|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.1.2011 22:09:02   
meduzica
ooo papua čestitke za "jutranje slabosti" upam da prav sklepam da je #2 na poti ???

joj men se zdi da je od porodniške že vsaj 3 leta minilo, res bo treba spet kak tak "dopust" it user posted image

majčice a se še kaj dobivate ?? čez par mesecev bo že spet pomlad juhuuu se prav veselim spet sprehodkov itd. to zimo
smo bili tolk bolani (ne sam mali tudi jaz sem karnaprej na antibiotikih) da nič kajdosti nikamor nismo hodili, se mi že rahlo cufa
od pomanjkanja pohajkovanja

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 7:18:03   
Leela
jutro, zaspano user posted image

Že v službi, dva v vrtec spravla. Sem že utrujena.

meduzica lepo, da ste boljše res, drugače smo pa vsi on a short fuse bi rekla ivana.

< Sporočilo je popravil Leela -- 31.1.2011 7:19:59 >

(odgovor članu meduzica)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 7:50:57   
nikolet
jutro

ful sem se prehladila.. sploh ne vem kdaj... no ja sej ni nč čudnega, k pa stranke hodjo bolne v trgovino... nč ne pomislejo da pa virus raznašajo, če grejo v trgovinouser posted image no ja ampak če pa rabš vsak dan neki...user posted image uglavnem, se počutim za en k....

otroc v vrtcu, dec gre zdele spat k je rz nočne, jz bi pa tud šla zalešt ke to enihuser posted image

lep dan želim
papa


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 8:41:08   
PapuaNG
jutro,


spali še kar. Mulo se je spet odločil, da po drugi uri noče več spati v svoji postelji. Ko ga prineseva k nama, pa ko bubica utihne user posted image . Edino sredi noči ga je nekaj matralo, pa sem ga mirila in kot iz inata se je potem k mojemu stisnil user posted image

Sem mela pa neko brezvezno nočno moro, da sem se sredi noči zbudila čisto prešvicana. Sem bla vsa vesela, ko sem se zbudila-ko sem se prepričala, da nič iz sanj ni res.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 9:20:42   
betty.ford
moj otrok se je zjutraj prelevil v basset houndauser posted image
drugi za zdaj okej.

je pa hitro minila nedelja. kot da je ne bi bilo. evo, sem že spet v službiuser posted image
sem pa včeraj ugotovila, da moji možgani ne delujejo več tako dobro kot so nekoč,... očitno mammatime dela svoje.

meduzica user posted image user posted image  vidiš, vse ob svojem času
pa kar večkrat se oglasi!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  na samopostrežbo!

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 9:42:51   
ledenka
jutro user posted image  

spali ok... M je prišel malo pred 6 in zahteval joško. no ja... jutranje odvajanje bo očitno težko user posted image  

kdaj gremo spet pit? user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 9:57:39   
šivilja
Jaz sem pa doma z otrokom s štop lampami namesto oči - imamo spet vnete (no ja, to zimo prvič).


Drugače sem pa ja Just razmišljala kakšen ponedeljek okrog 17-ih (lahko z mladino seveda). Zdaj pa zainteresirane povejte datume.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 9:58:12   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jutro user posted image  

spali ok... M je prišel malo pred 6 in zahteval joško. no ja... jutranje odvajanje bo očitno težko user posted image  

kdaj gremo spet pit? user posted image user posted image user posted image  


še čakam recept in degustacijo čokoladnega likerja user posted image

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 10:09:26   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Jaz sem pa doma z otrokom s štop lampami namesto oči - imamo spet vnete (no ja, to zimo prvič).


Drugače sem pa ja Just razmišljala kakšen ponedeljek okrog 17-ih (lahko z mladino seveda). Zdaj pa zainteresirane povejte datume.


1. user posted image user posted image user posted image  
2. ponedeljki so zame čist super user posted image
3. Recept:




mleko 1 l


rum 1 l (lahko malibu ali beli rum)


čokolada v prahu 40 dag


vanilijev sladkor 2 kosa


sladkor 1 kg



Mleko zlijemo v posodo, dodamo sladkor, čokolado in vanilijev sladkor. Vse skupaj zavremo (naj vre toliko časa da se sladkor stopi). Nato odstavimo in počakamo da se masa ohladi. Ohlajeni masi dodamo rum.

Še nisem probala, ampak bere se enostavno in okusno user posted image sam jaz bi dala mal manj cukra, ena kila se mi sliši preveč... kaj meniš?


< Sporočilo je popravil ledenka -- 31.1.2011 10:10:24 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 10:34:03   
koala.cek
šivilja in petrazg - just imam za vaju. kdaj vama lahko dostavim ? petra - pri tebi zdaj vsaj vem, kam zavit. user posted image

sicer pa je naš zmajček postal ZMAJ. user posted image  eno samo dretje, cviljenje, stokanje, tlačenje rok v usta, slinjenje, adijo pamet. tale faza je anoying.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 10:46:13   
ledenka
ok, pol ni sam naš na poti transformacije v zmaja user posted image  danes se je skril pod posteljo, ko se je pokakal, ker ne mara previjanja user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 10:51:31   
koala.cek
joj previjanje -no koment. dretje in rjovenje. pa sploh ne vem, kaj ga matra. pa prej ni bilo nobenih težav. user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 11:03:04   
petrazg
Evo... tabletoman se oglaša... user posted image madonca ne vem, če sem v celem življenju toliko tablet pojedla... Ampak zdaj so vsaj prijemat začele...

Ledenka... ja pijača, takoj... ko bom sposobna...

Koalček... kadarkoli, itak sem doma. Bi te prosila za trr, da ti lahko kar nakažem, ker ne bom imela denarja doma...

Zmaj faza... mislim, da se poslavljamo user posted image , čeprav se še pojavlja občasno... Samo zdaj tavečji želi včasih imeti besedo... jao... Previjanje... pri očiju in babici dela vse samo previja se ne, nama pa kar gre. Edino kape , rokavičke in bundice ... večno prepričevanje... Danes je veliki gospodič rekel, da ima dovolj teh grdih škornjev in da gre kar v crocsih v vrtec... in smo se kregali... user posted image Zmagala je mami, crocse smo pa v vrečki za vsak slučaj nesli zraven, če bi bilo slučajno dovolj toplo, da bi se v avtu preobuli...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 11:32:05   
betty.ford
user posted image user posted image

mi imamo pa fazo "SAAAAM"user posted image

tako da mu pustim, da se sam obuje, obleče jopico, bundo, si natakne kapicouser posted image user posted image user posted image  no, ko vidi, da mu kaj ne gre prav prisrčno prosi za pomoč,...

in prav prisrčno reče, da je m'az in da piha,... prisrčen otrok!user posted image

ampak plenica no-go tudi pri nas - a jih začnemo odvajat?user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 11:32:11   
koala.cek
aha, vidim da je tole cviljenje nek virus. sam da ni prašičja gripa

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 11:45:54   
PapuaNG
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

ok, pol ni sam naš na poti transformacije v zmaja user posted image  danes se je skril pod posteljo, ko se je pokakal, ker ne mara previjanja user posted image user posted image user posted image  



huda! user posted image Pri nas je pa kakor kdaj. Včasih se moram fino zadret nanj, da se vsaj malo umiri, včasih niti to ne pomaga. Načeloma se ga pa kar da pregovorit, čeprav, ko ga vprašam, če greva pleničko zamenjat, vedno reče ne user posted image Aja, pa kak piškot v roki tut pomaga. Je pa priden in si načeloma pusti vse obleči, obuti, tut rokavičke, je lepo pri miru. Kregamo se edino na cesti, ko se noče za roko držat in skače pod avte user posted image Ponavadi se pol od trme kar na tla uleže in se dere user posted image Cviljenje pa tudi kakor kdaj. Načeloma se da živet user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 12:09:10   
majana79
oh well... napisala cel roman, skopirala, in pritisnila ctrl+v (bi skoraj brale moj poziv stranki)

skratka, kako so vaši otroci napredni, naš je ene 3 mesece zadaj user posted image noče se previjat, kriči, noče jest, noče pit...

teče drugi teden, kar je v vrtcu, tako da prosim  za pikepoke, da zdržimo še vsaj ta teden

rabim likohol user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 13:06:53   
majana79
a zdej pa ni nobene?  user posted image

hrana dela čudeže, zdaj se mi samo še spi user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 13:38:54   
ledenka
jaz sem tu, ravno s kosila user posted image  

danes ma M pregled pri dr.G, cepljenje za KME in še glede sluha se bomo pomenli...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 13:41:52   
ivanamdb
ku kuc
jst sm tudi tuki, en menu sm glih prevedla, in sm tolk bla lacna da sm spet oropala hladilnik. mislim da bom zdaj mal kavcala.

uh a je fajn mirno v stanovanju.....user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 13:48:51   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb
uh a je fajn mirno v stanovanju.....user posted image

te bom staškala user posted image  of foušije! user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 13:54:21   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb
uh a je fajn mirno v stanovanju.....user posted image

te bom staškala user posted image  of foušije! user posted image


hahaha, ja ja kar staskaj!

vikend je bil lep, ne da bi se kaj prevec zmatrala, ampak, vceraj zvecer sm pomislila - oooo super, jutr en gre v sluzbo druga pa  v vrtec.  (bolj to da en gre v sluzbo user posted image hihihihi)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 13:56:57   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb
uh a je fajn mirno v stanovanju.....user posted image

te bom staškala user posted image  of foušije! user posted image


jst tut, jst tut! user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 13:57:30   
majana79
ledenka, sporoči, kaj bo rekla dr. G

če se mamo kaj za sekirat

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 13:58:57   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ledenka, sporoči, kaj bo rekla dr. G

če se mamo kaj za sekirat



jst upam da ne bo nc! drzim pesti!!!!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?