubi pustolovščine in ima pionirski duh.
Hoče biti prvi.
Ljubi svobodo in neodvisnost.
Športen tip.
Nagiba se k vsiljevanju svojega mnenja.
Je predvsem bojevnik, napadalec, ni pa strateg.

Gesla:
pogum, odločnost, direktnost, nepotrpežljivost, agresivnost, prepirljivost, egoizem, uveljavitev

Telesna raven:
glava, zlasti zobje, nos in brada   Kaj naj bi to pomenilo??? js mislim, da moraš tem organom še posebej posvečati pozornost....če se motim, naju bo pa že ktera popravlauser posted image

Planeti, ki se nahajajo v ognjenem znamenju Ovna, dobijo torej aktivno, dinamično, energično noto
(z glavo skozi zid).

ja sem bolna že cel teden..tk da zdaj gre že na bolje:)    Super.

ampak apetit mam pa skozzz:)



Jaz imam apetit tudi ne glede na ... pa bilokaj, no. user posted image


js lahk na pol crkjena lezem okol..ko do hladilnika še vedno pridem:))

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 23:12:15   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

lahko bi na FB odprle novo skupino, npr "hujšarce na dolgi rok", ki bi bila zaprta ...


Super.

Privat.

Boš naredila plis?
Da bo bolj osebno.



ustvarjeno:

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_168546333193529#!/home.php?sk=group_168546333193529&ap=1

javite se mi na ZS, da vas povabim. Potem bom pa itak vse prijavila kot administratorje, tko da boste vse lahko urejale stran.



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2455
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 23:32:23   
2ursae
javite se mi na ZS, da vas povabim. Potem bom pa itak vse prijavila kot administratorje, tko da boste vse lahko urejale stran.


oziroma kar kontaktirajte skupino, da se želite postati članice.



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 23:34:34   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Beachgirl, hvala, ful si prijazna.


haha..sem pa ja riba:))..moj je tud riba..tk da upam, da je tvoj kaj bolj romantičen..itd:))))
sem pa mela enkrat enga škorpijona veš..pa me je skor uničil:))



js pa moj sva tut riba..mamo pa doma zdj po novem še škrpijona,pa še naša bejba je riba...

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 23:37:06   
ječi12
spite? sj prou. js sm na koncertu uživala

2ursae sm ti poslala ZS....super za skupinico.a pol naših postov ne morjo brat? upam...hahahahah da nau cel svet vedu kaj so moji skriti nameni :)

nč grem ajo ajo....

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 23:57:32   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

spite? sj prou. js sm na koncertu uživala

2ursae sm ti poslala ZS....super za skupinico.a pol naših postov ne morjo brat? upam...hahahahah da nau cel svet vedu kaj so moji skriti nameni :)

nč grem ajo ajo....


že spiš??..kk maš nick..da te povabim v skupino?

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 7:27:18   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

Značilnosti:
Najbolj vodeno, senzibilno in občutljivo znamenje zodiaka.
Razvija se v nejasnem območju, kjer so meje zabrisane.
So plašni, obotavljivi in z močnim nihanjem razpoloženja.
Pri njih je pogosta zasvojenost zaradi bega od realnosti in odgovornosti.
Živijo v sanjskem svetu, podarjen jim je svet ezoterike in mistike.

Gesla:
senzibilnost, medialnost, pripravljenost pomagati, sočutje, zdravljenje, fantazija, upanje, sanje, laž, iluzije, razočaranje, skrivnost, strahovi, nestanovitnost.

Telesna raven:
noge (stopala), limfni in hormonski sistem

Planeti v znamenju Rib so pogosto negotovi, zasedeni s strahom, preobčutljivi. Pogosto tu obstaja nevarnost prevare ali razočaranja. Pogosto se izživijo tudi skrivaj in prikrito.

sem opazla, da nas je kr neki ribic tlele..se najde ktera v tem opisu....?:))..js se fullllllllll




Samo jaz sem ribica pri naš hiš.
Moj mož in večja otroka sta dvojčka,tamala dva pa nisem ziher,kater znak je po ribah.Rojena sta 21.3.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 7:28:21   
neika
jaz sem tudi danes zjutraj zagledala šestko....samo ne spredaj, ampak zadajuser posted image ..

a napredek je.

sem pa zdaj malo žalostna, ker fejsbuka ne uporabljam in se mu uspešno upiram, zdaj pa boste vse tja letele in bu tu gor vse zamrlo.

kako narediš, da se nekot anonimno prijaviš in gledaš le tisto skupino, ki ste jo ustvarile?

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 7:28:41   
ljupka
Danes spet vaga kaža 0,8kg-,juhej.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 8:15:21   
aleksandra123
Jutro,

Bravo za skupino, jaz do sedaj nisem uporabljala facebooka, čeprav imam en pomankljiv profil. Fino, bom pa še to z vami osvojila.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 8:25:38   
Pia67
Ojla.

Če bi štele kalorije, ki jih porabimo za tipkljanje, bi bile ziher že vse shujšane do kosti. user posted image
Da ne bo pomote in ne bom brala kake užaljene pridige, fajn za motivacijo vse skupaj...

Včeraj odtekla 11 km, jutri najbrž tudi nekaj takega, v nedeljo pa grem na smuči. Posledično sem včeraj pojedla nekaj kosov biskvita, z mirno vestjo, čeprav bi bilo bolje, če bi se držala le čokoladnega mleka in bi ostala pri njem. Večer je skulirano minil v pitju šejka in slabi vesti. Bo že.
Sem pa ugotovila, da mi lakoto fajn preženejo mandeljni, kakih 10 komadov jih pojem, pa je.
Ali katera je kake dodatke za prehrano, mislim na Omega3, pa magnezij, vitamine itd. Se mi ravnokar veselo spahuje po ribah-fuj.
Ideja o FB user posted image ni slaba (Ursa zelo moder predlog, ti pošljem ZS), ampak pri meni pomeni še neklaj dodatnega časa, da vas berem tukaj in še tam. Mal razpršeno se mi zdi vse skupaj, upam, da tema ne bo na Ringaraji zamrla. Drugače pa, bolje, da je tam in je za zaprt krog ljudi.

Lep, negrešen vikend in se beremo v ponedeljek.

< Sporočilo je popravil Pia67 -- 18.2.2011 8:27:17 >

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 8:28:54   
ječi12
beachgirl sm že notri :) poglej :) hvala!

jutro. grem hitro zajtrk pojest dokler mam mir.-jogurt pa kosmiče.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 9:15:43   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: Pia67


Ali katera je kake dodatke za prehrano, mislim na Omega3, pa magnezij, vitamine itd. Se mi ravnokar veselo spahuje po ribah-fuj.



bravo za 11km user posted image user posted image user posted image in ja, jaz jem omega 3, magnezij pa moram kupit, ko bom v dm, pa nikakor ne pridem blizu. pozimi jem se supradin q10, ceprav jem veliko sadja in zelenjave, al me prehladi, ki se jih nalezem od punc, cist sesujejo.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 9:23:10   
vila
Jutro. Zajtrk za mano, zdaj bom pa tudi jaz poskusila pit samo vodo.

Imam pa podatke   o luninih menah za letošnje leto. Trenutno bom napisala samo za februar, ko bom pa imela več cajta, bom pa za celo leto.

FEBRUAR
18 februar 9,36 LUNIN ŠČIP
25 februar 0,26 ZADNJI KRAJEC

MAREC
4 marec 21,46 LUNIN MLAJ
13 marec 0,45 PRVI KRAJEC
19 marec 19,10 LUNIN ŠČIP
26 marec 13,07 ZADNJI KRAJEC

Ostalo bom še napisala, obljubim

Sedaj pa še, kaj se kdaj lahko je.

Ob ščipu (polni luni) pijemo le nesladkane tekočine, bolje, da ne vsebujejo mehurčkov.
Zadnji krajec nam krasno očisti telo, če ves dan uživamo le jogurt, kefir, kislo mleko, sirotko, kumis (kaj je to?????)
Ob mlaju (prazna luna) se čim bolj izogibajmo tekočinam, ker jih zadržujemo v telesu, tisti, ki so nagnjeni k otekanju stopal, meč in trebuha, to najbolj občutijo.
Dan, ko luna tvori prvi krajec, je primerno za uživanje čim bolj presne in nič zabeljene zelenjave. Če vam takšna ni všeč, jo lahko pripravite kot napitek, tudi v juhi bo imela podoben učinek.

LUNIN POST BO USPEŠNEJŠI Z VELIKO GIBANJA, PRIPOROČLJIVO JE FIZIČNO NAPREZANJE DO KONCA.

Evo, pa sem. Za ostale mesece še napišem. Prepisala sem pa to  z Jane od lanskega leta, članek je pa napisala Meta Malus.

Uspešno premagovanje lakote, tistim, ki so si jo za danes zadale.


_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 9:30:01   
suzy85
Dobro jutro!

user posted image user posted image user posted image za vse bolne!

ljupka super za - za tehtnici! Men je tud iz torka na sredo padla teža za več kot kg, ker sem v torek pazila na prehrano, tako da mislim, da bo v pon spet - na tehtnici. user posted image

pety kako je sestra?  user posted image user posted image user posted image tudi zanjo!

IZVIRNO SPOROČILO: kiara85
suzy85- zanimiva področja imaš. jaz sem šele zdaj to bolj podrobno spoznala in mi je zelo zanimovo. jaz bom lahko učila strokovne predmete za gostinstvo na srednji šoli, pa tud gospodinjstvo na oš v kakšni kombinaciji z organizacijo šolske prehrane in podaljšanem bivanju, ker drugače ni dovolj ur. ali si se ti sam prej pozanimala za pripravništvo na šoli, če je plačano, ali si kr prošnjo poslala. upam, da ti ne težim preveč, sam mal me skrbi, kak bi to izpeljala

Za pripravništvo se moraš prijaviti na razpis MŠŠ, ki je razpisan 2x letno - nekje aprila in novembra. Na vsakem roku dobi 45 najboljših prijavljenih plačano pripravništvo, ostali pa ga opravljajo volontersko. Na zadnjem razpisu novembra je bilo potrebno zbrati min. 10, 70 točk. Od tega sta 2 točki za pedagoško smer, ostale točke pa so zahtevano povprečje. Tako je bila meja povprečje minimalno 8,72. Je pa bila to ena izmed najvišjih mej, po navadi se giblje okoli 8,40.

kreme Če je le možno, je ne uporabljam. ampak, na žalost, imam precej suh kožo, tako da uporabljam becutan otroško kremo. Za telo pa kar pride pod roke. Doma imam še Niveino olje za dojenčke in Dove mleko, tako da bom najprej to uporabila.

orbitrek Men je kar fajn. Po navadi si naštimam kakšno nanizanko, npr. Housa (sem pogledla že vse dele do 7. sezone 11. del user posted image ), zdaj pa začnem gledat NCIS.

(ne)prespane noči Naša je bila glede spanja kar pridna. Sicer je dolgo ponoči še jedla (1x na noč), ampak je nato nazaj zaspala in spala do jutra. Če otrok ponoči ne spi oz. se zbuja, tako ne moreš kaj veliko spremenit, razen tega, da se s tem sprijazniš. Mogoče bo pa pri 2. otročeku boljše! user posted image

aleksandra
user posted image za novo frizurco!

montignac Ne vem točno, katera je zadnjič spraševala o pravilih. Če katera želi, mi pišite na ZS, pa vam pošljem kratek povzetek in kup receptov po tej metodi

Moj jedilnik včeraj ni bil ravno dietni, so pa bile količine omejene.
Z: topli sendviči
M: mini pica
K (ob 16.30): gobova juha, palačinke s čokolado
V: bela kava

Smo pa imeli včeraj s šolo športni dan in sem drsala 3/4 ure in 3/4 ure hodla do avtobusa user posted image Nekaj pa je le!

Šibam v razred! user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 9:32:42   
kiara85
jutrouser posted image

včeraj se nisem uspela javit, sem imela kr bizy day- posledično tud prehrana je bila čist zmešana- kosilo na hitrco pojedla kr zgodaj, pol pa cel popoldan na faxu in na avtomatih nimaš druga kot rogljičke pa čokoladiceuser posted image - torej sem za malico imela en rogljiček in kavo! si ponovadi nesem s sabo kak jogurt ali pa sadje, včeraj pa nisem uspela.
pa tud večerja je bila pozno ko sem prišla domov okol pol 9h-polnozrnata štručka, sir, paradižnik.
sicer pa vaga zjutraj kaže 0,5kg majn od ponedeljka in upam, da bo vsaj toliko v ponedeljek- da se spet ne bo ponovila vikend kriza kot prejšnji teden!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 9:34:49   
pety78
Punce, da vam samo sporočim, da gre sestra danes domov. Stanje se izboljšuje, ima v ponedeljek kotrolo, cel teden bo še doma na bolniški, vidi še ne čisto, ampak gre na bolje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 9:39:45   
aleksandra123
Pia, bravo za kilometre, 11 km je zaenkrat zame nedosegljivo, je pa cilj odteči 10 km 4-5 krat na teden, upam, da bom lepo napredovala, 5,5 km zaenkrat ni problem.

Prehranskih dodatkov ne uporabljam, jem mešano prehrano, zjutraj stisnjen pomarančni sok, zvečer sadno solato, pri kosilu veliko zelenjave.

Danes sem dala mojim rokam in trebuhu prisilni dopust, imam ogromno dela, popoldne grem na golf. Za kosilo bo rdeče zelje, pohan piščanec in solata, jutri pa grem, upam, spet na morje hodit.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 9:43:21   
aleksandra123
Neika, Ljupka, Kiara, bravo za izgubljene kile! Tudi moja tehtnica je prijazne volje zaenkrat.

Pety, vesela sem za tvojo sestro!

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 9:44:06   
kiara85
suzy hvala za informacijeuser posted image torej če imam jaz povprečje na faku 8,38+2 od zdaj=10,38 misliš da mi lahk uspe dobit plačano? jaz se pa še vrjetno ne morem prijavit aprila a ne-ker bom konec z pedagoškim izobraževanjem junija? vrjetno je potrebno najprej dokončat izobraževanje in se lahko prijavim šele novembra? 

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 9:44:46   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Punce, da vam samo sporočim, da gre sestra danes domov. Stanje se izboljšuje, ima v ponedeljek kotrolo, cel teden bo še doma na bolniški, vidi še ne čisto, ampak gre na bolje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


no to pa res superuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.2.2011 10:01:06   
kiara85
na hitro preletela, kaj ste čvekale včeraj, pokomentiram nekaj:
kremice- v večini uporabljam od afrodite
ljupka- jz nardim omako tako, da na parih kapljicah olja prepražim čebulo, dodam zelenjavo, ki pač jo imam pri roki (na sliko so bučke in rdeča paprika) malo prepražim, zalijem z malo vode in s pelati. prelijem čez kuhane testenine. meni je ful okusno pa fajn se naješ, da ne poštudiraš par ur na hranouser posted image , uporabiš pa lahko poljubno zelenjavo.

beachgirl- fajn motivacija, to s porokouser posted image

pikapolonice- moj tamali je star 13 mesecev pa se zguja še enkrat na noč- dere se do onemoglosti, dokler ne dobi flaške čokolina, no k sreči potem hitro zaspi, se je pa pri tej starosti tudi zbujal nekje 3x na noč- sej bo počasi...
2ursae- upam, da se kmal pozdraviteuser posted image
hujšanje z luno- ne prakticiram, je pa moj ati čist v tem-je ful hepi ko ma naslednji dan 1kg majn, sam ko pol takoj dobi nazajuser posted image
aleksandra- a ne, da paše, da se mal polepšaš, si kr boljše voljeuser posted image
valči- upam, da boš vožno vredu preguralauser posted image
UmpaLumpa- oh si me nasmejala s tem pujskom do muceuser posted image
fb- grem čekirat takoj ko pridem z malice- solata s tuno me vabi...user posted image

< Sporočilo je popravil kiara85 -- 18.2.2011 10:02:10 >

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?