|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.1.2011 20:43:56   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image   Še dobro.... Sicer bi lahko prišla k meni na e-oddelek kjer je trenutno Cassanova v službi user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.1.2011 20:48:30   
majana79
uuu, zakon user posted image greš lahko vsaj poklepetat, če ti bo dolgčas

o, kako sem vsaaaaakič prosila, da me spustijo domov od tam... pa mi ni uspelo user posted image (pa ne zaradi osebja user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.1.2011 20:50:52   
Anonimen
mah je una tamala zraven, k komaj slovensko govori, pa mi ni glih za čvek z njo user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.1.2011 20:54:27   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

user posted image user posted image user posted image user posted image   Še dobro.... Sicer bi lahko prišla k meni na e-oddelek kjer je trenutno Cassanova v službi user posted image


Dobila številko, se ti jutri javim, če bo čas dopuščal, pa če ne boš ravno pritiskala user posted image . Sem pa kar maloupala, da bom jutri videlo to lepoto od Casanove, samo očitno ne bom, če je zdajle v službi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.1.2011 21:02:38   
eelyy
Čer

Sem šla pogledat,če je kakšna novica od žive....gledam neki film še lase moram zlikati potem pa pripraviti flaske in na spanje. Jutri grem v knjižnico vrniti knjige od T. in druge vzeti se veliko stvari in so zelo koristne.

živa jst sm tok jokala,ko sem ga pustila pri tašči moji si bili na dopustu,prvič je spal od doma,ker me je možek zvečer peljal v por. sploh se nisem hotla poslovit,do lj. sem itak prejokala in pred vrati porodnišnice,da so mi v sprejemni dajali robčkeuser posted image in vsi so me samo gledali.Ko pa sta prišla na obisk sem jokala kot dež in komaj čaklala da pridem domov. In medtem časom se je navezal za moža preveč in taščo,da k meni sploh ni hotel držalo,ga je tam dober teden potem je minilo.Lini pa zaenkrat ponuja svoje igrače jo vedno oboža in ljubčka da pred spanjem..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.1.2011 21:07:12   
eelyy
Tanja;Nam pomagajo smrekovi vrščki tudi in prospan...ali ni claritine za alergijski kašelj(nisem pa sigurna).Aha pa fiziolška,ker velikokrat kašlja tudi zaradi,ker se mu v grlu nabira slina,vsaj nam je pediater rekel,da fiziološko 3 dni dajemo in če se nepoboljša,da potem sirup,sicer T. nikoli ni kašljal da bi izbruhal vse,tko da nevem.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.1.2011 21:14:36   
betty.ford
naj ji dam kr žličko Claritina


ja, to smo mu tudi mi dali (starejšemu). res pomaga.




Živa, navijam s puncami!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 8:00:49   
Leela
jutro

že kaj novic?

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 8:01:18   
Leela
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za bolančke

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 8:17:21   
ledenka
jutro!

Živa je v porodni, pred 2 urama je bila 3 cm odprta... skratka, upajmo, da bo do kosila user posted image

je pa M spet bruhal ponoči, drisko ma še kar... bova kar v ponedeljek šla spet v normalni lajf user posted image

< Sporočilo je popravil ledenka -- 6.1.2011 8:18:19 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 8:37:58   
ledenka
Živi so predrli mehur in dali umetne. Akcijaaaaa, končnooooooo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 8:41:28   
koala.cek
o ooooo Živa - mislim nate !!! user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 9:00:52   
PapuaNG
jutro,


nazaj iz toplic, je blo super. Pa vidim, da sem ravno sredi akcije prišla nazaj . Uglavnem, vso srečo živa, naj mine hitro in s čim manj bolečine.
Smo se imeli pa super v toplicah-mali je bil itak zvezda V bazenu je užival sto na uro, najbolj všeč mu je bilo skakanje v vodo, se sploh nič ni bal in vedno je bil jezen, ko smo šli ven iz vode. Zadnje dva dni se je pa še z malimi sosedami iz sosednjih sob nabondal, tko da smo imeli pravi vrtec. Punce so bile pa itak nore nanj . Zato je bila pa danes malo kriza zjutraj za v vrtec, je jokal revček, ko sem ga dala. Ampak sej bo, kak dan ali dva, pa bomo spet v starih tirnicah. Jst pa spet v službi, k sreči s polno energije, sem se res spočila. Ker za delat mamo pa uhhh...ni za govort. Se raje hitro spravim narest, kar me je pričakalo...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 9:06:22   
maja1488
Jutro!

Uuuuuu živa! Dihamo! Naj bo čimprej mimo.

Spali NOT. Z spet bruhala.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 9:26:02   
FLASK_A
o, pa sem ravno prav prišla.

dejmooo živaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 10:33:18   
nikolet
živjo

živa: dihamo s tabo!!!

no jz sem pa že oddlala dve uri šihta, zdej pa sem doma in mal kao pospravlamuser posted image

možek spi je rz nočne, otroc so v vrtcu, jz pa uživam...

nč grem kuhat joto...

vsem bolančkom želim čimhitrejše okrevanje in pošiljam vsakemu košuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

papa


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 10:42:43   
betty.ford
huhuhuhu!

dejmo, živa!user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 10:53:53   
Tanja_
Dan!
Jaz sem pa ravno hotla vprašat za Živino cifro, da bi jo šla obiskat, pa vidim, da že diha. V porodno pa ne grem na obiskuser posted image
Skratka živa naj hitro mine...Mogoče je pa že?

H je danes veliko boljše. Smo se samo vsako uro zbudili ponoči, kar je napredek. In danes celo hoče jest. Upam, da bomo pregurali brez antibiotika. Se ji je zdej nos zamašil in je cel podvig ga sčistit, zato se bojim, da ji ne bi še na ušesa sekalo. Upam, da ne.
Jaz sem v službi, nisem mogla doma ostat, ker je ravno danes nujno treba nekaj nardit. Itak. Še dobro, da imam mami, da mi jo čuva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 12:41:06   
ledenka
Živa je rodila Živo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 12:56:59   
maja1488
Ooooooo bravo tastara Živa in hura za malo Živico!

Čestitke celi družinici!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 13:06:10   
FLASK_A
ČESTITKEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 13:20:30   
eelyy
bravo živa čestitkeuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 13:32:55   
PapuaNG
jeiiiiiii user posted image user posted image user posted image Bravo bravo, upam, da sta obe v redu in že zasluženo počivata.

Jst pa delam, delam, delam. Se mi že meša od številk in datumov user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 14:55:08   
Leela
čestitkeeee user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.1.2011 15:14:34   
ledenka
Živa


user posted image


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?