|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 9:42:16   
FLASK_A
Dudi, uživajte na izletuuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 9:47:55   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
flaska kaj se dogaja...manjka noči?


a da je bla noč pred kratkim user posted image
nisem zaznala...



user posted image

boga user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 11:44:41   
FLASK_A
še 8 ur...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 11:51:50   
betty.ford
flašončka, saj bo user posted image
ti priporočam, da zaposliš gospoda, da prevzame divjad, ti pa se toplo obleci, šal čez usta pa na sprehod!
ti bo delo bolje kot tisti irski kofe!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 12:00:07   
FLASK_A
hihi, betka, dober nasvet user posted image

še kar odštevam... user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 15:42:05   
FLASK_A
ja šit no, a ni nobene ki bi se ga napila z manouser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 15:58:56   
koala.cek
kej pa ponujaš ? hihih...jest imam domač meden liker....

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 16:01:15   
koala.cek
sicer pa uživamo v družinskem krogu in gledamo sonček skozi okno. pa še vedno smo v pižamah. se kar nekako ne moremo nikamor premakniti. tudi prav. user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 17:00:21   
Anonimen
ojla zmajčice...

Samo sporočim, da sem fasala mastitis in skoraj 40 vročine, ki jo spremlja še UBIJALSKI glavobol user posted image   Sem dobila dvojno dozo AB in upam, da čimprej prime... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Žal več trenutno nisem sposobna... SORRY user posted image

(odgovor članu koala.cek)
  Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 19:19:20   
betty.ford
ojej, živček, upam, da AB čimprej pomagajo... user posted image user posted image user posted image

si dobila še kakšno pršilo za nos? mene je pred mastitisom rešil syntocynon (nekako tako se napiše)... da je lažje steklo iz mene,... sicer ne vem, če se lahko kombinira z AB,...






jaz sem bila tudi danes bolj na off... najbolj me mučijo dnevi, ko sama od sebe pričakujem odločitev, ki naj bi bila + zame in za moje najbližje pa nikakor ne pridem do prave,...

bom morala nekaj pogovorov opraviti, da vidim stvar še izven mene...
ivana, a na lotu da sem zadela???user posted image  moram preveriti listek!

flaška, se ti nisem javila, ker mi likohol zamegli presojo. še pol urce, ne? da bo danes noč tvoja! kar objemi jo in pocukaj luno, da ti nasuje lepe sanje!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 19:52:09   
Dudica1
živa user posted image user posted image user posted image ,da bo čimprej bolje ker taka pa res ne moreš nič user posted image



(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 19:55:08   
nikolet
čer

super dan user posted image user posted image user posted image bili pri prijateljici na dolenskem, bilo enkratno....

živa:user posted image user posted image user posted image user posted image čimhitrejše okrevanje...

jutri pa nov dan... uživajte....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 20:59:11   
Leela
živa čimprej se pozdravi user posted image user posted image user posted image  grozno se sliši ta mastitis

evo L. zaspal na kavču, F. v posteljici poje. Je prekasno vstal popoldne pa je še buden.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.1.2011 21:08:31   
FLASK_A
ojoj živauser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image upam da bo kmalu boljeuser posted image

In betty, hvala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.1.2011 8:29:17   
PapuaNG
jutro,


kako smo babe žabe? Končno delovni teden, se bomo lahko malo spočili user posted image Smo bili cel vikend aktivni, zunaj, malo nas je tudi prepihalo, ampak se je splačalo. Naspali se itak nismo, ampak bo že.

Beti-male pikice še nič ne čutim. Mogoče le v obliki malo večje utrujenosti pa manjše kondicije. Slabo mi pa hvalbogu še ni, ampak kokr se spomnim, je blo pri prvi nosečnosti to šele po kakem mesecu in pol, tko da imam še kakšne dva tri tedne časa user posted image

Sicer sem pa danes in jutri spet samohranilka. Jupiiii....

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.1.2011 8:37:25   
betty.ford
oooo, se zbujate? dobro jutro!

Papua, super za takšno nosečnost! mogoče ti pa sploh ne bo slabo. meni je bilo v obeh nosečnostih samo 1x (ko sem šla prvič dat vodo pa kri in sem mislila, da moram biti na tešč in zato nisem nič jedla... jaooo!)

imam pa mir... se kar ne znam obrniti več, ker je preveč prostora doma in se nihče ne zaletava vame pa moja ušesa poslušajo samo eno stvaruser posted image
kok sta bila danes vesela vrtca!user posted image

danes kar čutim, da se bodo pomembne stvari dogajale_ lep dan vam želim: naj bo en prekrasen ponedeljek!

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.1.2011 8:46:54   
majana79
Dobro jutro!

betka
, iz tvojih ust v božja ušesa, al kako že user posted image   bi mi pasal en pozitiven dan

samo kaj ko je otrok že navsezgodaj tulil, ko je moral v vrtec user posted image

no ja, bo že...

mogoče spizdim prej iz službe, vsaj kako uro

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.1.2011 9:43:47   
koala.cek
dobro jutro tudi iz našega konca,

prav čutim kako sem naspana. user posted image

ja betka, danes je prav nekam pozitiven dan, jest sem že vikend paket rezervirala. obvezno se moramo nekam spravit, sicer se nam bo sfuzlalo. user posted image

papua - lepo nosečnost ti želim še naprej. utrujenost bo pa kar tvoj vsakdanjik zdaj do .... tam do 53 letauser posted image .  razen če ne boš kej snifala. tako kot me justovkeuser posted image

majana - sej bo. dont worry, be happy. otrok je v vrtcu, ti v službi, stvari so popolnoma ok, pa pojdi prej iz službe, na kakšen sprehod, relaksacijo, intd. izberi tisto drugo varianto, saj veš, da boš dobre volje. user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.1.2011 9:47:44   
ledenka
jutro user posted image  

mreža nam ne dela, k sreči je net ok user posted image  bom pa cel dan tu visela, ni panike user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.1.2011 10:36:53   
majana79
ledenka, kera sreča user posted image  user posted image

koalka user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.1.2011 11:26:26   
ledenka
eh, mreža že dela user posted image  

jaz bi tud nekam šla... pa se nikamor ne spravimo user posted image  moj preživlja vikende na kavču user posted image  da bi pa skos sama okol lutala, mi pa tud ni.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.1.2011 11:58:45   
FLASK_A
helou.
glavobol... ampak ni prehudo.
snifam, kot koalka pravi- čist sem od justa, kar oblak zelišč hodi nad manouser posted image

zdej si grem pa glavo umit pa podočnjake skrit pod tono pudra. potem bom.... zgledna... upam.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.1.2011 12:13:14   
zoja10
morgen.... :)

vsake tolk vas še vedno mal počekiram, da zadostim mojim voajerskim potrebam in se mal nasmejem,...user posted image

gospodična v vrtcu, men mal dougčas,..pucat se mi ne da... čakam da se gospa spelje delat da si grem enga, dva tri pržgat...hudič so te razvade... user posted image

.... pa veliko zdravja vam želim user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.1.2011 14:42:21   
PapuaNG
Uf, zatišje tukaj user posted image


Pri nas v službi je pa babji fajt user posted image Še dobro, da nisem udeležena. Vsak se hoče otepst dela user posted image Sem pa res pridna, se hočem rešit čim več stvari, da bo hitreje konec user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.1.2011 14:52:33   
ledenka
jaz čakam pa 2 maila in 2 klica user posted image  me eni kar ignorirajo, pa danes bi rada dala te zadeve naprej user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapis mame, ki ga moraš prebrati
Delimo zapis mame, ki bi ga morale prebrati vse mame sveta. Mama, preberi še ti!
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?