|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.1.2011 16:37:57   
Dudica1
DAN
SMO NAROČILI NOV RAČUNALNIK user posted image user posted image user posted image

Pri nas hvalabogu nimamo težav s težo...T bi kvečjemu lahko še kej dobil user posted image

Pa dva nova člana imamo...ptičkauser posted image ... tamala dva imata ful dela z njima user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.1.2011 20:33:48   
eelyy
Čer

No sem danes šla spet v razprodaje sicer z mojim in L. ki je več ali manj časa prespala tako da sva si privoščila še kosilo po skoraj 2 letih kje skupaj. Mož je iskal superge in je bolj zatežen kot kakšna babauser posted image smo vse okoli obrnili in jih na koncu ni kupil zaradi št. druge so bile skoraj iste in jih ni hotel,tako da jutri sopingiramo do kranja.

Važno da sem dobila Nodija v bc....je bil T. toliko vesel.Na cunje v bc sem pa čist bolana bi kr kupovala. Razmišljam da bi T. eno jakno kupila za jesen pa L. bundo pa sem še v dvomih,ali katera tudi tako kupuje?

živa;Mala princeska je tak cukeerr..me kr stisne,ko vidim tako majhnega user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 8:37:57   
nikolet
jutro


smo ustali...

pospravli, obesili in dal oprat cujne, pozajterkovali, zdaj pa gledata otroka KRIŽ KRAŽ, jz se pa malo relaksiram na kompu...

mi smo tud mel pred leti ptiča pa je kr naprej svinsko okol kletke tak da ptiča ne bi imela več... bom pa mogoče čez par let mela ribice....




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 9:17:07   
Dudica1
Jutro!
Nimamo papagaja ampak ene vrste drugih ptic,sta čist majhna tko da okrog njiju ni nobene svinjarije user posted image ...ker če bi bla potem jih tud jaz ne bi melauser posted image

Smo po zajtrku-obilnem user posted image
Zdej pa mal pospravljat... user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 10:41:15   
majana79
Jutro!

Kero bedno vreme... sem mogla v trgovino, po kruh in mleko, ker kliše user posted image

mi bomo pa enkrat imeli zajčka, se J. ful razume s Tinetom, od mojih staršev, ga nič ne cuka ali kaj podobnega.

Ponoči ni več kuhal, bomo videli kaj bo čez dan, če ne gremo spet na Metelkovo... jupi.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 11:51:15   
maja1488
Jutro!

Smo mal bolj zdravi. Je biu pa mož izredno priden in pedenou mali cel teden. Očitno tut jst nism bla poredna, sm mi je zjutrej prnesu novga notesnika.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 11:58:16   
majana79
a dej, zdej boste mel pa vsi nove

fouš! user posted image

moj ga tut že neki sračka, bo treba v roku enga leta menjat...

J. zaenkrat še brez vročine, grem kej delat user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 12:32:13   
Dudica1
midva sva tud prenosnika zdej naročila,čeprav ne vem nisem glih prepričana v njega...imam dvome...


Otroci spijo,midva poležavava popoldne gremo pa v Logatec na en obisk

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 12:46:20   
maja1488
Kakšne dvome dudi?

Sej je isto v končni fazi. Cenovno pa tut niso nč dražji kot stacionarci.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 13:36:41   
Dudica1
Jah ne vem kr neki sej vem,ekran se mi zdi da me bo motil ker je manjši,čeprav bo med največjimi...itd...se bo treba navadit pa bo user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 13:37:34   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Jah ne vem kr neki sej vem,ekran se mi zdi da me bo motil ker je manjši,čeprav bo med največjimi...itd...se bo treba navadit pa bo user posted image


Se boš hitr navadla. Kaj sta pa vzela?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 14:24:36   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Jah ne vem kr neki sej vem,ekran se mi zdi da me bo motil ker je manjši,čeprav bo med največjimi...itd...se bo treba navadit pa bo user posted image


Se boš hitr navadla. Kaj sta pa vzela?


ej pojma nimam,je kr od mojega stric naročil ker je računalničar user posted image in k se unga ni dal popravt je pol kar on naročil k se spozna kaj mora met jaz itak pojma nimam...povem ko izvem user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 14:33:44   
koala.cek
dudica super za računalnik in ptiče !!!

kar se tiče PC- so zdaj itak potrošno blago, pa se jih na vsake par let menja.

kar se tiče ptičev - tudi fajn. Naše ribice so se po 14 dneh obrnile na bok. Jih je kap zadelauser posted image  tako da tudi s tem smo zaključili.

sicer pa smo čisto pomladansko razpoloženi. pucamo bajto, sekamo drva, sadimo rožice, ... popoldne se bomo spravili pa drsat. user posted image

majana - super za timing brez vročine. naj tako ostane. user posted image  čuj, si pila limonce ? ti lahko pošljem novo dozo likohola. zdaj imam 10 litrov domačega teranovega likerja, 4 litre borovničevega, 3 litre pomarančnega in 3 litre navadnega. jupi user posted image  sem skoz mal fajhtnauser posted image


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 14:58:59   
majana79
ooooo koalka, pa ti si zakon! user posted image   user posted image  user posted image

pijem pijem, samo jst to tko, požirk dva za zdravje, pa zgleda da meu Kristus prste vmes, ker nič ne zmanjka user posted image user posted image

teranovega se sploh ne bi branila user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 15:16:47   
maja1488
Uuuuu jst menjam teranovga za pomarančnega!

Gospa M...ena velika vreča vsegadobrega vas še čaka.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 16:57:08   
Anonimen
ME HOME!!!!!  Joj kok sem vesela... Samo upam, da se zlatenca ne razvije in da doma tudi ostanemo user posted image user posted image user posted image   Malo je rumena, ampak menda so vrednosti zelo nizke, zato nas je spustila domov user posted image

Žiga pa neki kiha in smrka user posted image   Pa še domov nismo dobro prišli user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 17:08:39   
maja1488
U živica! Vesela zate!

Lepo se cartajte. Sm ravno brala danes v moji lekarni o rsv virusu. Baje ga je ful več kot prejšnja leta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 19:06:57   
Anonimen
PUNCE MOJE ZLATE!!!

HVALA!!!!!  Fulllll sem bla vesela, ko sem vidla, da ste mislile name in da ste se borile v mislih z mano user posted image
Porod je bil tak, da ga še nisem prebolela. Niti nevem kdaj ga bom. user posted image   Ampak bo že....  Zdej se super počutim. user posted image

VESELA SEM DA VAS IMAM!!!!

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 19:29:34   
majana79
živček, sam da ste doma user posted image zdej pa čuvejte malo pupo, predvsem pred virusi, razkužilo na vhod, pa stroga bogi (ker je čist preveč virusov naokol)

porod boš prebolela, enkrat, čez par let user posted image (mal te moram v dobro voljo spravit, a veš)

drugače pa upam da bo Žiga tut zdrav, da ne boš še zanj v skrbeh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 19:30:04   
Dudica1
živa welcome back user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj pa je bilo z porodom?...težko?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 20:05:48   
maja1488
So true...porod boš prebolela...mene na prvega spomni vsako slabo vreme user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 20:11:06   
koala.cek
Živa - dobrodošla. Seveda smo mislile nate. Se sploh nisem upala čustveno izpostavljat, ker bi me nekatere imele še za bolj čudno. user posted image

Super si !

Mi pa smo preživeli športno popoldne. Se nadrsali, igrali hokej, tavelik je užival. Zmajček pa je itak maširal ko predsednik in samo komandiral. user posted image

Zdaj pa me mož pelje plesat. Pravi, da bi me rad zavrtel tako kot v dobrih starih časih. le da jest nisem v tisti fit kondiciji. user posted image  Mah, bom malo glumilauser posted image  Sploh si ne morem misliti, da sva včasih skoraj tekmovala v plesih, zdaj pa ... mah čisti drug svet. Ne vem, al je bilo to v prejšnem življenju al kaj. tako kot še nekaj stvari.

Uživajte drage moj, pojdite peglat, gledat King Konga, al pa samo spat...bodite v cvetju user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 20:19:12   
majana79
koalka, vi ste pa res lahko vzor, k ste tako aktivni... ni čudno da nista nič bolna

plesat ja... enkrat pa mogoče spet

btw

vem da je 'short notice' - ampak, a je katera za pijačo v torek zvečer pa junk? user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 20:36:16   
Anonimen
Joj jst bi z veseljem šla na junk user posted image

Koalca jst sem si naštimala, da bom gledala Izmišljeni (tisto na Kanalu A) pa sem samo en insert pogledala in mojmu naročila, da naj prešalta, ker sem že začela nabirat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Zdej pa King Konga kao gleda, ubistvu pa surfam in slikce bi rada pogledala, ki so nastale v preteklih 72ih urah user posted image   Bom na FB upam kej objavla...

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.1.2011 21:21:24   
ledenka
živa user posted image  mimo je, to je glavno!

likohoooool user posted image user posted image user posted image  moram nardit čokoladni liker, mam vse sestavine user posted image

majana, za torek jaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image  ampak 100% še potrdim. saj veš, varuška user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?