|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:16:40   
šivilja
Ma kli.ac pa ta RR. V zadnjih dneh sem ene tri dolge poste napisale pol je pa SORRY Skopirat pa itak vedno pozabim

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:17:20   
šivilja
Skratka - moje notranje baterije so crknila - rabim dopust in odklop (a se bomo kaj dobile - NUJNO)

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:19:07   
šivilja
Sem danes He. pozabila peljati na telovadbo, včeraj sem se pa odpeljala domov namesto, da bi šla iskat K. - pred bajto sem se potem spomnila in oddivjala tja. Jao meni


V službi je tudi grozno - sem mogla danes skupaj še z dvema šeficama predlagat, naj da opoved, da ne bi šli v disciplinski postopek - mi je pridelalo morilski glavobol.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:19:34   
majana79
šivilja, v mozilli dela tako, da pritisneš backspace (tipka za brisanje 'nazaj') in ti potem vrne tekst in ga lahko skopiraš... samo smajlije izgubiš user posted image

ja res bi se lahko kaj dobile, samo imam občutek, da bo december misija nemogoče uskladit datume, da bo vsem odgovarjalo user posted image

dudi
, upam da ni kaj resnejšega... a to pralni al pomivalni? zakaj ga morajo pa pridet iskat? meni vedno vse popravijo na domu, je pa res da ni bilo nič kaj posebnega, enkrat neka elektronika, drugič pa grelec

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:20:48   
šivilja
Danes sem se še na atletiki malo pogovorila, kaj me moti - sem izpadla overprotective mama problematičnega otroka user posted image . No, skratka sem jim povedla, zaenkrat še ne bomo menjali kluba, ampak bomo malo spemljali dogajanje.

V soboto ima pa prvo tekmo.




V nedeljo pa parklje pečemo.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:22:00   
šivilja
Pa najpomembnejša današnja novica - od danes sva uradno lastnika parcele na Lavrici - imava že vložek na ZK.

Samo veseliti pa se ne morem popolnoma, ker vem da smo šele na začetko dela in garanja. No, ampak vsaj začetek je.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:22:31   
majana79
oh šivilja, še dobro da res ne pregoriš user posted image ti si pa res super mama, pa k da si samohranilka... 

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:23:22   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

šivilja, v mozilli dela tako, da pritisneš backspace (tipka za brisanje 'nazaj') in ti potem vrne tekst in ga lahko skopiraš... samo smajlije izgubiš user posted image

ja res bi se lahko kaj dobile, samo imam občutek, da bo december misija nemogoče uskladit datume, da bo vsem odgovarjalo user posted image

dudi
, upam da ni kaj resnejšega... a to pralni al pomivalni? zakaj ga morajo pa pridet iskat? meni vedno vse popravijo na domu, je pa res da ni bilo nič kaj posebnega, enkrat neka elektronika, drugič pa grelec



Spobala, pa ni delalo, v glavnem uporabljam explorer. BOm prešaltala na MOzillo.

Saj zdej sem uspela vse povedat - pač v večih postih za vsak slučaj


Grem večerjat štrucar v solati

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:27:19   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

oh šivilja, še dobro da res ne pregoriš user posted image ti si pa res super mama, pa k da si samohranilka... 


Ma, se trudim. Saj je možek tudi priden, pa HB za tasta, ker drugače bi bila že na Žalah ali v Polju.

Samo na trenutke sem pa res trapasta - sva šla v ponedeljek na večerjo zvečer (novoletno), pa si je moj sine popoldan zaželel pečt kruhke (so to delali v petek, ko so imeli Tehniški dan v Bistri) - trapa jaz sem mu hitro namesila testo in smo pekli - je bilo vse gotovo preden sva šla.
Pol mi pa dragi sine očita v torek, da v ponedeljek se ni pa nič na snegu igral. PA ga vprašam zakaj le, kaj si pa počel? IN njegov odgovor: ja, ko sem MOGU pa kruhke pečt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma, sem se skor čez okn vrgla.


Ampak vedno bolj se mi dozdeva, da so mi usojeni trije otroci.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:46:41   
šivilja
Oh, za piko na I sem ugotovila, da mi je mojatrznica dostavila nagnito bučo maslenko user posted image user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:55:33   
majana79
šivilja, pa pokliči jutri, ti bodo v petek dostavili novo, sto posto.

ne se sekirat zarad ene buče, no user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:57:08   
Dudica1
Ja v svojo delavnico si odpelje,ne vem zakaj....

grem spat

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 21:18:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

šivilja, v mozilli dela tako, da pritisneš backspace (tipka za brisanje 'nazaj') in ti potem vrne tekst in ga lahko skopiraš... samo smajlije izgubiš user posted image

ja res bi se lahko kaj dobile, samo imam občutek, da bo december misija nemogoče uskladit datume, da bo vsem odgovarjalo user posted image


NO GO!!! Če je samo ERROR potem deluje, sicer pa ne... vrže ven prazno okence spet user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 21:20:38   
Anonimen
Posledično se mi ne da več tipkat... Nimam volje, ker mi vsaki drugi post zbriše user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 21:28:26   
majana79
weird, meni v mozilli vedno prime, ne glede na napako oziroma sporočilo user posted image

mah dej, na podforumu portal se folk še vedno pritožuje, oni pa kar nič... kao rešujejo napako

se mi zdi da se vas premalo pritoži, ker stalno eni in isti jamramo pa potem ne jemljejo resno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 21:31:38   
Anonimen
Mah mam nasplošno občutek, da nas uporabnike malo premalo resno jemljejo... Se premalo zavedajo koliko klikov je to za njih in da od tega takorekoč živijo... user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 21:43:22   
Leela
ivana user posted image user posted image user posted image  pozdravi se.

Danes je bil prvi dan službe. Potovanje do tja ne bom komentirala user posted image . Drugače pa v treh mesecih: en nov sodelavec, ena nova sodelavka, en pokoj, dve nosečki, ena gre stran. taprvo je treba te stvari obdelat potem pa naprej user posted image .

Tanja_ že dolgo nisem naročevala iz usa ampak mislim da carino in ddv nabijejo na vrednost na računu+poštnino. Barabe.
DM bo 10.12. bo pa tudi ribič pepe in čuki. L. bo čist hepi. Dobiš pa podrobnosti tudi po pošti.

Drugače pa moram imeti jaz čist vse napisano pa še tako pozabim. Danes sem zjutraj F. pozabila dati zdravilo user posted image . Pa imam listek na omari v dnevni napisan!!

Uglavnem pridrsamo domov in ni vode v pipah. So prekopali glavni vod in rekli da ne bo vode do jutra. ma kolk je to zoprno. Na wc-ju ne moreš vode potegnit, ne moreš si rok umit. Imam hb razkužilo ampak so me roke pekle (najbrž psihična zadeva, ker drugače me ne). Imam pa samo 1 liter vode doma, pa pir. Pri nas samo malinovc pijemo in občasno kakšne sokove. Aja pa donat imam ampak tega glih ne bi.
No na srečo je voda pravkar pritekla, uf.


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 21:49:29   
šivilja
Majana - sem kar mail napisala - pod zadevo sem napisala pa "gnila buča"


Grem kar spat. Me še tale cunami v gatah zdeluje na polno.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 21:50:18   
šivilja
Leela - hvala - si me malo v dobro voljo spravila - Donat bi bil tanajboljši, če ne morte vode potegnit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 21:51:21   
Leela
sorry si ne predstavljam user posted image user posted image user posted image  bi me kap zadela

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 21:54:06   
Leela
imam rešitev: sneg bi šla nabirat in ga topit na štedilnik. HB za sneg user posted image


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 21:54:07   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

sorry si ne predstavljam user posted image user posted image user posted image  bi me kap zadela


V tem primeru je pomoje res boljše si ne predstavljat

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 21:59:43   
majana79
živa, točno to sem jim prej SPET napisala... sploh nimajo nobenega odnosa user posted image

leela, ja sneg, kako pa drugače user posted image user posted image no sam da je voda nazaj

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 22:20:05   
betty.ford
meni je tudi že nekajkrat napisalo error, za dodatek pa me še izpiše, da se moram ponovno prijavljati... zoprno.

ampak danes se mi da, ker otroka spita, moj pa pride šele ponoči enkrat... ali bolj proti jutru. si je vzel kolo za prevozno sredstvo, tako da upam, da ne zmrzne. oz. jaz ga ne mislim gret, ker mi trenutno peč bolj leži kot led.

je pa kot v pravljici!user posted image
saj, več dela s čiščenjem avta pa vožnja je počasnejša in previdnejša, a bela okolica je čist u iber romantična! zasnežene smreke! se bom kar stopilauser posted image

šivilja, čestitke! čudovita novička. če ne drugega, si poleti lahko brez problemov postavite šotore na parceli!
kar se tiče ostalega pa - te kar razumem. poskusi počivati.

meni moj zadnje čase veliko pomaga. in sem zelo zelo vesela, da mi.
evo: je že doma... lepo bodite! user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.12.2010 7:52:15   
betty.ford
ja kje pa ste?


doooooobro jutrooo!             ?

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





13 predlogov za zabavne aktivnosti na prostem
Igre na prostem so lahko odlična zabava za otroke v vseh starostnih skupinah. To je 13 predlogov za otroške igre na pros...
Kampanja za omogočanje najnovejših genskih...
V Društvu Viljem Julijan so začeli s kampanjo, s katero želijo omogočiti slovenskim otrokom z redkimi boleznimi čim prej...




EURO 2024.
пеперутка16

Kdo bo prišel v polfinale?