|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.11.2010 20:30:59   
PapuaNG
čer,


meni je pa za začetek po službi akumulator crknu, da avto tut vžgal ni. Sem morala asistenco klicat in zmrzovat na mrazu, ampak so k sreči prišli v roku dobre pol ure user posted image Mi je mal nafilal akumulator, da sem lahko vsaj do štacune z akumulatorji pršla, pol sva šla pa z mojim še po hlače za mulčka, bundice pa še kar nisva našla. Imeli so sicer eno modro v h&m, ampak bom šla še mal okol pogledat. Pol sva si pa meka prvoščla user posted image
Nisem nič kosila jedla, tko da je prav pasalo. Mulčka je pa tast merkal. Bo kar fino, če ga bo mel tkole vsak teden en popoldne, da lahko še midva kam greva pa kej opraviva v miru.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.11.2010 20:45:03   
majana79
leela, ja, baje je ta zapestnica pravi hit user posted image  user posted image samo se bojim da je pri meni kronično user posted image

dudi, ma bi šla, samo mam sto stvari za naredit user posted image

grem perilo zlagat user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.11.2010 20:45:27   
koala.cek
o papua. nič fouš. za akumulator. ampak imaš pa zdaj vsaj novega kajne ?

meni šoping v slo prav nič ne potegne. preveč gužve, pa ti šoping centriuser posted image  no way. ma me ne vidiš v city parku.

dudica - a da vam nadure plačajo ? meni jih niso že 10 let zagotovouser posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.11.2010 20:47:36   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

super user posted image

kaj naj vzamem, da se rešim lenobe? user posted image



ko ugotoviš mi javi.

Sem gledala na topshop irenew zapestnico user posted image . Tisto kupiš in si menda potem nepremagljiv. je pa L. velik ljubitelj reklam od topshopa user posted image . je rekel, da moreva pralno kroglo kupit. saj nočeš da ribe umrejo a?



Mwahahahhahha, pol bi se z mojim očetom zastopla. On bi tut vse imel.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.11.2010 21:09:12   
Dudica1
Plačajo ja nad ne vem kolk nadur...40 mislim.

Pri nas sneži user posted image user posted image

nočko

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.11.2010 21:25:38   
eelyy
Čer!

Evo obadva malčka spita....Tian je tok jezen ko pride domov,če ni po njegovo se kr dere sploh nevem kaj nej nardim??Tudi,če mu nepustim se še hujše dere sm že obupala,Linica je pa sonček sem danes probala z gh pa je prv smešna...
Sem danes ko smo prišli domov,bili še pred blokom Tiana je skakal po lužah in snegcu.

Kar se tiče sopingiranja po službi; vsaj jst pridem tok zbita da komaj prilezem do avta do parkirišča,sploh pomislim da pičim domov takoj. Jst zelo rada hodim po centrih,samo z dvema se mi neda nikamer(ker ves čas enega hranim in nemorem nič v miru pogledati) ponavadi T. pustim pri mami in gremo samo z Lino,če pa gremo z T. gre sestrica zmano da ga ves čas motivira.

Želim vam lahko noč





(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 8:28:03   
maja1488
Jutro! Spali celo do 5:50. Luksuz. Drugače pa dežuje.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 8:43:02   
PapuaNG
jutro,


spali odlično. Če se še ob petih ne bi zbudil, bi bilo pa sploh fajn. Prej je pa itak moj dežural, da sem jst lahko spala. Zunaj pa ufff...sem mislila še peš v službo, pa sem bila potem že tako pozna, da sem šla vseeno z avtom. Bom že kako prišla domov...bomo pa malo potelovadili z lopato pa odkidali dvorišče, da bomo do ceste prišli. Mali je sicer začel neki kašljat, upam,da se ne razvije v kaj hujšega.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 9:30:54   
majana79
Jutro!

Spali za en drek, ima očitno neke moraste sanje, sploh ga nisva mogla 2x umirit... user posted image



(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 10:56:46   
ledenka
jutro

spali katastrofalno... ni hotu zaspat do 23.30 user posted image user posted image user posted image  sem bila na tem, da ga po riti, ker mi je vse živce ven potegnu... itak je pol zaspal pri meni. pa do vrtca smo se vozili pol ure... ampak zdaj sem na šihtu in danes počivam user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 11:03:44   
koala.cek
mi smo tudi kar fajn spali, se ne bom pritoževala. izgleda mu paše veliiiiika posteljauser posted image . se tako fletno raztegne po dolgem in počez. user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 11:04:32   
koala.cek
aja, v službo sem se vozila 1,5 ure. no, vmes sem še otroke v vrtcu ven vrglauser posted image . ampak važno, da smo varni prišli.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 11:30:14   
ivanamdb
Zivjo punce….
Jst sm D odpelala tasci v soboto, kjer sm tukaj samohranika pa se ta sneg vse komplicira user posted image ... ko sve prisle tasci ko da ni imela vrocine....a 4 ure prej je zdela....user posted image
Jst sm se vrnila v nedeljo in je blo res hudo 30 na uro sm se pelala od razdrtega, se izhod za PO se ni vidu, je bil bel in ni blo nic spluzeno. Komaj sm nasla parking pred blokom in dala avto notr, in od tedaj je tam.
v ponedeljek sm se upadla v sneg in sem zdaj...of course... prehlajena...38-39°C pa se srackamuser posted image ....no comment...hb da je D pri tasci drugac ne vem kako bi to slo.
Skoraj je “D-day” - Torbe so ze spakirane, tako da jutr ali v petek grem v IT (upam da bo sneg nehal tako da se opravim neke stvari), v nedeljo pa vsi skupaj v nemcijo in gospodicna, pardon, frojlajn, zacne s uvajanjem v novem vrtcu... upam da bo slo fajn!
Papua –a ves da je tvoj poster na vhodu urgence v PO!!! Pa cestitke (vsaj za zivljenepis…you never know!)
leela – upam da ti danes hitro mine!

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 11:40:57   
PapuaNG
haha, a sem res? To je bilo pa mojih najdaljših 5 minut slave user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 12:10:07   
Tanja_
Dan!
Kakšno lousy vreme. Kr neki. Pa še glava me boli, tko da sem čist neproduktivna v službi. VČeraj sem si hotla kupit ene škornje in je že vse pobrano tisto, kar mi je všeč.Eh...
user posted image Dejte mi povedat-ene čevlje bi si naročila iz USA-kako potem zaračunajo na to carino in DDV?Da vidim, koliko bi me sumasumarum prišle.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 14:36:14   
eelyy
Dan!

Zjutraj je snežilo zdej pa dež pada bo jutri taka poledica...vseno sem šla z Lino k očetu na obisk in ga po operaciji hrbta zelo boli,ker ga nebi smelo sploh...še en dan ni bil,pa so ga odpustili ven nekateri so dalj ostali odvisno od pacienta.

Sem pospravla 3 žehte cunj in nekaj likala,zdej delam kosilo.

Tanja; To ti pa nebi znala povedat za carino,sploh nenaročujem iz tujine.
papua; super za spanje.
ledenka; Men je enkrat T. rogovilil okoli kave in je čist ponesreči jezik notel dal in je mejčkeno popil..in ni zaspal tkole do 1h zjutraj,pa sploh nisem vedla kaj bi mu se mi je mešalo in sem potem pokaperala moja kavauser posted image


(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 14:52:14   
ledenka
kakšen dan... sem mislila, da je že 4, pa bo treba še kar tu viset dobro uro user posted image   najboljš, da mal odspim user posted image  

eelyy, nič ni takega bilo, niti čokolade ali sladkega ni jedu user posted image  bom šla danes kar z njim spat, če ne bo drugače user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 15:54:06   
maja1488
Tanja, carina je različna, odvisno kaj naročuješ. DDV pa prištej 20%. S tem da carinijo ti tut znesek poštnine user posted image

Dej poglej tukaj KLIK. Bi se lotila brat, pa me iz vsake strani ena vleče. Lahko mi pa potem kratko obnovo napišeš user posted image

< Sporočilo je popravil maja1488 -- 1.12.2010 15:57:00 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 16:27:24   
Dudica1
Helou
Sm doma HB ceste so v k*** čistuser posted image
In da ne govorim o kretenih brez zimske opreme...o kaj me to razjezi no!


Ne vem a mi je stroj crknu al kaj mu jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 18:48:47   
nikolet
čer  no snega imam polno glavo upam da kmalu skopni.... mulca uživata in zato hodmo domov celo uro če ne še mal več....

drugače je pa službi pokukalo sonce in upam da bo začelo orenk sijati.... je pršla nova poslovodkinja in mislim da zdaj pa bo bolje user posted image vsaj upam pa lahko... a neuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 19:25:08   
eelyy
Čer!

Mi smo bili zunej se je T. sprehajal celo za rokico me je držal in smo hodili,moj je pa L. v vozičku peljal,se je mali tok zmatral pojedel sem ga okopala in zaspal kot topek.
Moram v nabavo za miklavža zamujam....kaj ste za miklavža kupili zmajčkom?Jst bi tko nekaj uporabnega,če je igrača da je koristna.

ledenka: Kje imaš pa T. ali je v vrtcu,ko tako dolgo delaš? Men se prav smilijo malčki in starši,ko vidim mimo našega vrtca,ko se sprehajamo  jih komaj poberejo okoli 17h,so službe in nimaš kej drugega..meni je zdej super,potem pa bo s*****
Nikolet; Če mene vprašaš v teh trgovinah se nikoli nebo nič spremenilo(glede poslovodkinje že),če se sodelavci med sabo neštekajo in je polno tega opravljanja se nič neda,pa vedno krivico eden z drugega dajejo,se kregajo zaradi urnika...ahuser posted image .Držim pesti da bo bolje.
Dudi;Danes kr verjeti nisem mogla sem se z L. vstavila in kr odmaknila eden norec je mimo peljala pomoje bi me še pobral,iz enega konca na drugega ga je metalo.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 19:55:16   
koala.cek
smo bili na otroškem bazarju in je bilo luštno. danes mi je gospod oče pisker dvignil. namreč, vedno ko pride domov iz službe, prvo priklopi računalnik. in danes pridemo domov ob pol sedmih, jest sem letela večerjo kuhat, pa pripravljat stvari že za jutri in vidim njega, kako mirno bere športne novice. ma sem sem ulegla na kavč in čakala komentarje. tavelik sine me zastrašujoče sprašuje če spim, tamali ves vesel pleza po meni, gospod mož pa me debelo vpraša, če gnezdim. user posted image  ma res mu ni pomoči.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 19:57:46   
majana79
nikolet, držim pesti da bo boljše user posted image

eelyy, v naši skupini gredo vsi otroci domov najkasneje med 15. in 15.30 - zadnjič je bil 15.45 J. že sam v drugi skupini user posted image če nimaš nobenega od starih staršev, tako kot jaz ali ledenka, je otrok pač prisiljen bit v vrtcu tudi do 17., čeprav se mi zdi da je takih zelo malo, vsaj po mojih izkušnjah

otrok spi, čakajo me kupi posode in perila... pa me nobeno ne vleče sploh

zunaj še kar sneži, da bi pa kdo prišel splužit, to pa ne user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:08:14   
šivilja
blip, blip, blip................bliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.12.2010 20:13:30   
Dudica1
Ja stroj mi je šel k vragu že drugič user posted image .Bi si kupila novega pa zdele nimava denarja za novega...pride jutri iskat.



(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?