|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.1.2011 19:33:55   
majana79
o babe!

blue, wb! user posted image upam da se kmalu pozdravite... jst sem bila 1 mesec doma, se mi je totalno trgalo

moj edini šoping je bil danes v lekarni, naj grejo nekam hudiči... sem spušila 40 evrov za J. rit! vsaj 3 kose cot bi dobila v HM za ta dnar user posted image ni čudno da nič nimam, jbela cesta

nikolet, men je čist kul user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.1.2011 20:02:47   
maja1488
O zmajke!

Ne morem verjet kako slepo sta punci zaspali. Mene pa čaka kidanje igrač. Ne vem, če ne bom šla res po lopato dol.

Aja, dobila nova očala.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.1.2011 20:20:16   
majana79
o fensi maja, hočmo slikco user posted image  user posted image

zdej boš še več umazanije doma vidla user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.1.2011 20:30:49   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

o fensi maja, hočmo slikco user posted image  user posted image

zdej boš še več umazanije doma vidla user posted image user posted image



Zdej je videt vse čisto user posted image user posted image


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.1.2011 20:38:28   
Leela
maja sorči nisem še nič konkretno za krokse gledala. Kdaj si mislila naročvat?

blue pozdravte se.

Moja dva tamala sta še vedno "out". Čakam pomlad.

šivilja dobro tole z avtogenim treningom. jaz sem nekaj razmišljala o meditaciji samo moraš potem dejansko to izvajat. enkrat se bom že spravla.

dudi kaj boš pa kupovala. cunje? Razprodaje in to?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.1.2011 21:02:42   
ivanamdb
ku kuc...koncno spet tukaj! mal na hitr.
uvajanje dobro gre...tuki traja 2 tedna...ampak res je to kako je leela rekla - vec vzgajatelc pomeni da imajo vec cajta za otroke, nima nobenega ki mu iz noska visi zelen stalaktit, malico jejo iz navadnih kroznikov/kozarc, brez slinckov user posted image ...ja seveda, ce je za mizo 6 otrok  in 2-3 tete....pa cudne skupine, v D skupini so 4 ki so 11.2008 rojeni, pa 4 11.2009 in drugi se manjsi...nekateri so ze v vrtcu od kdaj so bili stari 4 meseca....res cudno. ampak moram rect da mal pogresam stari vrtec, tolk sam ga se bila navadila, pa tete so mi ble ful vsec.
drugac,jaz spet ful prevajam, tudi ce je D doma z mano, ampak ko moj pride doma se vidi razlika od prej ko sm bla samohranilka. zdaj imam cajta tudi zase user posted image in D ni tolk na spidu! user posted image samo se spletno stran moram zrihtat!
kako ste vse??
vidim da je nekaj bolanckov user posted image user posted image user posted image user posted image

aha, pa se to - D jih bo ze slovenscine naucila...vzgajatelca se je ze naucila "še" heheehe, aha, a ime ji je La Toya....user posted image

< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 13.1.2011 21:04:34 >

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 8:15:15   
betty.ford
sem prva?

dooooooooooobro jutro! danes kar čutim, da bo en krasen dan! želim želim želim si, da bom zvečer šla spat s tem stavkom!user posted image

seveda danes, ko bi zmajček lahko še poležaval, ni. sva že pozajtrkovala, jaz že plačala položniceuser posted image , čaka naju samo še previjanje in napravljanje...

kje so cenejše plavalne pleničke? Mueller ali DM?
pa še kopalke si moram nekje kupitiuser posted image

huh;user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 8:18:28   
koala.cek
dobro jutro, zunaj je res krasen razgled a se bojim, da dan niti slučajno ne bo tako krasen. user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 8:19:24   
nikolet
jutro

no smo nli pridni pa smo vstali šele ob pol osmihuser posted image

T. je v vrtcu, N. e pa še dones doma, v Ponedeljek pa gre v vrtec... no oko je bolje.. sej mora bit k grem jutri v službo...

jz sem pa končno oba otroka navadla da morta bit najkasneje ob 20h v postelji, in mi ful odgovarja....

ivana super za vrtecuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 8:20:12   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

dobro jutro, zunaj je res krasen razgled a se bojim, da dan niti slučajno ne bo tako krasen. user posted image


ja zunaj je prav lepo in sončno... upam da boš mela lep dan, sončen...


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 9:09:08   
majana79
Jutro!

koalka, upam da se pri vas zadeve kmalu umirijo, če ne že uredijo... user posted image

hvala bogu da je petek!!!

dan pa bo, nekakšen... komi čakam da grem domov user posted image

danes imamo kontrolo, bomo videli kaj bo

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 9:31:22   
PapuaNG
jutro,


spali spet bolj kratko. Je imela koolegica poslovilca, ker gre jutri za tri mesece in pol v azijo popotovat. I tata bi sine user posted image Sem pa ponoči vseeno vztrajala in je mulček spet celo noč spal v svoji postelji. Sem enkrat še jst tam zakinkala...

Sicer sem pa do večera samohranilka, pa jutri in v ponedeljek tudi. Tko da bom namesto sesanja avtomobila raje izbrala poležavanje na kavču, ker itak ob dveh končam, pa da se malo spočijem, preden mulo iz vrtca pride. No, preden ga grem iskat user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 9:52:27   
eelyy
jutro

evo zajtrkujem in še nekaj malega pospravim in sem fertik.Po T. grem danes po kosilu okoli pol 12h.
Mali mi že drugi teden joka ob vstopu noter in se že pri slačenju na previjalni v vrtu otežuje in noče noter to bo že drugi teden.in mi je res ful hudo otem cel,dan mislim zakaj joka...imela sem v mislih,da se mogoče boji kakšen otročka tam,da se malo prerinejo za igračke ali kaj takega,sem možu naročila nej pokliče v vrtec in sporoči,da pridem po kosilu in je kar vzgojiteljico po tel. vprašala zakaj joka...user posted image bohved kaj si bo mislia??Sicer sem jo jst hotla vprašat,ampak jo je kr on po tel.

majana;jst sem tud zadnič v lekarni porabila skoraj 40 eur itak nič,ne dajo na recept in danes bom set šla Lini po eno kremo in nimaš kej.
nč zdej pa grem na hitrco pospravit

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 10:09:20   
ledenka
jutro user posted image

v službi hočejo, da delam, pa še petek je user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 10:41:34   
koala.cek
ledenka ane kakšni packi so ? user posted image

jest bom pa otroke danes kar na počitnice poslala, ker nimam pojma kdaj bom spet domov prišla. user posted image  sem bila pa včeraj pridna in jih peljala drsat. tavelik je potem tam našel družbo in so igrali hokej, tamali pa bi se najraje metal po blatu. joj kakšni smo domov prišli. user posted image  ampak, važno da so uživali. jest pa tudi. samo kakšen kuhan vin mi je manjkal.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 14:03:51   
ledenka
smo padle na 2 stran user posted image  preveč delate, babeeee user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 14:44:16   
nikolet
živjo punce, danes je preveč lep dan za na računalniku viset, je treba it vnuser posted image

T. je spet šel z dedijem v terme..... jz in N. ter svakinja E. pa gospodarmo po bajti... same babeuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 15:31:39   
ledenka
eh, še ena bljak zadeva na šihtu... zdaj mam pa res dost, hočem nekaj nardit user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 17:38:30   
maja1488
Umrta. Torta že čaka v hladilniku na gospoda moža.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 18:30:24   
koala.cek
čer, imam večer v troje. brez moža. user posted image

kej bomo spile ?user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 18:37:34   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

zato k je najstarejši user posted image  user posted image


Sam da si ne bo gospoda dudka izbrala. Zdej je moerna razlika 30+ user posted image

user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nikolet

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

juhu, pravkar sem uspešno prodala voziček :)


bravo za voziček

dudi ima sam 1GB jz bi pa 2GB drugče pa ni slab

smo bili malo zunaj in kupit sem šla samo solato, prvlekla domov pa cel ruzak... bo treba začet mižat


hvala...

mamo tud mi take šopinge dostkrat.. nazadnje sem šla po jajca k se je pr nas nov mercator odprl... ven sm šla olajšana za 145 eur user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nikolet

je ful všečen.... http://www.mimovrste.com/artikel/1580081730/mp3-predvajalnik-sony-nwz-b152fl

kaj pravte??


waaaaaw, tale je pa res luškan

IZVIRNO SPOROČILO: majana79
blue, wb! upam da se kmalu pozdravite... jst sem bila 1 mesec doma, se mi je totalno trgalo

moj edini šoping je bil danes v lekarni, naj grejo nekam hudiči... sem spušila 40 evrov za J. rit! vsaj 3 kose cot bi dobila v HM za ta dnar ni čudno da nič nimam, jbela cesta


hvala za dobrodošlico user posted image
jz tud sovražim lekarne... že če morm za gajo neki iskat, kaj šele če rabm še kej zase in za mojga... matr k bi reku keks ostane 100 eur notr

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
Aja, dobila nova očala.

user posted image user posted image user posted image user posted image hitr eno fotko

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
blue pozdravte se.

hvala

IZVIRNO SPOROČILO: nikolet

jutro

no smo nli pridni pa smo vstali šele ob pol osmih


tud mi smo mel dons srečo.. smo spet po zelooooooooooo dolgem času prespali noč.. aleluja.. upam da se bo zdej kej večkrat to dogajal.. sem že skor pozabila kako lepo je bilo nekoč prespat v enem kosu user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

smo padle na 2 stran  preveč delate, babeeee

ha ha, hud komentar

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

čer, imam večer v troje. brez moža.

kej bomo spile ?

tud jz mam večer v dvoje brez možeka... no, pride zdejle dam na hitr neki pojest, pol gre pa s frendi plavat... in mama spet sama z otrokom in risankami :)

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 18:38:40   
Blueeyes
majana a next še kej laufa??? da vem če si je pametno ogledovat njihovo stran.. da me ne bojo zastonj srbeli prsti :)

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 18:40:14   
koala.cek
naš je šel na hokej, otroka pa na počitnice nista šla, ker zmajčka neki daje. pa nimam pojma kaj. nima vročine, ne kašlja, ne smrka, kao naj bi se neki za trebušček držal in v vrtcu 2 uri jokal. user posted image  

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 18:44:25   
Blueeyes
no, da vidim če sploh še znam prlept kakšno slikco user posted image

party night
user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.1.2011 18:46:01   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

naš je šel na hokej, otroka pa na počitnice nista šla, ker zmajčka neki daje. pa nimam pojma kaj. nima vročine, ne kašlja, ne smrka, kao naj bi se neki za trebušček držal in v vrtcu 2 uri jokal. user posted image  

držim pesti da se ne razvije v kakšno bolezen user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?