|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.1.2011 20:48:31   
eelyy
Joj sem napisala tok dolg post in mi je ven vrglouser posted image sem koperat čist pozabla.

Dejte mi povedat prosim ali je katera uporabljala kontracepcijske tabletke Carazettebi nekaj vprašala??

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.1.2011 20:59:06   
majana79
eelyy, jaz jih še vedno uporabljam, prašej

šivilja, to je pa noro... sicer jaz imam tut tempo za znoret, čisto vse od štirih tednov me je počakalo... v ponedeljek grem do šefice, kako si predstavlja, ker obstajajo realne možnosti da bom šla po 2 tednih spet na bolniško, roki pa tečejo...

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.1.2011 21:05:55   
eelyy
Majana;Ma najprej sem imela normalno mens. potem je blo vsak mesec rjavi izcedki zdej ta mesec je pa kr ni.Sem prebrala,da je možno,da sploh ni več.Sam mene skrbi,ker sem pozabla tabletko in sem potem dvojno spila....pa da ni kej.
Pa bolečine sem imela lih take,da bi mogla dobiti pa je ni,sem v dvomihh? Sicer imam drug teden G. za bris za mireno,bomo vidli.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.1.2011 21:28:07   
majana79
jaz prave menstruacije sploh še nisem imela pri njih, samo ene trikrat izcedek, pa večkrat se mi zgodi, da vzamem po 2 naenkrat (grozna sem...), ampak ni bilo še nikoli nič
piše sicer, da jih je potrebno vzet najkasneje v 12-ih urah (se pravi po zamujeni uri), ampak jaz sem jih tudi kasneje... tako da če mene vprašaš nimaš kaj skrbet, ampak še vedno je tistega 0,02% možnosti, da do česa pride
mislim da ne bo nobene panike

mogoče se Tanja kaj oglasi, če ona kaj več ve, ker je iz foha

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.1.2011 21:37:36   
Leela
oj,

ledenka potem pa veliko sreče v novem poslu...ja sigurno pa ne bo nič "lažje".
To kaj bo delal v ny, me pa zanima zato kakšne so kaj čisto realne možnosti, da si partner dosti hitro najde delo. Ker to, da nekam greš še ne pomeni, da bo partner samo otroke čuval. Sicer niti ni realno pričakovati to od ledenkinega moža bi rekla user posted image . Prijatelj se je resno menil, da bi odprl predstavništvo za firmo v ny-ku pa ni bilo variante  za ženo, da bi delala (dosti hitro) in se jima preprosto ni splačalo, ker imata tukaj precej dobre plače.

Pri meni v službi je tudi norišnica. ta mesec mi pomaga še moja namestnica tako, da še gre. So se še on the top visoki obiski napovedovali pa so hb odpovedali.

papua jaz sem bila tudi čisto preč. V 1. nosečnosti še gre, potem v 2. sem pa že ob 21h zvečer zaspala. Sploh, če ti je slabo je pa še slabše.

< Sporočilo je popravil Leela -- 15.1.2011 21:39:09 >

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 7:59:07   
nikolet
jutro

dudica: ni bleme, sem misenla da glih tak MP3....user posted image

se naspali, smo se zbudili 6:45h tak da zdej že celo uro rogovilmouser posted image razen možek še spi, je utrujen od včeraj k je mogu cel dan otroke čuvatuser posted image  
sem se včeraj zvečer smejala, sem ob 20h šla z kolegicam na pijačo, in seveda sem otroke popokala v posteljo in k sem šla od doma je mož spal na kavču, no po dveh urah k sem pršla domov je možek še vedno spal na kavču, sploh ni vedu da sem šla kamuser posted image

danes nas pa čaka psihično utrujajoč dan, uživajte....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 11:28:17   
nikolet
no kaj sem bila jz zdej pridna, sem speglala cel kup cujn in kaj se zgudi pr tazadnji cujni... peglezen crkneuser posted image HB mam še tastarga k deluje sam je bolj slab...
sem gledala mao v lidlu od 20.1. akcijo za parni likalnik: http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si/hs.xsl/index_15718.htm
kaj pravte a je za kej za to cenouser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 11:34:16   
Dudica1
dan

mi treba južne kuhat user posted image user posted image user posted image se bomo pa lotil avto sesat pa pomit ker je na avtopralnicah taka gužva za znoret!user posted image
sicer je pa lep sonček tko da nam ne bo škodovalo.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 12:07:39   
majana79
nikolet, glede na ceno in na dejstvo, da ima 3-letno garancijo, se ti po moje splača it iskat

če ne komplicirajo, tako kot v hoferju in dobiš tudi denar nazaj takoj, če želiš (če se pokvari), nimaš kaj razmišljat user posted image


pri nas je pa en usran dan... itak da je bla megla do pred parih minut nazaj, mojega 'boli uho', zdej spi z J., jaz pa spet sama za vse

on je z njim doma cel teden, pa mislte da je kej naredu? user posted image user posted image

ful sem jezna...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 12:11:32   
koala.cek
majana - če ti bodo šli desci na živce, pridi popoldan na kuhan vin. bomo/bodo v tivoliju drsali user posted image

nikolet - nimam pojmauser posted image

dudica - pridni steuser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 12:23:55   
nikolet
verjetno ga bom šla iskat...

moj dec je bil pa danes in včeraj priden, je kr on skuhal kosilo, jz sem pa speglala pa mal posesala...
aja, pa še N. je dal spatuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 12:24:53   
majana79
koalka, o super, te pokličem! kdaj pa računate pridet?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 12:53:07   
koala.cek
ko se mulci zbudijo. upam, da ne bo prav pozno. včeraj je tavelik spal do pol petihuser posted image . no sej je potem dve uri drsal pa je zvečer tudi samo dol padel.

ko bomo štartali, ti pošljem sms, potem pa boš videla. upam, da se vidimouser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 12:55:42   
ivanamdb
daaaaaaan
spali do 8! wow! jutro je bilo bolj slow in je tako pasalo. gospodicna spi ze 2 uri, gospod je sel spodaj neki zrihtat avto, minestrone je narejen, mami lektorira en dokument in ko se frojlajn zbudi bo kosilo, potem pa gremo na sprehodcek do Rena, mal racke gledat in star kruh jim dat za papat.

moj nekaj mora it v IT ta petek, tako da se se midve priklopive, in gremo na obisk noni&nonotu, pa se neke stvarce kupit.

uuuh neki zdaj kaslja moram it, ciaociao

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 13:00:07   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

ko se mulci zbudijo. upam, da ne bo prav pozno. včeraj je tavelik spal do pol petihuser posted image . no sej je potem dve uri drsal pa je zvečer tudi samo dol padel.

ko bomo štartali, ti pošljem sms, potem pa boš videla. upam, da se vidimouser posted image


zmenjeno!

a veš da smo pršli mi domov okol 6 in sem gruntala, a ste bli na drsanju al ne user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 13:37:22   
koala.cek
smo bili na drsanju. le da v domačem kraju. je fino, ker vedno koga poznamo, pa kar nekaj prijateljev iz vrtca tudi drsa, pa potem hokej igrajo. je pa sicer bolj tako domače, ampak nam je všeč, ker ni gužve. danes smo pa rekli, da gremo za spremembo v tivoli, pa tavelik ni glih neki navdušen.

sicer je pa že pokonci, tako da samo še zmajčka počakamo in gremo. zunaj je tak lep sonček, da je kar škoda biti notri, ampak enostavno je spanje potrebno.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 15:27:48   
Dudica1
Sem se namatrala s čiščenjem avta  obup kolk je zaj***
Pa še pomila sem ga tko da se je kar dan naredu ko sm ga pomila

Da se mi pa dons nikamor ne

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 17:40:50   
nikolet
 tak lep dan, glih za sperehajat se user posted image no zdej smo pa doma, pol pa spat, jutri je pa ponedeljek.. in spet službauser posted image

_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 18:15:18   
majana79
koalka je zakon, mi je totalno polepšala dan pa še z likoholom me je založila user posted image  user posted image

začela sem kuhat kosila za naslednji dan, vsak dan znova se presenečam. Me zanima kolk časa mi bo uspevalo. Najbrž tako dolgo kot sem hujšala. En dan user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 18:27:13   
Dudica1
joj tud jaz sem rekla da bom že prejšnji dan kaj skuhala pa se mi sploh ne dauser posted image ,sej sm čudna sej vem ampak tko je...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 19:07:13   
majana79
dudi, nisi čudna, verjemi mi user posted image jaz sem se mogla prav prisilit... ti rečem, jutri, ko bom crknjena iz službe, se mi sigurno ne bo dalo

ti poročam jutri zvečer user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 20:10:22   
Dudica1
user posted image
no pol nisem edina!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 22:00:52   
šivilja
Oh, naša dama pa nocoj potrebuje konstantno pomoč pri spanju (mislim, da jo nekaj napenja). Je najprej ata pomagal eno uro, potem jaz, zdaj pa spet ata, toliko da zmečem večerjo vase, pa grem spet tja.
Dober začetek tedna - neprespana noč.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.1.2011 22:52:47   
Leela
a je danes kakšna luna? F. zaspal šele ob 22h, L. malo pred njim. Zdaj se je pa glih spet zbudil.

Sem brala, da sta Milena Zupančič in Vita Mavrič odstopile iz Unicefa...zaradi netransparentnosti delovanja, poslovanja...kam gre ta svet

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.1.2011 7:12:15   
koala.cek
naša dva sta včeraj zaspala v šusu, mali ob pol sedmih, veliki ob pol osmih. in še vedno spita. user posted image

šivilja - tolaži se, da so zobki. user posted image

majana - uau, kuhanje kosila en dan vnaprej. odlično ! boste imeli zdrav, kvaliteten obrok. sicer pa priznam, da meni tudi včasih ne uspe en dan vnaprej skuhat. takrat imamo pa pač joto. ali pa riž, tudi njoki so lahko hitro. al pa sploh nič ne skuham, mala dva pa jesta gres.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?